Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:58:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] NEM - New Economy Movement  (Read 5621 times)
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 24, 2014, 02:55:36 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=467027.180

yedek adaylar icin konu acilmis:)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
February 24, 2014, 07:03:40 AM

halen katılabiliyorsak bende katılmayı düşünüyorum fakat olayı tam anlamadım ne kadar next veya btc gönderebiliyoruz eklendiğimiz listeyi görebiliyormuyuz nem dağıtımı nasıl olacak
Fatih87SK
Hero Member

Activity: 616
Merit: 500

View Profile
February 26, 2014, 11:10:11 AM

halen katılabiliyorsak bende katılmayı düşünüyorum fakat olayı tam anlamadım ne kadar next veya btc gönderebiliyoruz eklendiğimiz listeyi görebiliyormuyuz nem dağıtımı nasıl olacak

Su an sadece NEM'e katkida bulunabilen kisiler araniyor. O yüzden yukaridaki konuda kendinizi tanitmaniz gerekiyor. Ve NEM'e hangi katki verebileceginizi anlatabilirsiniz.

Dagitimi tamamen esit olacak.

Yani herkese yaklasik 1 milyon NEM dagitilacak. Hiç kimsenin elinde daha fazla NEM olamayacak. Ta ki satisa çiktiginda. Ozaman tabiki daha çok satin alabilirsiniz.

Katilma ucreti galiba yaklasik 850 NXT / 0.085 BTC. Ama katilmak için onaylanmaniz gerekiyor. Yani artik herkes katilamaz.

Istanbul34 (OP)
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 28, 2014, 10:07:57 AM

Katilma ücreti 0.07 Btc'idi.

Piyasaya çikmaya az kaldi. Millet simdiden 5 BTC'e almak istiyor.
Bir hafta içinde test versiyonu çikacak.

Ondan sonra son kalan yerlerini satacaklar. Kim en yüksek fiyat biçerse ona gidecek.
Onun karsiligina 1 milyon NEM alacak. Böylce piyasaya düsmeden degerini bilecegiz.
wallacemckart
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
April 28, 2014, 02:04:31 PM
Last edit: April 28, 2014, 02:45:48 PM by wallacemckart

istanbul34'e de yazmıştım. waiting list'deydim. davet aldım. sanırım katılmam için .1 btc göndermem gerekiyor. daha fazla detay bulamadım. yardımcı olabilecek olursa sevinirim.

edit: detay davet mektubunda yazıyormuşSmiley evet şu an 0.1btc gönderiliyor.
Lydian
Hero Member

View Profile
April 28, 2014, 07:36:47 PM

istanbul34'e de yazmıştım. waiting list'deydim. davet aldım. sanırım katılmam için .1 btc göndermem gerekiyor. daha fazla detay bulamadım. yardımcı olabilecek olursa sevinirim.

davet nereye gönderildi ki? bende veteranlardanim ama daha bir tik yok su ana kadar..?

edit: sanirim sonradan trene binmek isteyenler icin olusturulmus bekleme listesinden bahsediliyor... ben ikinci vagondan bu yana bekliyorum zaten de... ne kalkmaz trensmis bu böyle ya:)
wallacemckart
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
April 29, 2014, 08:56:55 AM

davet nereye gönderildi ki? bende veteranlardanim ama daha bir tik yok su ana kadar..?

edit: sanirim sonradan trene binmek isteyenler icin olusturulmus bekleme listesinden bahsediliyor... ben ikinci vagondan bu yana bekliyorum zaten de... ne kalkmaz trensmis bu böyle ya:)

evet hocam waiting list için konuştum. ben ilk treni kaçırmıştım. Sonradan 2.tren açılmış haberim yoktu. Waiting liste girebildim anca. ilk treni yakalayanlar çok şanslı
Lydian
Hero Member

View Profile
May 04, 2014, 08:37:41 PM

NEM pay haklarinizi satin almak icin talibim.

NEM kesin pay sahipleri, sahip oldugunuz pay hakki ve forum hesabinizi (ikisini birlikte! hesabinizi satinca zaten pay hakkinizi da satmis olacaksiniz) satmak istiyorsaniz, lütfen benimle iletisime gecin.

Lütfen sadece NEM icin kesin pay sahipleri iletisime gecsin! Kesin pay sahipleri listesi burada: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlidWok7hW0DdFRROFFGVUpwcFFXcHVCdGc0a3NuQVE (Final list)
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
March 30, 2015, 01:11:39 PM

NEM yarın 19:00 UTC'de pay sahipleri coinlerini alacak(cüzdan yayınlandıktan sonra ). Genesis blok oluşturulmuş durumda ve pay sahipleri private keylerini cüzdanlarına girdikten sonra payını alabilecek. Pay başına son tahlilde 2.25 milyon ödeme yapılacak.

Poloniex ve bittrex te anlaştığı forumda yazılmıştı. Yarından sonra hareketli günler olacağa benziyor. Spekülasyon yoğun bakalım hangi fiyattan alıcı-satıcı bulacak?
Lboss
Sr. Member

View Profile
April 01, 2015, 02:56:47 PM

Dün akşam dağıtım başlandı. Bugün private keyi import ederek 2.25 milyon NEM aldım.

Şu anda sadece poloniex'te işlem görüyor. Fiyatı 110 satoshi seviyelerinde alınıp satılıyor. Şahsi kanaatim bu fiyatların uygun olduğu yönünde. Vaat ettikleri fazla ne kadarını gerçekleştirbilecekler emin değilim.Ama yine de kısa vadeli spekülasyon olarak ; diğer exchange sitelerine girdikten sonra fiyatının öok kısa bir süre içinde 200+ satoshi seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 07, 2015, 07:50:26 PM

100 satoshi civarından yaklaşık 2 milyon aldım. Artış beklentim var ama açıkçası düşüşler biraz da korkutuyor.
Geçen sefer 83 den yukarı dönmüştü, bu sefer de yukarı kırabilirse fiyatın artacağı ümidim kuvvetlenecek.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
April 07, 2015, 10:00:00 PM

100 satoshi civarından yaklaşık 2 milyon aldım. Artış beklentim var ama açıkçası düşüşler biraz da korkutuyor.
Geçen sefer 83 den yukarı dönmüştü, bu sefer de yukarı kırabilirse fiyatın artacağı ümidim kuvvetlenecek.

80satlara düşse de ben de illa ki 200+ olacağını düşünüyorum. ama kısa zamanda olmaz belki. Yanılıyor da olabilirim, yatırım tavsiyesi değildir Smiley
shapeshift
Full Member

Activity: 221

View Profile
April 08, 2015, 08:27:57 AM

NEM hali hazırda sadece farklı bir algoritmaya(POI) sahip bir POS coin. Her ne kadar 1 yıldır geliştirme yapılsa da kullanıcı açısından sunduğu -şimdilik- çok bir yenilik yok.

O yüzden kısa vadede bu seviyelerde gezinse de orta ve uzun vadede yapacağı hamlelerle(ya da yapamadıkları) fiyatı ciddi oynaklık gösterecek.

Ben şahsen başta asset exchange olmak üzere yapılacak güncellemelerin fiyatı ciddi artıracağına inanıyorum.

hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
April 10, 2015, 10:27:15 PM

-80 sata düşüşün ardından bittrex'e girdi.

https://bittrex.com/Market/?MarketName=BTC-XEM

kısa sürede yine pump dump yapılabilir, takip etmekde fayda var.
shapeshift
Full Member

Activity: 221

View Profile
April 11, 2015, 11:31:28 AM

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bittrexe girdiğini bilmiyordum. 75 sattan 750k daha aldık bakalım.

100 satoshi altı umut veren coinleri seviyorum trade için güzel fırsatlar sunuyor.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
April 11, 2015, 02:01:33 PM

99 dan biraz almıştım şimdi de 70 ten aldım biraz.
Öngörünüz nedir NEM için ? Uzun vadede 10k satoshi'yi görür mü ?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
bisom
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
April 11, 2015, 03:32:59 PM

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bittrexe girdiğini bilmiyordum. 75 sattan 750k daha aldık bakalım.

100 satoshi altı umut veren coinleri seviyorum trade için güzel fırsatlar sunuyor.

İkinci bir exchange de işlem görüyor olması fiyatın artmasına çok bir etki etmedi gördüğüm kadarıyla.

Zaten Bittrex de işlem hacmi şu an için 3BTC civarında. Belki bugünden sonra biraz hareketlenir. 68 sattan 350k da ben aldım.  Wink
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 11, 2015, 03:47:33 PM

İkinci bir exchange de işlem görüyor olması fiyatın artmasına çok bir etki etmedi gördüğüm kadarıyla.

Zaten Bittrex de işlem hacmi şu an için 3BTC civarında. Belki bugünden sonra biraz hareketlenir. 68 sattan 350k da ben aldım.  Wink

Her yeni borsalara girişi dump için bir sebeptir ve gördüğüm kadarıyla da bayağı bir dump oldu ve düşüş yaşandı. 110 lardan 60 lara düştü. Basit bir pump-dump coini gibi görünüyor. Uzun vadeli yatırım yapmaktansa konusunu takip edip ne zaman pump-dump edileceğini kestirmeye çalışın.
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
April 11, 2015, 06:44:23 PM

60 satoshiden 10000 satoshiye çıkabilir mi?
Lboss
Sr. Member

View Profile
April 11, 2015, 09:26:37 PM

60 satoshiden 10000 satoshiye çıkabilir mi?

30 satoshiden 35000 satoshiye çıkmışı var. Forumdakilerin çoğu bilmez ama QUARK'ta bu dediklerim yaşandı.

O zaman bende de 3 milyon civarı (ortalama maliyetim 100-150 sat civarıydı) QUARK vardı. Max Keiser ve de başlığındaki FUD'dan dolayı 350 satoshi civarı sattım.

NEM o kadar çıkmaz ama 2-3 katına -kısa zamanda olmasa da- rahat çıkar diye düşünüyorum.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: