Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:06:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
musdafakfl
Member
**

Activity: 223
Merit: 11

View Profile
September 11, 2018, 04:59:01 PM

Son zamanlarda forum içerisinde özellikle Türk kullanıcılarda yoğun olarak görüyorum bu imzayı. Fazla katılım nedeni ile kişi başı gelirin düşeceği net bir şekilde ortada ve daha önce birçok projede bu duruma tanık olduk. Ayrıca bir diğer dikkat çekmek istediğim nokta ise son zamanlarda forum içerisinde popüler olmuş kampanyalar maalesef çok başarılı olmuyor ve kullanıcıların üzülmesine sebep oluyor. DIW ve Jinbi projesini düşünmek gerekirse herkes ne demek istediğimi anlayacaktır.
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
September 11, 2018, 05:04:34 PM

popüler bounty kampanyalarının ödül bazında kazandırdıklarının çok düşük olduğuna bende katılıyorum. ama ne varsa herkes popüler imzaların peşinde. piyasa bu durumdayken çok bişey beklememek lazım
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
September 11, 2018, 05:21:01 PM

Çok az kalıtılımcı var diye RAYS  a girdim fakat hiç güven vermiyor. Büyük ihtimalle soft AP ı geçemeyiz iptal olacak benim 2-3 ayım boşa gidecek.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 11, 2018, 05:23:59 PM

imza isi sans isi, nasip isi... mükemmel ve cok kazanacagiz dedigimiz cedex veya diw projelerinin imzalarini da gördük...
adamlar yiyemeyecegini anlayinca ya uzatiyorlar, ya ödüllerle oyunyorlar... sonunda da projeye gerektigi kadar efor vermeyip süründürüyorlar.
piyasa ucusa gecince belki tek tek deliklerinden cikip bir iki efor ile yükseltirler tokenlarini ama o da ellerindeki mali satana karar..

ahh, nerede o eski icolar eski imzalar:)
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
September 12, 2018, 12:50:06 AM

Girdiğime çok pişman oldum ama girdik bir kere devam ediyoruz yapacak bir şey yok. Moralim bozulmasın diye çok da takip etmiyorum. İnşallah güzel bir netice alırız.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
September 12, 2018, 01:01:42 AM

Swipe ile ilgili çok şey bilmiyorum ama logosunu her yerde gördüğümden ve nedense beğendiğimden ilgimi çekmişti. Bizden bu kampanyaya giren çok arkadaş görüyorum o yüzden herkes güzel kazanır umarım. Emeğinize yazık olmasın Smiley
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
September 12, 2018, 01:20:57 AM

Ödülde işler kesat aylardır, para toplayamıyor projeler. Boş durmamak adına bir şeylere katılıyoruz. Nasipte varsa gelir bir şeyler, gelmezsede canımız sağolsun napalım.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 12, 2018, 10:26:17 AM

Valla ben bu projeden çıktım adamlar 1-2 post eksik diye saymadılar küstürdüler beni iyikide çıkmışım Smiley imza kampanyası arayan arkadaşlar benimkine bakabilirler bana mantıklı geldi ancak KYC şart bu imzanın avatarı yok ben yaptım bişiler isteyenler indirip avatar yapabilirler

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
September 12, 2018, 08:56:57 PM

başarılı olacağını düşündüğüm bir proje o yüzden bende imza kampanyasına katıldım. umarım beklentileri karşılar.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 12, 2018, 10:43:42 PM

Bunun da bountysine katıldık ama fazla bir araştırma yapmadan sırf boşta kalmayalım nasılsa fazla uzun sürmeyecek diye girdik, adamlar uzattı. Kyc filan istiyorlar mı onu da bilmiyorum, umarım boş işlerle uğraştırmazlar bizi.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 14, 2018, 08:30:34 PM

imza isi sans isi, nasip isi... mükemmel ve cok kazanacagiz dedigimiz cedex veya diw projelerinin imzalarini da gördük...
adamlar yiyemeyecegini anlayinca ya uzatiyorlar, ya ödüllerle oyunyorlar... sonunda da projeye gerektigi kadar efor vermeyip süründürüyorlar.
piyasa ucusa gecince belki tek tek deliklerinden cikip bir iki efor ile yükseltirler tokenlarini ama o da ellerindeki mali satana karar..

ahh, nerede o eski icolar eski imzalar:)

Hocam ilk girdiimde 4. Haftadan itibaren katıldım sanırım ve toplam 90 kişi vardı imzada,  neyse oh ne güzelmiş dedim sonra imzayı uzattılar her gün yeni adam. Giriyor haliyle pastadakı pay azalıyor.  En azından imzayı erken bitirmeleri daha doğru olmaz mıydı?  Tıpkı jınbı gibi....
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 14, 2018, 09:09:37 PM

artık imza kampanyasına katılımcı kabul edilmiyor buda imzada olanlar için iyi bir gelişme ayrıca imza değiştirenler çıkanlar falanda var. eğer proje başarılı olursa yağmasada bişeyler damlar diye düşünüyorum.bu hafta bitti sayılır zaten uzatma olmazsa 3 hafta daha sürecek
pharahback
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
September 14, 2018, 10:44:14 PM

umarım iyi bir kazanç sağlarsınız, bu zamanda düzgün kazandıracak bounty bulmakta  zor sanırım haksızmıyım?
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
September 14, 2018, 11:08:38 PM

Sadece Swipe için değil ama genel olarak son zamanlarda hiçbir bountyden beklentim kalmadı yani ne dağıtacakları belli değil. Dağıtsalar bile borsaya çıkmaktan acizler. Piyasa garipleşti gerçekten.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
September 15, 2018, 03:58:56 AM

Türk forumunda başka imza kalmamış belli ki baksanıza beş imzadan dördü swipe bu ne la iyi proje bende baktımda bountyden ne gelicek bu kadar katılıma onu anlayamadım çok iyi  değerlenirde size para kalır

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 15, 2018, 09:00:11 AM

Bounty kampanyası bulmakta artık gerçekten çok zorlanıyoruz swipe'a baktım ancak çok fazla katılım olduğu için pek bir şey kazandıracağını sanmadığımdan katılmadım, hepimizi şaşırtabilirler inşallah öyle de olur herkes kazanır Smiley
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 15, 2018, 11:52:49 AM

para toplama olsaılığı yüksek görünüyor partnerler vs çok iyi ödül oranı düşük olsada hiç gelmemesinden daha iyidir son girdiğim hiç bir projede imzadan para alamadım scam çıktı zaten bir iki taneside paypro gibi.swpe iş yapar diye girdik buda bişey vermezse artık pes edeceğim heralde.ayrıca imzaya yeni kullanıcı almıyorlar artık
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 15, 2018, 12:02:35 PM

Dediğiniz gibi bizimkilerin çok rağbet ettiği bir imza oldu. Ben de girdim. Bakalım ne olacak. Herkesteki sıkıntı bende de var. Son imzaların hiçbiri ya token göndermedi ya da gönderdikleri borsaya giremedi. İnşallah bu da öyle olmaz.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 15, 2018, 01:11:33 PM

vardır ya gözden kaçmıştır büyük ihitimalle zaten arkadaşlar atmışlar linki bende bakmadım ama imzada aslında her hafta stakelerini girnei mzalara girmek daha mantıklı diye düşünüyorum
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
September 15, 2018, 06:29:56 PM

Yarin liste yine kapanir, sayim mayim derken pazar günü acarlar:) 12 postunuzu temizce doldurun ve dinlenin...
Bu kampanyada en azindan haftasonu diye bir sey var; sayelerinde haftasonlari biz de dinlenebiliyoruz:)
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: