Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:42:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Birileri arkanızdan sizi şikayet ediyor olabilir dikkatli olun !  (Read 1022 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 10, 2018, 11:06:00 AM

Ne kadar saçma sapan emek hırsızlığı yapmaya çalışmış dostum senın adına uzuldum sonradan ıyı toparlamışsın durumu umarım bırdaha kımse böyle bir olayla karşılaşmaz.

he ya hic sorma bu kamili kampanyadan kovdurdum yerine ben girdim kampanya yoneticisi saolsun ihbar ettim diye bana kıyak gecip fazladan ethereum verdi. arkadas siz ne bos insansiniz yahu adam ceviri yaptim diye %80 i ingilizce olan dokümanı orda yayinlamis bide altina gidip eline saglik iyi dayamismisin yazcaktım.

cabani anliyorum w12 20 mesaj istiyor haftalik ama ilk agizdan duy bu arada o kampanya 12.12.2018 tarihine kadar uzatildi bugun   Grin Grin

:Dbaya güldürdün kardeşim. yanlız varya gerçekten çok tehlikeli insanlar var bu forumda.Tamam adam yanlış çevirmiş olabilir.Hatta herşey full hatalı olmuş olabilir.Sen keşke önce bu arkadaşa yazsaydın.bak kardeşim sen yanlış çeviriyorsun şunlar şunlar yanlış.Eğer düzetlmezsen seni şikayet ederim deseydin.Emin ol bu çeviriyi yapan arkadaş kendine çeki düzen verirdi.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
1715456532
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715456532
Reply with quote  #2

1715456532
Report to moderator
1715456532
Hero Member
*

Ignore
1715456532
Reply with quote  #2

1715456532
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715456532
Hero Member
*

Ignore
1715456532
Reply with quote  #2

1715456532
Report to moderator
1715456532
Hero Member
*

Ignore
1715456532
Reply with quote  #2

1715456532
Report to moderator
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 10, 2018, 11:18:10 AM

İlk başlarda tek tek okuyordum ama durum bayağı bir karışmış. Aşçı uşağı , uşak bahçıvanı , sonra hepsi uşağı.  Grin misali. Herkes birisini sucluyor. Herkes kendi capinda haklı o. Allahesi emek hırsızlığından korusun.
prdn
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

View Profile
August 10, 2018, 11:21:19 AM

Sanırım bu bahsi geçen ann konusu bu konu kadar okunmamıştır. Şikayet edilmese shitcoinlerden biri olarak kimsenin yüzüne bakmayacağı bir konu olacaktı bu sayede hit aldı
franch (OP)
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
August 10, 2018, 11:55:07 AM

Ne kadar saçma sapan emek hırsızlığı yapmaya çalışmış dostum senın adına uzuldum sonradan ıyı toparlamışsın durumu umarım bırdaha kımse böyle bir olayla karşılaşmaz.

he ya hic sorma bu kamili kampanyadan kovdurdum yerine ben girdim kampanya yoneticisi saolsun ihbar ettim diye bana kıyak gecip fazladan ethereum verdi. arkadas siz ne bos insansiniz yahu adam ceviri yaptim diye %80 i ingilizce olan dokümanı orda yayinlamis bide altina gidip eline saglik iyi dayamismisin yazcaktım.

Klavyen ateş ediyor bilader düzgün konuş şurda benimde klavyem sana ateş etmesin. Herkes görüyor yaptığın terbiyesizliği hala boş boş konuşuyorsun insanda biraz yüz olur utanma olur ne yazik ki sende bu yok belli ki yazık allah islah etsin seni
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
August 10, 2018, 12:02:06 PM

Bu ortamda bile bu kadar laf söz sayıp dokenler özelden neler yazar Allah bilir. Arkadaşlar herkes eteğinde ki taşı döker haklı haksizi insanlar ayırt eder zaten. Korkum o ki forumlarda olan bu tarz durumlar çok ileri boyutlara gidiyor. Burada suç o bountyde çeviriyi verip te adamın nasıl yaptığıni araştırmayan yöneticilerde. Sylon un  neden çeviri leri tanıdıgi kişilere verdiği ortaya çıkıyor. Adam en azından bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmıyordur.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 10, 2018, 09:02:04 PM

bu durum eskiden daha fazlaydı millet yan hesaplarla birbirinin konusunu taciz ederdi vs ama uzun zamandır takip etmiyorum belki hala yapan vardır.böyle bir durumda hata varsa bence önce konu sahibini uyarmak gerekiyor hala düzeltmemekte ısrar ederse yöneticiye şikayet edilir.çeviri yapanlar biliyor zaten verilen emeği yeri geliyor günlerce uğraştıran iş oluyor.kalp kırmadan çözülse daha iyi böyle işler
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
August 10, 2018, 09:18:36 PM

Genelde bizde yapılan çeviriler translate den olduğu için yarım yamamak oluyor. Ben çok denk geldim ama yapacak birşey yok. Sonuçta adam uğraşmış yapmış. Şikayet etmeye gerek yok. Burda herkes kazanç peşinde. Ha İngilizcesi vardır ozman kralını yapar. Oyleleride var forumda. Yani sonuc olarak kimseyi şikayet etmeye gerek yok.

PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 10, 2018, 10:00:00 PM

Maalesef ki böyle şeyler oluyor. Sizi ortadan kaldırıp kendi alacak akıllıca. Ben genelde makale kampanyalarına katılıyorum. Maalesef ki benim yazdığım yazının linkini akıllılar aynen alıp yeniden form dolduruyor. Kendi yazmış gibi. Bir gün fark ettim bende benim yazımın linkini kullanan iki kişi ile birlikte aynı stake aldım. Söylediğim halde dikkat etmediler. Bizler uğraşalım onlar gel hazıra kon misali.
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
August 10, 2018, 10:29:56 PM

Klavyen ateş ediyor bilader düzgün konuş şurda benimde klavyem sana ateş etmesin. Herkes görüyor yaptığın terbiyesizliği hala boş boş konuşuyorsun insanda biraz yüz olur utanma olur ne yazik ki sende bu yok belli ki yazık allah islah etsin seni

BİLADER ne? Türkçesi BİRADER olmasın onun. Ayrıca hiç virgül yok, imla hataları var yazında. Sen zaten çeviri yapma Smiley
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
August 10, 2018, 10:40:10 PM

Yani bunu yaptında eline ne geçti. Bu durum sadece çeviride değil makalede özellikle de redditte oluyor. Yav üç kuruş fazla kazanınca başın arşa mı erecek. Yazık çok yazık.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
kontraatak
Jr. Member
*

Activity: 153
Merit: 4

View Profile
August 10, 2018, 11:02:14 PM
Last edit: August 10, 2018, 11:12:47 PM by kontraatak

Yani bunu yaptında eline ne geçti. Bu durum sadece çeviride değil makalede özellikle de redditte oluyor. Yav üç kuruş fazla kazanınca başın arşa mı erecek. Yazık çok yazık.

SEMOS08 - PACA08 çok yaratıcı olmuş Smiley oradan 2 merit sonra 1 smerit diğer hesaba Smiley

Yazın yazın da hepinizin ipliği meydana çıksın...

Edit : Tam bu yorumu yazdım sonra , Alternatif Kripto-Paralar dizinine tekrar döndüm ki; bir de bakıyım ne göreyim peş peşe aynı nickler. Burada güzel ingilizcesi olan arkadaşlar var. Bu arkadaşı'da şikayet edin. Merit transferinde sorun var...  Roll Eyes

Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: