Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:59:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hangi NEO Tokenlarına yatırım yapıyorsunuz?  (Read 462 times)
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 20, 2018, 08:55:14 PM

Değerli forum sakinleri,
Son haftalarda NEO ve üzerinde yapılan ICO ve airdrop lara olan ilginin arttığını gözlemliyorum.
Bu bağlamda yatırım eğilimlerinizi öğrenmek ve ortak aklın tercihlerini ortaya koymak amacıyla bu konuyu açtım.
20 Haziran 2018 itibari ile coinmarketcap de listelenen NEO Token'ı sayısı 17. Aşağıda listesi bulunuyor:
Bu Tokenlardan hangilerinde yatırımınız var ve beklentileriniz nedir?

Ontology
Gas
DeepBrain Chain
NKN
THEKEY
Apex
Red Pulse
Zeepin
QLINK
Trinity Network Credit
Alphacat
Phantasma
Switcheo
PikcioChain
Aphelion
Effect.AI
Travala
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 20, 2018, 09:01:46 PM

Travalaya yatırım yapmıştım %20 zarardayım  neo olarak .  Doar olarak zararım daha da fazla . Neo değeri piyasaya ilk girdiğim zamanki değere doğru iniyor.  Olumsuz bir gelişme mi oldu da bu kadar düşüş yaşadı ben pek takip edemedim de

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 20, 2018, 09:33:19 PM

Ben ontology ilk girdiği zaman alım satım yapmıştım. Çok erken sattığım için kazancın çok düşük hatta yok denecek kadar. Eğer elimde bekletmek olsaydım 1-2 hafta 3-4 e katlamış olacaktım. Bir arada Qlink aldım onunda aynı şekilde.erken satıp çıktım. Tabi ben sattıktan sonra çok iyi yerlere geldiler. Yani benim görüşüm dahada iyi olacak gibi Neo icolari ve airdroplari.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 20, 2018, 10:09:19 PM

Arkadaşlar, token bazında zararınız olabilir ama asıl benim merak ettiğim hesabında nep5 token bulunduran kişilere belirli dönemlerde neo veya nep5 token dağıtılıyor. Bunları da göz önüne alırsanız yine mi zarar var? Bazı arkadaşların belirttiği airdrop rakamları pek de yabana atılacak tutarlar değil çünkü...
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 20, 2018, 10:26:18 PM

thor a gırdım daha lıstelenmedı aylar oldu mk . bı de spotcoın e gırdım malasef baskada gıremedım ben Cheesy
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 20, 2018, 10:38:11 PM

yüklü miktarda qlink aldım . şu sıralarda da fırsat buldukça da swth topluyorum. neo tabanlı icolara taırım yapmaya çalışıyorum. effect.io nunda twitter bountysine katıldım ne gelir bilmiyorum. eğer isim benzerliği yok ise...
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
June 21, 2018, 06:08:44 AM

Neo tabanlı tokenlar hakkında forumda fazla bilgi yok ama okuduklarım hep olumluydu. En azından etherium tabanlı yeni token lara nazaran
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
June 21, 2018, 07:58:19 AM

swth var bende icodan aldıklarımin bir kısmı duruyor. nex icosunu bekliyoruz bakalım. icodan katılım yapmak iyi kazandirabiliyor nep5 tokenlerde. neo borsalarının artmasiyla da daha fazla değer kazanacaktır tokenler.

,........
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 21, 2018, 08:28:24 AM

bazi neo icolari cesitli etkinlikler duzenleyip nep5 tokenlere oran dahilinde airdrop yapiyor. en son spotcoin buna benzer 4-5 farkli airdrop yapti. aslinda kelime olarak airdrop demek dogru olmaz nep5 token holderlere dagitim yapti demek daha dogru.
o yuzden bulabildigim tokenlerden fiyat gozetmeksizin cuzi miktarlarda alim yapiyorum. kirinti diye tabir edilecek miktarlarla disten tirnaktan artanlarla nep5 token cesitliligi yapiyorum. hedefim her birinden 50-100 usd lik bir agirlikla nep5 sepeti olusturmak.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
June 21, 2018, 08:36:09 AM

phantasma vardı yatırım yaptığım , x4 yaptı direk çıktım ondan sonra bi düşüş yaşadı private salede satılanlar dağıtılacakmış. Şuanda ico fiyatında alım için bi fırsat bence.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 21, 2018, 11:46:45 AM

Neo tokenlarını çok yakından takip ediyorum. Her gün düzenli ve sürekli olarak hemde Smiley
8 ekranımdan ikisini sadece neo ve tokenlarına ayırdım. Şimdi burada yazmak istemiyorum isimlerini.
Zira türk forumunda popülerleşen token adeta cenabet oluyor. Burnu yerden kalmaz oluyor Cheesy

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
June 21, 2018, 03:54:48 PM

Mevcutta yok ama asuracoin icin bu olaya girebilirim. Proje gercekten iddiali ve eger iyi satis yapip oyunculari kendine cekebilirse harika bir gelecegi olabilir.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 21, 2018, 04:01:15 PM

Zeepin,Phantasma,QLink,Effect.ai ve NEO Smiley her token den biraz var ilerde değerlenir diye aldık bakalım 10 tanede neo var ilerde 10 ethereum gibi olursa güzel olur Smiley (Yatırım Tavsiyesi Değildir.)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 21, 2018, 04:28:53 PM

Elimde EFX, NEO var. EFX şuan ICO fiyatının da altında ve güzel bir ekibi var, çalışıyorlar. Boğa döneminde güzel rakamlara geleceğini düşünüyorum. NEO'yu zaten söylemeye gerek yok, boğa döneminde onun da 150 $ tekrar geleceğini düşünüyorum.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
June 21, 2018, 07:04:16 PM

Baktım da bende sadece qlink varmış neo tokenı olarak, neo yla ilgili nedense önce bir neo toplayayım da sonra tokenlarına da yatırım yaparım havasındayım hatrı sayılır miktarda qlc aldım en çok hoşuma o gitmişti sanırım baktığımda.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
June 21, 2018, 07:34:00 PM

Bu tokenlerden hiçbirisine sahip değilim ama birçoğuyla ilgileniyorum diyebilirim.
İlk sahip olacağım NEO tokeni de büyük ihtimalle Asura olacak gibi görünüyor  Smiley

eoskingthisweek
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 07:35:22 PM

Şu sıralar ağırlıklı olarak rpx'e kaydım en riskli ve en yüksek kazanç sağlayan o olucak bence
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 21, 2018, 08:27:34 PM

Switcheo, Red pulse, Qlink ve en son Coupit icosuna katıldım. Bunlardan en çok Switcheo'ya güveniyorum, bu çeyrek bitmeden Ethereum tokenlerini de borsada listeleyeceklermiş. Şu anda hacim düşük olsa da tokenleri ekledikten sonra fiyatı yükselir diye umuyorum.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
June 21, 2018, 08:30:00 PM

Deepbrainchain ve Effect'  ICO dan beri tutuyorum . Sırf binance umudu için . Yoksa çok büyük beklentim yok .
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 21, 2018, 08:36:47 PM

Switcheo, Red pulse, Qlink ve en son Coupit icosuna katıldım. Bunlardan en çok Switcheo'ya güveniyorum, bu çeyrek bitmeden Ethereum tokenlerini de borsada listeleyeceklermiş. Şu anda hacim düşük olsa da tokenleri ekledikten sonra fiyatı yükselir diye umuyorum.

Switcheo ile ilgili olarak sizinle aynı fikirdeyim. Baya derinlemesine inceledim borsayı çok başarılı bulduğumu söylemeliyim. Etherdelta gibi gerzek bir sistemden sonra burası cennet gibi geldi.
Gayet hızlı, sorunsuz çalışıyor. Bu yüzden bende gelecek görüyorum. 1 neo kadar alıp kenara koydum.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: