Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:46:26 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
August 07, 2018, 08:50:36 AM

inşallah güzel  kazandırır girenlere ne diyeyim iyi dilekten başka bir temennimiz yok, sonuçta herkes kazansın isterim
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 12, 2018, 09:55:39 PM

Borsaya girdiğinde dump yemez ise bir şeyler bırakır belki

Bu arada şu imza kampanyasında iken başka bir projenin bounty sine twitter ile ilgili başvurabilir miyim ?? Engel var mı bununla ilgili

twitter ile tüm bounty kampanyalarına katılabilirsiniz herhangi bir limit bulunmuyor

Teşekkürler dostum sağol
Bir tane hesabım var girdim birine ancak ne kadar getirisi olur bilmiyorum umarım dişe dokunur bir şeyler kazanırı
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 17, 2018, 03:29:01 PM

hayda arkadaş amk bi imzada uzamasın artık delireceğim ya kaç aydır imzadan 1 kuruş kazanç alamadım malesef. ICO ekime ertelenmiş heralde bountyde o zamana kadar uzayacak net bilgisi olan var mı aydınlanalım
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 17, 2018, 04:02:25 PM

Nerde çokluk varsa oraya fazla bulaşmayın birazcık para kazanmak istiyorsanız. Özellikle bounty miktarları az olanlara katılın. Borsaya girer girmez fiyat ön satıştan bile aşağıya düşüyor çünkü.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
August 17, 2018, 07:34:45 PM

Nerde çokluk varsa oraya fazla bulaşmayın birazcık para kazanmak istiyorsanız. Özellikle bounty miktarları az olanlara katılın. Borsaya girer girmez fiyat ön satıştan bile aşağıya düşüyor çünkü.
Hocam zaten bunun bounty miktarı az.  Ama uzamıs😃  alacağımız oran değişmeyeceğinden uzaması kötü oldu tabi

Diğer imzaları kaçıracağız malesef
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
August 18, 2018, 01:51:54 AM

İlk baktım giricektimde abi türk forumun %50si bunda iki üç kişini peşine forumun yarısı takılıp gidiyor projeyi bende beğendimde işte tek sıkıntısı çok katılım oldu ne gelicek ondan girmedim inşallah güzel bişeyler alırsınız bari.
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 18, 2018, 02:51:19 AM

ben de bu kampanyaya katılacaktım fakat son anda vazgeçmiştim. uzatıldığını okuyunca iyi ki vazgeçmişim diyorum.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
August 18, 2018, 08:05:05 PM

uzun bir ara verdikten sonra bende katıldım swipe imzasına ama uzatılması kötü olmuş en son openmoneyde  6 aya yakın kalmıştım pekte dişe dokunur bişey gelmedi.bakalım swipe nasıl olacak.geçensene ilk girdiğim zamanlar imza kampanyalarını nerdeyse yarısı iyi paralar kazandırıyordu.şuanda bu oran %15 falan herhalde
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
August 19, 2018, 08:29:42 PM

uzun bir ara verdikten sonra bende katıldım swipe imzasına ama uzatılması kötü olmuş en son openmoneyde  6 aya yakın kalmıştım pekte dişe dokunur bişey gelmedi.bakalım swipe nasıl olacak.geçensene ilk girdiğim zamanlar imza kampanyalarını nerdeyse yarısı iyi paralar kazandırıyordu.şuanda bu oran %15 falan herhalde

İmza yi da uzatırlar mı dersin,??   Ben 2016-2017 yıllarında girmediime pişmanım neden girmedim bilmiyorum ama o zamanlar girse imisim iyi para kazanacakmisim
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 23, 2018, 08:28:31 PM

uzun bir ara verdikten sonra bende katıldım swipe imzasına ama uzatılması kötü olmuş en son openmoneyde  6 aya yakın kalmıştım pekte dişe dokunur bişey gelmedi.bakalım swipe nasıl olacak.geçensene ilk girdiğim zamanlar imza kampanyalarını nerdeyse yarısı iyi paralar kazandırıyordu.şuanda bu oran %15 falan herhalde

İmza yi da uzatırlar mı dersin,??   Ben 2016-2017 yıllarında girmediime pişmanım neden girmedim bilmiyorum ama o zamanlar girse imisim iyi para kazanacakmisim

The Token Generation Event (TGE) will be roughly in October. Due to bad market conditions we have decided to slightly shift our dates to give us a better chance  to release our tokens during stronger market conditions. Thank you for understanding the situation.

arkadaşlar maşallah dediğiniz 3 gün yaşıyor valla Sad bounty kampanyası ekim ayına uzatılmış.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
August 24, 2018, 10:16:00 AM

kampanya uzatılsa sıkıntı uzatılmasa daha büyük sıkıntı. kısa kampanyalara katılıyoruz belki bir şey olur diye onlar da dibe gidiyorlar.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
August 24, 2018, 10:58:07 AM

Zaten ödül azdı şimdi birde uzattı adamlar temelli kötü oldu bizim için ekim ayına kadar bekle sonra paranın dağıtılmasını bekle bu arada kampanya ya yeni girenler olur ödül iyice düşer
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 24, 2018, 11:03:03 AM

arkadaşlar formu doldurup gönderdiğiniz anda hemen tabloya yansımasını beklemeyin . hemen yansıyan şekilde de ayarlayabilirler ama onay mekanizmalı da ayarlanabiliyor. o yüzden en kötü bounty manager in aktiflik durumuna göre 1 gün falan beklersiniz.
clementoniiiiii
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
August 24, 2018, 12:32:34 PM

Ben de tablo göremediğim bounty kampanyalarına girmiyorum. Sadece imza değil twitter vs haftalık güncellenmediğinde işkilleniyorum uzak duruyorum.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
August 24, 2018, 12:54:35 PM

SWIPE imza kampanyasında yer alan Türk kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Açıkçası daha önce bu kadar talep gören projeler iyi izlenimler bırakmadı. İnşallah SWIPE farklı olur, spreadsheet'i de güzel güncelliyorlar.

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 24, 2018, 01:35:58 PM

Sendy e katılmasam buna katılırdım güzel projeye benziyor umarım katılan arkadaşların gönlünce olur bol kazançlar iyi bayramlar...
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
August 24, 2018, 04:56:41 PM

SWIPE imza kampanyasında yer alan Türk kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Açıkçası daha önce bu kadar talep gören projeler iyi izlenimler bırakmadı. İnşallah SWIPE farklı olur, spreadsheet'i de güzel güncelliyorlar.

aynen hocam katılıyorum size repux vardı benim katıldığım allahın belası türk forumda epey popülerdi cmc ye bile giremediler 5 aydır proje yerlerde proje mroje yok çok dillenince maalesef kazandırmıyor inşallah bu proje tutar da arkadaşlarım kazanır ben ubex uzamasa swipe girerdim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
August 24, 2018, 11:04:47 PM

Biraz inceledim güzel bir kampanyaya benziyor son zamanlarda btc düşüş yüzünden ico ve bountylerde de tatmin oranı epey düşüyor hatta ödemelerde sıkıntı oluyor escrow olayı bountyler için yaygınlaşmalı.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 25, 2018, 02:08:24 AM

Forumda şimdi swipe bountysine katılanlar çoğaldı neden herkes birbirini izliyor girenlerin çok iyi bişeylere girdiklerini falan mı sanıyolar inşallah boşa çıkmaz bu kampanyada gelir güzel bişeyler sizlere şu sıralar hiç bir şey gelmiyor çünkü

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
August 25, 2018, 12:27:51 PM

bu forumun asıl sorunu çok fazla araştıran yok bakıyorlar çok fazla giren var bir bildikleri vardır diyerek giriyorlar. bunu daha önce birçok defa yaşadık şimdi hangi konu başlığını açsam karşıma swipe çıkıyor. umarım diğer coinler gibi hüsrana uğramaz katılan arkadaşlar.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: