Bitcoin Forum
June 15, 2024, 04:31:08 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni ve Farklı Bir Proje: ChainZilla  (Read 455 times)
enfarktus (OP)
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 10, 2018, 05:16:20 PM

Airdrop ile ilgili açıklama yapıldı. Cüzdanda 500 ve üstü kmd tutanlara toplam bir milyon zilla dağıtılacak. Kaba bir hesapla katılanlar ortalama her 500 kmd için 4.6 zilla almış olacak. Airdrop snapshot tarihi 15 Ağustos, dağıtımlar 30 Ağustos'da.

https://medium.com/@st3rling0x/chainzilla-aidrop-da0b9f8608b9
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
July 26, 2018, 07:09:50 PM

Arkadaşlar yatırım önerisi olmamakla birlikte bu projeye dikkat edin. Yaptıkları şey başlı başına uzun bir çaba ve kalabalık bir ekip gerektirecek bir projeyi kısa sürede gerçekleştirmek. Yani adamlar ico ile para toplayıp, yol haritamız şu, iki yıl sonra şunu şunu yapacağız demiyorlar. Ortada geliştirilecek bir proje yok, tam tersine kurdukları hazır bir sistem var. Bugün bir şirketle anlaşırlarsa anlaşmadan dört gün sonra ürünü teslim ediyorlar. Diğer bir olumlu yönü de toplam miktarının düşük olması.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 10:31:24 PM

Piyasa bu şartlar altındayken kimsenin kolay kolay icolara yatırım yapacagını sanmıyorum en son abyss aldım 4 eth yatırım yaptım şmdi 2 ethere sahibim, ethereum dolar zararı harici satoshi zararıda yanında cabası o yüzden artık icolara falanda yatırım yapmama kararı aldım

evet hocam düşüş piyasasında icolara girince katmerli zarar oluyor, çok büyük problem bence
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
July 26, 2018, 10:54:16 PM

Bakalım bir ortaya çıksınlar nedir ne değildir görelim. Airdropuna katılırım tutarsa yatırım yapmadan kazanmış olurum.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
July 27, 2018, 03:03:43 PM

Piyasa bu şartlar altındayken kimsenin kolay kolay icolara yatırım yapacagını sanmıyorum en son abyss aldım 4 eth yatırım yaptım şmdi 2 ethere sahibim, ethereum dolar zararı harici satoshi zararıda yanında cabası o yüzden artık icolara falanda yatırım yapmama kararı aldım

evet hocam düşüş piyasasında icolara girince katmerli zarar oluyor, çok büyük problem bence

Bu aşamada ico yapılmayacak zaten dostum, sağdan soldan airdrop ile küçük miktarlarda dağıtım yapılıyor. Demek istediğim bu zaten, airdropunun bir ucundan yakalayıp kenara atın diyorum.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
July 27, 2018, 03:12:08 PM

Bir bu komodo ekibi neden farklı ürün yapıyorlar? iki kendilerinin ürünü var projeleri iyiydi boğada iyi marketcap yakalamışlarda peki bunları bırakıp bu yeni projenin üstüne mi gidicekler.
Üç kendi projelerini geliştirmeleri gerekirken hep en iyisini istemeleri gerekirken gidipde böyle bi işe kalkışmaları çok saçma.
Son olarak da para toplamak amacıyla yapılmış bir proje olarak gördüm ben bunu.
epifiz
Jr. Member
*

Activity: 38
Merit: 1

View Profile
July 27, 2018, 03:24:59 PM

çok akıllıca,adamlar ekip i kurmus bircok alanda açığı kapatmışlar,anlatıldığı kadarıyla.bakalım ne kadar talep olacak.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
July 27, 2018, 06:10:55 PM

Komodo coin başarılı olamadı. Bartadex ise çok başarısız bir borsa. Bir miktar KMD yatırdım geri çekemiyorum  Huh

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
europesss
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
July 27, 2018, 06:22:45 PM

Ne kadar iyi ya güvendiysem hepsinde zarara uğradım . Adında chain geçiyorsa olumlu bir şekilde değerlendiriyorum .
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
July 27, 2018, 07:07:40 PM

Ne kadar iyi ya güvendiysem hepsinde zarara uğradım . Adında chain geçiyorsa olumlu bir şekilde değerlendiriyorum .

İmzandan da belli oluyor hocam Smiley Ocak ayından beridir zarara uğramayanımız kalmadı ki.

Proje benimde hoşuma gitti konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim eline sağlık bir miktar alıp airdroptan faydalanmak mantıklı olabilir.

BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 27, 2018, 07:09:44 PM

kmd bile iş yapmadı alt tokenimi iş yapacak.

KMD nin iş yapmadığını neye dayanarak söylüyorsunuz inanın samimiyetle merak ediyorum?
14 dolardan 1.5 dolara düşmüş olabilir ama çıkış noktası ile bulunduğu noktaya ekibe ve yaptıklarına yapacaklarına baktığımızda waves in ellerine su dökemeyeceğini söyleyebilirim. (wavesten çok sonra bu proje başladı)

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
July 27, 2018, 07:49:25 PM

Bir bu komodo ekibi neden farklı ürün yapıyorlar? iki kendilerinin ürünü var projeleri iyiydi boğada iyi marketcap yakalamışlarda peki bunları bırakıp bu yeni projenin üstüne mi gidicekler.
Üç kendi projelerini geliştirmeleri gerekirken hep en iyisini istemeleri gerekirken gidipde böyle bi işe kalkışmaları çok saçma.
Son olarak da para toplamak amacıyla yapılmış bir proje olarak gördüm ben bunu.

Chainzilla, Komodo ekibinden yalnızca bir kişinin projesi, tüm ekip işi gücü bırakıp bu işle uğraşmıyor. İkincisi Chainzilla Komodo altyapısını kullanarak oluşturulmuş bir yan zincir. Diğer yan zincirler gibi kendi başına hareket edecek. Üçüncüsü de projeyi araştırırsanız piyasaya neler katabileceğini görebilirsiniz. Temel hedef blockchainin kullanımınının yaygınlaşmasını sağlayacak olması. 
coinbergh
Member
**

Activity: 532

View Profile
July 27, 2018, 08:07:53 PM

Bu piyasada neyin ne olacağının belli olmadığını neredeyse hepimiz yaşayarak deneyimlemişizdir.

Komodo özünde başarısız görünebilir fakat platform olması Komodo'ya daha rahat manevra alanı sağlayacaktır. Bu da ileride bu tarz yeni hamlelerle başarılı olma imkanı sağlayabilir. Projeyi tam araştırmadım ama bir hizmet sunuyorsa alıcısı da çıkacaktır diye düşünüyorum.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 27, 2018, 09:17:06 PM

Bu piyasada neyin ne olacağının belli olmadığını neredeyse hepimiz yaşayarak deneyimlemişizdir.

Komodo özünde başarısız görünebilir fakat platform olması Komodo'ya daha rahat manevra alanı sağlayacaktır. Bu da ileride bu tarz yeni hamlelerle başarılı olma imkanı sağlayabilir. Projeyi tam araştırmadım ama bir hizmet sunuyorsa alıcısı da çıkacaktır diye düşünüyorum.

Bir yıldır bu ekibi yakından izliyorum ve son derece başarılı buluyorum, başarılı işlere imza atıyorlar.

enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
November 12, 2018, 07:43:12 PM

Bu arada ChainZilla Airdrop düzenliyor, basit görevleri tamamlayıp 22 zilla alabilirsiniz. Ayrıntılar: http://icolar.net/chainzilla-airdrop/
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 12, 2018, 07:45:09 PM

Projenin ismi bile para toplayabilir. Chain adı da zilla adı da kazandırıyor malum ama kazandırması ne kadar sürer projeyi incelemek lazım

Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 07, 2018, 03:47:35 PM

Evet klasik fikir satın alma yollarıda denilebilir.Ben çok güvenilir olarak göremiyorum bu durumu, neden insanlara böyle bir fikrimi bir ekibe emanet edip güvenebilirim ki,o yüzden en iyisi kendin ekip kurmak ve yönetemeye çalışmak.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
enfarktus (OP)
Full Member

View Profile
January 30, 2019, 04:03:18 PM

ChainZilla İco 1 Şubat ile 1 Mart arasındaki tarihlerde düzenlenecek. İco'da soft cap 250bin dolar, hard cap ise 2.250.000 dolar. Toplam token sayısı 11 milyon. Toplam miktarın yüzde yirmisi kmd tutanlara dağıtıldı ve dağıtılacak. İco'da ise toplam satılacak miktar 5 milyon adet. Proje ve icoyla ilgili ayrıntılar: https://icolar.net/chainzilla-ico/
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
January 31, 2019, 12:18:33 PM

Adında chain varsa mutlaka bi şeyler yapıyor o proje yada banamı öyşe denk geldi bilmiyorum ama genelde chain isimli tokenlerin borsaya girdiğini gördüm Smiley
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 31, 2019, 03:12:07 PM

kmd bile iş yapmadı alt tokenimi iş yapacak.

Orasını bilemeyiz hali hazırda ethereum 100 küsür dolar ama onun altında üretilen erc20 tokeni maker 340 küsür dolar pekte belli olmuyor bu işler
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: