Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:59:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 05, 2018, 06:47:31 AM

Bu uygulama olayı nedir tam olarak böyle bir şartmı getirmişler anlamadım şimdi biz bu uygulamayı yükleyip oraya mı ödeme alacağız hemen gönderecekler mi bari bu konuda yapılan açıklama nerede ?

Valla hocam bende anlamadım of olcak biri açıklama yapsa iyi olur anlayan arkadaşlar illaki vardır onlardan yardım bekliyoruz kimse ne yapacağını bilmiyor gibi

Normalde boyle kural değişikliği yapan kampanyalardan nefret ederim ama yapacak bişey yok çoğu bounty böyle yapmaya başladı. Anladığım kadarı ile bizden istenen uygulamayı indirip, telegram kullanıcı adımızı uygulamaya bağlamak. Ben de indirdim uygulamayı ama telegram kullanıcı adımı bağlayamadım daha oraya çünkü uygulamada o bağlama yeri şu an yok. Resmi telegram kanallarında bununla ilgili çalıştıklarını yazmışlar. Hepimiz aynı durumdayız yani, durum değişirse ben hemen burdan paylaşırım, benden önce öğrenen olursa burda paylaşırsa sevinirim, emeklerimizin çöp olmasını istemiyorum.

Kardeşim teşekkürler aynı sorun herkeste var aynen dediğin gibi,  öğrenen olursa buradan paylaşırsa sevinirim herkes çok emek verdi yazık olmasın bir hafta kaldı şurada
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 05, 2018, 12:24:03 PM

katilim listesi hala kapali... galiba kendilerine söven yorumlari tespit etmekle ugrasiyorlar:) bakalim daha ne bulacaklar kivirmak icin... bu kiviranlara kivrik kivrik vereceksin biseyler aslinda:) neyse, el mahkum simdilik... köprüyü gecene kadar...
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
November 05, 2018, 03:56:30 PM

Bu uygulama sanirim sadece Android icin var ve ben Android kullanmiyorum, acaba alternatif olarak nasil bir cozum onerisi getirecekler?

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 05, 2018, 04:04:40 PM

İyiki girmemişim bu kampanyaya metahashda böyle sıkıntılıydı ama onlar en azından cash ödeme yaptılar şimdi bunlar token verecekler birder onun para etmesini bekle çok kötü bir imza tercih etmişsiniz.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 05, 2018, 04:39:49 PM

uygulamayı indirmeden önce en azından uygulama için hazırlanan bounty de giriş yapmak  çok mantıklı olacaktır. bir google form var. o formu doldurmadan giremiyorsunız . bounty ana başlığında form adresi var
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 05, 2018, 05:20:31 PM

uygulamayı indirmeden önce en azından uygulama için hazırlanan bounty de giriş yapmak  çok mantıklı olacaktır. bir google form var. o formu doldurmadan giremiyorsunız . bounty ana başlığında form adresi var

Hocam merhabalar bize adım adım ne yapmamız gerektiğini linklerle açıklarsanız çok sevinirim malum epey acemi arkadaşlar var benim gibi özellikle böyle konularda indirmemiz gereken uygulama ile beraber izlememiz gereken yol nedir teşekkürler
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
November 05, 2018, 06:40:56 PM

Swipe en son bildiğim kadarıyla ödemeleri ertelemişti ve ico ızattığını duyırmuştu bi çok kişi ise bu durıiuma isyan etti. Oldukça çok kişi tarafından imzası taşınırken dikkatimi çekmedi değil fakat bu tarz şeyler olunca insanın güvenini sarsıyor ico lar
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
November 06, 2018, 02:13:24 AM

hala kapalı katılım listesi ılk defa bu kdar uzun sürdü telegramdan da yazdım ılgılı şahsa hala görmedı bıle cevrımdıssı kaç gundur kaçdımı napdı
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 06, 2018, 06:15:10 AM

Sonunda telegram kullanıcı adını bağlama gelmiş uygulamaya. Uygulamada earn drop kısmına girin, orada size telegramınızı tanıtarak 30swipe kazanmak istermisiniz diye en üstte bir kısım var, oraya tıklayın ve yönergeleri takip edin.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 06, 2018, 08:35:24 AM

Sonunda telegram kullanıcı adını bağlama gelmiş uygulamaya. Uygulamada earn drop kısmına girin, orada size telegramınızı tanıtarak 30swipe kazanmak istermisiniz diye en üstte bir kısım var, oraya tıklayın ve yönergeleri takip edin.

Teşekkürler bilgilendirme için. Şimdi hemen deneyeceğim. Umarım sorunsuz bir şekilde bu işin üstünden gelebiliriz. O kadar imzasında durdum. En sonunda bir hatayla karşılaşmak istemiyorum. Bakalım Swipe'tan sonra başka bir imza kampanyası bulacağım. 10 Kasım son gün çünkü.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 06, 2018, 08:53:48 AM

Bu "uygulama yaptık girmek zorunlu" yavşaklığı da yeni türedi. Önce Metahash yaptı bunu şimdi bunlar. İyice tadını kaçırdılar çakallar.
1 haftalık bounty girmiştim hiç uğraşmak istemiyorum ama bakarsın para eder falan alalım, ne olur ne olmaz.
Nerde bu lanet uygulama?

Edit: Burdaymış
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4583211.0

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
November 06, 2018, 09:04:23 AM

Arkadaşlar bu uygulamayı indirmeden önce biliyorsunuz ki Google formunu doldurmamız gerekiyor. Form şurda : https://docs.google.com/forms/d/13oMnPmdGSC8Eiv9VZf4XdnoBuuLkI-UXhg8wVSlijQM/ buradaki "Telegram handle" alanına ne yazmam gerekiyor?

gospodin
Legendary
*

Activity: 2352
Merit: 1476

alex

View Profile WWW
November 06, 2018, 09:17:04 AM

Arkadaşlar bu uygulamayı indirmeden önce biliyorsunuz ki Google formunu doldurmamız gerekiyor. Form şurda : https://docs.google.com/forms/d/13oMnPmdGSC8Eiv9VZf4XdnoBuuLkI-UXhg8wVSlijQM/ buradaki "Telegram handle" alanına ne yazmam gerekiyor?
ben kampanyanın katılımcısı değilim ama diğer bountylerde @ ile başlayan kullanıcı adımı yazdım. her zaman da kabul edilmişti.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
November 06, 2018, 10:15:21 AM

İyiki girmedim dediğim, çok fazla kişinin katılmış olması sebebi ile de imzasını taşımaktan soğuduğum bir projeydi Swipe. Kampanyanın ilk başladığı dönem giren arkadaşları hatırlıyorum ve üzerine bu kadar zaman geçmiş olmasına rağmen de bu arkadaşlar maalesef kampanyadan çıkamıyor. Bu tarz kampanyalara giriş yapmadan önce araştırma yapılmalı arkadaşlar ve tabii ki sonrasında da kampanya kuralları gözden geçirilmelidir. DIW ve Jinbi sonrasında biz Türklerin her ne kadar ağzı yanmış olsa da yoğurdu üflemeden yemeye devam ediyoruz. Smiley Gireceğiniz kampanyalarda önceliğiniz istediğiniz zaman çıkabileceğiniz kampanyalar olmalı.
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 06, 2018, 12:00:14 PM

Ben uygulamayı indirip, telegramı bağladıktan sonra bu formu doldurdum. Telegram handle alanına username'yi @ ile başlayarak yazdım, sorun olacağını sanmıyorum.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 06, 2018, 12:09:52 PM

ben kampanyanın katılımcısı değilim ama diğer bountylerde @ ile başlayan kullanıcı adımı yazdım. her zaman da kabul edilmişti.

Telegram handle yazan yere telegram profil ismimizi mi yazıyoruz beni de çelişkiye düşürdüm kardeşim  😃.
Bu formu doldurduk diyelim benim uygulamayı indirdiğimi nasl anlayacaklar??

Erc 20 adresı ilk verdiim adresmı olacak!??   
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 06, 2018, 12:14:47 PM

Ben uygulamayı indirip, telegramı bağladıktan sonra bu formu doldurdum. Telegram handle alanına username'yi @ ile başlayarak yazdım, sorun olacağını sanmıyorum.
Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 06, 2018, 12:30:01 PM

Arkadaşlar allah rızası için birisi bana telegramdan ulaşıp durumu anlatabilir mi nasıl yapacağım blockpost mu indireceğim telefon numarası falan istiyor telegramla nasıl ilişkilendireceğim telegram adı da nickle aynı lütfen emekler zayi olacak
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 06, 2018, 12:37:58 PM

Arkadaşlar allah rızası için birisi bana telegramdan ulaşıp durumu anlatabilir mi nasıl yapacağım blockpost mu indireceğim telefon numarası falan istiyor telegramla nasıl ilişkilendireceğim telegram adı da nickle aynı lütfen emekler zayi olacak

Uygulamayı indir oradan altta earn drop yazıyor oraya tıkla telegram resmi olan bir şey göreceksin ona tıkla direk uygulama ile bağlantı kuracak sonra formu doldurursun
Dyatrev
Sr. Member

View Profile
November 06, 2018, 01:00:18 PM

Telegramı nasıl bağlıyoruz hocam??   Ben bulamadım onu bir türlü yapamadım adamlar iyi uğraştırıyorlar bizi yemin ederim

Öncelikle telefonunuzun android olduğunu ve uygulamayı indirip mail ve telefon no ile kayıt olduğunuzu varsayıyorum. (Not: ios kullanıcıları için hala uygulamanın guncellenmesi beklendiği için şimdilik olmuyormuş.)

1. Earn Drop sayfasına girin
2. en üstte 30swipe kazanmak için telegramınızı bağlayın gibi bir mesaj olması gerekiyor, ona tıklayın.
3. Bir ekran açılacak, ekranda küçük bir yazı ile telegram falan yazıyor, oraya tıklayın, size telefonunuzdaki hangi web uygulaması ile açmak istediğinizi soracak (Aslında burada direk telegrama yonlendirme yapsaymış iyi olurmuş).
4. sectiğiniz web uygulaması açılınca ekranda telegramnızın kayıtlı olduğu telefon noyu girin
5. En son işlemi yaptıktan sonra telegramınızın kurulu olduğu cihaza telegramdan bir mesaj geliyor, tam detayını hatırlamıyorum ama size blockpost uygulaması telegramınızı yetkilendirmek istiyor gibi bişeyler diyor. Accept diyoruz ve işlem bitiyor.

Olup olmadığını kontrol etmek için, My Account kısmına girip Telegramın yanında connected yazıp yazmadığına bakın.

Not: Aklımda kalanlarla yazmaya çalıştım eksik bilgi olabilir ama zaten işlemler sizi yönlendiriyor Smiley

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: