Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:23:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Sevdiğiniz herhangi bir konuda istediğinizi yazıp para kazanın! STEEMIT Türkiye  (Read 700 times)
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
December 30, 2018, 07:29:25 PM

Önceden olsa evet kazandırıyordu fakat son zamanlarda botlar otomatik up veriyor. Gerçek takipçin çok olacak onlarda upvote verecek te steem kazanacaksın. Ölme eşeğim ölme gibi oldu Cheesy
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 31, 2018, 09:20:31 AM

Eskisi kadar kazandırmıyor ama üzerinde durup uğraşırsanız ve çok iyi içerikler yayınlarsanız yine para kazanma şansınız var. Tabi ben uğraşmam arkadaş o kadar vaktim yok diyenler için pek uygun değil.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 31, 2018, 11:36:25 AM

Şu power olayını zorlaştırmasalar bir şekilde yardımlaşılarak bir şeyler olabilir ama 3-5 yorum atınca power bitiyor. Bekle ki dolsun.

Onun dışında makale kampanyaları için oldukça revaçta olan bir mecra. Doğru kullanılırsa oldukça kazançlı olabilir; fakat üzerine düşüp uğraşmak gerek. Çok bilinen ya da enteresan şeyleri yazıp ilgi toplayan biri değilseniz yazımı yazayım ve para gelsin mantığı pek mümkün değil.
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
January 01, 2019, 06:40:51 PM

açıkcası türkler steemit kullanımında çok ileri değil, türk komunitesi çok yüksek değil. steemitte follow to follow back ile takipçi elde ediliyor onunda kalıcı ve sağlıklı bir geri dönüş vereceğini düşünmüyorum. ancak twitter, instagram vs yüksek sosyal medya takipçlili biriyseniz steemit linki koyarak arada tıklama alabilirsiniz ama gelir etme etmek çok zor cidden.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
January 06, 2019, 03:22:00 PM

Eskisi kadar kazandırmaması normal kullanıcı sayısı arttı ama steemitin geliri sabit kaldı hatta düştü.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 07, 2019, 06:04:34 AM

Valla ben bundan para kazanan türk görmedim.Birileri yüzlerce dolar kazanıyor görünüyorlar ama türklerden en bilindik olanlar en fazla 0.20 $falan kazanıyor.çok taraflı bir platform olduğunu düşünüyorum mesela bişey yapıyorum kimse görmüyor aylarca.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 07, 2019, 10:35:17 AM

Ne hikmetse steemit bana uygun bir yer gelmedi. Video yükleme veya resim paylaşma olayı diğer platformlar gibi olmadığı için ben zorlandım. Hesap onayı zaten geç geldi ve öylece bıraktım .

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 07, 2019, 11:37:16 AM

İşin çakallığına ,  dolandırıcılığına bulaşacaksanız boşuna uğraşmış olur. Yazacaksanız bountylerle alakalı makaleler yazın daha fazla kazanırsınız.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
January 07, 2019, 11:42:13 AM

En son hatırladığımda steem dolar falan 10 dolar üstüydü şimdi baktım.1 dolar altına düşmüş. Farklı noktalara da yoğunlaşmaları lazım diye düşünüyorum

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 07, 2019, 03:40:03 PM

En son hatırladığımda steem dolar falan 10 dolar üstüydü şimdi baktım.1 dolar altına düşmüş. Farklı noktalara da yoğunlaşmaları lazım diye düşünüyorum
Hep aynı düşünce üzerinden gittikleri için bence farklı bir yere zor yoğunlaşırlar kullanıcılar artıyor steemit de ortalık bot ve multi hesaptan geçinilmiyor.Başta sistemlerinde ki üyeleri düzgünce kontrol etmeleri lazım fazla bir hak yeme mevzusu söz konusu buda işin açığı benim pek hoşuma gitmiyor.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
January 07, 2019, 09:00:26 PM

Steemite kazanç kapısı olarak bakan varsa devam edebilir malesef öyle bi dünya yok. Hele ki bir makale yayınlayıp sonra bir kaç arkadaşına puan vermeye gör. Ondan sonra steem power bekle ki dolsun.Bence artık oradan medet uman boşa bekler. Gerçekten çok saçma bir hal aldı steem power olayı. Sabrı olan varsa ömrü bekleme ile geçirir..
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
January 07, 2019, 09:56:32 PM

Herkese merhaba arkadaşlar
Bugün ki konumda sizlere Steemit'ten kısaca bahsedeceğim.

Steemit istediğiniz herhangi bir konuda yazı yazarak para kazandığınız site.
SBD ve STEEM olarak ödüllendiriliyorsunuz ki bunlar Bittrex ve Binance gibi borsalarda işlem gören kriptolar.

A-Z 'ye Steemit üzerinden nasıl para kazanılabileceğini öğrenmek için
https://discord.gg/JYqf5JR (Steemit Türkiye Discord Kanalı)

Bu kanalda her türlü yardımlaşma ve paylaşım mevcuttur.
Türkler tarafından gerçekleştirilen projelere katılabilir veya sizde diğer türklere destek olabilirsiniz.
Evet bir kaç ay öncesine dek size katılırdım. Ancak son dönemde sanırım hiç steem kullanmadınız siz. Bir arkadaşınız makalesine 2 satır bir yorum yazıyorsunuz. İkinci yorumunuz o gün yayınlayacağınız makaleniz için power sorunu yaratmaya yetiyor. Eğer yayınlamak konusunda ısrarcıysanız bir miktar dolar ya da steem atmanız gerekiyor. Ben kazanmaktan geçtim. Benim yazılarımı yayınlamama yetecek kadar power versin, başka bir şey istemem.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 08, 2019, 11:34:00 AM
Last edit: January 08, 2019, 11:51:31 AM by lossnet

Geçen sene araştırmıştım Steemit üzerinden makale/yorum yazarak para kazanma mevzusunu. Sanıldığı kadar kolay bir şey değil...
1. Üyelik onayı için aylarca beklemek gerekebiliyor.
2. Geniş bir çevreniz olması gerekiyor ki sizi yorum ve beğenilerle destekleyip para kazandırsınlar.
3. Türkçe yazılan makalelerle ulaşılabilecek kazançlar sınırlı. Özgün ve İngilizce makaleler tercih ediliyor.
4. Kazandıklarınızı çekebilmeniz için minimum çekim miktarına ulaşmanız gerekiyor. Sizi daha çok site içinde harcama yapmaya yönlendiriyorlar.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
January 08, 2019, 12:08:28 PM

Steemit ilk çıktığında herkes para kazanıyordu maalesef şuanda öyle bir durum yok çok fazla içerik olduğu için insanlar sizinkini göremiyorlar bile. Her işte olduğu gibi bunun da hilesini buldular ve para kazandıroyrlar

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
January 08, 2019, 01:48:22 PM

Sıkıntı zaten steem powerda. Eğer buraya yatırım yapmayacaksanız artık para kazanma şansınız yok. 2 sene önce steemit ilk açıldığında gayet keyifle yazılar yazıyorduk, blog tanıtımı yapmanıza falan da gerek yoktu. Sanırım aylardır hesabımı açmıyorum, zaman kaybından başka bir şey değil artık.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
January 08, 2019, 04:20:55 PM

Açıkcası steemitte Türklerden para kazanan oldu mu bende onu merak ediyorum. İlk başlarda makale yazarken 2 dolar, 3 dolar gözüküyordu. Ama şimdilerde steemit kendini güncelledi. Para kazanmayı bırak bazen makale yazmaya bile power yetmiyor.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
January 09, 2019, 03:04:33 AM

ilk gördüğümde de çok ciddiye almamıştım bu sistemi hala da almıyorum. bununla uğraşılacağına bounty makaleleri yazılsa daha verimli olur.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
January 09, 2019, 06:48:46 PM

Bot satanlar dışında pek kazanan yok sanırım. Kazanan yok demiyorum, çok fazla kişi kazanamıyor diyorum. Bende 1.5 yıla yakındır üyeyim fakat bounty makaleleri dışında paylaşım yapmadım. 400 küsür takipçi var ama hep takibe takip oldu. Yazılara arada upvote veren botlar oluyor ance birkaç centlik.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
January 09, 2019, 07:03:22 PM

steemit güzel bir platform bir süredir kullanıyorum fakat para kazanma noktasında hiç birşey görmedim, belki farklı şekilleri vardır fakat ben sadece yazıklarımın paylaşıyorum ico noktasında gerisini pek bilmiyorum.
yurtsever0
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
January 09, 2019, 08:31:52 PM

Steemitten para kazanmak çok kolay değil arkadaşlar. Up vote botlarına iyi para vermeniz ve steempower ları çok olan üyelerden upvote almanız gerekiyor. Profesyonel çalışmak lazım. Arada bir post atayım da up lar gelsin şeklinde olmuyor. her postunda 1000 usd kazananlar var ama çok az.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: