Bitcoin Forum
May 17, 2024, 12:55:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 24, 2018, 05:31:41 AM

Bu da jinbitoken gibi meşhur olup ama sürekli uzayan bountylerden birisi. Ara ara başlık görüyorum Ekim sonuna uzadı vs diye. Çok uzuyorsa iş çıkmaz bence

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 24, 2018, 05:55:21 AM

Bundan 2-3 kampanya önce - imza bos gitmesin diye - vue imzasindaydim. Ne projeden, ne imzadan ümitliydim. Kampanya sonunda bir baktim 2bucuk milyon vue gelmis bana... tanesi 2 cente yaklasmisti, ben 1 centten elden cikarmistim... 20-25bin dolar para... hay masallah:)
Sonra umutlu bir sekilde jinbi, cedex, swipe dedik - ama fos cikti... demem o ki, bu piyasada ne zaman, hangi proje, hangi kampanyanin ne olacagi belli degil...

Ama jinbi ve swipe gibi imzalarin da bir halt olmayacagi belli... demeyelim... Kim bilir:)
Hele önce bi tokenlari görelim, sonra adamlar tokenlarini nasil pazarlayacak onu görelim... Is pazarlamada bitiyor sanki...

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 24, 2018, 08:53:21 AM

Swipe imza kampanyasına girdik fakat https://swipecrypto.com/ bu sayfada Jinbitoken gibi ico'dan ne kadar toplandığını gösteren bir alan yok. Yoksa Swipe'da daha ico başlamadı mı? Sanki boş bir sayfanın reklamını yapıyoruz gibime geliyor. Bu konuda beni aydınlatacak biri var mı?

Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
October 24, 2018, 10:11:37 AM

Swipe bounty kampanyasının imzasını 1 ay önce bir çok hesapta gördüm yakın zamanda bir imza kampanyası varmı başlattımı bilen arkadaşlar yorumlayabilirmi rica etsem
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 01, 2018, 09:02:43 AM

"ANNOUNCEMENT: The end date of SWIPE's bounty campaign has been confirmed to be on 10th November. Huge thanks to everyone for your support and participation thus far. Please note that all bounty participants have to download the Blockpost app to verify your telegram ID in order to receive your stakes. "

Kampanya sonu belli olmuş, 10 kasımda bitiyor ama anladığım kadarı ile herkese uygulamayı yükleme şartı getirmişler. Uygulama yükleme için ayrı bir kampanya vardı zaten, bu durumda herkes ona da mı katılmış olacak acaba? Aklıma takılan bir soru daha imzaya katılırken telegram istemişmiydi bunlar hiç hatırlamıyorum, nerden bilecek benim telegramımın ne olduğunu?

SanalPara
Sr. Member

View Profile WWW
November 02, 2018, 09:18:20 AM

"ANNOUNCEMENT: The end date of SWIPE's bounty campaign has been confirmed to be on 10th November. Huge thanks to everyone for your support and participation thus far. Please note that all bounty participants have to download the Blockpost app to verify your telegram ID in order to receive your stakes. "

Kampanya sonu belli olmuş, 10 kasımda bitiyor ama anladığım kadarı ile herkese uygulamayı yükleme şartı getirmişler. Uygulama yükleme için ayrı bir kampanya vardı zaten, bu durumda herkes ona da mı katılmış olacak acaba? Aklıma takılan bir soru daha imzaya katılırken telegram istemişmiydi bunlar hiç hatırlamıyorum, nerden bilecek benim telegramımın ne olduğunu?

Bu konu hakkında dün adamların ana konu başlığına soru yazdım ama hala cevaplamadı @swipecrypto. Sorum bu şekildeydi : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4583211.msg47489390#msg47489390 Yani o kadar imzasında durduk hep beraber beyler. Son anda bir hata sonucu ödülleri alamamak çok kötü koyar. Bir zahmet sizde birşeyler yapında şu konu açıklığa kavuşsun.

Lydian
Hero Member

View Profile
November 02, 2018, 11:51:37 AM

serefsizligin daniskasi derim buna... ne uygulamasi bu? ne halta yarar? telegram id'mi nasil onaylar? iyice bokunu cikardilar, bunlardan bir bok olmaz...
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 02, 2018, 12:54:34 PM

serefsizligin daniskasi derim buna... ne uygulamasi bu? ne halta yarar? telegram id'mi nasil onaylar? iyice bokunu cikardilar, bunlardan bir bok olmaz...

Zaten şuan hata var uygulamalarında, telegram bağlanmıyor. Dün gece yazdım telegramlarına, başkalarıda aynı konuda şikayetçi. Düzelteceğiz dediler.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 03, 2018, 08:11:46 AM

Ben uygulamayı indirdim google hesabım ile yükledim ancak benim yükledıgımı nasıl bilecekler?  Arkadaşlar yardımcı olun 4 aydır bu işin içindeyiz boktan bir uygulama için emeklerimiz  boşa çıkmasın

Telegram ile ilgili ne yapacağız bu şerefsizlere kaptırmak istemiyorum paramı
SanalPara
Sr. Member

View Profile WWW
November 03, 2018, 08:54:35 AM

Ben uygulamayı indirdim google hesabım ile yükledim ancak benim yükledıgımı nasıl bilecekler?  Arkadaşlar yardımcı olun 4 aydır bu işin içindeyiz boktan bir uygulama için emeklerimiz  boşa çıkmasın

Telegram ile ilgili ne yapacağız bu şerefsizlere kaptırmak istemiyorum paramı

Bende senin açmış olduğun konudan Swipe'ı görerek imza kampanyasına girdim. Eğer bu işin sonunda parayı alamazsam senden bilirim ha.  Angry Bu arada ana konusuna şu mesajı attım ama cevap vermedi hala : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4583211.msg47489390#msg47489390 Beklemedeyim ben. Birşeyler yapın beyler Telegramdan falan sorun. Benim telegramım yok onun için soramıyorum.

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 03, 2018, 10:25:20 AM

Bu uygulama olayı nedir tam olarak böyle bir şartmı getirmişler anlamadım şimdi biz bu uygulamayı yükleyip oraya mı ödeme alacağız hemen gönderecekler mi bari bu konuda yapılan açıklama nerede ?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 03, 2018, 12:49:12 PM

Ben ayrılmıştım ilk uzattıkları zaman.Adama yazdım hocam siz napıyorsunuz ayıp değilmi her hafta uzatıyorsunuz diye.Okey istersen ayrılabilirsin dediler.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 03, 2018, 05:57:19 PM

Bu uygulama olayı nedir tam olarak böyle bir şartmı getirmişler anlamadım şimdi biz bu uygulamayı yükleyip oraya mı ödeme alacağız hemen gönderecekler mi bari bu konuda yapılan açıklama nerede ?

Valla hocam bende anlamadım of olcak biri açıklama yapsa iyi olur anlayan arkadaşlar illaki vardır onlardan yardım bekliyoruz kimse ne yapacağını bilmiyor gibi
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 03, 2018, 08:23:43 PM

Aynen aynen uygulama nedir ne değildir bilen eden Yok mu arkadaşlar o kadar süredir bounty içindeyiz yazık olmasın emekler neyse indirip yükleyelim ayrıca iOS İçin var demi uygulama
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
November 03, 2018, 08:28:14 PM

Artık bu bounty yöneticilerinin veya bounty kampanyası yapan projelerin istekleri artık gına getirdi. Başta söyleseler zaten sıkıntı çıkmayacak, kişiler ona göre katılacak veya katılamayacaklar. Geçenlerde bir bounty kampanyası 6 haftalık program yaptı ve karşılığında toplamda 12 milyon token vereceğini duyurdu. Sonra kampanyanın 3. haftasında kampanyayı 4 haftaya indirdi ve dağıtılacak toplam ödülü 400 bin tokene düşürdü. Onca emepe yazıktır günahtır.
Zaten app kampanyasına katılacak olsaydım uygulamayı indirir formu doldururdum. Ne saçma şey..

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1483

View Profile
November 04, 2018, 06:49:43 AM

Bounty konusuna atacağınız mesjlar muhtemelen görmezden gelinecektir. Zaten her gün yüzlerce raporlama postu atılan bir konuları var.
Telegram üzerinden bastırmak bu durumda daha mantıklı. Fakat telegramdan yazabiliyorsanız neden siteye üye olmuyorsunuz diye de sorarlar Cheesy
"Bir arkadaşım kampanyanıza katılmış fakat telegramı yok" mesajları ile bir kulis oluşturulmalı Cheesy umarım sorunu çözebilirsiniz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 04, 2018, 07:29:07 AM

Tipik bir yalpalayıp batış sergileyecek hatta tokenleri bile dağıtacağı meçhul proje bu.Bu tür projeler mümkünatı yok ayağa kalkamazlar bir kez güvensizlik girdimi araya boku yediler.Birileri güven sarstığını söylerlerse kendilerine çeki düzen verebilirler belki

Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 04, 2018, 08:01:55 AM

Valla hocam bende anlamadım of olcak biri açıklama yapsa iyi olur anlayan arkadaşlar illaki vardır onlardan yardım bekliyoruz kimse ne yapacağını bilmiyor gibi

Normalde boyle kural değişikliği yapan kampanyalardan nefret ederim ama yapacak bişey yok çoğu bounty böyle yapmaya başladı. Anladığım kadarı ile bizden istenen uygulamayı indirip, telegram kullanıcı adımızı uygulamaya bağlamak. Ben de indirdim uygulamayı ama telegram kullanıcı adımı bağlayamadım daha oraya çünkü uygulamada o bağlama yeri şu an yok. Resmi telegram kanallarında bununla ilgili çalıştıklarını yazmışlar. Hepimiz aynı durumdayız yani, durum değişirse ben hemen burdan paylaşırım, benden önce öğrenen olursa burda paylaşırsa sevinirim, emeklerimizin çöp olmasını istemiyorum.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 04, 2018, 05:06:16 PM

Arkadaşlar ne oldu bu uygulama indirme mevzusu indirecek miyiz indirmeyecek miyiz net bir açıklama var mı takip edemedim boş yere emeklerimiz gitmesin üç beş kuruş kazanacağız şunun şurasında ( oda icoda para toplayabilirlerse )
Lydian
Hero Member

View Profile
November 04, 2018, 07:12:22 PM

adamlar son dakika indireceksiniz diye götlerine göre kural koymus... yapacak bisey yok, indirecegiz. ama telegram baglantisi olmuyor - bunu da zaman kazanmak icin kullaniyorlardir; kim bilir kac ay sonra baglanabilir olacak...

o uygulama telefonumda cok fazla kalmayacak... ilk firsatta cöpe tasiyacagim:)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: