Bitcoin Forum
June 10, 2024, 07:03:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: NEP5 token tutmanın faydaları  (Read 233 times)
hisarardi (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
July 18, 2018, 10:08:22 PM

daha önceden cüzdanda neo tutanlara ontology tokeni gelmişti. son zamanlarda cüzdanda tutuğunuz nep5 tokeni varsa cüzdana değişik neo tabanlı tokenler gelmekteydi. biraz önce yaptığım kontrolde 5 adet FTW diye bir token gelmiş. bundan önce de 2000 MCT gelmişti. şuan için pek ederi olamayabilir ama neo tabanlı olduğu için cüzdanda tutmakta fayda var. cüzdanında neo tutanlar kontrol etsin derim. zaten cüzdan da neo tutanlar hergün az da olsa gas alıyor belki bilmeyen vardır diye belirteyim

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
July 18, 2018, 11:17:01 PM

Gelsin iyi güzel ama hepsi para etmiyor ki binde birisi para ediyor o da ont oldu diğerlerini para ediceğini sanmıyorum benim neo cüzdan vardı içinde neo yok ama mtc mi mct mi ne geldi bana
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 18, 2018, 11:50:13 PM

Şu an için faydasını görememiş olabilirsiniz ama piyasa hareketlendiğinde yeni projeler gelecek ve belki de bunlar direkt airdrop yaparak piyasaya girecekler. İşte bu aşamada hesabınızda olan NEO ve NEP5 tokenlarının faydasını göreceksiniz. O kadar başlık okuyoruz ama yine de gözümüzden kaçıyor. O zaman, neden fiyatlar düşük iken porföyümüze bunları dahil etmeyelim ki. Bize zararından çok faydaları var. 
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 19, 2018, 12:22:12 AM

Neo tabanlı ico lar bence çok değerli. Yeter ki piyasa düzgün olsun. Cuzdanda tuttuğumuz nep5 tokenleri için airdrop yoklamaları çok güzel bende de 2000 MCT var. Şuan belki çok bir değeri olmayabilir ama ben degerlenecegine inanıyorum. Sonuçta para vermeden gelen tokenler degerlenmese bile kaybımiz yok
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 19, 2018, 05:43:44 AM

Bana da gelmiş 5 FTW. Erc20 gibi lüzumlu lüzumsuz bi sürü şey doldurmazlar umarım gelecekte Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
July 19, 2018, 06:41:00 AM

Nep-5 Tokenlerini borsa harici cüzdanlarında tutanlara Neo Airdroplarindan yararlaniyor. Bu iyi bir şey 2000 Mct var şu anda bende hiç yere neredeyse 2 neo ediyor. İleride Neo airdroplarinin sayisi artabilir bu yüzden borsalarda nep-5 tokenlerini tutmak yerine güvenli soğuk cüzdanlara çekmekte fayda var.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 19, 2018, 08:32:03 AM

Banada 5 adet gelmiş. Neye göre dağıtım yapmışlar acaba...

Bu arada projenin detaylarını şöyle özetleyim.

https://www.ftwcoin.io

Blockhain tabanlı merkezsiz Kumar Projesi.
Neo'nun ilk kumar projesi. Ne diyelim Smiley
100m adet var. Buna oranla çok az gönderilmiş. Zaten kendileri ico yapmışlar geçen ay.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
July 19, 2018, 08:36:56 AM

Elinde Neo tuttuğun sürece sadece sürekli gas kazanıyorsun. Ondan sonra nep-5 tabanlı tokenlerinden tuttuğun zaman illaki bir airdroptan birşey gönderiyorlar. Banada bir ara switcheo vardı elimde ozmanda MCT göndermişlerdi. Neo tabanlı tokenler elbet gelişecektir daha yeni yeni başladılar bu işe.

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
July 19, 2018, 08:55:02 AM

neo tabanlı tokenleri elinizde tuttuğunuz zaman aillaki biryerlerden birşeyler gönderiyorlar. Tamam şuan belki para etmiyor olabilir ama ilerde iş yapabilir. Çünkü gelişmelte olan bir neo projeleri var bana göre. Gelecekte kenini kanıtlayacaktır.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
July 19, 2018, 11:03:07 AM

aırdrop ıyıdır, bazen guzel para edenlerı cıkıyor, tamemen şans, ontology den guzel para kazandı mıllet nasıl tuttu kımse bılmıo acıkcası Cheesy ama oluyor ole seyler. denemeye deger Cheesy
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 19, 2018, 11:11:43 AM

neo nun projeleri çok değerli fln değil arkadaşlar kendinizi kandırmayın, ont dışında sağlam bir coin çıkmadı etherden ont gibi 500 tane coin çıktı. neo'nun kendine hayrı yok şuan düştükçe düşüyor. piyasada toplam 40 tane neo tokeni var ont dışındakiler çöp. çinli projeler çok tehlikeli aksine scam çoğu.
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
July 19, 2018, 11:47:31 AM

Neo'dan herkesin beklentisi çok yüksekti bu sene için ancak şu ana kadar bu beklentileri karşılayamadı. Ben yine de bir kaç cüzdan da Neo tutuyorum bu airdroplar için. Senede Ontology gibi 1 tane denk gelse yeter.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
July 19, 2018, 11:56:33 AM

Neo yatırımımı toplam yatırımımı %30-40 civarına çektim. Bundan sonra bekleme dönemi. Kışa doğru özellike 2019 başında atak bekliyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 19, 2018, 12:10:22 PM

neo nun projeleri çok değerli fln değil arkadaşlar kendinizi kandırmayın, ont dışında sağlam bir coin çıkmadı etherden ont gibi 500 tane coin çıktı. neo'nun kendine hayrı yok şuan düştükçe düşüyor. piyasada toplam 40 tane neo tokeni var ont dışındakiler çöp. çinli projeler çok tehlikeli aksine scam çoğu.

Hocam Neo tabanlı token 15 tane bile yoktur 40 i nereden çıkardınız. Erc20 tabanlı ya da waves tabanlı ico larin çıkartmak basit ve ucuz ama neo ico larını çıkartmak bile ciddi para gerektiriyor diye biliyorum. Uzman değilim benim bilgim o yönde
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
July 19, 2018, 12:24:29 PM

cüzdana baktım da bana gelmemiş daha önce mct gelmişti 1000 tane 40 dolar falan ediyordu en son şuan ki durumu ne bilmiyorum
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 19, 2018, 12:28:15 PM

banada 10 tane ftw gelmiş. cüzdanda 8 tane nep 5 token olmuş bile. bakalım ilerde para edecekmi
waves token ve erc-20 tokenlar gibi çöpe dönmesi muhtemel cüzdanın
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 19, 2018, 12:30:27 PM

Hocam Neo tabanlı token 15 tane bile yoktur 40 i nereden çıkardınız. Erc20 tabanlı ya da waves tabanlı ico larin çıkartmak basit ve ucuz ama neo ico larını çıkartmak bile ciddi para gerektiriyor diye biliyorum. Uzman değilim benim bilgim o yönde

https://coinmarketcap.com/tokens/views/all/

20 Tanesi borsalara girmiş borsaya giremeyen daha bir bukadar daha var belki daha fazlası.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 19, 2018, 12:54:35 PM

https://coinmarketcap.com/tokens/views/all/

20 Tanesi borsalara girmiş borsaya giremeyen daha bir bukadar daha var belki daha fazlası.

neonwalleta listesi var, yanlış saymadıysam 43 tane

Code:

RPX
Red Pulse Token | $0.04 each

DBC
DeepBrain Coin | $0.04 each

QLC
Qlink Token | $0.06 each

TNC
Trinity Network Credit | $0.03 each

ACAT
ACAT Token | $0.00 each

ZPT
Zeepin Token | $0.04 each

ONT
Ontology Token | $3.86 each

LRN
Loopring Neo Token | $0.29 each

OBT
Orbis | $0.00 each

TKY
THEKEY Token | $0.01 each

RHT
Redeemable HashPuppy Token | $0.00 each

CGE
Concierge Token | $0.00 each

WWB
Wowbit | $0.18 each

CPX
CPX Token | $0.06 each

SOUL
Phantasma | $0.13 each

BCS
Block chain store | $0.00 each

XQTA
Quarteria Token | $0.00 each

THOR
Thor Token | $0.00 each

APH
Aphelion | $0.17 each

XQT

SWH
Switcheo | $0.00 each

EDS
Endorsit Shares | $0.00 each

IAM
Bridge Token | $0.00 each

GALA
Galaxy Token | $0.00 each

NRVE
Narrative Token | $0.00 each

NKN
NKN | $0.18 each

MCT
Master Contract Token | $0.00 each

SWTH
Switcheo | $0.02 each

PKC
Pikcio Token | $0.15 each

EFX
Effect.AI Token | $0.03 each

AVA
Travala | $0.12 each

GDM
Guardium | $0.00 each

EXT
Experience Token | $0.00 each

NNC
NEP5 Coin NNC | $0.00 each

PROQ

COUP
Coupit | $0.00 each

PEGCNY
FiatPeg CNY | $0.00 each

PEGUSD
FiatPeg USD | $0.00 each

APT
APPOSTOKEN | $0.00 each

ASA
Asura World Coin | $0.00 each

SPOT
Spotcoin | $0.00 each

SGT
Safeguard Token | $0.00 each

TOLL
Bridge Protocol | $0.00 each

SDT
Special Drawing Token | $0.00 each
Hidden

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
July 19, 2018, 01:07:48 PM

şuan için baktığımızda nep5 token tutmak çok mantıklı. Elinde tuttuğun sürece sürekli airdroplardan birşeyle gönderiyorlar. arkadaşa katılıyorum şuan en sağlam çıkardıkları ONT var gerisi çöpe yakın. ot de ilk çıktığından sonra kendini baya katadı ama sonra yarı yarıya düştü ama hala ilk çıktığı değerden yukarda.

InvictusManeo
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
July 19, 2018, 02:27:43 PM

Arkadaşlar elinizde NEP5 token tutmanızın size pek bir faydası olmaz. Herkes ONT airdropundan bahsediyor ama kimse bilmiyor galiba işin astarını. ONT'dan parayı vuranlar ICO öncesi newslettere emailini kaydettirenler ve ICO'ya kyc yapmalarına rağmen giremeyenler. Çünkü adamlar presale de hepsini sattılar. elinde NEO tutanlara da her NEO karşılığı 0,2 ONT verildi. NEo platformunda yalnızca NEO tuttarsanız size airdrop gelir. (son yapılan MCT airdropu hariç). BU arada MOONLİGHT Icosu başlayacak yakında. Neo gibi GAS dağıtan ilk NEP5 token bu olacak

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: