Bitcoin Forum
May 10, 2024, 11:03:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BitWhite Coini Delegelik Sistemi Artık Çalışıyor  (Read 182 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 21, 2018, 08:26:35 PM

Öncelikle bu sistemle ilgili teknik bilgiye sahip arkadaşlar bize bi yardımcı olsun.
Ben bildiklerimi aktarıcam.
Şimdi arkadaşlar delege olmak için node kuruyorsunuz.
btw tutan insanlar size oy veriyorlar.Eğer ilk 101 kişi arasına girerseniz(delege iseniz)
bloğu bulduğunuzda size belirli bir miktar btw veriyor(sürekli azalacak bu miktar)
size oy verenlerede siz blok bulduğunuzda ödül dağıtıyorsunuz.
Tabi elinde daha çok btw bulunduranları elinizden kaçırmamak için onlara daha fazla pay vermelisiniz.Önemli olan noktada bu.
Eğer btw lerinizi borsalarda tutarsanız btw kazanamıyorsunuz.bitwhite cüzdanında saklamalısınız.

Bence harika bir sistem btw bu sene dex üzerinede çalışacak.
Umarım iyi yerlere gelir.Amaçları global çapta bir ödeme sistemi olmak.

Bu arada btw piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra 90 cent civarını görmüştü.
Şuan çok çok ucuz 10 cent bile değil.

bitwhite türkiye telegram grubu
Aklınızdaki her soruyu burada sorabilirsiniz.
https://t.me/btwturkey
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715338998
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715338998
Reply with quote  #2

1715338998
Report to moderator
1715338998
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715338998
Reply with quote  #2

1715338998
Report to moderator
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 08:28:47 PM

Ekip türk diye tahmin ediyorum ilk başlarda hedefim 1 dolardı ama artık 1 dolardan çok uzaklar 10-20 cent arası gider gelir bu coinin fiyatı elimde çok vardı satmak durumunda kaldım
Hovarda
Full Member

Activity: 518
Merit: 185

View Profile
June 21, 2018, 08:49:42 PM

Bitwhite scam iddaları  çok yaraladı ama uzun zamandır gözlemliyorum ekip baya bir çalışkan gibi gözüküyor. Ama pazarlama ve reklam yönünden çok zayıflar. Delege sistemi de çalışamaya başladı umarım üzerindeki kara bulutlar bdağılır ve biraz hacmi yüksek bir borsaya girebilirler.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 21, 2018, 08:53:07 PM

Boşuna heveslenmeyin derim ben btwden umudu kestim. Bir rüzgardı esti bitti gitti diyebiliriz. Daha gelecek vadeden coinlere yönelin derim

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
June 21, 2018, 09:54:19 PM

Boşuna heveslenmeyin derim ben btwden umudu kestim. Bir rüzgardı esti bitti gitti diyebiliriz. Daha gelecek vadeden coinlere yönelin derim

bitwhite nın en büyük şanssızlığı bear markete denk gelmesi yoksa iyi iş çıkarıyolar aslında. transferler hızlı , ekip çalşıyor, güzel walletları var vs vs. büyük marketlere ihtiyaçları var ama ICO yapmadıkları için ellerinde para yok bu yüzden şimdilik böyle devam edecek. saklamanızı tavsiye ederim ilerde iyi para edebilir. sabırlı olmakta fayda var. btc bile o kadar düştü btw neden düşmesin ?

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 21, 2018, 10:46:24 PM

o kadar coinun airdropla dagitilmasi, degerinin 1 usd üzerine cikip simdi yerlerde sürünmesi...
hala neden btw'ye bu kadar ilgi gösteriliyor, ben sahsen anlamis degilim... dikkatli olmakta fayda var derim...
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 22, 2018, 07:50:15 AM

Yanarım yanarım da 0,70 cent e düştüğünde satmadığıma yanarım. hep bu aç gözlülükten kaybediyoruz aslında. 0,90 cent te satmaya niyetlendik bi katakulle oldu cüzdandan borsaya aktarmak 1 gün sürdü. transfer olduğunda 0,70 cent e kadar düştü zaten. evet proje için kadroları çok aktif çalışıyor ama bu sadece delege sistemi için var. satış pazarlama anlamında en ufak bi ilerleme yok malesef.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
June 22, 2018, 08:03:28 AM

Bazı coinlerde beklemek insanı yormaktan başka bişey değildir. İlk çıktığı günlerde 0,90 dolar seviyelerini gören ve elinde yüksek meblağlar tutanların satması sonucu 3 günde 0,45e inen bir coin. 0,45i gördüğüm gün elimdeki 1617 adeti satarak çıkmak zorunda kalmıştım. Aslında sattığıma pişman da değilim. Şimdi o paraya para kazandırdım.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
June 22, 2018, 09:40:57 AM

eski fiyatlarına umarım gelir ama çok zor ilk çıktığında değerlendirip satmalıydık hata ettik satmadık aylardır 3 cent civarında sürünüyor
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
June 22, 2018, 11:02:56 AM

Acik konusmak gerekirse hala elimde tutuyirum,  sadece buyuk bir borsaya girerse eski fiyatinin uzerine garanti cikar.  Umudum var girecektir bir borsaya.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 22, 2018, 11:04:07 AM

Valla oyumuzu verdik vermesine ama elde beklemekten başka çare yok. Delegelik sistemide çalışsa dex'de gelse btw gibi coinlerin şu anda hiçbir şansları yok. Btw'den ümidim var. Ekip çalışmaya devam ederse ayı durumundan kurtulur kurtulmaz 1 doların üzerine çıkacaktır diye düşünüyorum.

whitebwithlovelyc
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 22, 2018, 11:09:22 AM

benimde elimde airdroplardan gelen vardı satmadığım için çok pişman oldum tepe noktasını kestiremiyoruz ki kendime dur demesini öğrenmem lazım
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 22, 2018, 11:12:37 AM

bendede bir miktar airdropdan gelen var . ekip sağlam nedense bir türlü beklenen sıçramayı yapamadılar orta ölçekli bir borsaya girerse *5 olur fiyat
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 22, 2018, 11:32:30 AM

aylardır takım çalışıyor, uğraşıyor bunlar hala coin fiyatında adam akıllı gelişme yok. hani bitcoin yükselirken sen de küçük küçük atak yap bari. 10 bin dolarsa 1000 dolarlık bile alınmaz. alacaksan 100-200 dolarına buna yatır ne olur ne olmaz. çek cüzdana hold yap. 9800 doların ile daha vizyon sahibi coinlere yönelirsin. ama piyasa gerçekten kötü biraz izlemek gerek.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 22, 2018, 11:49:16 AM

Bana da airdroptan geldi 1500 adet Allah'tan 65 cent iken bir kısmını satmıştım. Şimdi fiyatı kaça düştü hiç bilmiyorum takip etmiyorum. Tekrar bir boğa piyasası gelmeden fiyatının yükselmesi çok zor bence. Bu ortamda. Cuzdanda dursun bakalım . Umarım iyi yerlere gelir
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 22, 2018, 12:25:44 PM

Özellikle Ocak sonu Şubat başı gibi çok iyi yükselişe geçmiştir. Bitflip borsasında olması biraz kötü idi. Hatta bir aralar 1 dolara kadar gelmişti ama sonra malum piyasadan dolayı ciddi düşüs yedi. Umarım yüklü yatırım yapan yoktur
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 22, 2018, 12:29:12 PM

benimde elimde airdroptan gelen tokenlar duruyor, bwt lisk klonu değilmi, ekstra bir özelliği var mı, benim kaçırdığım, çok fazla beklenti içerisine girmeyin, genel piyasa boğaya dönerse belki biraz primlenir diye düşünüyorum
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
June 22, 2018, 12:38:06 PM

25 centten biraz satmıştım. 2 centi görmüş vay arkadaş. gerçi satoshi olarak bakmak gerek 300 satoshi en düşük. market değeri 1 milyon dolar. yüksek alıp da satmayıp, hold yapanın haline acıyorum gerçekten. inş eski fiyatlarına geri döner bir an önce. cüzdanı küçük oranda çeşitlendirmek ve fiyatı takip etmeden saklamak. bundan daha ilerisi olmaz.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
June 22, 2018, 01:17:42 PM

Daha ico döneminden bu coin benim cüzdanda duryor. Her hafta airdrop dağıtıyordu. Ama fiyat olarak bir türlü yükselemedi. Bende yükselmesini bekliyorum.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
June 22, 2018, 02:04:01 PM

benimde elimde airdroptan gelen tokenlar duruyor, bwt lisk klonu değilmi, ekstra bir özelliği var mı, benim kaçırdığım, çok fazla beklenti içerisine girmeyin, genel piyasa boğaya dönerse belki biraz primlenir diye düşünüyorum

Btw'nin lisk ile alakası yok, klon vs de değil. Lisk gibi kendi block zinciri olan bir coin. Diğer türlü lisk XCR'nin çatallanmasıyla oluşan coindir.

Btw adlı coinimize gelirsek, bugünde 3 centlerden baya bi alım yaptım, yakın zamanda uçar gider bu coin demedi demeyin.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: