Bitcoin Forum
June 14, 2024, 10:52:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: DOCK bugün binance ekleniyor  (Read 454 times)
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
July 30, 2018, 01:33:29 PM

Kucoin gate.io ve idexten sonra binance'a girmesi güzel bir hamle olmuş şuanda 780 satlarda dolanıyor sanırım pump dalgası düştü yine eski hallerini alır dock.

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:34:39 PM

Binance demek pumpun zirvesi demek.Dock çok güzel adımlarla ilerliyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
July 30, 2018, 02:49:51 PM

Daha da yükselecektir durun bir boğa görsün önce. Kısa vadede tabi ki dumplanacak insanlar realize edecek karlarını. ama uzun vadede bu fiyatlar komik kalabilir.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
July 30, 2018, 04:39:06 PM

BU Binance manipilasyonuna bir cozum bulunmali. Muhtemelen hangi coin in eklenecegini onceden bilen Binance calisanlari zenginliklerine zenginlik katmislardir. Bu kadar cabuk cikis ve dusus yasanmasi artik can sikici olmaya basladi. Marketin kotu bir donemde olmasi tabiki etkiliyor olabilir. Ancak yinede bu sekilde olmasi gercekten sinir bozucu.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 30, 2018, 04:49:11 PM

BU Binance manipilasyonuna bir cozum bulunmali. Muhtemelen hangi coin in eklenecegini onceden bilen Binance calisanlari zenginliklerine zenginlik katmislardir. Bu kadar cabuk cikis ve dusus yasanmasi artik can sikici olmaya basladi. Marketin kotu bir donemde olmasi tabiki etkiliyor olabilir. Ancak yinede bu sekilde olmasi gercekten sinir bozucu.

iste o ise insider trading deniyor ve ticari platformlarda en buyuk suc budur. bu exchange sirketleri piyasayi manipule etmekten yon vermekten baska bir is yapmadiklarindan SEC crypto platformuna surekli cekimser bakiyor.
bu tip bir haber ile nasdaq da bir crypto emtia nin bu denli degerlendigini dusunebilir misiniz?
crypto piyasasi bu yonuyle sanki ekran basinda oynadigimiz bir sanal oyunmus gibi geliyor.
Resulbil
Jr. Member
*

Activity: 236
Merit: 1

View Profile
July 30, 2018, 08:40:31 PM

Airdroptan 5k yaptım  göndermediler umarım en kısa zaman da batar emeklerimi harcadılar bu projeye öok guvendim hüsran oldu
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
July 31, 2018, 12:28:41 AM

Binance hala performansını koruyor, çoğu yeni giren coin bir uçuş yapıyor. Keşke önceden bilme imkanı olsa da alabilsek önceden, ama kendi çalışanları hariç kimse bilmiyordur sanırım.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 31, 2018, 12:44:28 AM

istenilen etkiyi yaratmadı sanırım, bir yerden sonra binance coin eklenmesi istenilecek en son şey gibi görünebiliyor yatırımcıya.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 31, 2018, 09:34:58 AM

cüzdandakileri aktardım binanceye bekliyorum. Beklediğim etkiyi yaratırsa satar geçerim.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
July 31, 2018, 11:40:47 AM

binance artık bir mühlet bir şey listelemese çok iyi olacak zaten piyasa durgun bitcoin hareketine bakıyor çar çöp altcoin'lere paralar gide gide bu hale geldik onun yerine yeni yatırımcı çekmek için promosyon vb yapsa volume'ler için çok daha yararlı olur bıktık artık binance'nin listelemelerinden.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
July 31, 2018, 01:58:27 PM

Binance hala performansını koruyor, çoğu yeni giren coin bir uçuş yapıyor. Keşke önceden bilme imkanı olsa da alabilsek önceden, ama kendi çalışanları hariç kimse bilmiyordur sanırım.

Hocam önceden bu tarz bilgilerin sızdırılması binance borsasına olan güveni azaltacağından binance'nin bu konuda çok hassas olduğunu düşünüyorum
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 31, 2018, 07:09:14 PM

Dock'u yükseltip tepeden sattılar şu an biraz inmiş halde.BTC aşağıya doğru kırdığından tüm altlar pert olmuş halde.Toparlaması için biraz zamana ihtiyacı var gibi gözüküyor.Tabi btc ne yapacak bütün mesele o.Btc'nin hareketleri tüm altların seyrini değiştiriyor.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 31, 2018, 10:14:38 PM

5 para etmez coinleri listeleyerek binance kendi ayağına sıkıyor. böyle yapmaya devam ederlerse polo gibi olma ihtimalleri yüksek, hem de çok uzak olmayan bir zaman diliminde
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
July 31, 2018, 10:17:49 PM

Dock güzel çıkış yaptı da sonra çıktığı yere döndü.BTC'nin de düşmesiyle piyasa yeniden allak bullak oldu.Şu anda altcoinlerin hiçbiri güven vermiyor.Alım için güzel fiyatlar ama dibin dibi olmadığını 7 aydır düşerek gösterdiler.Artık çekiniyor insan.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 31, 2018, 11:27:38 PM

Altcoin kesinlikle  pişmanlıktır, hareket ettirecek gücünüz varsa iyi para kazanma aracı ama yoksa altında kalırsınız.

kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
July 31, 2018, 11:34:39 PM

abi bu binance ne öyle ya. listelenen her coin mi pump yer. vallahi şaştım kaldım. hiçbirine de denk gelemedim o en çok üzüyor beni ne şansmış bu ya.

BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 31, 2018, 11:35:56 PM

abi bu binance ne öyle ya. listelenen her coin mi pump yer. vallahi şaştım kaldım. hiçbirine de denk gelemedim o en çok üzüyor beni ne şansmış bu ya.

Ondan değil elimde ne varsa 1 yılda pul oldu, Allah belasını versin bunların, ne yaptıkları belli değil, canımıza okudular.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
August 01, 2018, 09:54:34 AM

2,5 veya 2,2X ten elimden çıkarmıştım iyi fiyata çıkarmışım Binance girmesi bile bir etki yapmamış şuan 1,45x te hiç bi etki etmemiş gibi görünüyor artık binance da bitti gibi bişey coinleri eklesede en fazla %50 yapıyor o da anlık oluyor malesef.
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
August 01, 2018, 10:02:43 AM

Binance borsasina gireceği haberini alanlar zaten aldilar diger borsalardan. Şimdi aktarip satacaklar. Muhtemelen fiyati bayağı dusecektir. Ama bazen tam terside olup yeni giren altcoinler ciddi bir yükseliş yapip düşüşe geciyor. Ama bana göre en mantıklısı 5 gun bekleyip oyle almak
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 01, 2018, 10:37:03 AM

ico dan sonra ilk borsa olarak binance a girerse etki mükemmel olurken(bakınız quark), ico dan bir kaç ay sonra binanc ye girerse nerdeyse hiç etki olmuyor. yani biri 10x yaparken diğeri 5x yapsa anlayacamda bu durum gerçekten ico piyasası için bile garip.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: