Bitcoin Forum
May 17, 2024, 01:30:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: SWIPE bounty kampanyası hakkında ...  (Read 7533 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 08, 2018, 02:43:33 PM

Anlamadığım şey ben önceden katılmıştım bunun bountysine mesaj attım.Sende indirmek zorundasın dediler iyi tamam indirdik ama benim katıldığımı nerden anlayacaklar.Yani kısacası soru şu.
BİZE BUNU İNDİRTİYORLAR AMA BİZİM BUNU İNDİRDİĞİMİZİ NEREDEN BİLECEKLER ?
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
November 08, 2018, 02:48:37 PM

Anlamadığım şey ben önceden katılmıştım bunun bountysine mesaj attım.Sende indirmek zorundasın dediler iyi tamam indirdik ama benim katıldığımı nerden anlayacaklar.Yani kısacası soru şu.
BİZE BUNU İNDİRTİYORLAR AMA BİZİM BUNU İNDİRDİĞİMİZİ NEREDEN BİLECEKLER ?

Hocam telegramda admine sordular sallamasyon cevaplar veriyor. Merak etmeyin, endişelenmeyin çift taraflı kontrol ile biz tespit etcez falan diyorlar sonrada ayrıca isimlerinizi isticez bountycilerden dediler. Saçma sapan birşey ayrıca indirme için son gün falan olmaz daha ios uygulaması ortalıkta yok.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 10, 2018, 08:35:19 PM

Vallahi ben bişi anlamadım hocam.Bu adamlar ne yapmak istiyorlar.Ulan ödülün kapanmasına 2 hafta kala hem uzatacaksın hem böyle aptalca görevler ekleyeceksin ne yapacağımızı bile bilmiyoruz.Bunlardan bir halt olmaz.
bigbooss (OP)
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
November 10, 2018, 09:42:40 PM

Liste. Hala güncelleme yapılmamış app indirdik ama kabul görüp görmediğini öğrense idijt bari 10 kasım son diyorlar o zaman önce indiren kişileri yazda milletin haberi olsun
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 10, 2018, 09:50:58 PM

Yazık vallahi köle gibi kullanıyorlar bizi. Bütün forum bu imzaya girdi diye girmemiştim iyi ki girmemişim. Adamlar aylarca çalıştırıyorlar sonra iş bitimine yakın kural değiştiriyorlar. Ya kampanyayı uzatıyorlar ve imzadan çıkarsan zırnık koklatmam diyorlar, ya başta belirtmediği halde kyc doğrulaması istiyorlar ya da şu falanca uygulamayı indireceksin diyorlar. Bizim ise hiçbir hakkımız yok. Kripto para sektörünün kontrol altına alınmasına karşı olsam da bu şerefsizleri kontrol eden bir mekanizma olmalı. Baştan bu şartları belirt ona göre isteyen girsin isteyen girmesin.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 10, 2018, 11:00:48 PM

Ben şöyle bir sonuca vardım adam akıllı hiç bir açıklama yok kaç para topladınız yok! Bounty ile alakalı app meselesi tam bir muama! sonuç: ya bountyleri ezbere verip geçecekler yada fiyasko patlar yakında umarım dağıtırlar ve adam gibi bir borsaya girerler
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
November 11, 2018, 12:20:08 AM

Nerede fazla rağbet gören bir bounty/imza kampanyası olsa bir şekilde patlıyor ya da aksiliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Tüm sayfaları okuyamadım ama bunlar bounty katılımcılarına uygulama indirmeyi şart koşmuş sanırım. O kadar reklamı yapılan proje, tokenleri vermemek için işi yokuşa sürüyorsa bunun geri dönüşünü çok daha kötü alırlar. Şunu bilmeyen bir ekibin de bir projeyi doğru düzgün yönetebileceğini hiç sanmıyorum. Umarım emekleriniz boşa gitmez, hak ettiğiniz tokenleri alırsınız.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
November 11, 2018, 07:32:57 AM

Nerede fazla rağbet gören bir bounty/imza kampanyası olsa bir şekilde patlıyor ya da aksiliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Tüm sayfaları okuyamadım ama bunlar bounty katılımcılarına uygulama indirmeyi şart koşmuş sanırım. O kadar reklamı yapılan proje, tokenleri vermemek için işi yokuşa sürüyorsa bunun geri dönüşünü çok daha kötü alırlar. Şunu bilmeyen bir ekibin de bir projeyi doğru düzgün yönetebileceğini hiç sanmıyorum. Umarım emekleriniz boşa gitmez, hak ettiğiniz tokenleri alırsınız.

Bir daha töbe hocam bu sondu ve yarısında çıktım zaten.Ama ulan çıkalı 1 aydan fazla olmuş bana niye uygulamayı indirtiyorsun.Zaten ödülü alınca sileceğim.Bu tür projelerin pr ekibi çok andaval sanırım.Ben şahsen böyle eziyet eden bir projenin projesine güvenmem.
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 11, 2018, 07:54:32 AM

İmzayı kimse kaldırmamıs bu kadar tepkiden sonra hemen siler herkes diye düşünüyordum. 😃 bende silmedim tabi. Yeni CHP şeye gireyim bakıyorum o zaman silerim
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 12, 2018, 05:30:42 PM

İmzaları kaldıran arkadaşlar neden kaldırdı acaba ? Herhangi bir açıklama geldimi yoksa bitti nasıl olsa diye mi kaldırdınız ? Spread sheet açılmıyor. Kimse İsminde kırmızı şerit görmez inşallah. Ödeme yapmamak için kırk takla atılan şu günlerde fırsat vermeyin derim.
bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
November 12, 2018, 05:58:49 PM

Stakelerin hesaplamasını yapıyorlardır . Fakat açılmadan kaldırmak tüm emeklerin boşa gitmesine sebep olabilir .

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1043

View Profile
November 12, 2018, 06:08:12 PM

bir kaç sayfayı okudum da adamlar uygulama indirin demişler kyc yapın falan da derler eskiden icoya girecek adamlar neden kyc yapıyoruz diye isyan ediyorlardı şimdi bounty işlerine kadar düştü maalesef  Sad

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 14, 2018, 10:20:37 PM

imza konusunda bir gelişme var mı arkadaşlar. imzaların ne zaman kaldırılacağı hakkında bir açıklama yapıldımı ?
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
November 15, 2018, 07:48:52 AM

imza konusunda bir gelişme var mı arkadaşlar. imzaların ne zaman kaldırılacağı hakkında bir açıklama yapıldımı ?
Telegram anons kanalından imzaları kaldırabilirsiniz diye bir duyuru geçmişler, ben kaldırdım. İsterseniz kendiniz de görüp öyle kaldırın, ben sorumluluk almam Cheesy
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 15, 2018, 08:10:30 AM

Buda çok uzadı umarım katılan arkadaşlar iyi bir gelir elde eder. Benim imzasını taşıdıgim adab normalde çoktan girecekti ama o da Don lastiği gibi uzadı maalesef. Aralık sonu bitiyor. Dün telegramda softcap yaptık dediler. Bu sevindirici en azından

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
November 17, 2018, 11:58:26 PM

peki kyc falan istiyorlar mı
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 18, 2018, 02:43:28 AM

Her proje gibi bu da uzadı. Sonradan yeni yeni kurallar getirdiler umarım kyc istemeye kadar götürmezler işi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bigbooss (OP)
Sr. Member

View Profile
November 18, 2018, 07:56:13 AM

Bende imzayı kaldırdım bakalım ne zaman dağıtacak adamlar ödülleri iki ay diye girdik kaç ay oldu birde dağıtımı bekleriz yapacak bir şey yok arkadaşlar
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 19, 2018, 06:44:55 PM

su dandik uygulama üzerinden teyit islemi... ios icin geldi mi uygulama yoksa hala androidciler icin mi var? insan o kadar para toplar, nasil sadece tek bir platform icin yapar uygulamayi anlamak zor... cok basit düsünen, zavalli dümbükler bunlar:)
ZaPpaRa83
Full Member

View Profile
November 22, 2018, 08:44:43 PM

son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar. telegrama baktım ama çok da bişi anlamadım
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: