Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:48:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [ÇÖZÜLDÜ] AmaZix'in Dolandırıcılığı, Ether adresini değişip tokenlerimi çaldılar  (Read 793 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
July 03, 2018, 11:29:59 PM

Mei afedersiniz süzme bir orospu çocuğudur. İbneye 6.hafta twitter stake im sayılmamış dedim. Seni banlarım tüm kampanyalardan falan diye tehdit etti. Shivomdan sonra hiçbir kampanyasına bakmadım bu ekibin. Ha güzel kampanya olur girebilirim ama mei dene orospu evladına tek bir şey bile sormam. Gerçi bu managerlerin geneli aynı. Mesela;

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=991046

Bu da az orospu çocuğu değil. Saçma sapan bir kampanyaya katıldım.Zaten ortalıkta kampanya yok diye fazlada üstelemedim. İki hafta sonra bounty bitti.İki haftada anca hesapladı mal stakeleri ve bana 0 yazmış. Neden diye sordum, What row? yazmış ne demekse mk. Üstelemiyorum alsın götüne soksun.
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
July 03, 2018, 11:38:30 PM

emek hırsızlığı burada paylaşım yaptığın iyi oldu yarın borsaya girdiğinde kimse almasın belli ki dolandırıcılar bunlar

hearttopicpositived
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
July 04, 2018, 02:04:21 AM

bu adamlar iyice bokunu çıkardı artık yok kyc yok eth adres değiştirmeler falan uzak durmak şart oldu
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 04, 2018, 05:08:12 AM

Problemin çözülmesine çok sevindim hocam sizin adınıza. Burası her açıdan son derece spekülatif bir piyasa ne coinler ne bounty yöneticileri hakkımız olan şeylerin üzerine yatamaz sonra sizin benim 3-5 dolarımıza çökmek için piyasada iş yapamaz hale gelirler. Hakkınızı aradığınız için de kutlarım.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 04, 2018, 05:21:18 AM

Çözülmesine çok sevindim hocam

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
July 04, 2018, 05:23:55 AM

Postları okuyunca fark ettim ki özellikle Mei ile herkesin başı belada  Grin Bu kadar profesyonel olmasını beklediğimiz Amazix ekibinden bile saçma sapan kişiler çıkabiliyor, hakkını arayanlara yaptıkları muamele gerçekten rezalet. İyi kötü burda insanlar haftalarca vakit ayırıyor. Hakkınızı almanıza sevindim, dediğiniz gibi burda arkadaşlardan da destek almak önemli problemin çözülmesi açısından.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
carlzec
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 04, 2018, 05:46:50 AM

Neyse hocam bununla geçmiş olsun, bu hatırlatmaların bizim için de önemli oldu amazix gördüğümüz zaman uzak dururuz artık. Böyle manyakça yavşakça bir tavır göremedim kendileri kaybederler.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
July 04, 2018, 06:08:21 AM

İnsanları bu işten ve bu piyasadan iyice soğuttular herkes artık yaka silkelemeye başladı. Bountyhive durumu ortada yani platform olarak bana göre birçok eksikleri var, tokensuite desen başarısı yanında onunla ilgili de problemler oluyor. Amazix eskiden beri sanki bu işleri daha iyi idare ediyor gibiydi ama son aylarda iyice saçmaladılar. Repux ve joytoken saçmalığı,  insanlara vermedikleri stakeler ve yapılmayan ödemeler çok arttı herkesin gözüne batıyor artık.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
July 04, 2018, 08:10:09 AM

sorunun çözülmesine çok sevindim. Önemli olan miktar değil böyle bir olayın yaşanmış olması. Ancak sorunun bu şekilde çözülmesi akılda ki işaretleri sonuca ulaştırmıyor. Bu iş bilinçli yapılmış bir iş gbi görünüyor ve bunu yapan kişinin de Ekibin güvenilirliğinin zarar görmemesi için kim olursa olsun ekipten çıkartılması gerek.
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 08:22:05 AM

Bu nasıl bir soysuzluktur anlamıyorum. İçi katı sahipleride bu buntyleri denetlemiyor ya. Daha işin başında böyle uygunsuzluğu nasıl göze alıp milletten içi için para isteyebiliyorlar.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: