Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:17:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: MtGox bitcoin satin alma!  (Read 2715 times)
swe64 (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
February 20, 2014, 01:51:58 PM

Yok zaten bakarak okuyarak geldim dun geceden beri buna bakiyorum ama isin icinde degilim! Mtgox a para gonderemedigime gore su anda kapaliymis soylediginize gore ozaman hicbir tartismaya gerek yok!
1715408258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715408258
Reply with quote  #2

1715408258
Report to moderator
1715408258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715408258
Reply with quote  #2

1715408258
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
delikurt55
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
February 20, 2014, 02:09:09 PM

Evet ama sence beklenecek bir durummu mtgox tekrar acacak kapilari tum heryerde yaziyor bu acmasada sorun olmaz benim icin o para onemli degil ama sorum sadece bitcoin alabilen varmiydi! Olay bu ben mining isine sicak bakmiyorum cunku zorluk derecesine gore su an 6ths lik makina ile kazanacagim para 3 aydada sifira dusebilir 3 gundede gelecek elektrik faturasida cabasi mtgox dususe gecti digerleri duruyormu dun 620 olan kur su an 580 dolar da yani mining yapip beklemektense bu sekilde bir oyun oynamak daha karli olabilir dedim ya batar ya cikar! Soruyu sorma sebebim ise acele edilmesi gerektiginden ve avrupada oldugumdan parayi yollamam hizli olacak ama para kabul ediyorlarmi onu dahi bilmedigimden belki birkac kisi fikrini paylasir dedim demez olaydim burasi kufurlu forumlari aratmiyormus gercekten!

hayatında illkkez mi forum sitesi kullanıyorsun ? her 10 konudan 6sin mtgox ile ilgili sen gelmiş para yatırcam diye boş konu acıyorsun. sonrada millete laf ediyorsun önce bir araştır ondan sonra gel konuş. halinden belliki birileri demişki bitocin var cok kazandırıyo sende gelmişsinburda nasıl kazanrım diye laf ediyon. yok 6 th/slik makina fiyatini cıkarmıyormuş yok öyle imiş yok oyun oynayacakmış git başka yerde oyna burda kalabalık yaratma...

6ths alcağın makina ile gercekten rig kursan 20-30 günde parasını cıkartırısn. hiç araştırmadığın burdan belli sen istiyorsun ki ben yatayım öyle beleşten kazanayım. bitcoin öyle birşey değil. ben aralık ayından beri bitcoini araştırıyorum. tüm kodlama yapısını araştırdım ekran kartlarını tek tek araştırdım gece rüyamda bile rig kurmak icin ekran kartı siparişi verirken hala bitcoin işine girmeye cesaret edemiyorum sen gelmişsin yok şöyle yok böyle :@
swe64 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2014, 02:10:07 PM

Ayrica exchange yapmayacagim sadece bitcoin alacagim bu fiyattan alabilirsem ve kendi walletime aktaricam izin verildiginde! 4 sokak ötede atm si var bitcoin in ayrica burdaki bircok magaza kabul ediyor bitcoin i ayrica yaklasik 3 km mesafede bitcoin exchange ofisi var yani her turlu para elime gececek nakit olarak ama mtgox ta olup biteni icerdekiler anlar ve belki biri bana adam gibi dur bekle yada al alma gibi birsey yazar diye bu konuyu acmistim!
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
February 20, 2014, 02:30:32 PM

Ayrica exchange yapmayacagim sadece bitcoin alacagim bu fiyattan alabilirsem ve kendi walletime aktaricam izin verildiginde! 4 sokak ötede atm si var bitcoin in ayrica burdaki bircok magaza kabul ediyor bitcoin i ayrica yaklasik 3 km mesafede bitcoin exchange ofisi var yani her turlu para elime gececek nakit olarak ama mtgox ta olup biteni icerdekiler anlar ve belki biri bana adam gibi dur bekle yada al alma gibi birsey yazar diye bu konuyu acmistim!

O zaman beklentini karşılayayım dostum : ''Dur, bekle''
swe64 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2014, 02:33:35 PM

Makina https://www.kncminer.com/products/neptune-second-batch  parasini cikartiyor da piyasadan haberin varmi diye yazdik burda degil mi? Ben makinayi alirim yarin piyasa duserse birde makinayi saticam diye ugras! o yuzden yazdim burda abuk subuk konusmalarin oldugunu bilseydim hic yazmazdim! Dun milletin kivrandigini okudum su makinaya sahip olmak icin ama oyle kolay degil almaniz tr de ben bur makinayi sadece 1k usd fazlasiyla kapiniza kadar getiririm direk burda uretim merkezinden stok vs beklemeden ama imseye yaranilmayacagini simdi burda goruyorum antminer li gunler dilerim Smiley konu kilitlenebilir polemige girmeyecegim daha fazla!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: