Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:57:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Eylül bebekten sonra Leyla bebeğinde cesetine ulaşıldı.  (Read 220 times)
Iamrobot (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 02, 2018, 05:06:52 PM

Söylenecek hiç bir söz bulamıyorum. nasıl insanlarsınız ne istediniz 4 yaşındaki çocuklardan. tek kelimeyle caniliktir bu. devletin daha da geç olmadan bu işin üstüne düşmesi gerekiyor.

Son dakika... Ramazan Bayramı'nın 1'inci günü Ağrı'da kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir'den acı haber geldi. Leyla Aydemir'in cansız bedeni Ağrı'nın Bezirhane Köyü'nde bulundu. Acı haber, herkesi yasa boğdu. Yerel yöneticiler, dün arandığı ve bulunamadığı yerde bugün bulunması nedeniyle, küçük çocuğun bedeninin bugün bırakıldığını düşünüyor. Leyla'nın dedesi Zeki Aydemir yaptığı açıklamada "Torunumu bugün ot biçmek için bölgeye giden bir köylü bulmuş. Bize haber verdi. Gidip baktığımızda yüzü suya basılmış şekilde duruyordu. Sırtında yara izleri vardı. Yüzüne bakamadım. Mavi gözlümü bu hale getirenler bulunup adalet önünde hesap versin" dedi. Ağrı Valiliği'nden de Leyla'nın cansız bedeninin bulunmasına ilişkin açıklama geldi

http://www.haberturk.com/son-dakika-agri-da-kaybolan-leyla-dan-aci-haber-geldi-2041774

silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 05:12:37 PM

Boyle insanlarin Allah bin belasini versin. Boylelerine idam ödüldür ben size soyleyeyim. Basit bitirmeyeceksin bu serefsizlerin isini takacaksin koluna zincirleri boynuna da asacaksin yaptigi serefsizligi butun ulkeyi gezdireceksin oule butun halk gorecek o iti gerekirse yuzune tukurecek gerekirse taslayip dovecek sonra da istanbulun en islek meydanina kuracaksin dar agacini sallandiracaksin. 2 yil butun suclulara yap bunu ( bu tarz suclulara ) gor bakalim bida kaliyo mu cocuk katili kaliyo mu tecavuzcu.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
July 02, 2018, 05:22:11 PM

Boyle insanlarin Allah bin belasini versin. Boylelerine idam ödüldür ben size soyleyeyim. Basit bitirmeyeceksin bu serefsizlerin isini takacaksin koluna zincirleri boynuna da asacaksin yaptigi serefsizligi butun ulkeyi gezdireceksin oule butun halk gorecek o iti gerekirse yuzune tukurecek gerekirse taslayip dovecek sonra da istanbulun en islek meydanina kuracaksin dar agacini sallandiracaksin. 2 yil butun suclulara yap bunu ( bu tarz suclulara ) gor bakalim bida kaliyo mu cocuk katili kaliyo mu tecavuzcu.

Bunu yapacaksın ama yandaş yaptığı zaman kayırmayacaklar. Hepsine aynı ceza verilecek. çocuk, kadın, bebek, hayvan ayırmadan hepsine aynı cezayı vereceksin. Öyle kimyasal hadım falan değil. Hayatını elinden alacaksın hemde 80 milyonun önünde aşağılayarak yapacaksın. Ölmek isteyecek ama ölmesine izin vermeyeceksin. Gerekirse tedavi edeceksin sonra yine devam edeceksin işkenceye.
Ben bunlar için idam falan istemiyorum. Bu şerefsizler için doğrudan işkence istiyorum. o şerefsizin çektirdiğinin daha fazlasını çekmesini istiyorum.

bu şerefsizler yüzünden komşunun çocuğunu sevemez oldum ailesi rahatsız olmasın, telaşa kapılmasınlar diye. bu namussuzlar yüzünden metroda otobüste yanıma bir kadın oturduğu zaman içim içimi yiyor acaba rahatsız olur mu kadın diye. o koltuğun yarısına sığmaya çalışıyorum kadın rahat etsin diye. gece geç saatlerde sokakta bir kadın gördüğümde hızla önüne geçiyorum farkı açıyorum bu seferde aklıma ulan biri laf atar mı diye düşünüyorum.

Nasıl bir ülke olduk böyle. Ahlak kalmadı ahlak.
elektronikposta
Member
**

Activity: 177

View Profile
July 02, 2018, 06:44:46 PM

ghün geçtikçe bu tarz haberler artıyor ne oluyorda millet böyle yoldan çıkıp canileşiyor sapıklaşıyor altında yatan sebepler aranıp bir çözüm bulunmalı bu nedir böyle yahu
tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131
Merit: 0

View Profile
July 02, 2018, 07:31:07 PM

daha kaç bebek kaç masum temiz can topraga gömülecek bu cani ruhlu sapıklar yüzünden durdurulmalılar artık Sad
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
July 02, 2018, 08:48:30 PM

Farkediyormusunuz bilmiyorum ama bu tarz haberler günden güne artmaya başladı ne oluyor bizim insanlarımızda böyle sapık cani olabiliyorlar bunun araştırılması gerek ve bu tarz insanlara çok ağır caydırıcı cezalar verilmeli.
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
July 02, 2018, 08:52:51 PM

Sanki çok olagan dısı gibi algılıyorsunuz zaten 2 ay öncesinde bile hergün tecavuz öldürüp atma haberi vardı şimdi cocuklara dadanmıslar caydırıcı ceza yok yakala sal taksim meydanına cezasını halk kessin. Tavuklara tecavuz eden adamlardan ne bekliyorsunuzki bunlar memlekete zarar.
hosgoru
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
July 02, 2018, 10:19:55 PM

Pedofili çok tehlikeli bir hastalık, ayrıca caydırıcı cezalar olmadığında ortalığı boş bulan hayvanlar minicik hayatları karartıyorlar ocakları söndürüyorlar. Bu konuda detaylı bir araştırma yapılmalı, caydırıcılık önemli ama yine de yapıldıktan sonra cezalandırmaktan daha önemlisi yapılmadan önce önlemlerin alınması. Bazı göstergeler bu ne idüğü belirsiz ... israflarının kimsenin canını yakmadan teşhis edilmesini sağlayabilir.
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 02, 2018, 11:12:43 PM

Sanki çok olagan dısı gibi algılıyorsunuz
Hiçte normal bir şey değil kardeşim , çocuklarınıza dikkat edin arkadaşlar insanları düzgün eğitmemişler .
kaktus80
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
July 02, 2018, 11:57:35 PM

Yine olan cocuklara oldu evlatlarimiza oldu bunlar linç edilmeli zalim yaratiklar.
Sallodedi
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 03, 2018, 12:50:10 AM

Çok yazık çok biz böyle insanlar böyle bir toplum değildik gün geçtikçe bize noluyor anlam veremiyorum
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
July 03, 2018, 01:03:13 AM

Allah rağmen eylesin , Allah korusun çocuklarımızı.
saskinbali
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 03, 2018, 01:19:08 AM

Allah rahmet eylesin ama bu bizim insanlık ayıbımızdır neden biz böyle bir halk olmaya başladık neden insanlar çıldırmaya başladı biraz düşünmemiz lazım
sagogo1
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 03, 2018, 03:03:43 AM

Allah rahmet eylesin çok büyük acı allah düşmanımın basına vermesin nasıl kıyabildin cani herif
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
July 03, 2018, 04:55:47 AM

Sözleyecek söz cidden bulamıyorum. Bu tarz insanlık dışı olaylar arttıkça arttı . Sebebi nedir anlayan varsa beri gelsin. Dünden beri hiç aklımdan çıkmıyor leylanın maviş gözleri. Allah belasını versin kim yaptıysa.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
July 03, 2018, 05:39:44 AM

Allah rahmet eylesin sözün bittiği yerdeyiz .  Rabbim hem bu dünyada hem diğer dünyada cezalarını versin bunların. İnşallah mantıklı önlemler alınır

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
July 03, 2018, 06:39:15 AM

Allah bu insanların bin türlü belasını versin ama bunlara idam az gelir.hergün işkence edeceksin bu şerefsizlere gerekirse hergün kerpetenle etinden bir parça koparacaksın en kötü koşullarda kanalizasyon gibi yerlerde tutacaksın.ibreti alem olsun diyede el altıdan nete salacaksın görüntüleri bak bakalım bi daha böyle olaylar oluyor mu
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142

View Profile
July 03, 2018, 09:02:03 AM

felaket üzerine felaket hergün bu tarz olaylara bir yenisi ekleniyor nezaman gelecek bu vahşetin sonu neden el atılmıyor bu konuya
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
July 03, 2018, 09:46:29 AM

Çocuk ihmal ve istismarının önüne geçmek bir yasal düzenlemesi getirilmesi için daha ne kadar beklememiz gerekiyor?
8 yaşındaki çocuğa cinsel istismar ve 4 yaşındaki çocuğu aç bırakıp öldürmek? Bir Avrupa ülkesinde olsa acaba ne olurdu..

MasterYi35
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 03, 2018, 04:31:41 PM

Rabbim ıslah eylesin bunları
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: