Bitcoin Forum
July 01, 2024, 11:15:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Rahat Olun  (Read 1817 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 11, 2018, 04:15:50 PM

güzel bir başlık ve değerlendirme olmuş öncelikle teşekkürler...evet btc nin özellikleri nedeni ile eşsiz benzersiz olması ve devrim niteliğinde olması oldukça heyecan verici.aynı zamanda güven verici...ancak işin içine para kazanma hırsı balinalar vs vs girdiği için ortalık leş olmuş durumda...

2017 ile büyük bir sükse yaptı bu piyasa ..ethereum falan mesela..o yüzden bu dalgalanmaların olmasını normal görmek lazım...herşey zamanla rayına oturacaktır..ms dos ile başlayan microsoft un yolculuğuna bakın mesela...bugün gelinen nokta da windows 10 a bakın bi de...gelişim nasıl ama ..muazzam demi..bu bir teknoloji ve sürekli geliştiriliyor..maalesef biraz daha zaman lazım
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
July 11, 2018, 06:55:57 PM

İnsanların en çok ihtiyacı moral bu günlerde, başka hiçbiyeri takip etmiyorum genelde buaralar forum hariç. Umarım güzel günler yakında gelir de bu moral bozukluğu biraz düzelir insanlar çürüdü resmen.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
July 11, 2018, 07:28:29 PM

mesele hodl yapmaya nereden başlamalı? hodl yapan birisinin kafası rahattır. iki, üç sene artık ne ise o zaman gelecek olan ralliyi düşünür. gider 2-3x de satmaz. özellikle bitcoin yine önceden yaptığı gibi 20 bini küçücük bırakacak yeni yükselişini yapacak.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 11, 2018, 10:18:03 PM

bu özelliklerden çok daha fazlasına sahip olan onlarca coin olduğunu biliyoruz. btc yi değerli kılan şey ve ileride değerleneceğini düşünmemizin sebebi bu özellikler olsaydı belki haklı olabilirdiniz. ama işin rengi öyle değil malesef. btc gerçek değerinin üzerinde işlem görüyor halen. ne zamanki mining artık kazandırmıyor cümlelerini duymaya başlarsanız o zaman bilin ki btc değerine yakın bir yerlerdedir ve yükseliş trendine girecektir.  1 btc nin 20k olduğu bir yerde piyasanın tek kazananı minerlar olur. şahsen rahatım çünkü btc nin  daha da düşeceğinin farkındayım. düşsün de daha fazla alalım diye bekleyenlerdenim.
yussuzc1
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 11:06:13 PM

ozaman ben baya bir panik yaşıyorum şu aralar hele sürekli borsaların hacklenmesi doların fırlması durdurulaması gibi durumlar bizleri geriyor , sayıyorum o halde Cheesy
*Limitli
*Kopyalanamaz
*Merkezsiz
*Kolektif
*Bilinen
*Yaygınlaşan
*Saklaması taşıması kolay bir servet aracı
*DEVRİM Bambaşka bir teknoloji.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
July 11, 2018, 11:21:23 PM

Bitcoin şu anda marketin can damarı uzun zamanda böyle olacağa benziyor, Bitcoin fiyatının ne olacağının belirsiz olması nedeniyle, altcoinlerden düşüşte yükselişte her türlü azda olsa faydalanmaya bakıyorum, onun keyfini beklersek çok bekleriz.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 12, 2018, 02:05:29 AM

Yatirimini uzun sureli yapan, kisa vade de yatirdigi parayi cekmek durumunda kalmayanlar rahat olabilirler ve muhtemelen de rahattirlar zaten. Rahat olmayanlar ise kulaktan dolma bilgilerle son kurusunu bu ise yatiran ve daha da kotusu kredi cekerek bu ise girenlerdir. Gerci bunu yapaninsan da muhtemelen rahat biri olmaliki bastan bu riski alabilmistir.
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
July 12, 2018, 05:51:26 AM

Hocam ben rahatım ancak bunu anlamayan arkadaş çok. BTC yeni çıkan teknolojinin finans ayağının kralı diyoruz. Bundan dolayı da bu sektör çökmez diyoruz anlamıyorlar. Tek tek tane tane anlatıyoruz yine anlamıyorlar. Olsun biz anlatmaya devam edeceğiz onlar anlamamaya devam etsin.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 12, 2018, 06:15:12 AM

Rahat olmaktan zıyade kafamızı kullanmamız lazım, durmadan bır ıse yaramıyor dedıgımız ındıkatorler analızler hepsını ınceleyebılırsınız, mayıs sonrasında hepsı satıs vermıs bız napıyoruz tutmaya devam edıyoruz. 2-3 kat kayıplar mayıs basından berı engellenebılırdı ozaman rahat olurduk, kendımızı gelıstırdıkce daha rahat olucaz bence.
01yumurta01
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
July 12, 2018, 06:33:51 AM

Evet sabretmek şart ama bir haber güncelleme veya büyük bir para girişi sağlanması lazım piyasaya.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
July 12, 2018, 08:27:31 AM

fazla rahatız zaten. piyasa çakıldıkça insan daha da bi rahatlıyor. neden bilmiyorum ama  verdiğimiz para 10da birine düşüyor ama bizim rahatlığımızda en ufak değişme olmuyor.  Smiley
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
July 12, 2018, 10:25:18 AM

2018 tahminleri içerisinde bu zamana kadar böyle çakılma hiçbirimiz beklemiyorduk. Düzelir dedikçe daha da tersine gitmeye başladı işler ve hala da böyle devam ediyor. Trafikte yeşil ışık yanınca bile mutlu olacak hale geldik yeşile öyle bir özlem duyuyoruz ama son gülen biz olacağız bundan şüphem yok. Biraz daha sabır tren kalkacak eninde sonunda.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
July 12, 2018, 10:56:03 AM

Piyasa böyle bir piyasa malesef, bukadarını hiç kimse beklemese de her zaman şaşırtmaya devam ediyor. Beklemeye devam edicez bu şekilde, hodl diye diye çürüdük yeminle.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 12, 2018, 11:49:18 AM

olayın sadece para kazanmak olmadıgını krıptonun altında cıddı bır teknolojık devrım yattıgını anladıgı vakıt kıtleler o zaman para kazanmaya baslayacaklardır,

adam gıbı projelerın hepsı para ıcın yapmıyoruz derler, bır sey yapıyoruz para edecek derler, arada ınce bır fark var, ancak kıtleler para ıcın gırmeye calısıyor sorunda ordan kaynaklanıyor, kımsenın ürün yada teknolojı umurunda degıl, doğal olarak bunu suıstımal eden kendıne proje dıyen ıcolar cıkıyor bol bol, o yuzden sızde teknolojıye yatırım yapmaya alıstıgınız vakıt rahat olabıleceksınız,
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 14, 2018, 10:43:24 AM

Ben rahatım açıkcası eninde sonunda yükselecek ve dünyaya kendini kabul ettirecek bu piyasa. Ha kıyamet senaryosunu düşünerek tüm kripto piyasasının çöktüğünü öğrensem bile üzülmem çünkü risk alarak girdim kaybetmi göze aldım.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3038
Merit: 1512

View Profile
July 14, 2018, 10:45:38 AM

fazla rahatız zaten. piyasa çakıldıkça insan daha da bi rahatlıyor. neden bilmiyorum ama  verdiğimiz para 10da birine düşüyor ama bizim rahatlığımızda en ufak değişme olmuyor.  Smiley

Yeniden yükseleceğine eminsen, anlık fiyat hareketlerinden dolayı panik yapıp al-sat yapmıyorsan ortada rahatsız olunacak bir durum yoktur. Yatırım denen şey zaten uzun vadeli olur.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
July 14, 2018, 11:16:25 AM

Rahat olmak için kaybedilebilecek bir miktar ile yatırım yapmak lazım bu piyasa adamı vezir de eder rezilde eder karı görünce bir kısım almak en mantıklısı geliyor bana
sercio3178
Newbie
*

Activity: 81

View Profile
July 14, 2018, 11:18:35 AM

Ben rahatım zararım olmadığı için ama ok kişi tanıyorum bu piyasaya lanet edip çıkan umarım gidişat beni de böyle biri yapmaz
Stabilitelim
Member
**

Activity: 462
Merit: 14

View Profile
July 14, 2018, 11:40:52 AM

bizde rahatız ve bitcoinin 25 bin dolar yolculuğunu seyretmeye çalışıyoruz :)Bu teknoloji bitmez bitirilemez.fiyatla oynanılarak insanlar bezdiriliyor çürük elmalar ayrılınca sağlam kalanlar yoluna devam edecek ve teknolojiyi kullanmaya çalışacak
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
July 14, 2018, 11:44:20 AM

kaybettikçe daha çok orgasm olmaya başladık anlamsız bir şekilde piiyadada insanların psikolojisini bozdu az bir umut kaldı tekrar ne zaman yeşillenir umutlar acaba

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: