Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:19:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Mt.Gox 20.02.14 - Perşembe Günü Beklentiniz ?  (Read 7624 times)
tanil
Full Member

Activity: 136
Merit: 100

View Profile
February 22, 2014, 09:55:21 AM

MTGOX'tan ucuza btc almak isteyen arkadaşlar mtgox hesabımda bulunan btclerden btcturkteki değerin 0.6'sına mtgox hesaplarına bitcoin transfer edebilirim. Acilen paraya ihtiyacım olduğu için bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum. MTGOX'ın açılmasıyla birlikte yükselişe geçmesini beklediğim btc için bu fırsatı kaçırmayın. An itibariyle olan değerleri hesaba kattığımızda 744 liraya satın benden alabileceğiniz bitcoini ileride yakaladığı en tavan değerden (2650 TL) satarak kar etme şansını yakabilirsiniz. İrtibata geçmek isteyen arkadaşlar özelden pm atabilir ve ya konu altına isteklerini belirtebilirler.

Hadi herşeyi geçtim sizin 250 liraya aldığınız şeye kim neden 744 lira versin?
MTgox da o değerlere düşmesinin sebebi sitenin size sunduğu bir ayrıcalık değil mevcut şartlarda mtgoxdaki bir BTC'nin ederidir o

Benim hesabımda daha önce bulunan btcleri satıyorum aldığım değer 250lira değildir. Ayrıca kendiniz almaya çalıştığınızda Japonya'ya para göndermeniz gerektiğinden havale ücreti ödemeniz ve paranın ulaşması 10 gün ve ya daha fazla oluyor. Dolayısıyla maliyetinizi ve riskinizi arttırmış olursunuz. Bu süreçte de MTGOX withdrawallara izin vermeye tekrar başlarsa bir daha ne kadardan alabilirsiniz o da belli olmaz. Paraya sıkışık olduğumdan bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum aksi halde satmazdım.

Tüm olumsuzluklara rağmen ben yükseleceğini düşünüyorum, fakat sermayem az ve uzun vadede çok kazanmak istiyorum, bu yüzden risk ve belirsizlikler fazlayken alıp beklentimin gerçekleşmesini beklemem lazım.

PM attım dönüş yaparsınız.
R3dRuM
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 22, 2014, 10:05:17 AM

MTGOX hesabında olan bitcoinleri başka bir mtgox hesabına gönderebiliyor veya paraya çevirebiliyorsun fakat sıkıntı bu paraları ve mtgox'ı çekme konusunda oluyor. Örneğin; mtgox hesabımda olan bitcoini btcturke gönderip ordan 1240 liramı çekemiyorum. Bilip bilmeden yargılamayalım arkadaşlar... Tanıl geri dönüş yaptım.
tuyas
Member
**

Activity: 107
Merit: 10

View Profile
February 22, 2014, 10:23:58 AM

MTGOX hesabında olan bitcoinleri başka bir mtgox hesabına gönderebiliyor veya paraya çevirebiliyorsun fakat sıkıntı bu paraları ve mtgox'ı çekme konusunda oluyor. Örneğin; mtgox hesabımda olan bitcoini btcturke gönderip ordan 1240 liramı çekemiyorum. Bilip bilmeden yargılamayalım arkadaşlar... Tanıl geri dönüş yaptım.

tamam ne kadarın var mtgox da ve kaç dolardan satmayı düşünüyon.

hala net bir rakam söylemedin
R3dRuM
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 22, 2014, 10:34:26 AM

İlk mesajımda ne kadardan sattığımı yazmıştım ama bir daha söyleyeyim btcturk'te o anki değerin 0.6'sına satabilirim. Yüklü miktarda almak istiyorsan pm atabilirsin ne kadar almak istiyorsan sağlayabilirim.
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
February 25, 2014, 09:32:16 AM

MTGOX'tan ucuza btc almak isteyen arkadaşlar mtgox hesabımda bulunan btclerden btcturkteki değerin 0.6'sına mtgox hesaplarına bitcoin transfer edebilirim. Acilen paraya ihtiyacım olduğu için bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum. MTGOX'ın açılmasıyla birlikte yükselişe geçmesini beklediğim btc için bu fırsatı kaçırmayın. An itibariyle olan değerleri hesaba kattığımızda 744 liraya satın benden alabileceğiniz bitcoini ileride yakaladığı en tavan değerden (2650 TL) satarak kar etme şansını yakabilirsiniz. İrtibata geçmek isteyen arkadaşlar özelden pm atabilir ve ya konu altına isteklerini belirtebilirler.

bu konuda uyarmıstık.. umarım düşen olmamıştır Sad
tolga
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
February 25, 2014, 09:35:48 AM

dr1980m, bi arkadaş "mtgox btc si alıp alıp zararımı kapattım" diyordu forumda, ben hem aracıya hem gox a nasıl güveniyorsun falan demiştim.
mtgox btc leri vermezse zorla dolandırılmak gibi bi durum oluyor galiba

...coin...coin...coin...coin...DİKKAT! COIN CAHİLİ...coin...coin...coin...coin...
ChessLangen
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
February 25, 2014, 10:47:11 AM

dr1980m, bi arkadaş "mtgox btc si alıp alıp zararımı kapattım" diyordu forumda, ben hem aracıya hem gox a nasıl güveniyorsun falan demiştim.
mtgox btc leri vermezse zorla dolandırılmak gibi bi durum oluyor galiba

3-5 gün önce ucuz BTC'nin cazibesine kapılmış, kendisini uyaranlara çemkiren Stockholm'den bir cengaver 10 bin dolarını Mt.Gox'a nasıl göndereceğini soruyordu. Kendisinin görüşlerini almak isterim.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: