Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:42:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Yatırımları Nasıl Olmalı  (Read 306 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 13, 2018, 03:09:27 PM

Borsa takibi ünlü coin fenomenlerinin yazılarını takip etmek önemli bence

Büyük bir ihtimalle ya şaka yapıyorsun yada troll amaçlı yorumlar yapıyorsun. Yahu arkadaşım, hiç mi okumadın konu içeriğini? Veya hiç mi daha önce yazdıklarıma göz atmadın? Ben o kadar zaman boşuna mı tavsiyeler ile iş yapmayın, her duyduğunuz yatırım analizine balıklama atlamayın diye duyurmaya uğraştım? Gerçekten yazık, o kadar emeğimin ve önerimin dikkate alınmamış olması beni üzüyor açıkçası. Umarım sen her zaman bu şekilde yatırım yapmıyorsun yoksa daha çoooooooook para kaybedeceksin.
1714898527
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714898527
Reply with quote  #2

1714898527
Report to moderator
1714898527
Hero Member
*

Ignore
1714898527
Reply with quote  #2

1714898527
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714898527
Hero Member
*

Ignore
1714898527
Reply with quote  #2

1714898527
Report to moderator
1714898527
Hero Member
*

Ignore
1714898527
Reply with quote  #2

1714898527
Report to moderator
1714898527
Hero Member
*

Ignore
1714898527
Reply with quote  #2

1714898527
Report to moderator
daggez
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
November 13, 2018, 04:22:06 PM

Büyük bir ihtimalle ya şaka yapıyorsun yada troll amaçlı yorumlar yapıyorsun. Yahu arkadaşım, hiç mi okumadın konu içeriğini? Veya hiç mi daha önce yazdıklarıma göz atmadın? Ben o kadar zaman boşuna mı tavsiyeler ile iş yapmayın, her duyduğunuz yatırım analizine balıklama atlamayın diye duyurmaya uğraştım? Gerçekten yazık, o kadar emeğimin ve önerimin dikkate alınmamış olması beni üzüyor açıkçası. Umarım sen her zaman bu şekilde yatırım yapmıyorsun yoksa daha çoooooooook para kaybedeceksin.
Benim şahsi düşüncem bu her habere de inanmamak gerek tüm analizler beraberinde yapmak lazım onları da dikkate almak benim için önemli bi basın haberi herşeyi değiştirebiliyor bu günlerde
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 14, 2018, 09:21:45 AM

Benim şahsi düşüncem bu her habere de inanmamak gerek tüm analizler beraberinde yapmak lazım onları da dikkate almak benim için önemli bi basın haberi herşeyi değiştirebiliyor bu günlerde

Daha önceki mesajlarımda da ve daha önceki konularımda da belirttiğim gibi günümüzde birçok haber manipülasyon yaratmak için yazılıyor. Tabii ki güvenilir kaynaklarında yapacağı haberler ile piyasa gerçek anlamda tepki verecektir fakat her görülen habere de inanmamak gerekiyor. Hatta bu güvenilir kaynakların yaptığı haberlere de hemen inanmamalı ve gerçek olup olmadığını araştırmalıyız. Eğer ki bu haber doğru içerik ile oluşturulmuş ise o zaman ona göre analiz yapmalı ve risk alarak ona göre hareket etmeliyiz.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 17, 2019, 07:13:46 PM

Ben çoğunlukla ana paramı BTC ve ETH'de tutuyorum. Al-sat sırasından kazandıklarımla da altcoin alıyorum. Bounty ya da airdroplardan birşeyler de gelirse, hemen satmak yerine değerlenmesini bekliyorum. Bu süre 1-2 sene olabiliyor. Sonuçta amacımız potansiyel yükseliş yapacakları keşfetmek olmalı. Neyin değerleneceği de hiç belli olmuyor. Bazen dandik dediğimiz bir token aniden yükselirken, en çok inandıklarımız çakılıp kalabiliyor. Bu nedenle çeşiti bol tutup sabretmek lazım.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2019, 04:46:58 PM

Ben çoğunlukla ana paramı BTC ve ETH'de tutuyorum. Al-sat sırasından kazandıklarımla da altcoin alıyorum. Bounty ya da airdroplardan bir şeyler de gelirse, hemen satmak yerine değerlenmesini bekliyorum. Bu süre 1-2 sene olabiliyor. Sonuçta amacımız potansiyel yükseliş yapacakları keşfetmek olmalı. Neyin değerleneceği de hiç belli olmuyor. Bazen dandik dediğimiz bir token aniden yükselirken, en çok inandıklarımız çakılıp kalabiliyor. Bu nedenle çeşiti bol tutup sabretmek lazım.

Merhaba,

Uzun bir süre sonunda eski ve faydalı konularımı tekrar gün yüzüne çıkartmam gerektiğini düşündüğüm için bu uzun sürecin sonrasında mesajınıza cevap veriyorum. Şunu belirtmek isterim ki yatırım portföyünüzü Bitcoin ve Ethereum ağırlıklı tutuyor olmanız sizin için çok güzel bir avantaj sağlayacaktır çünkü son zamanlarda görülen piyasa dalgalanmalarında sadece bu iki kripto parayı hodl eden yatırımcılar ciddi anlamda kar elde edebilmiş durumda. Kullanmakta olduğunuz diğer taktiklerin ise son derece güzel birer strateji olduğunu da belirtmeden geçmek istemiyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: