Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:33:03 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: BTCTürk'e USDT Eklendi  (Read 464 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 19, 2018, 05:57:55 AM

Btcturk kullanıyorum ve tebrik ederim adamlar güzel çalışıyor hiç sıkıntı yaşamadım buğune kadar. Ayrıca iyi olmus bunu yapmaları btc/usdt eklenmiş eth/usdt yakında gelir büyük ihtimal
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 19, 2018, 06:09:08 AM

Bu oldukça güzel bir haber , şimdi daha fazla hareket imkanımız olacak özellikle usdt te kalanlar için tekrar eth veya btc almalarına gerek kalmadan aktarımları mümkün olacak.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
July 19, 2018, 07:11:36 AM

Çok güzel oldu bu iş tamda lazım olduğu zamanda sadece usdt yolladım ve sattım normalde eth al transfer et sat ugrasıyorduk.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 19, 2018, 07:27:09 AM

Bence de çok mantıklı olmuş bu usdt eklenmesi. Arkadaşında söylediği gibi borsalarda usdt ye geçtiğin zaman  yeniden birşey almadan direkt gönderebilirsin transferde. Fee ücreti nasıl bilmiyorum usdt gönderirken. BTCturkden gönderirken ücretsizdi ama .

macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
July 19, 2018, 09:03:19 AM

Bana gore gec olmus olsada olumlu ve dogru bir hamle olmus. Su an icin tek gelistirilmesi gereken nokta butun coinlara USDT parametresinin eklenmesi. Bu eksikligide tamamlayabilirlerse bizler icin olumlu olabilir diye dusunuyorum.

Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236
Merit: 1

View Profile
July 19, 2018, 12:05:26 PM

Şimdi direk bankadan dolar alıp btcturke gönderebiliyor muyuz eksra bir işleme gerek yok mu yani. Bankadan usd hesap açmak mı gerekir tam olaral nedir
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 19, 2018, 12:50:04 PM

BTCTürk için güzel bir adım olmuş alım satım konusunda bu aşamadan sonra daha çok tercih edilir diye düşünüyorum

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
July 19, 2018, 02:51:34 PM

Btcturk gelişme açık borsa 1000 tl limiti düşürmeleride kullanıcı arttırmaları için olumlu bir adım olmuş. Çok sayıda borsa açılmaya başladı. Dikkat etmek lazım, sahtekarlıklarda çoğalabilir.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
July 19, 2018, 03:30:26 PM

BTCTURK, bir dönem kapanmıştı yanlış hatırlamıyorsam hatta Paribu btcturk'un kapanmasıyla birlikte palazlanmıştı. İşte ben de tam o zamandan beri hiç btcturk kullanmadım. Demekki kendilerini geliştirmişler..
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
July 20, 2018, 10:56:15 AM

BTC türk güzel bir türk borsası. Bitcoinin alınıp türk lirası ile satıla bilmesi gayet güzel. Yabancı borsalarla fiyat farkı ise her türlü abirtaj fırsatı veriyor. Benim fikrimce tek eskik tarafı sadece türk vatandaşlarına açık olması Undecided

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 20, 2018, 11:29:00 AM

Gayet güzel bir gelişme. Geçen aylarda da transfer ücretlerini kaldırmıştır BTCTürk. Sahibi değiştikten sonra iyi hamleler yapmaya başladı. Bizim Paribu ise yerinde sayıyor, hiç bir yenilik getirmiyor. Halen tek coinle borsa işletiyor. Yenilik getirmeden bu piyasada tutunması çok zor.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 20, 2018, 02:16:28 PM

BTCTürk sürekli kendini geliştiren bir borsa. Her geçen gün yeni bir özellik ya da coini kendilerine ekliyorlar. Bu yüzden Türkiye'nin en aktif kullanılan borsası haline geldiler.
Bu güzel gelişme için de tebrik ediyorum.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
July 20, 2018, 08:40:36 PM

Ülkemiz için gayret mantıklı bir işlem  olmuş. Doların durumu ortada. BTC Türk güzel yenilikler yapmaya başladı. Devam eder inşallah.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 20, 2018, 09:25:35 PM

peki bu bizim bildiğimiz tether usd mi, çünkü her usdt yazana aldanmamak lazım, adamlar güvenilir ama biz nasıl check ederiz bunu
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 20, 2018, 09:28:06 PM

btc turk guzel calısıyor valla. en guvenılır ve en kurumsal fırma acıkcası. şu 2 yıl once banka dertlerı cıktıgında 0.1 tl yapan btc mı çek çek çek dıye 10 tane maıl atmıslardı Cheesy yaw cekmeyecem sızde kalsın dıyorum cek ccek dıyolar ılla Cheesy
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
July 20, 2018, 09:34:14 PM

Guzel kaliteli iş yapan borsalar var koineks paribu ve btcturk benim gözümde önde gelen borsalar. USDT eklenmesi zaten gerekiyordu mantıklı bir hareket olmuş
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
July 21, 2018, 06:32:59 AM

Piyasadaki payı düşen btcturk yeni coinler ekleyerek yerini korumak ve yükseltmek için atak yapıyor. Bunlar güzel gelişmeler diğer borsalara nazaran btcturke güvenim tam

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
July 21, 2018, 06:37:51 AM

USDT/TRY tahtasının yeteri kadar hacmi olursa 7 gün 24 saat döviz bürosu olur. Bankaların mesai harici işlem yapmadığı veya alış/satış aralığının çok fazla olduğu düşünüldüğün de USD/TR nin özellikle mesai dışındaki ani hareketleri için BTCTürk borsası tabiri caiz se "bulunmaz hint kumaşı" olur.

Güzel olmuş olmasına da sadece usdt/try ile işlem yapmak için para yatıranlara akıllı gözü ile bakmam. Bankadan karşılığı olan bir para ile işlem yapmak varken neden kendini riske atıp karşılığı olmayan bir birimle alış satış yapılır ki? -Daha fazla kazanmak için parayı kül edebilirsin.
Tfx target 5/24 döviz işlemi yaptırıyor devlet güvencesinde reklam yapmıyorum ama biraz mantıklı olun arkadaşlar para kolay kazanılmıyor.
Ben borsada bile kripto yatırımlarımı tutmaya korkarken siz yeşil yeşil benjo'ları borsada tutmak cesaretiniz hayret verici derecede fazla.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 21, 2018, 07:25:37 AM

BTCTürk, Tether cüzdanlarımızdaki bakım nedeniyle yatırma ve çekme işlemlerinin şimdilik yapılamadığını açıklamış.

https://twitter.com/btcturk/status/1020567310036357120

Değerli kullanıcılarımız, Tether (USDT) cüzdanlarımızdaki bakım nedeniyle yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak gerçekleştirilememektedir. Bu süre zarfında Tether yatırma işlemleri gecikmeli olarak bakiyenize yansıyacaktır. En kısa sürede sorun giderilip, duyuru yapılacaktır.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 21, 2018, 09:14:29 AM

Btctürk cidden çok iyi gelişmeler yapıyorlar. En iyi borsalar benim gözümde şuan. Boş coinleri de almıyorlar. Türkler zaten sadece nakite geçirmek kullanıyor onlar da bunun gayet farkında.

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: