Bitcoin Forum
May 26, 2024, 10:07:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: KORA NETWORK SCAM - Token Yaratmamışlar ve Ödeme yapmayacaklarını Açıkladılar  (Read 1112 times)
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
July 10, 2018, 05:20:04 AM

Bundan sonra Bountyhive'nin işi çok zor. Bütün projeler "-nasılsa bunların sesi çıkmıyor biz de ne çırpsak kardır" gözüyle bakacaklar. Tokenler için baştan Escrow kulllanılsa bile swap yapıp gene yolunu bulurlar.

Gelen ödüller zaten kuş kadar hocam. Ben bıraktım açıkçası yeni kampanyalara katılmayı. Uğraştığına değmiyor.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
July 10, 2018, 06:47:34 AM

haklı isyanımız ve ayaklanmamızdan sonra ödül dağıtım yapıldı fakat dağıtılması miktarın çok daha azı dağıtıldı fiyatında düşmesinden ötürü elden çıkartanlar oldu. bir nebzede olsa bir şeyler alındı asıl önemli olan gücümüzü gösterdik, geçmiş olsun.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
July 10, 2018, 06:59:02 AM

Zafer mi kazandık yoksa ağzımıza bir parmak bal mı çalındı bilemedim. Bu gün çok garip ruh hali içindeyim hiç bir şeye emin olamıyorum. Bu adamlar şimdi niye dağıttı , yok yani borsa da borsa değil ki atıp satasın.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 10, 2018, 07:05:46 AM

Bence bu yaptıkları politik bir olay. Böyle yaparak fiyatı düşürdüler. Alttan toplayıp, ödül kazananlara verecekler ödüllerini. Mesela diw token hala dağıtmadı ödülleri diye biliyorum. İdexte diw tokenin fiyatı yükseliyordu. Ödül dağıtımında önce ciddi dump yer.
adam para verip neden alsınki zaten kendisi 0 maliyetle üretebiliyor. bu açgözlülükten başka birsey değil. Nijeryalı herifin yapacagı ico bu kadar olur.

Bounty olaylarına başladığımda arkadaşım eğer Afrikalı varsa takımda,  hiç girme demişti. Bilseydim hiç ugramazdim bile. Az birşey bana da gelmiş. Ederi pek yok gibi

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
July 10, 2018, 07:10:12 AM

kazanmamız gereken asıl ödül dağıtılmadı açıkladıkları listeye göre bile adil dağıtılmadı.. o kadar emek o kadar ay geçti sakız parası göndermiş şerefsizler.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 10, 2018, 07:23:47 AM

Tokenleri göndermişler ama uex.com borsasındaki fiyata göre hiç para etmiyor. Başka işlem gören borsa var mı? Yoksa yeni bir borsaya girmeyi düşünüyorlar mı? Takip edenler bilgilendirirse sevinirim.

şuanda başka borsada yok, planlnana borsa haberide duymadım ben, zaten fiyat ico nun altındaydı. bounty dağıtılmama haberinden sonra iice düşmüştü. şimdi de hunterlar dumplıyor. kimsenin güveni kalmadı. kısa dönemde fiyatta toparlanma zor gözüküyor.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
July 10, 2018, 07:56:25 AM

Bountyhive bu kampanyaları sitesinde yayınlamadan önce sözleşme falan imzalattırmıyormu? bu işin bir yasal yaptırımı falan yok mu? Böyle kolaysa ben token göndermiyorum demek herkes bizlere reklamını yaptırsın tokenide göndermesin o zaman ne güzel

kora'da escrow anlaşması yok bundan ötürü bu başımıza geldi bountyhive yöneticileri açıklama yaptılar bundan sonra escrow'suz bounty olmayacakmış vs. vs..
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 10, 2018, 09:31:18 AM

Bir miktarda tarafıma geldi ama söylendiği gibi çok az bir miktar geldi. Şu an farklı bir  bounty sitesiyle ilgileniyorum. Eğer oradaki projelerden verim alırsam daha fazla üstüne düşeceğim.
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 10, 2018, 09:59:52 AM

ödül miktarı düşürülmüş arkadaşlar. Gelse ne farkeder ki. Bi arkadaşım 1.5 ay imzada kalmış ve 8k gelmiş sadece. Çok az bir miktar daha fazla bekliyordu ama yine de hodl diyebilirim

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
July 10, 2018, 11:39:36 AM

Bu tarz durumlar mevcut ne yazık ki bekliyorlar bekliyorlar piyasanın en berbat zamanında token dağıtımı yapıp borsaya giriyorlar ondan sonra bekle ki düzelsin nereye düzelecek çoğu çöp olup gidiyor.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 10, 2018, 12:06:09 PM

Bizim Türk milleti böyle işte adamlar anlaşmanın üçte birini gönderdi tamam tokenler gelsin yerin dibine sokmaya devam dendi şimdi herkes bekleyin yükselecek diyor. Saman alevi gibi bizim toplum insanlarının öfkesi de sevinci de.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
July 10, 2018, 12:40:59 PM

600 tane gelmiş sattım ama borsadan çekmek için kyc istiyor , kyc yapan var mı borsa güvenilir mi sizce?
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
July 11, 2018, 10:35:31 PM

600 tane gelmiş sattım ama borsadan çekmek için kyc istiyor , kyc yapan var mı borsa güvenilir mi sizce?

kyc işi sıkıntı önce onaylatıp sonra bozdurmak lazım. onaylamazlar felan uğraş dur çekmeye sonra
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 10:42:58 PM

yazık günah oldu valla bu kadar insanın emeğine çöreklendiler yazık bu millete
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
July 11, 2018, 11:23:21 PM

bir çok insan anladığım kadarı ile bu kampanya için emek harcamış ve icosuna yatırım yapmış bence önüne geçilmeli tüm bunların bir yaptırımı olmalı
landslide
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

View Profile
July 12, 2018, 06:43:13 AM

ICO fiyatına göre 1 Tane kora ne kadar ediyor arkadaşlar . Çok birşey yok fakat çorba parası çıksın .
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 12, 2018, 06:47:20 AM

Bu konularda PolicyPal Network u tek geçerim. Adamlar her sözünü tuttu ilk imza paramı ondan aldım. Ayı piyasasi diye tokenler kilitli kaldı. Mayıs ayı başında ya da ortasında tokenleri gönderdiler . İco fiyatına göre 1000 dolarlık yani 20.000 token yolladılar. Bana geldiğinde 650$ ediyordu. Şükür hiç yoktan iyidir
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 12, 2018, 12:27:40 PM

Bazen kampanya yöneticilerinden bağımsız olarak böyle sorunlar çıkıyor. Kampanya yöneticilerinin de yapacağı pek bir şey yok böyle rezil etmek dışında. Sürekli hale gelirse eğer bu tarz olaylar o ekibin kampanyalarından uzaklaşmak gerekir. Bounyhive'da bu ilk kez oldu bir daha olacağını da sanmam daha dikkatli olacaklardır.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
July 12, 2018, 01:46:25 PM

Bu sıralar scam çıkan proje sayısı çok fazla. Yatırım yapanlar, emek verenler karşılığını alamıyor maalesef. Bir miktar dağıtım yapılmış ancak beklentiyi ne kadar karşılıyor, tartışılır...

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

View Profile
July 13, 2018, 12:37:19 AM

Coin yatırıp coin çekerken KYC istemesi çok saçma, diğer büyük borsalarda bile böyle bir uygulama yok. Fiat para çekilse anlarım ama sadece bunu çekmek için borsaya kimlik bilgilerini vermek bana saçma geliyor. Satmak için başka bir borsada listelenmesini beklemem gerekecek bu durumda.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: