Bitcoin Forum
April 26, 2024, 08:29:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Altları satıp btc ye mi geçmeli?  (Read 1050 times)
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
July 26, 2018, 11:46:45 AM

Btc deki yükseliş altlara yansımadı çok fazla. Sepet yerinde sayıyor. Şu ortamda düşükken satıp Btc ye geçmek çok mantıklı değil.  Beklemekte fayda var

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
1714163391
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714163391
Reply with quote  #2

1714163391
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
July 26, 2018, 12:04:22 PM

Geçebilirsin tercih senin belki doğru bir hareket yapıyorsun belki yanlış bir hareket deneyimlemeden bilemezsin. Benim nacizane fikrim kendim için söylüyorum sabit kalmak elimde ney varsa onlarla devam edicem tabi şöyle bi ekstra durum var dışardan para sokucaksanız kesinlikle BTC kalın.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
July 26, 2018, 12:04:43 PM

Tüm alttlarda en dipteyim, altcoin aldığımda en dipten aldığımı düşünüyodum halbuki, dibin dibi de varmış, dahada düşse işimiz yaş.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
July 26, 2018, 12:18:26 PM

Bi coin yükseldi diye hemen eldeki diğerini satıp ona yüklenmek akıl karı değil. Bu şekilde bir andan binlerce coin bir anda satılıyor ve tekrar o coinin fiyatı düşüşe geçiyor. Bitcoine yükselirken yatırım yapmak yanlış. Düşüşte iken alım yapmak gerekir. Şu anda 1 BTC çok pahalı. Ama Alt coinlerden birine yapılacak  toplu bir yatırım bir anda  x2 olmasını sağlayabilir. Bu daha mantıklı bir yaklaşım bence.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
July 26, 2018, 12:47:27 PM

Yari btc yari altlarda kalinabilir avantaj nereye gecerse duruma gore al sat yapilabilir bu sekilde risk azaltilabilir. Çünkü btc cok sert hareketler de bulunuyor
instr_35
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 02:18:46 PM

ben de aynı şeyi merak ediyordum gerçekte bu sefer neden böyle oldu yani bitcoin aldı gidiyor ama altcoinlerde göze görünür bir ilerleme kaydedilmedi henüz bir anda mı yükselecekler yoksa bitcoin arayı çok mu açacak merak ettim
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
July 26, 2018, 02:23:15 PM

bu piyasayı asla kimse tam olarak bilemez btc dominance gitikce gidiyor bu da iyiye işaret değil çünki yeni birsürü proje cıktı düşmesi lazımdı artık.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 26, 2018, 08:44:58 PM

bence yatırım çeşitliliği olmalı, bitcoin düşerken altcoin tutmanın faydası yok. tersine bitcoin yükselirken altcoin tutmanın faydası var. bitcoin yükselirken altcoinlerin içinden parlak geleceğe ve topluluk desteğine sahip olanlar x2 veya x3 yapabiliyor.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:05:16 PM

Konu şubatta piyasanın kötüleştiği dönemde açılmış ama bitcoinin yükselmeye başladığı dönemlerden altlardan çıkmak lazım.

brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:09:54 PM

Ben satmadım altları, bu piyasanın hareketleri ön görülebilir değil daha önce öyle oldu diye yine aynısı olacak diye bir şey yok ama olmaz da demiyorum. Altlardayım halen zaten btc'ye geçseydim de çok dramatik bir değişim olmayacaktı.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
July 26, 2018, 09:16:12 PM

Eğer konuyu açtığında BTC ye geçmiş.olsak güzel kazanç elde edecektik. Ondan sonra BTC ilerde altlarda alım yapınca da zaten alt coinler düşmüştü. Şuanda bir çoğu yükseldi. Birde ordan kar edecektik. Neyse bir fırsatı daha gelmiş olduk böylelikle.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:22:18 PM

Arkadaşlar bende haziran ayından beri btc yükselişinin başlayacağını yazıyordum.
Geri çekilmeler olsa bile btc için yön yukarı, projesine güvendiğiniz coinler hariç alt tutmayın.
yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
July 26, 2018, 09:24:36 PM

birkaç tane güvendiğim altcoin var onun haricinde altcoinlerin birçoğu düşüşe geçti en iyisi bu zamanda btcde kalmak gibi duruyor. BTC yakın zamanda yükselme eğiliminde olacaktır.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
July 26, 2018, 09:38:40 PM

btc çok yükselirse havada uçuşan milyon satoshilik altcoinlerde epey bir geri çekilme yaşanabilir. yani cmc'de ilk 20-30'dakiler, ancak fiyat bazında pek bir düşüş yaşanacağını sanmıyorum. Bir ara burada tartışması yaşanıyordu "dolar bazında mı satoshi bazında mı kazanç" diye...eğer çifte kazanmak isteniyorsa satoshi bazında ucuz altcoinlere yönelmeli ama onlar da daha riskli! ether-ripple-neo gibi altcoinler btc paritesinde hala güçlü konumda sayılır, onlar için böyle bir düşünce geçerli kabul edilebilir ancak zaten zayıf olanlardan çıkmanın şu aşamada pek bir anlam ifade edeceğini düşünmüyorum.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
July 26, 2018, 09:57:09 PM

Elde ne var ona göre değişir altcoinleri satıp bitcoine geçince portföyün durumu düzelecek mi iyi bir hesaplamak lazım, btc olarak değerleri düşecek ama ben dolar bazında hesaplama yapıyorum böyle zamanlarda.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 26, 2018, 10:25:45 PM

Hocam hepsini satıp all- in yapmak da mantıklı değil, riski doğru yönetmek gerekiyor, bunun da bir formülü yok gibi bir şey
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 27, 2018, 08:33:30 AM

Sepet yaparak her zaman riski minimuma indirebilirsiniz. Bitcoin bütün piyasayı domine edecek gibi görünüyor. Fakat bunun da bir garantisi yok. Bir anda tersi bir senaryo ile de karşılaşabiliriz.
Cüzdanınızda hem altcoinleriniz hem de bitcoininiz bulunsun.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
July 27, 2018, 08:14:33 PM

btc ye geçmek için geç kalındı demeyim de 6k civarlarında geçmek daha mantıklıydı. Eğer altlarda bir zararımız yoksa tabi her zaman geçilebilir ama ben geçemem mesela nerden baksam bazı koinleri 3 de 1 fiyatına düşmüş
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
July 27, 2018, 08:34:00 PM

Genellikle doğru orantılı olarak seyrediyor. Btc yükselince diğer altcoinlerde hareketleniyor. Btc düşünce diğerleride düşüyor. Şuan Btc düşük fiyatta iken Btc ye yatırım yapmak en mantıklısı aslında
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
July 28, 2018, 05:55:35 PM

sadece tek bir kripto para birimine yatırım yapmayı istemem, bunun yerine portföyü çeşitlendirerek şansımı denemeyi isterim. altcoinler bu piyasa için gerekli mutlaka yaşamaya devam etmeleri gerekiyor.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: