Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:20:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Marinecoin bugün 10$ gördü alış var ama satan yok.  (Read 5850 times)
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
February 21, 2014, 11:47:30 PM

...dışarıda 1000 USD yaptırdığım işlerin aynısını 10 MTC'ye yaptırıyorum bazen...

...Zararına bile dump edilse birkaç fanatik fırsatı çakırmaz 2000 MTC hedefine ulaşmak için hemen alırlar, birçok böyle insan tanıyorum. fiyat yine yükselir.

...insanların beklentisi var satmamaları için yüzlerce farklı sebepleri var, bazıları 2000MTC hedefine ulaşmak istiyor kurucu ortak sıfatı ve 2 oy, bide tekneye binebilmek için olursa tabi,(olmama ihtimali olduğunu söylüyorum) gün boyu email gönderiyorlar difficulty artınca ne yapcaz diye, bende fiyat ucuzken alın diyorum. 500 MTC ve 100 MTC olanlar  için ayrı özel promosyonlar VIP hizmetller ve yine bir miktar oy kullanmak. Bazılarıda sistemin mekanizmasına ve bana güvenerek risk alyor Bitcoin karşıtı olduğumuzdan,fiyatın bitcoin seviyesine gelme beklentileri olduğu için onlarda satmıyor. Satanlarda zaten sattığına pişman oluyor 0.0022 den dün satan 0.0149 dan alışları görünce ne yapmıştır, bozuk para BTC karşılığı. Amerikadan varlıklı insanları piyasaya sokmak için girişimde bulunan arkadaşlar var, dolar milyarderi veya zengin bir kişinin projeyi enteresan bulması bize yeter.

...Isteyen istediğini yapıyor, ben neden yapmayim....

...Benimle pre-mine konusunda çok pazarlığa giren oluyor kendini ortak eden, kendi çapında yardım için...

...ayrıca başvuruyu Amerikadan exchange etmek isteyen birileri yaptı ben yapmadım...

Şu anda O exchange'i 1500'e yakın kişi merakla takip ediyor MTC/BTC ne olacak diye bunuda bilmenizi isterim. Fiyatın yüksekte sabit kalması hakkında haberler yapılmış. Ödeme almak için Litecoin Dogecoin'in yanına Marinecoin yazmaya başladılar

...çünkü sistemi  fiyat düşmeden yükselebilmesi için titizlikle hazırladım, şu anda concepti beğenen biri sabırsızlıkla 20 BTC lik MTC almaya kalkışsa fiyat bir günde 100 USD'ye çıkar.

bu da haber linki (biz yazdırmadık)...

Öncelikle kırmızı alıntı için: LOL.
Yeşil alıntı için: Tabi ki yapabilirsiniz ve yapmalısınız da, altcoin piyasasının nasıl bir ortam olduğunu, amatörleri nasıl affetmediğini gösteren örneklerden biri de sizin projeniz. Sucker money.

Merak ettiğim tek bir konu var, şizofreninin/tiyatronun boyutuyla alakalı. Bu biri veya birileri olarak geçen gruplar bir kısmı daha önce spamdan dolayı banlanan 2. 3. kişilikleriniz mi, yoksa kendinize yeni karakterler mi buldunuz? Az çok para kazanıyorsunuz gibi görünüyor, tiyatronuzu başarılı buluyorum.

monica87, HectorVT, Marinecoin, dmrkrc

https://bitcointalk.org/index.php?topic=419181.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=425896.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=424564.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=424889.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=423625.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=424169.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=425893.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=426083.0
Bu lavuk korkutucu derecede şizofren olmalı
Yazdıklarına bak ya resmen ruh hastası
cudjex
Sr. Member

Activity: 507

View Profile
February 22, 2014, 10:30:55 AM

Arkadaşlar Ben duyurularımı yaptım son durum böyle, ilk günlerde MTC mine edenlere kendimi utandırmadığımı umuyorum, agresif bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz, her türlü tanıtım için burada değil ama başka forumlarda gerekirse spam'de yapıyoruz, dikkat çekici farklı oyunlarla eğlenceli olsun diye, fakat bu spam'ler bazı kişileri rahatsız etsede %90 olumlu dönüş oluyor o yüzden yapmaya devam edicez.

ama geçen gün PM ile bana hep aynı atasözünün anlamını soran bazı arkadaşlar oldu tek tek hepsine mesaj yazmaktansa cevabını buraya yazıyorum, marinecoin'e olan destekleri için çok teşekkür ediyorum.

En son cudjex bişey yazmış okumadım ama atasözünün anlamı bu:

“Kedi Uzanamadığı Ciğere Mundar Der” Atasözünün Anlamı

ANAFİKİR : Kişi elde edemediği şeyi, beğenmemiş gibi davranır.

İnsan çok sevdiği bir şeyi elde etmeye çalışır, çabalar. Kimine gücü yeter, kimine gücü yetmez. Oysa gücü yetmediğini de elde etmek istediğini davranışlarıyla başkalarına göstermiştir. Elde edemediğine karşı güçsüzlüğünü belli etmemek veya başkalarına karşı utancını gizlemek için, bunun elde edilmeye değer olmadığım söylemeye başlar. Hatta başkaları da elde etmesin diye, olmayan bir sürü kusuru olduğunu söylemeyi de ihmal etmez. Bütün bunlar iyi insanın özellikleriyle bağdaşmaz. Çünkü iyi insan doğru söyleyen insandır. Kendisini olduğu gibi göstermekten kaçınmayan insandır.
Bizim 2 tane yapılmış coin projemiz var zaten. Ulaşamadığım bir şey söz konusu değil sen rahat ol
emperor37
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
February 22, 2014, 01:17:50 PM

Adamın üstüne niye bu kadar gidiyosunuz anlamadim, hakaret ayrı eleştiri ayrı, yinede uslubunu bozmamış, ilgilenmemekle beraber arkdaşın azmini ve uslubunu çok takdir ediyorum.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
February 22, 2014, 01:24:50 PM

Adamın üstüne niye bu kadar gidiyosunuz anlamadim, hakaret ayrı eleştiri ayrı, yinede uslubunu bozmamış, ilgilenmemekle beraber arkdaşın azmini ve uslubunu çok takdir ediyorum

Katılıyorum.
RoooooR
Legendary
*

Activity: 1008
Merit: 1000

GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC

View Profile
February 22, 2014, 02:00:56 PM

Hahahaha ne yapsin bi de terslesin mi?

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
  ██   ██     ████████                  ██████████
            ███          ██   █████████     ██      ██████  ██   ███████  ██    ███   ███████
 ██   ██    ███              ██      ███    ██      ██          ███       ██   ███  ██
 ██   ██    ███  ██████  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ███   ██
            ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██████     ███████
 ██   ██    ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ██           ██
             ██      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██   ███         ██
 ██   ██      ███████    ██   █████████     ██      ██      ██   ███████  ██    ███  ███████
  ██   ██                           ███
   ██    ██          ██            ███
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

Telegram     Facebook     Twitter     Medium
-------------------------------------------------------------------
.WEBSITE. |█| .WHITEPAPER.

......BOUNTY......
-----------------------------------
..ANN THREAD..
BeNBeNfdnzm
Full Member

Activity: 238

View Profile
February 22, 2014, 02:01:06 PM

Allah kimseyi kendi yalanına inandırmasın.
emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
February 22, 2014, 03:05:02 PM

Hahahaha ne yapsin bi de terslesin mi?

Yapilan hakareti aynen yada fazlasiyla iade edebilir mesela
to1ga
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 250

View Profile
February 26, 2014, 01:49:30 AM

Sorry, the market pair MTC/BTC is offline.

█ █ █ █ █
█ █ ● █ █
● █ █ █ █
█ ● █ █ █
█ █ █ █ ●
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ ● █
█ █ █ █ █
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ █ ●
█ █ █ █ █
               ▄▄█  █▄▄
            ▄█████  █████▄
       ▄  █▄ ▀▀███  ███▀▀ ▄█  ▄
   ▄▄███  ████▄▄ ▀  ▀ ▄▄████  ███▄▄

▀▀███  ████▀▀ ▄  ▄ ▀▀████  ███▀▀  ▄
███▄▄  ▀  ▀▀ ▄▄███  ███▄▄ ▀▀  ▀  ▄▄███
█████▀      ▀█████  █████▀      ▀█████
█▀▀  ▄▄█  ██▄▄ ▀▀█  █▀▀ ▄▄██  █▄▄  ▀▀█
   █████  ██████      ██████  █████
█▄▄  ▀▀█  ██▀▀ ▄▄█  █▄▄ ▀▀██  █▀▀  ▄▄█
█████▄      ▄█████  █████▄      ▄█████
███▀▀  ▄  ▄▄ ▀▀███  ███▀▀ ▄▄  ▄  ▀▀███
▀  ▄▄███  ████▄▄ ▀  ▀ ▄▄████  ███▄▄  ▀
   ▀▀███  ████▀▀ ▄  ▄ ▀▀████  ███▀▀
       ▀  █▀ ▄▄███  ███▄▄ ▀█  ▀
            ▀█████  █████▀
               ▀▀█  █▀▀
█ █ █ █ █
█ █ ● █ █
● █ █ █ █
█ ● █ █ █
█ █ █ █ ●
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ ● █
█ █ █ █ █
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ █ ●
█ █ █ █ █
A Blog That Discusses About
Artificial Intelligence    The Future    Ethics on AI    and more
█ █ █ █ █
█ █ ● █ █
● █ █ █ █
█ ● █ █ █
█ █ █ █ ●
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ ● █
█ █ █ █ █
█ █ █ █ █
█ ● █ █ █
● █ █ █ ●
█ █ █ █ █
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
February 28, 2014, 10:27:16 PM

Bir coini kazmak istediğinizde pooldan banlanan biri görmek isterseniz işte burada tam karşınızdayım. Sevgili marinecoin, çok değerli MTC'lerinizin ortada kalan %2,8 lik kısmından bir miktar kazmak istediğim için özür dilerim. Keşke %100 premine yapsaydınız da çok değerli MTC'leriniz birkaç bin tane de olsa etrafa saçılmasaydı. Adres rica edeyim, elimde kalan birkaç bin MTC'nizi de size göndereyim. Siz sağ, ben selamet...
fixmod
Full Member

Activity: 288

View Profile
February 28, 2014, 10:32:49 PM

Bir coini kazmak istediğinizde pooldan banlanan biri görmek isterseniz işte burada tam karşınızdayım. Sevgili marinecoin, çok değerli MTC'lerinizin ortada kalan %2,8 lik kısmından bir miktar kazmak istediğim için özür dilerim. Keşke %100 premine yapsaydınız da çok değerli MTC'leriniz birkaç bin tane de olsa etrafa saçılmasaydı. Adres rica edeyim, elimde kalan birkaç bin MTC'nizi de size göndereyim. Siz sağ, ben selamet...
Aynı duruma maruz kalan bir de ben varım.
Bu kadar aç gözlülük size ne kazanırır hepimiz biliyoruz. MTC adresinizi verin kazdıklarımı göndereyim. Poolda el koyduğun mtc leri de ne yapacağını sen çok iyi bilirsin. Pvc içine koyarsan daha rahat olur.

Ufkabakan
Full Member

Activity: 182

View Profile
February 28, 2014, 10:37:47 PM
Last edit: February 28, 2014, 10:56:49 PM by Ufkabakan

Piyasa bu tarz pisliklerle dolu, lafim MTC midr nedir onu yapan arkadasa degil sakin haaaa! Lafim, premined bir koyum (coin demiyorum bunlara artik ben, koyum; diyelim KOY maktan gelen koyum) cikarip, tutturabildigine koymaya calisan `koyum`culara...

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
March 01, 2014, 11:58:58 AM

Sayın Marinecoin destekçileri

MorpheWQ  adı altında pooldan atıldıklarını ve mağdur olduklarını söyleyen şahııs ellinde milyon dolarlık mining ekipmanı bulunmaktadır, poollarımızdan birini DDOS ile indirip diğer poolun zorluk derecesini çeşitli methodlarla kasten düşürüp haksız kazanç elde etmeye çalıştıklarını düşünüldüğü için bizim ile bağlantısı olmayan Amerikada işletilen pool operatörü tarafından geçici süre ile işlemleri durdurulmuş daha sonra aynı pool'da kazımaya devam etmiştir.

Hiç kimesinin MTC sine el konulmadığını teyit ettim.

Fakat bu arkadaşların daha sonradan işlerinin istedikleri gibi gitmemeye başladığında ve işleri zorlaştığında hemen pooldan ayrılmış ve pool'da Marinecoin'e destek vermek amaçlı olmadıklarınıda bu hareketleri ve yazdıkları bazı mesajlardan anlamış bulunmaktayım.

Bu tip methodların başka altcoinlerde etkili olabilir ancak bunlar Marinecoin'e karşı hiçbir işe yaramaz,

bu MorpheWQ nin ilk vukaatı değil geçenlerdede pandacoini alaşşağı etmişti trilyonluk makinaları var hala bu işlerle uğraşıyor ne kadar açgözlü insanlar var şu dünyada
RoooooR
Legendary
*

View Profile
March 01, 2014, 12:11:23 PM

Bu coini kazan ya da destekleyen var mi hala? Merak ettim.

MorhpeWq isimli arkadas öldürdü coini yaziklar olsun.  Cheesy

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
            ███          ██   █████████     ██      ██████  ██   ███████  ██    ███   ███████
 ██   ██    ███              ██      ███    ██      ██          ███       ██   ███  ██
 ██   ██    ███  ██████  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ███   ██
            ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██████     ███████
 ██   ██    ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ██           ██
             ██      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██   ███         ██
 ██   ██      ███████    ██   █████████     ██      ██      ██   ███████  ██    ███  ███████
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

......BOUNTY......
..ANN THREAD..
ballot
Hero Member

Activity: 969

View Profile
March 01, 2014, 12:12:29 PM

isterse elinde milyar dolarlık mining ekipmanı bulunsun onların ddosla alakası yoktur ki
adamın elinde milyon dolarlık makina olsa gideren basiti clevermining e sallar makinaları günde 100 milyar civarı gelir sağlar  Grin günlük takas hacmi 3-5 bin $ lık coin komple onun olsa ne yazar  Cheesy

uyan mamoş okula geç kalacan rüyadasın

Ufkabakan
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 01, 2014, 02:29:11 PM

Para yerine geçtiği için kazan oluyor, şu anda 107 MH ile gayet güzel mining yapılıyor

Evet bizde onu merak ediyoruz, 800 MTC için neden bu kadar gereksiz güç kullanıp elektriği boşa harcadığını,
Durup bir düşünürse istediği makina ile gelsin Marinecoin'in tırnağının ucunu kazıması için ömrü yetmez. Marinecoin sadece destekçilerine fayda sağlar,

EN basindan kabul ediyorsun yani, Mining mantigi yok, tum MTC zaten bizde sen Miner olarak anca elektirik harcar evini isitirsin diyorsun...

Bu arada milyondolarlik ekipmani var dediginiz adam gidip 2-3MHash kapasiteli Rigler kiraliyor sadece. Demekki sizin pool operatorleri de sizinle yarisiyorlar zeka konusunda.

ssantur
Sr. Member

Activity: 387

View Profile
March 01, 2014, 04:45:47 PM

Müdür onu bunu bilmem, coin piyasasıyla bile bir haftadır ilgili biri ve bir yazılımcı olarak Marinecoin hakkında ki tek yorumum: Yanlış bir pazarlama stratejisiyle yola çıkıldığı ve evet "Türk olarak" bir ürünü piyasaya sürmenin özellikle biz türkler tarafından (neden olduğunu halen anlayamadığım bir sebeple) destek olup, helal olsun deneceği yerde son hızla yerin dibine sokulduğunu bizzat benim de yaşamış olmam..

Elin amerikalısı holywood senaryosu tadında milyon dolarlık pırlanta hırsızlığı yaptığı bir dünyada biz türklerin halen tuncelinin çemişkgezek köyündeki derenin metal köprüsünü çaldığını düşünürsek, bu projenin ardında (en azında bu dönemde) kötü bir niyet olabileceğini şahsen düşünmüyorum. Temennim budur.

Sonu ne olur bilemem ama en azında cesaretle girişilmiş bir proje olduğu için kendi adıma tebrik ederim.
RoooooR
Legendary
*

View Profile
March 01, 2014, 04:49:15 PM

Müdür onu bunu bilmem, coin piyasasıyla bile bir haftadır ilgili biri ve bir yazılımcı olarak Marinecoin hakkında ki tek yorumum: Yanlış bir pazarlama stratejisiyle yola çıkıldığı ve evet "Türk olarak" bir ürünü piyasaya sürmenin özellikle biz türkler tarafından (neden olduğunu halen anlayamadığım bir sebeple) destek olup, helal olsun deneceği yerde son hızla yerin dibine sokulduğunu bizzat benim de yaşamış olmam..

Elin amerikalısı holywood senaryosu tadında milyon dolarlık pırlanta hırsızlığı yaptığı bir dünyada biz türklerin halen tuncelinin çemişkgezek köyündeki derenin metal köprüsünü çaldığını düşünürsek, bu projenin ardında (en azında bu dönemde) kötü bir niyet olabileceğini şahsen düşünmüyorum. Temennim budur.

Sonu ne olur bilemem ama en azında cesaretle girişilmiş bir proje olduğu için kendi adıma tebrik ederim.

Zaten bunlar piyasada kendine boyle 1 2 destekci buldugu icin boyle cesaretlenip milleti somuruyor.

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

......BOUNTY......
..ANN THREAD..
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
March 01, 2014, 05:19:23 PM

Grin
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 01, 2014, 07:49:53 PM
Last edit: March 01, 2014, 08:14:28 PM by MorpheWQ

MorpheWQ  adı altında pooldan atıldıklarını ve mağdur olduklarını söyleyen şahııs ellinde milyon dolarlık mining ekipmanı bulunmaktadır, poollarımızdan birini DDOS ile indirip diğer poolun zorluk derecesini çeşitli methodlarla kasten düşürüp haksız kazanç elde etmeye çalıştıklarını düşünüldüğü için bizim ile bağlantısı olmayan Amerikada işletilen pool operatörü tarafından geçici süre ile işlemleri durdurulmuş daha sonra aynı pool'da kazımaya devam etmiştir.

Hiç kimesinin MTC sine el konulmadığını teyit ettim.

Fakat bu arkadaşların daha sonradan işlerinin istedikleri gibi gitmemeye başladığında ve işleri zorlaştığında hemen pooldan ayrılmış ve pool'da Marinecoin'e destek vermek amaçlı olmadıklarınıda bu hareketleri ve yazdıkları bazı mesajlardan anlamış bulunmaktayım.

Bu tip methodların başka altcoinlerde etkili olabilir ancak bunlar Marinecoin'e karşı hiçbir işe yaramaz,

Tercümesi:

MorpheWQ  adı altında pooldan atıldıklarını ve mağdur olduklarını söyleyen şahııs (ben) ellinde milyon dolarlık mining ekipmanı bulunmaktadır (ne yalan söyleyeyim var), poollarımızdan birini DDOS ile indirip (ddos ne demek bilmiyorum desem inanmayacaksınız ama hakkaten sadece adını biliyorum) diğer poolun zorluk derecesini çeşitli methodlarla (bekleme yöntemi) kasten düşürüp haksız kazanç (mining haksız kazançsa, haklısını merak ettim) elde etmeye çalıştıklarını düşünüldüğü için bizim ile bağlantısı olmayan Amerikada işletilen pool operatörü (bizim MTC’ler el koymaya kalkan hak savuncusu) tarafından geçici süre (twitterda ses çıkarana kadar) ile işlemleri durdurulmuş daha sonra aynı pool'da kazımaya devam etmiştir. (ettim)

Hiç kimesinin MTC sine el konulmadığını teyit ettim. (evet konulmadı, teşebbüs edildi)

Fakat bu arkadaşların daha sonradan işlerinin istedikleri gibi gitmemeye başladığında ve işleri zorlaştığında (diff olayı da bu sebeple var zaten, zorlaştırmak için) hemen pooldan (artık karlı olmadığı için) ayrılmış ve pool'da Marinecoin'e (ödediğimi fee dışında) destek vermek amaçlı olmadıklarınıda bu hareketleri ve yazdıkları bazı mesajlardan anlamış bulunmaktayım. (tebrikler)

Bu tip methodların (yani bekleme ve mining) başka altcoinlerde etkili olabilir ancak bunlar Marinecoin'e karşı hiçbir işe yaramaz, (burayı anlamadım)

bu MorpheWQ nin ilk vukaatı değil geçenlerdede pandacoini alaşşağı etmişti trilyonluk makinaları var hala bu işlerle uğraşıyor ne kadar açgözlü insanlar var şu dünyada

Panda, bu konuyu atlattığımızı sanıyordum? Smiley

Bu coini kazan ya da destekleyen var mi hala? Merak ettim.

MorhpeWq isimli arkadas öldürdü coini yaziklar olsun.  Cheesy

Üzgünüm Sad

Durup bir düşünürse istediği makina ile gelsin Marinecoin'in tırnağının ucunu kazıması için ömrü yetmez. Marinecoin sadece destekçilerine fayda sağlar,

Bu konuyu düşüneceğim. Yani durup düşünme konusunu…

Bu arada milyondolarlik ekipmani var dediginiz adam gidip 2-3MHash kapasiteli Rigler kiraliyor sadece.

MTC söz konusu olduğunda 30-60 MHash arası tercih ediyorum genellikle. İnanmıyorsunuz ama hakkaten karlı bir coin Smiley

dediğin gibi bide kiralıyorsa bu dahada endişe verici,

Yeterli güç üretmediğimde outsource ettiğim oluyor. Ama endişeye mahal yok. Her şey kontrolüm altında...
BeNBeNfdnzm
Full Member

Activity: 238

View Profile
March 01, 2014, 07:56:36 PM

Çok moralim bozulduğunda hemen bu topici açıp okuyorum, moralim yerine geliyor.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: