Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:01:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Dogecoin vardı bir aralar Son durumu nedir ?  (Read 449 times)
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
July 07, 2018, 07:12:04 PM

Doge akmaz kokmaz taş gibi bir coin :d Polonun populerliğini yitirmesi sonrasında yavaştan doge ismide silinip gidiyor zaten sürekli yeni ıcolar çıkıyor onlara ilgi epey fazla
torukmakto
Member
**

Activity: 219
Merit: 10

View Profile
July 07, 2018, 07:34:33 PM

başlangıç olarak troll olarak başlamış 2013 lerde uzun süre öyle kalmış kriptonun ikinci fomosuyla o da kendine yer buldu şuanki takımı başarılı ama öncekileri bilmiyorum çok yatırım yapılacak bir coin değil
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 07, 2018, 07:45:58 PM

Şaka yollu üretilen bir coin iken. Zamanla iş ciddiye bindi. Ne kadar güvenilir bilmiyorum. Hemen hemen çoğu borsada var. Fee dusuk bir yerden biryere coin atarken çok hızlı. Son zamanlarda güncellemesi oluyormu? Hiç haberim yok. Ledger de bile mevcut olan bir coin
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
July 07, 2018, 07:47:09 PM

Doge le alakalı sürekli eth ile bir ortaklık bir yakınlaştırma haberleri yada algısı vardı özellikle twitter da hoş o döenm dahi çok fiyatlanmadı ama ne ayak çözemedim
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 07, 2018, 08:23:25 PM

hala var, millet bayağı sevdi hatta, o yüzden gün gelir bitcoinle kapışırsa şaşırma, aslında ben trol olduğunu da düşünmüyorum, reklamın iyisi kötüsü olmaz, trol diye çıkma fikri bence güzel bir marketin planlaması olabilir.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 07, 2018, 08:38:36 PM

Dogecoin en sevdiklerimden, şimdilik 39 satoshilerde geziniyor 20 satoshi civarına düşmesini bekliyorum, bu civarda satın alır beklerim rutin olarak, yılda en az bir kez mükemmel kazandırdı bana.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
July 07, 2018, 08:44:53 PM

Doge coin saçmadan olsa piyasanın en eski projelerinden güzel fiyatları görmedi kerata ama çok da uzmemiştir yatırımcısını bıtcoine göre hareket eder arada pumplar geçer sonra eski haline döner. Zirveden almayın sakın!
babayeni (OP)
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 07, 2018, 10:06:11 PM

Arkadaşlar yaptğınız değerli yorumlar için çok teşekkür ederim , anladığım kadarıyla dogecoin sürekli kendini tekrar ediyor , düştüğünde alım yapılabilir , arttığında satılabilir teşekkürler ama takip önemli Smiley
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 10:16:30 PM

Valla çok sevdiğim koinler arasında doge koin, bence iyi yerlere gelecek koinlerden bir tanesi
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
July 07, 2018, 10:53:47 PM

Şaka coini olarak çıkarıldığı iddia edilse de, yeni çıkan ya da çıkarılmaya çalışılan icoların pek çoğundan daha gerçek bir coindir. Düşükken alındığı takdirde, beklenirse illaki kazandırır.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
July 08, 2018, 02:26:04 PM

benim ilk üye olduğumdada vardı Cheesy herkes uçacak kaçaçak diyordu sonunu siz gördünüz! ucuz fiyatmış alalım mış ! yazık gerçekten ne iş yaptıgını bilen var mı?
secondhandlark5
Jr. Member
*

Activity: 238

"JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!"

View Profile
July 08, 2018, 02:59:46 PM

benim ilk üye olduğumdada vardı Cheesy herkes uçacak kaçaçak diyordu sonunu siz gördünüz! ucuz fiyatmış alalım mış ! yazık gerçekten ne iş yaptıgını bilen var mı?

Daha onceki arkadaslarin dedigi gibi saka olarak piyasaya surulmus bir coin ve o gunden bugune kadar pek bir degiskenlik gosterebilmis degil.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔸🔸🔸🔸🔸🔸 [ DESICO ] A PLATFORM TO ISSUE AND TRADE SECURITY TOKENS 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔺🔻🔺🔻🔺🔻
🔸🔺 https://www.desico.io 🔸🔺
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
July 08, 2018, 10:09:24 PM

Anlatalım...

1.si

Cümleye nede güzel başlamışsın "benim ilk üye olduğumdada vardı" diyerek.

Dogecoin bir topluluk tarafından benimsenmiş sahip çıkılmış bir coindir kardeşim.

Bu piyasada emin ol gün gelir bütün coinler çöküp tarihin tozlu raflarında yerini alırken dogecoin hala var olacaktır. Piyasada en çok kullanım alanı olan coinlerin başındadır.

Çünkü dogecoin hype coin değildir. Topluluk  tarafından yeri gelir yardım kampanyalarında yeri gelir birine sponsorluklarda kullanılır.

Firmalar tarafından bir çok faaliyetlerde ücret olarak kabul edilir (vps kirala server kiralama sadece bir örnek )

Twitch ve bir çok yerde tips dediğim bağış için kullanılır.

Sanal kumar platformlarında kullanılır.

Dogecoin ile hiç işi olmayıp sadece bir yerden bir yere transfer yapmak isteyen çoğunluğun transfer aracıdır. ilk tercihidir. Çünkü hızlıdır. komisyonu azdır.

Bu sebeplerle dogecoin bu piyasanın sonuna kadar nadir kalacak coindir.

2.si

Gelelim uçacak kaçacak mevzusuna. 2017 aralıkdaki büyük boğayı örnek alalım.

20 satsdan giren birisi 120 satsdan çıkabilirse 6x yapmış olacakdı.

Şimdi diyeceksin ki 20x-50x yapan coinler var ama bugun bir çoğu çıktıkları kadar düşmüşken dogecoin e 120 den girenin parası satosi bazında 3x erimişdir.

3.sü

Dogecoin ile ilgili olarak hatırlatmakda fayda var son 3-4 ay öncesine kadar yanlış bilmiyorsam dogecoin developerları aktif değildi. Ama 3-4 ay önce tekrar aktif oldular.

Etherium ile köprü kurmak gibi bir projeleri var ki eğerki gerçekleşirse bugün burada yazılanlara bakıp keşke alsaymısım diebilirsin.

Bu demek değil ki git dogecoin al. Yarın 20 satsa tekrar düşebilir.

Hiç birimiz yatırım tavsiyesi vermiyoruz. Herkes kendi araşdırmasını yapıp ona göre davranmalı.

Sadece senin sandığın kadar çöp bir coin değildir doge bunu anlatmaya çalışıyorum

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
July 08, 2018, 10:11:31 PM

Doge coin piyasada uzun zamandir var ve 30-100 satoshi arasinda gidip gelir.  Dogecoin ile ilgili yorum yapmaya veya grafik incelemeye cok gerek oldugunu dusunmuyorum.  Tek soyleyebilecegim sey dogecoin transfer hizi olarak cok hizli bir coin.  Bir yerden bir yere transfer ederken doge coin kullanirim. Fee cok dusuk.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
ricciolone
Full Member

Activity: 158
Merit: 100

View Profile WWW
July 08, 2018, 10:13:22 PM

Anlatalım...

1.si

Cümleye nede güzel başlamışsın "benim ilk üye olduğumdada vardı" diyerek.

Dogecoin bir topluluk tarafından benimsenmiş sahip çıkılmış bir coindir kardeşim.

Bu piyasada emin ol gün gelir bütün coinler çöküp tarihin tozlu raflarında yerini alırken dogecoin hala var olacaktır. Piyasada en çok kullanım alanı olan coinlerin başındadır.

Çünkü dogecoin hype coin değildir. Topluluk  tarafından yeri gelir yardım kampanyalarında yeri gelir birine sponsorluklarda kullanılır.

Firmalar tarafından bir çok faaliyetlerde ücret olarak kabul edilir (vps kirala server kiralama sadece bir örnek )

Twitch ve bir çok yerde tips dediğim bağış için kullanılır.

Sanal kumar platformlarında kullanılır.

Dogecoin ile hiç işi olmayıp sadece bir yerden bir yere transfer yapmak isteyen çoğunluğun transfer aracıdır. ilk tercihidir. Çünkü hızlıdır. komisyonu azdır.

Bu sebeplerle dogecoin bu piyasanın sonuna kadar nadir kalacak coindir.

2.si

Gelelim uçacak kaçacak mevzusuna. 2017 aralıkdaki büyük boğayı örnek alalım.

20 satsdan giren birisi 120 satsdan çıkabilirse 6x yapmış olacakdı.

Şimdi diyeceksin ki 20x-50x yapan coinler var ama bugun bir çoğu çıktıkları kadar düşmüşken dogecoin e 120 den girenin parası satosi bazında 3x erimişdir.

3.sü

Dogecoin ile ilgili olarak hatırlatmakda fayda var son 3-4 ay öncesine kadar yanlış bilmiyorsam dogecoin developerları aktif değildi. Ama 3-4 ay önce tekrar aktif oldular.

Etherium ile köprü kurmak gibi bir projeleri var ki eğerki gerçekleşirse bugün burada yazılanlara bakıp keşke alsaymısım diebilirsin.

Bu demek değil ki git dogecoin al. Yarın 20 satsa tekrar düşebilir.

Hiç birimiz yatırım tavsiyesi vermiyoruz. Herkes kendi araşdırmasını yapıp ona göre davranmalı.

Sadece senin sandığın kadar çöp bir coin değildir doge bunu anlatmaya çalışıyorum

Yeter hocam adamın amına koymuşsun.

Dogecoin'in önemini bilmeyen tayfa genellikle Doge'nin çeyreği bile etmeyecek ERC20 icolarını kovalarlar, 2013'te çıkan coinin transfer ücreti ve hızına hala yaklaşabilen coin yoktur.. LTC'den bile daha fazla Bitcoin niyetine Doge kullanılır, kumar platformları Doge üzerinde döner, tips döner, seks döner Doge'de yok yoktur. Ufak ödemeler için on numaradır, günlük hayatta kullanıma uygundur ayrıca 20 satoshi'den alındığında her zaman ama her zaman kazandırmıştır.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 09, 2018, 09:47:58 AM

Dogecoin hâlen yaşıyor fakat piyasadaki düşüşten nasibini almış durumda. Geçen sene bu zamanlarda kendisi 17 satoshi civarinda gezerken şu anda 39 satoshi civarinda kendine yer edindi. Bir sonraki boğa'da ath seviyelerini tekrar test edebilir veya piyasa düşerse tekrardan 18-25 satoshi arasina kadar gerileyebilir. Belli olmaz.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
July 09, 2018, 10:03:07 AM

dogecoin bir gün 10 dolar olabilir. hani ilk postlarda yazılmış. doge akmak, kokmaz doğru ama bitcoindeki harekete göre yükseliş yapıyor. 2x bazı zamanlar çok rahat yapılabilir. bitcoin 20k yı aşıp tarihi yerlere giderse doge coin bile dolar olarak akla hayale gelmedik seviyelere ulaşabilme durumu var. çöp coin değil, yatırım, cüzdana atıp saklanması amaçlı kullanılıyor hep.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
July 09, 2018, 10:05:24 AM

Yanlış bilmiyorsam buradan ya da redditten bir grubun eğlencesine çıkardığı bir coin. Piyasanın kötüleşmesinden dolayı diğer pek çok coin gibi adı sanı duyuldu piyasa canlanınca yine adını sıkça duyarız.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 09, 2018, 03:21:34 PM

al sat yapa yapa miktarımı epey yükselttim fakat piyasaların çöküntüye girmesiyle beraber para verip aldığım hiç bir coini takip etmemeye başladım. boğa gelirse şöyle bi bakarım ne alemde diye.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
KTM
Jr. Member
*

Activity: 158

View Profile
July 09, 2018, 03:26:23 PM

Btc bazında 15-20 sat arasına düşmeden yatırım yapmayın derim sonra heryere 2018 doge coin yılı yazarsınız  Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: