Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:49:05 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: EOSFinex  (Read 239 times)
Secret++ (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
July 30, 2018, 11:47:04 AM

Merhabalar.

Bilindiği üzere merkezsiz borsa EOSFinex online olmak için geri sayıma başladı.

Bir çok coine yatırım yaparım btc dahil taraftarı olmadım.

Lakin EOS,ETH,LİSK teknolojileri ve programcı tarafı çok aktif kod yazıyor güncelleme yayınlıyor ETH başlı başına bir teknoloji gurusu oldu adamlar javanın çalışma ortamı gibi JVM sanal makinesi olam EVM kodluyor.

Grafik analizlere inanmam ben yatırım yapacağım alanın hemen github sayfasına ve realde kullandıkları teknolojilere bakarım.

EOS yeni ETH olma yolunda hızla ilerliyor.

Görüşlerinizi alalım.
saglamorcun
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
August 01, 2018, 03:28:34 PM

E ile başlayan bütün coinler Ethereum sayesinde bana cazip geliyor. Sırf bu yüzden onları listemde ilk sıralara alıyorum araştırmak için. EOSFinex de beni çekti resmen
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 01, 2018, 03:44:57 PM

Bitfinex ve Eos'un büyük ortaklığı. Tabi ki almaya ve takibe değer. Dex konusunda çok büyük yapılar ciddi çalışmaya başladı. Binance'ta bir yerden giriyor. Bakalım yarışın sonucu ne olacak.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
August 01, 2018, 04:30:20 PM

Evet Binance'ye iki yeni rakip geldi. Gerçi Bitfinex hacim olarak Binance'nin çok altında fakat Eos ile birleşmesi Binance'yi tahtından edebilir.
brablia
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 1

View Profile
August 01, 2018, 06:24:09 PM

Ben ethnin yerinin doldurulamayacağını düşünüyorum tıpki bitcoin gibi... Daha iyi teknolojiler kesinlikle olur ama sembol olarak dahi olsa kalır bu coinler.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 01, 2018, 06:24:40 PM

Eos ethereumda çok benziyor hareketleri geçebilir mi ethereumu göreceğiz. Güzel coin geleceği var diye düşünüyorum. Ufak bir yatırımım var güzel para kazandırır umarım.
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68

View Profile WWW
August 02, 2018, 07:49:19 PM

Eos gittikçe başarılı adımlar atmayı başladı. Sıklıkla yakından takiip ediyorum. Ağına girecek yeni projeler de takibe alınmalı mutlaka. İleride ses getirecektir. Takipteyiz bakalım.
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
August 03, 2018, 05:58:08 PM

Eos buralarda kalması cazip geliyor göze. Daha gidecek yol katedecek çok yolu var. Sürekli bir yenilikle gelmeyi ve gündemde kalmayı başarıyorlar.
Michael67
Member
**

Activity: 109

View Profile
August 03, 2018, 06:07:23 PM

EOS ETH fiyatını aşağı çekmek için uğraşıyor ve elindeki ICO üzerinden biriktirdiklerini toplu olarak satıyor diyorlar var mı böyle bir olay ?
seymen
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
August 05, 2018, 05:02:13 PM

EOS ve BİTFİNRX in birleşmesi yada büyük bir ortaklık yoluns girmesi herkesi heyecanlandırdı ve bu gelişmenin ardından piyasa nasıl şekillenecek görecrğiz...

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
August 05, 2018, 07:21:39 PM

şu eos a bir türlü kanım kaynamadı, taa ico ilk başladığı zamandan beri takipteyim ,  keşke icodan girseymişiz diyoruz şimdi. nerden nerelere geldi. dahada yolu var gibi duruyor
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
August 05, 2018, 09:00:31 PM

Merhabalar.

Bilindiği üzere merkezsiz borsa EOSFinex online olmak için geri sayıma başladı.

Bir çok coine yatırım yaparım btc dahil taraftarı olmadım.

Lakin EOS,ETH,LİSK teknolojileri ve programcı tarafı çok aktif kod yazıyor güncelleme yayınlıyor ETH başlı başına bir teknoloji gurusu oldu adamlar javanın çalışma ortamı gibi JVM sanal makinesi olam EVM kodluyor.

Grafik analizlere inanmam ben yatırım yapacağım alanın hemen github sayfasına ve realde kullandıkları teknolojilere bakarım.

EOS yeni ETH olma yolunda hızla ilerliyor.

Görüşlerinizi alalım.

Yüklü miktar alıp zenginlik hayali kurmak için fiyatı çok yüksek. Geklişim aşamasında çok saçma sapan sıkıntılar yaşadılar. Acemilerin yapmayacağı hataları yaptılar ama umarım bundan sonrası güzel olur.
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 06, 2018, 06:23:16 AM

Eos altyapısı ile merkezsiz bir borsa hayalini gerçekleştirecek bitfinex. Bu borsa ile muhtemelen bitfinex adı daha fazla duyulacak ve iki borsa ile dünyanın büyük borsaları arasında isimlerini başa yazdırabilecektir. Bir tokenleri olursa kesin yatırım yaparım.

Bu arada birde ethfinex vardı hatırlayan var mı ondaki mevzuyu.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
August 06, 2018, 06:41:20 AM

bu eos tabanli bir borsami olacak? Bitfinex merkeziyetsiz borsa kurmak istiyordu bunu eos tabaniylami yapmislar eger boyleyse isleri yas cunku ileride eos karsilayamaz bunu.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
August 06, 2018, 12:32:16 PM

bu eos tabanli bir borsami olacak? Bitfinex merkeziyetsiz borsa kurmak istiyordu bunu eos tabaniylami yapmislar eger boyleyse isleri yas cunku ileride eos karsilayamaz bunu.

Sanirim oyle olacak, Bitfinex ile ilgili bildigim kadariyla Ethfinex var ve orada ERC20 diye tabir edebilecegimiz tokenlari listeliyorlar. Onumuzdeki surecte Eosfinexin nasil bircalisma icinde olacagini bekliyor olacagim.

WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 06, 2018, 01:10:08 PM

Eos tabanlı bir proje olacak ama sadece eos tabanlıları listelemeyecek. Tamamen merkezsiz yani decantralized bir exchance üzerine çalışıyor. Bu durum bize yarar diyorum.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 06, 2018, 01:30:52 PM

Ethfinex'ten sonra güzel bir gelişme, eos tabanlı olması eosa olumlu katkı yapar. Ama bana göre yatırım yapmak için şu an fiyatı yüksek. Ethereum'u tahtından etmek istiyorsa daha gidecek çok yolu var.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 06, 2018, 02:13:05 PM

waves den agzi yanan eos u ufleyerek yer Smiley su fiyat seviyeleri su piyasa sartlarinda yapabilecekleri yaninda guzel gibi gorunse de masalah dedigimiz 3 gun yukselmiyor bu aralar.
erlikkhan
Member
**

Activity: 86

Kün Tuğ Bolgıl , Kök Kurıkan !

View Profile
September 25, 2018, 04:45:15 PM

26 Eylül yani yarın Beta sunumu başlıyor inş güzel bir dex olur
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
September 25, 2018, 04:49:52 PM

Bence iş yapacak bir dex borsa olacaktır. Bitfinex yapımı olan ethfinex kıs bir süre önce zaten yayına başlamış güzelde hacim kazanmıştı. Ama üst üste gelen Ethereum'a yönelik fiyat düşüren darbeler bitcoinin yatay seyri platforma çok büyük zarar vermişti. Eğer yine ocak ayındaki gibi güzel bir altcoin rallisi görebilirsek bence ethfinex ve eosfinex başı çekecektir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: