Bitcoin Forum
June 14, 2024, 01:10:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Waves Platformu Hakkında Düşünceleriniz Neler Arkadaşlar?  (Read 444 times)
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
August 04, 2018, 11:11:36 PM

wawes platform kaliteli olsaydı platforma katılan coinlerde iyi olurdu nerede çöp coin varsa hepsi wawes platformda eth sonra neo bu işi güzel yapıyor

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 07, 2018, 10:01:18 PM

wavesin önce merkezsiz olması lazım.cold walletla gatewaylerle merkezsizlik olmaz.öncd bunları düzeltecek sonra merkezsizleşecekki o zaman değeri olsun bu wavesin.yoksa boş bir coin olarak kalır.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
August 07, 2018, 11:00:49 PM

waves çok hantal davrandı. uzun zamandır elle tutulur bi şey sunmadı insanlara. insanlarda doğal olarak sıkılmaya başladılar.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
August 20, 2018, 11:50:44 AM

waves, beni heyecanlandıran bir projeydi ancak ne yazık ki bu yıl çok üretken davranmadılar,  waves altyapılı birçok çöp coin çıktı, bu ciddi güvensizlik yaratıyor. mesela neo çok eleyici bu konuda , şu anda waves tabanlı güven veren bir coin var mı bilmiyorum, açıkcası waves den biraz ilgimi çektim gibi.  atılım yapmazlarsa waves ciddi yatırımcı kaybedecek.
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 20, 2018, 12:02:55 PM

Waves ne hikmetse Türklerin elinde çok fazla var ama ne kendisi nede onun altyapısını kullanan tokenler pek iş yapamadı. Hele ki onun zincirini kullanan ico lar komple çöp . Ben pek sevmiyorum ama ciddi takip yatırım yapanlar var
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
August 20, 2018, 12:47:19 PM

Ayı piyasasından bağımsız olarak daha öncesinde de Waves kendisinden beklenilen atılımları bir türlü gerçekleştirememişti. Ben naçizane fikrim Waves platformuna çok fazla yakınlaşmamanızı öneririm.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
August 20, 2018, 01:07:22 PM

wawes platform kaliteli olsaydı platforma katılan coinlerde iyi olurdu nerede çöp coin varsa hepsi wawes platformda eth sonra neo bu işi güzel yapıyor

Token yaratmak çok kolay olduğu için tokenler ayaklar altında, onun haricinde bu platfomda resmi ico yapan ilk token incent ti sanırım hali perişandı 1 yıl önce, şimdi ne durumda bilmiyorum takibi de bıraktım. Sonrasında zrcoin vardı o da istenileni vermemişti.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
August 20, 2018, 01:22:34 PM

bir başka başlıkta yorumumu yapmıştım.

Bu başlık dönem dönem hortlayacaktır. Çünkü waves ile ilgili umutlarımız bitmiş değil. Ethereum gibi bir çöplükten sonra entegre dex ile waves hayatımıza çok şey kattı.
Ancak ekibi hype yapmayı bilmediğinden beklenen yükselişler olmadı.

Akıllı kontratlar geldikten sonra waves hakkettiği noktalara gelecektir. Evet geciktiler, çok yavaş ilerledikleri bir gerçek. Ama halen dex ler içinde en iyi alt yapı waves de
Türk yatırımcılar hemen alayım yarın kazanayım öbür gün satayım  mantığı ile yaklaştıkları için waves in potansiyelini anlamadılar. waves in gerçekten potansiyelini göre Türk yatırımcılar halen pozisyonunu koruyor.

Ayrıca waves i topluluk olarak da değerlendirmek lazım. Ben Ethereum yatırımcılarının İstanbul yada bir başka ilde toplantı yapıp bir araya geldiğini hatırlamıyorum.
Ama yakın zamanda waves hakkında bilgi almak isteyenler ve Türk yatırımcıların bir kısmı bir araya geldiler https://www.meetup.com/tr-TR/Istanbul-Waves-Meetup/
Ayrıca bir çok ülkeden önce waves / TL geçicidi devreye girdi https://www.digilira.com Bunlar hep Türk yatırımcıların waves topluluğuna katkıları.

Ben 2013 den beri buralardayım, bu denli ilgi çeken ve desteklenen bir proje daha görmedim. (Digibyte hariç, digibyte ın da destekçileri çok ama platfrom coin değil)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 20, 2018, 03:21:50 PM

waves çok hantal davrandı. uzun zamandır elle tutulur bi şey sunmadı insanlara. insanlarda doğal olarak sıkılmaya başladılar.

Kesinlikle bu görüşe katılıyorum. Elinde çok iyi fırsat vardı. Smart contractı bile geciktirde geciktirdi. Sonuç olarak milletin sabrı taştı ve ellerindekini satıp gittiler.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
August 20, 2018, 03:27:31 PM

geliştirmeler yavaş filan denmiş, duyanda diğer projelerin gelişmeleri çatır çatır oluyor sanacak, hangi proje dediklerini yaptı şu ana kadar, fiyat haricinde, waves ve waves ekibinin sıkıntısı fiyatını hiç desteklemıyor coınlerının, diğer ekipler öyle değil indiriyorlar çıkartıyorlar sizde fiyata bakıp ekip çalışıyor diyorsunuz öyle bir algı var, teknik anlamda geliştirme konuşucaksak waves kadar geliştşrme yapan bir ekip yok, kaldı ki diğer projelerin uğraştığı 2-3 alan var sadece, wavesin uğraştığı 50 farklı alan var, bu açıdan bakarsak wavesin kıyaslanabileceği bir platform yada proje yok, wavesin kendi borsası var bi kere,

ancak herkes olaya fiyat olarak baktığı için kaç dolar oldu diye baktığı için ve waves de beklentiler çok büyük olduğu için ( borsa coini olarak bakarsak, fee dışında hiç bir işe yaramayan bnb bile 15 dolar) geliştirme olmuyor gibi algılanıyor ki bu da normal, ancak geliştirme her gün oluyor, birde waves de şöyle bir algı oluştu özellikle türk kanallarında, waves düştü Smiley yani herkes artıyor da bir tek waves düştü, waves 17 dolardan 2 dolara düştü diye bağırıp çağıran dolu ortalık, cmc ye bir baksalar 50 dolardan 1 dolara düşmüş en az 10 tane coin görürler, yüzdesel olarak waves total markete bakarsak diğer projelerden daha az değer kaybetmiştir ama nedense herkes artıyor sadece waves düşüyor algısı var bızım turk gruplarında, ether 1400 dolardan 200 e düştü, ltc 600 dolardan 70 e düştü, xmr 500 dolardan 80 düştü, dash 1700 dolardan 100 e düştü ki bunlar hep eski coinler, yenilerin durumu daha beter, nano denen coin 50 dolardan 0.8 e kadar düştü sanırım, qtum 60 dolardan 4 e düşmüş mesela, bu karşılaştırmaları cmc de rahatlıkla yapabilirsiniz,

bana göre wavesin düğer projelere göre en büyük artısı, altındaki tokenleri alabiliyor olman, yani zamanında waves almış birisi riskini azaltmak için waves altında trade yapabılır yada waves altındaki projelere yatırım yapabılır, 5 projeye yatırım yapsa 1 tanesi tutsa bile total tüm yatırımlarından kaar edebilir, olur mu bilemem, ancak en azından öyle bir ihtimal var waves de, diğer projelerde böyle bir ihtimal bile yok, qtum aldın zarar ettin, anca qtum fiyatı artacak da zararını cıkartacan, tek alternatıfın var cunku altında token yok, ama waves aldın 1000 tane, zarar ettin, gider 25 waves ile simdaq alırsın, 25 waves ile waves altında başka bir sey alırsın, en azından bir ihtimaldir, sımdaq 10x yapar aldıgın başka bırsey 10x yapar zararını cıkartırsın, tekrara giriyorum diğer kendini platform olarak tanıtan projelerde böyle bir ihtimal bile yok Cheesy

ne saçmalıyorsun sen ne ihtimali diyenlere de şöyle örnek vereyim, 15 waves ile gittim vito aldım 2 gün sonra 10x yaptı Wink sonra 5x kadar geri çekildi, ico fiyatının 100x altında çıkmıştı batmış batacagı kadar hacımsızlıkten dıyerek almıştım Cheesy 15 waves e aldıgım vito lar proje ico fiyatına gelse bile cok guzel para kazandıracak bana, aynı şey simdaq için geçerli Wink
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 21, 2018, 07:34:52 AM

Şuan için sadece waves değil hiçbir altcoin için piyasa iç açıcı durumda değil, fakat wavesten parayı kazananlar zaten kazandı, wavesi 0.5 centlerden almışsan hodl edebilirsin fakat yüksek seviyelerden waves almışsan hodl etmenin mantığı yok.

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 21, 2018, 11:52:03 AM

Waves'in bayağı övüldüğü zamanlarda girmiştim bende ama övüldüğüne değdi bence 15 doları görmüştü bu fiyattan bozduran bayağı iyi kar etmiştir. Çünkü övüldüğü zamanlarda 2 dolar falandı.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 23, 2018, 12:05:52 PM

Henüz waves hakkında çevremde olumlu bir yorum duymadım, aynı zamanda waves platformu kullanılarak geliştirilen projelerden dolayısıyla çöp muamelesi görüyor. Bunda en büyük sebep waves ekibinin gereken adımları atmamış olmasıdır bence, çok geride kaldılar.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
August 23, 2018, 12:47:39 PM

yahu Allah aşkına simdaq 10x yapar yada yapabilir derken buna inanarak mı söylüyorsunuz ? geliştirme devamlı yapılıyor diyorsunuz. hani sc ? hala yapılacak ama ortada bişey yok. elindeki waves  platform için trade yapabileceiğin yada trade yapmaya değecek kaç tane token var ? waves borsasının hacmi nedir ? bu hacimle mi simdaq 10x yapacak ? insanları yanlış yönlendirmeyin artık
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
August 23, 2018, 05:19:08 PM

@ZaPpaRa83 waves platformu üzerinde yapılan geliştirmeleri takip ederseniz ocean lab ve simdaq da ciddi geliştirmeler yapıldığını görürsünüz.
Bu gün bu tokenler cent seviyesinde. ileride dex aktif kullanılmaya başlandığında bu projeler de çok değerlenecek. Bu gün bu üç kuruş etmeyen tokenlar dan birer tutam alıp kenara koymakta ciddi fayda görüyorum. bu günden yarına değil daha uzak gelecekten bahsediyorum.
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
August 25, 2018, 07:10:56 PM

Waves platformu konusunda olumlu düşüncelere sahibim. 2019 yılında Waves için yapılan çalışmaların neticesi görülmeye başlanır. Waves tabanlı tokenleri inceliyorum.
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
August 25, 2018, 08:11:56 PM

Platform bence güzel ama kullanan yok waves kötü durumda diyedir.
sopromat
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile
August 27, 2018, 09:24:44 PM

Waves platformuna ilgimi kaybedeli çok oldu. Yeni altlar arsından ekibi sağlam ürünü çalışacak partnerleri potansiyele sahip olanlardan hangilerinin uçuşa geçeceğini tahmin etmeye çalışmak daha akıllıca.
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 07, 2018, 02:02:48 AM

Waves bir çok kolaylık ve güzellik sunmasına rağmen bir türlü beklenen atılımı yapamadı. Şu an gerileme döneminde. Sahip olduğu hype'ı da kaybetti.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 07, 2018, 05:36:22 AM

Waves artsaydı geçen ki boğa döneminde artardı.
Artık wavesten bir şey beklememek lazım.
Hiçbir umut vaad etmiyor.
Merkezli borsalar çok güçlüler
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: