Bitcoin Forum
May 26, 2024, 03:19:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinler ÇILDIRMIŞ Olmalı!  (Read 593 times)
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 04, 2018, 09:23:13 AM

tablo gerçek olsa bile bu coinlerden elimde olmayışı pek de bir anlam ifade etmiyor benim için Smiley) ayrıca cmc her gün onlarca token ekliyor takip etmekten artık lal oldum
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
August 04, 2018, 09:27:37 AM

Zamanı gelecek, bu sahneler gerçek olacak. Özlediğimiz canlı günleri göreceğiz ve yatırım yapmak çok keyifli hale gelecek.
Herkes coinmarketcapi kaynak aldığı için böyle hatalar insanları çok heyecanlandırabiliyor.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
August 04, 2018, 09:55:47 AM

cmc saçmalığı diyebiliriz bende aynı saatlerde baktım bende göstermedi çünki. bide cmc cok hacimsizleri göstermeyerek iyi yapıyor yoksa bu türk yükselişler hacimsizlerde hep var!
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
August 04, 2018, 10:43:26 AM

Bu cmc de kaynaklanan bir sorundan ibaretti  o gün nasıl heyecanla bakmıştım o duyguyu bilirsiniz.Ama umudumuz bıle kısa suruyor arkadaş.....
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
August 04, 2018, 10:57:46 AM

altcoin dediğin bunların hepsi shitcoin. altcoinlerin çıldırması için coinmarketcap'taki ilk 100- ilk 50 coinin yemyeşil olup %20-%30 çıkması lazım ki ufaktan çıldırma emareleri görülsün..
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
August 04, 2018, 11:56:50 AM

Keşke ben de zamanında görebilseymişim, biraz heyecan olurdu hasret kaldık altcoin hareketlerine Cheesy gerçi buradaki coinlerin hiçbirine sahip değilim ama olsun, eğlenirdik biraz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
August 04, 2018, 02:55:13 PM

Bunlarda böyle bir şey olması normal zaten 100 dolarlık hacimleri var 10 dolarlık alsan %1000 yazıyor  Grin bi ara elimdeki bi shitcoinde başıma geldi çok heyecanlandım ama boşa heyecanlanmışım Smiley biri 0.1 adet almıştı diye %800 yapmıştı.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
August 04, 2018, 03:08:26 PM

çoğunda pek fazla hacim oluşmamış spekülasyona çok açık, kendileri satıp kendileri alıp, araya sazanlayan balık olursa çekeriz diyor olabilirler, dikkatli olmak lazım.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Cafex
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
August 04, 2018, 03:28:17 PM

Hacim oluşmamıs onlarca coin gözüken bir listeden başka bir şey göremiyorum ben bu görselde doğrusunu söylemek gerekirse. Pump yakalayana ne ala devam gelmeyecektir.
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 06, 2018, 02:04:47 PM

Bitcoinin bütünü çıldırmış olmalı. Yıl başından beri hep düşüşte biara bi toparlanır gibi oldu sonra yine damp. Alt coinlerde de durum aynı. Beklemediyiz

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
ArmaDildo
Full Member

Merit: 100

View Profile
August 06, 2018, 02:12:15 PM

yoktur öyle birşey ya btc düşüşteyken siz bu kadar çok koinin 10 kat arttığına inanyormusunuz. Bir yanlışlık illaki vardır. yoksa şu kötü piyasada böyle bir olay çok zor. ha btc yükselişe geçerse bu tabloyu görebiliriz belki.

mustafayasinsenturk
Full Member

Merit: 100

View Profile
August 06, 2018, 02:14:43 PM

Ya cmc yi hacklediler böyle bir olay oldu yada başka bi olay var bunun altında. Yani ozman bende baktım hesabıma değişen birsey yoktu. Hatta girdim bir çok borsadan baktım kıpkırmızıydı. Neyin nesiydi bu algı operasyonu.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 06, 2018, 02:36:13 PM

millet baktı yükselimiyor kendi el attı demek ki.keşke böyle yükselişleri görebilsek ama imkansız amk %1000 i geçtim portföy %50 artsa bayram edeceğim amk.inşallah ilerleyen zamanlarda bu rakamları gerçekten görürüz hasret aldık resmen yükselişe.en azından bi çıkış fırsatı verecektir bize piyasa bizlere böyle bitemez bu hikaye zaten
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 06, 2018, 02:45:30 PM

LTC yide coştursaydınız abi lütfen ya. Çok garip bir tablo olmuş. Kim yaptıysa heyecan yaptırdı bir an bana.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
August 06, 2018, 02:55:43 PM

hocam bazı yükselişler gerçekleşiyor tamam bu doğru ama sürdürülebilir bir şey yok ortada, ilerleme yok
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 06, 2018, 03:33:13 PM

Altcoinler çok sağlam düştü btcyi son zamanlarda alanlar büyük zarar yazdı yeni para girişi pek olmuyor genelde mal kitleme olarak artışlar yaşanıyor.
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127
Merit: 2

View Profile WWW
August 06, 2018, 05:04:04 PM

Eskiden böyleydi ilk girdimde hakkaten ne günlerdi.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 07, 2018, 08:31:00 PM

Alternatif kripto para piyasasının yaklaşık sekiz aydır tadı tuzu kalmadı. İcodan çıkan borsaya giren fiyat yönünden eksilere gidiyor. sağlam altcoinler bile değer kaybetmeye devam ediyor. Pazar taze kan gelsin.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 07, 2018, 09:00:55 PM

Alternatif kripto para piyasasının yaklaşık sekiz aydır tadı tuzu kalmadı. İcodan çıkan borsaya giren fiyat yönünden eksilere gidiyor. sağlam altcoinler bile değer kaybetmeye devam ediyor. Pazar taze kan gelsin.

daha uzun süre böle gider gibi gözüküyo bekle bekle çatlayacaz herşey kan gölü olmuş ümidim kalmadı sadece bekliyom öyle artmasını oda uzun sürecek
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
August 07, 2018, 09:31:37 PM

Buglı listede bile bende olan hiç bir coin yok Shocked
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: