Bitcoin Forum
May 14, 2024, 02:20:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  
Author Topic: bu piyasayı allah bildiği gibi yapsın  (Read 1228 times)
dolaposi (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
August 08, 2018, 05:44:26 AM

ben hayatımda böle rezil piyasa görmedim bu nasıl düşüşdür adamlar ellerindekileri resmen kitliyorlar bize başlarım piyasasına 30 gunde cıkıyor 2 günde düşüyor böle saçma iş mi olur fiyatı baskıladıkça baskılıyorlar para babaları kazanıcak diğe bir oyana bir buyana savruluyoruz
1715696408
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715696408
Reply with quote  #2

1715696408
Report to moderator
1715696408
Hero Member
*

Ignore
1715696408
Reply with quote  #2

1715696408
Report to moderator
1715696408
Hero Member
*

Ignore
1715696408
Reply with quote  #2

1715696408
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 08, 2018, 05:55:17 AM

Burası kurtlar sofrası. Herkes yapabildiğini yapar, karşı koyma iradeniz varsa sizde hamle yaparsınız. Yüksek volatilitenin sebebi yeterince yayılmamış olması ve düşük volume. Bize kazandıracak şeyde bu zaten. Ama oyunu önceden görebilirsek...

Uzun vadede yukarılara çıkacapız her halükarda

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 08, 2018, 06:24:48 AM

Evet, ETF 30 Eylüle itelenmesi ile piyasa tekrar altüst oldu. Artık bana bile ilginç gelmeye başladı çünkü altların daha düşecek yeri kalmamıştı, bakalım magmayı delebilecekler mi?
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 08, 2018, 06:38:11 AM

Artık bana bile ilginç gelmeye başladı çünkü altların daha düşecek yeri kalmamıştı.

bende bunu anlamıyorum abi.
altların nasıl dusecek yeri kalmadı?
1.5 sene oncesinin alt fiyatlarına bakın su an surunen piyasada bile en boktan altkoin 20 kat fazla 1.5 sene oncesinin fiyatına gore.niye dusecek yeri kalmasın altların.

hep kendimizi boyle kandırdık,ama ne yazık ki altların daha cok dusecek yeri var.
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
August 08, 2018, 06:40:27 AM

Eger bağladığın paraya ihtiyacın yoksa, bırak kalsın. Uzaklaş biraz ortamdan, takipten..
Kalemder üstadın da dediği gibi bu piyasayı cazip kılan da bu zaten , limitsiz düşüş ve yükseliş...

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 08, 2018, 06:45:06 AM

Uzun vade her türlü kazandıracak.
Tabi çöplerden ve sırf risklerden oluşan coin/tokenler değil.
Kendine bu sektörde yer etmiş gerçek ürünü olan projeler çok değerlenecek
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 08, 2018, 07:07:46 AM

çok kızmamıza kahretmemize rağmen eğer çok büyük zararda değilsek borçla harçla girmediysek bu bir fırsat aslında. üst limitlerini nerelere kadar çıkabileceğini biliyoruz en azından, şimdi de ne kadar daha düşebileceğini öğreniyoruz, yavaş yavaş takibi artırıp fırsat kollamaya başlamak lazım diye düşünüyorum. ytd.
dolaposi (OP)
Newbie
*

View Profile
August 08, 2018, 07:13:03 AM

çok kızmamıza kahretmemize rağmen eğer çok büyük zararda değilsek borçla harçla girmediysek bu bir fırsat aslında. üst limitlerini nerelere kadar çıkabileceğini biliyoruz en azından, şimdi de ne kadar daha düşebileceğini öğreniyoruz, yavaş yavaş takibi artırıp fırsat kollamaya başlamak lazım diye düşünüyorum. ytd.
150 bin dolar zarar var kardes neyine kızma ebemize atladı piyasa he toparlar ama ne zaman ath ler bıdaha zor artk
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 08, 2018, 07:14:39 AM

ben 2 yıl boyunca sövdüğümü bilirim 1000 doların 100 dolar oldugunu bilirim. sonra o 100 doların 10bin dolar oldugunuda bilirim ama. burası sinir harbi yeri, yada al unut yeri. tabi neyi unuttugunda önemli shitcoin alırsan geri dondugunde o coini satan borsa bile bulamayabilirsin ama iyi bir coinse sahin etmicek para 1 ev 1 merso etmişte olabilir...
triclinics21
Member
**

Merit: 11

View Profile
August 08, 2018, 07:22:59 AM

eylüle kadar şimdi sürekli dump olacak, hayır kim neden satıyor onuda anlamadım eth en son kaç ay once 350 i gordu, ordan alanlar 400 denmı sattıda 360 a kadar duştu. Millet salak oldu resmen arada shortcular kazanıyor
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 08, 2018, 07:28:31 AM

Emin ol piyasada eski olman yeni olman çok değişmiyor herkes küfür ediyor veya içten içe kızıyorlar. Acemi yatırımcılar yani tecrübesi henüz bulunmayanlar için tek tavsiyemiz hold pozisyonunda kalmak ancak doğru coin'e yatırım yaptıktan sonra hold işe yarıyor artık. Piyasada genel hareketi destekleyen iki tip var, bilinçli satış yapanlar ve panik satışı yapanlar. Her şekilde iki tip zarar edebilir dalgalı sudan etkilenmemek için ya suya girmeyeceksin veya emin adımlar atarak sabit durmaya çalışacaksın. Suyun dalgalı hareketini ise suyun içinde bulunanların çırpınışları yaratıyor, büyük kısmı böyle oluyor. Piyasa böyle işliyor önce bunu bilmeliyiz bilmeden sakin kalmamız mümkün olmaz sakin kalamıyorsan suya girmenin anlamı yoktur. Herkes dolarda bekliyor sabit kalmak isteyenler... Tekrar alış yapacaklar ama suyun durulmasını bekliyorlar. Bunlar haricinde piyasa gerçekten saçmalıklarla dolu ama kızarak kendimizi daha kötü durumlara sokuyoruz piyasanın işleyişini kavramak gerekiyor. Piyasanın bir yeri var işleyişi var ve senin de yerin var küçük bir balıksın kafana göre hareket edemiyorsun.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
August 08, 2018, 07:33:43 AM

Uzun vadeli yatırım için alıp unutmak en güzeli. Sürekli piyasa ile içli dışlı olursanız işte o zaman kafayı yiyorsunuz. Ben de artık değerler uçuşa geçene kadar bakmama kararı aldım.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
August 08, 2018, 07:36:51 AM

Dibin dibi yok bu piyasada nasıl ki ico fiyatından tutup x300 x500 yapıyorsa ico fiyatına gelmeleri de benzer şekilde, umarım düşüş durur ama hiçte durabileceğe benzemiyor. Bir süre daha bu şekilde gitmesi olası.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 08, 2018, 07:37:51 AM

Bu düşüş gerçekten beni diger düşüşlere göre daha çok korkuttu, zaten martet hacmi dar gidiyordu ama birde 230 a duşmesi son 1 yıllık süreçte ikince defa tekrarlandı. Burdan daha aşağıya gidermi bilmiyorum ama umarım tutunur
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
August 08, 2018, 07:40:13 AM

usdtl de nasıl kitledilerse bizi bundada tam tersini yapıp yine kitlediler.Bir sonu elbet vardır ama o düşündüğümüz zaman ve rakamlar hiç olmadı görüyorsunuz zaten.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 08, 2018, 07:59:54 AM

150 bin dolar zarar var kardes neyine kızma ebemize atladı piyasa he toparlar ama ne zaman ath ler bıdaha zor artk

150.000 Dolar zararın var. Tamam ama aldıklarını kademeli satış emri olarak girmedin mi borsaya? Kardeş o zaman sen uzun yatırım olarak almışsın kripto paraları. Mecburen Hodl'da beklemeye devam edeceksin. Benim de param yarı yarıya eridi ama senin gibi piyasaya rezil falan demiyorum.

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 08, 2018, 08:37:17 AM

Genel olarak altcoinlerin dusmesi bi nevi anlasilabilir olsa da Ethereum un bu derece dusus gostermesi gercketen yikici oldu. Guvenli liman olarak dusunulen ethereum da git gide sarsiliyor. Gecen sene de bu donemde $400 den $160 lara dusmustu. Sonrasi malum. Umalim ki bu sene de benzer bir durum olusabilsin.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 08, 2018, 09:09:56 AM

Genel olarak altcoinlerin dusmesi bi nevi anlasilabilir olsa da Ethereum un bu derece dusus gostermesi gercketen yikici oldu. Guvenli liman olarak dusunulen ethereum da git gide sarsiliyor. Gecen sene de bu donemde $400 den $160 lara dusmustu. Sonrasi malum. Umalim ki bu sene de benzer bir durum olusabilsin.

BTC dışındaki bütün coinler altcoin değil mi hocam? BTC bu işte lokomotof. Eğer BTC ile ilgili olumsuz bir haber piyasaya pompalanirsa piyasa allak bullak olur. Bu işte ciddi sinirlerin sağlam olmasi lazım. Ben umutluyum. Güzel günler gelecek. Zaten kolay bir piyasa olsaydı. Herkes bu işe girer ve parasını katlardi. Şuan bu durumda pes Edip gidenler elbette olacak
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
August 08, 2018, 09:16:57 AM

Aylardır bekliyoruz arttı artacak diyoruz üstüne birde düşüşle karşılaşıyoruz vallahi ne diyeceğimi artık bilemiyorum. Umudumu kaybetmedim ama eski heyacanımdan eser kalmadı.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
August 08, 2018, 09:26:49 AM

Yoksa siz de her sabah uyandığında portföyünün %10 eridiğini görenlerden misiniz? (:
Daha ne kadar eriyecek daha ne kadar kaybedecez dedikçe daha da düşüyor ve bu gidişat ciddi bir krize doğru yöneliyor. Artık bir yerlerde tutunamazsa çok büyük problemlerle karşılaşabiliriz...

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
August 08, 2018, 09:30:58 AM

İsyan bayraklarını çekiyoruz artık. Dün geceki düşüşten sonra iyice illallah ettik. Birilerinin cepleri dolacak ama öyle bir dolacak ki biz de kendi ufak kazançlarımıza sevineceğiz işte. Elimizde eriye eriye bir şey kalmadığı için ufak kazançlardan bahsediyorum

mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
August 08, 2018, 09:37:05 AM

Gün geçtikçe umutlar birer birer kırılmaya piyasa kitlesini kaybetmeye devam ediyor. Neler olur bilinmez fakat umarım elimizdekinden de olmayız.

cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
August 08, 2018, 09:37:14 AM

İsyan etmeye gerek yok bu piyasa yeni değil hep böyleydi. Elinizdekileri satmayıp tutun. İhtiyacınız olan parayla girdiyseniz de geçmişler olsun.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
HighLine
Member
**

Activity: 380

View Profile
August 08, 2018, 10:13:29 AM

Bu piyasa hep böyledir. çok düşer çok yükselir,Geçen sene de böyleydi sonra çok çok arttı..Diyenleri anlayamıyorum.

Şartlar hergün değişiyor,geçen sene yada önceki senelerde vadeli işlemler yoktu mesela.Adamlar şimdi düşerken daha çok kazanıyor.Yani büyük oyuncular düşüşten daha çok kazanırken neden piyasayı alsınlar ki..Eskiden böyle değildi,tek kazanma yolları fiyatları pumplamaktı. Şimdi bir sürü seçenekleri var.Bence bu iş bitti.Sabredip belki anaparamızı uzun zaman sonra alabiliriz.Bana göre en erken 2020 başları olabilir.Yapılacak telk şey,güvenli olan coinlere geçip beklemek. Shitcoinler yıl sonu gibi batabilir.Nasıl olsa oda 10 kat düşmüş,iyi olduğunu düşündüğünüz coinde 10 kat düşmüş.Bir şey değişmiyor yani. İco fiyatının altına düşmüş projelerin hepsi shitcoindir ve gelecekleri yoktur.Madem zarar ettik bari kalanıda güvenli alana geçip kaybetmeyelim.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
August 08, 2018, 10:34:09 AM

Ben bu kadar panik olunmasını anlamıyorum. Herkes mi 2 ayda çuvalla para kazanmak için girdi bu piyasaya? Biraz sabırlı olun arkadaşlar çıkarken de düşerken de sakin olun.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
August 08, 2018, 10:41:32 AM

Ben bu kadar panik olunmasını anlamıyorum. Herkes mi 2 ayda çuvalla para kazanmak için girdi bu piyasaya? Biraz sabırlı olun arkadaşlar çıkarken de düşerken de sakin olun.

2 ay mı ? Dostum ben yaklaşık 8 aydır elimdekileri erirken görüyorum birşeyler kazanabilmek için 8 sene mi bekleyelim aksi durumda yasal olan borsalara yönelirdik bitcoine yönelmemizin en basit sebeplerinden biri teknolojisinin yanı sıra çok çabuk para katlamaya olanak vermesi
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 08, 2018, 10:46:18 AM

Şu başlığı görünce, bugün acaba yine ne olmuş diye bir bakayım dedim:( 7,000'i geçti diye yüzümüzü güldüren BTC %8 düşerek 6,400'e inmiş. Altlar durur mu hiç onlar da düşmüşler. Zaten BTC düşse de biz de düşsek diye bekliyorlar hazırda. Ama BTC çıkarken hiç kıpırdadıkları yok yerlerinden. Bence herkes piyasadan umudunu kestiği bir anda gelecek beklenen boğa!
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
August 08, 2018, 11:34:49 AM

Balinalar bu havalarda bile kazaniyor biz de kaybediyoruz. Altlar btc düşünce de düşüyor çıkınca da düşüyor. Ama uzun vadede kripto piyasasinin çok değerli bir yere geleceğini düşünüyorum. Enin de sonunda hakettiği yeri bulacaktir
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
August 08, 2018, 11:48:49 AM

Havadan para yağdırsalardı herkes bu piyasada olurdu zaten, burası da böyle enteresan bir yer piknik alanı değil bir cangıl, kazanmak için taş gibi sabırlı ve azimli olmalıyız.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
August 08, 2018, 12:14:59 PM

Evet, ETF 30 Eylüle itelenmesi ile piyasa tekrar altüst oldu. Artık bana bile ilginç gelmeye başladı çünkü altların daha düşecek yeri kalmamıştı, bakalım magmayı delebilecekler mi?

Beklentiyle yeşillenen piyasa yeniden karalar bağladı.
Altlar nereye kadar düşer? İner çıkar, iner çıkar. Elbet bir yerde duracaktır. Madem beklenti aşağı yönlü, temkinli hareket edip daha altlara fiyat yazmak en mantıklısı olur bence.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
August 08, 2018, 12:41:40 PM

Bu yaşananlar zaten piyasanın bir geçeği, dalgalanma olacak ki birileri yatırımlarını eritip kaybederken balinalar paralarına para katacaklar. Önemli olan uyanık olup küçük balıkların sabırsız yanlış hareketlerini yapmamak.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 08, 2018, 01:03:35 PM

Sabretmeyi bilenleri kazanacağı bir piyasa burası , evet gerçekten çok büyük paralarla yatırım yapanlar var ama üzülmeyeceğiniz rakamlarla yatırım yapmakta fayda var. Sabretmek derkende çöp coinlerde değil, kendini ispatlamış coinlerde.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
August 08, 2018, 01:09:03 PM

geçen akşam biraz cardano aldım. hani düşerse şuradan satarım diye. satın aldıktan birkaç saat sonra secden bir üye tweet atmış. gece uykudaydım farkında değilim. sabah %10-15 zarardayım. altlarda zararın dibini gören için bir kötü haber daha.

daha kötü tarafı sec karar için 45 gün süresi varmış. bunu 45 gün daha uzatabilirmiş. yani 2 ay daha bu konu sürümcemede kalacak.

hani parası olan varsa hiç bir şey almasın. şu sec olayı netleşene kadar.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
nihattbolatt
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
August 08, 2018, 01:14:03 PM

bu her zaman olan iniş çıkışlar. parayı al satla zaten bu şekilde kazanırsınız doğru zamanda girip çıkarak, hayal kurmayarak.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392

View Profile WWW
August 08, 2018, 01:31:02 PM

Piyasa düşe düşe artık altcoin kalmayacak.Bir an önce boğanın gelmesi lazım.Yeni çıkacak İCOlar bu yüzden projelerini beklemeye alıyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
August 08, 2018, 01:41:09 PM

Ya batıcaz ya çıkıcaz yapacak birşey yok. Zaten şuan batık durumdayız, bundan daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum, en fazla 0 olur. Sabır...
triedra
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 08, 2018, 01:41:29 PM

ben bir yöntem buldum ama ne derece başarılı olurum bilemem.
parada dur. satış baskısı geldiği zaman örneğin binanceden bitcoinin desteğine gelmesini ve orada bariz farklı hacim oluşmasını bekliyorum. alış yönlü hacim varsa oradan alıp küçük kar ile satış. çünkü beklentin büyük olduğun zaman bu sefer o küçük karları da alamıyorsun. sonraki dumpu bekleyip yine nokta atışı yapmaya çalışıyorum.

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
August 08, 2018, 01:48:48 PM

ben hayatımda böle rezil piyasa görmedim bu nasıl düşüşdür adamlar ellerindekileri resmen kitliyorlar bize başlarım piyasasına 30 gunde cıkıyor 2 günde düşüyor böle saçma iş mi olur fiyatı baskıladıkça baskılıyorlar para babaları kazanıcak diğe bir oyana bir buyana savruluyoruz

Dur dostum dalganın ortasındayız zirveye ulaşınca altcoinler çöp seviyesinin bile altında olacak hatta bazı altcoinler bitcoin bazlı fiyatlanamayacak kadar düşecek
felixesteban
Member
**

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
August 08, 2018, 10:16:38 PM

Harbiden çok ilginç yermiş burası, dibini buldu dediğimiz her an o lafı bize yedirdi. Artık daha da düşmez diye bir iddia da bulunmuyorum. Bakalım neler daha göreceğiz, piyasayı tamamen umutsuzluğa düşürmeden bu iş bitmeyecek gibi gözüküyor.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1255

View Profile
August 08, 2018, 11:21:56 PM

Cok sert bi piyasa zaten şuan zarar etmiyen insan sayısı cok azdır bende aylardır bekliyorum elim kolum kitli ama her düşüsün bir cıkışı olduguna inanıyorum kaç seneden beride böyle işliyor 30 eylüldeki etf kararına bakalım ne konuşulcak ne karar verilcek

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 11:31:51 PM

Kaybetmek böyle bela okutur işte insana ama ne faydası var. Üzülmeyeceğiniz bir tutarda tasarrufunuzla bu piyasada olun ve oyunda kalmaya çalışın güzel günler gene olacak, içtenlikle inanıyorum buna.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
August 08, 2018, 11:47:33 PM

220'ye düştük marketcap'ta, 200'ün altına değdirecekler mi çok merak ediyorum, orası psikolojik sınır gibi geliyor bana aylardır...malı dağıtarak alım emirlerine biraz yüklenseler piyasa tak tak düşer ama tersini yapsalar bu defa da kat kat artar, hele bir de şu tether'i kullansalar...yani pek kımıldama imkanı yok yine bekleyeceğiz agaların keyfini...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
eymareddd
Newbie
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:38:06 AM

Stop kullanacaksınız uzun vadeli yatırımcı değilseniz bu kadar basit. Öyle ah vah etmeye gerek yok.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:47:35 AM

twitterda yetkili tweet atıyor. Piyasada hacim erimesi ne ararsan var. Balinaların ciddi zarar içinde olduğunu zannetmem. Adamlar short kontrata yüklenir yine kazanır, olan coin, altcoin alıp da bekleyenlere oluyor işte.

zonefloor
Hero Member

Merit: 524

View Profile
August 09, 2018, 08:26:45 AM

bu piyasaya güvenmiyorsanız, bilginiz yoksa, kendinizi geliştirmiyorsanız, haber okumuyorsanız uzak durun. böyle dönemlerde yapılması gereken şey kendinizi geliştirmeniz ve sabretmenizdir. çünkü birileri birilerinin sabırsızlığından halen çok güzel paralar kazanmaya devam ediyor..
01yumurta01
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
August 09, 2018, 09:23:13 AM

Ayı piyasasında oldugumuz icin o dediğiniz normal bizim sadece biraz daha sabretmemiz gerekiyor satmadığımız sürece zarar etmiş sayılmayız piyasa tekrardan çıkacaktır merak etme.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 09, 2018, 09:27:15 AM

yapılacak bişey var mı ? herkes istediği manipüleyi istediği şekilde istediği yayın organından belirtir. İster inanıp alın/satın ister bekleyin. Ama böyle hareketler geçmiş hareketlerine bakarsak btc'nin ve diğer altcoinlerin hep böyledir. Sinirleriyle oynar adamın. Bırak rahat ol yokmuş gibi hodl pozisyonunda kalabiliyorsan kal. Kalamıyorsan da saçlarına veda et.
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
August 09, 2018, 09:32:40 AM

dostum sakin kalabilmeyi öğrenmeliyiz artık böyle sinir bozucu hareketler her zaman oluyor ne yazıkki. Umarım en kısa sürede zararınızı karşılarsınız. Yorumlarda onlarca arkadaş hemfikir bu konuda ama sabır..

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
August 09, 2018, 10:23:09 AM

Adeta hislere tercüman olmuşsunuz ama elimizden de bir şey gelmiyor. Ayı piyasası hepimizin tahminlerinden uzun sürdü ama belki de yarın bir şeyler değişecek o yüzden ayakta kalmalıyız.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
August 09, 2018, 11:45:38 AM

Şu an için herkes böyle düşünüyor herkes sövüyor piyasaya ama artış başlayınca kimse böyle demeyecek o yüzden biraz zaman lazım iyi günler için.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
August 09, 2018, 11:58:03 AM

Başlıktaki sitemi çok samimi buluyorum, hakaten piyasa ciğerimizi soldu yordu bizi. Aylardır boğa gelecek de gelecek derken ayının üzerimizden kalkmadığını gördük.

hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
August 09, 2018, 12:30:49 PM

Bence de başlık güzel olmuş. Benimde moralim alt üst oldu ama yapacak birşey yok. Sabırla bekleyeceğiz boğa piyasasını elden birşey gelmiyor. Umarım çok bekletmez

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 09, 2018, 12:36:40 PM

30 eylül'e ertelenmiş etf görende 1 sene sonraya falan ertelendi zanneder.Şurada bir ay gibi bir zaman var.Yeniden btc atağa geçecektir.Toparlayacaktır.Bir hafta dalgalanması normal.Her dalgalanmada isyan edersek forum bu başlıklarla dolar.Bu iş sabır işi.Yapacak bir şey yok.Kripto piyasası beklemeyenlerin canlarını yakmaya devam edecek.
rumblesix
Member
**

View Profile
August 09, 2018, 12:53:31 PM

Bu düşüşün etf ile alakalı olduğunu sanmıyorum. @tayfundeniz arkadaşın da dediği gibi sanki 1 sene sonraya ertelendi. Epi topu 1.5 ay sonrasına ertelendi. Haa bana kalırsa eylül sonunda da ya ertelenecek ya da kabul edilmeyecek zaten. Çok olumlu birşey beklemeyin. Boğa falanda pek beklemeyin derim.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:26:38 PM

amerikanın halt yemesi. Fiyata en çok müdahale eden hackerlar olduğunu bilirdim. Amerika hackerlardan daha beter. Ne zaman burnunu yukarı çevirse bitcoin hemen sırtına biniliyor. Şu kadarını yazayım. Böyle azimli köstek olmaya devam ederler ise 20 binin çok uzağına bitcoin gidemez. gitse de fena indirirler.
murobro
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:51:04 PM

Bu piyasanın balını zaten ayı oğlu ayılar yiyor. Nedenmi? Zamanında bitcoini 0.10 centden alarak bügüne kadar ellerinde tuttukları için!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
adempostaci
Member
**

View Profile WWW
August 09, 2018, 10:53:59 PM

Kripto para piyasasında ani yükselişler ve ani düşüşler her daim yaşanıyor ve yaşanacaktır. Burda olay sabretmek ve beklemek. Sabredenler kazanıyor. 
Crypto Toys
Jr. Member
*

View Profile
August 09, 2018, 11:13:46 PM

Bu piyasanın volatilitesi yüksek, kazandırırken çok kazandırır kaybettirirken çok kaybettirir.
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile
August 10, 2018, 12:50:43 AM

Hocam şuan piyasada uzun süredir bulunan insan bile ne yapacağını bilmiyor tüm parasıyla ya bitcoinde yada büyük coinlerde bekliyor hal böyleyken parayı shortçular kazanıyor bize ekmek yok uzun bir süre ama illaki bizimde kazanacağımız günler gelicek sabırlı olun ve elinizdekileri satmayın yada kendinize bir limitsell belirleyin eğer nakit paranız var ise buy orderler koyabilirsiniz hangi coinden zararda iseniz
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 10, 2018, 09:51:07 AM

yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi kazandırırken sağlam kazandırıyor kaybedincede sağlam kaybettiriyor gerçekten.benim protföy 50 bin dolardan fazla erimiş durumda satmaya elim varmıyor ve bekliyorum beklemeyede devam edeceğim arada fak ufak ihtiyaç olunca satıyorum sadece.tek tesellimiz kardan zarar olması ona rağmen çok koyuyor tabi
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
August 10, 2018, 10:39:58 AM

bedduana katılıyorum. 2018 ocak ayından sonra girenlerin resmen donunu bile aldılar. boğa gelecek boğa gelecek diye elimizdekileri kaybettik.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
August 10, 2018, 10:55:50 AM

boğa geldi ama kurban pazarına geldi yakındada milleti kovalarken görürüz televizyonlarda.bence kimse boğa falan beklemesin şartlar sizlere uyamaz arkadaşlar siz şartlara uyacaksınız ve ona göre işlem yapacaksınız şu piyasada bile insanlar para kazanıyorlar.tabi bizim genelimiz hold ettiği için satmaya kıyamayıp ağlıyoruz
truncus
Sr. Member

Activity: 784

View Profile
August 10, 2018, 11:05:08 AM

balinalar zaten piyasanın kaymağını yedi. biz gibi sonradan girenler ise kırıntılarını aldı. ama son 6 aydır girenler kazanacağız derken elinde ne varsa kaybetti.
Pa1n
Member
**

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
August 10, 2018, 12:06:44 PM

Piyasa çoğu zaman böyledir birileri kaybederken birileri çok kazanır. Genel de kaybedenler sonradan tesellisini buluyor ama zaten asıl kazananlar baya bir kazanıyor. Piyasayının düzeni böyle , işleyiş değişmez yani.

jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
August 10, 2018, 12:43:24 PM

bu piyasa hep böyledi. yalnızca tek fark eskiden böyle müdahale edilmiyordu. kripto piyasasında hack olayları yaşanır o zaman geriler falan ama sonunda yolunu bulur. secdeki sular tamamen durmadı. bu sular daha çok çalkalanır.
calmaral
Newbie
*

View Profile
August 10, 2018, 12:52:06 PM

Piyasa iğdiş edilmiş durumda ama aşırı para ihtiyacı yoksa bir müddet bekleyip sonrasında bozdurmakta fayda var. Şu an yapılacak panik satışlar ancak balinaların ekmeğine yağ sürüp onları sevindirmekten başka bir işe yaramaz.
suram
Full Member

Merit: 113

View Profile
August 10, 2018, 01:08:35 PM

Hee rezil piyasa ethereum 3-5 dolardı şimdi kaç yüz dolara çıktı? o zaman rezil değildi demi piyasa gayet güzel her zaman artacak diye bir şey yok erken girecektin ayrıca çöp ico tokenlerini tutmamalsn.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
adamin1i
Member
**

Activity: 539

View Profile
August 10, 2018, 01:21:13 PM

bu piyasa değil de bu piyasadakiler daha rezil bence. nerde aç gözlü beleşçi adam varsa bu piyasada. When moon, when lambo, when airdrop
distribution 'dan başka bir bok bilmeyen insanların doluştuğu ortamda piyasa iyi bile gidiyor sayılır  Hiç bir şey araştırmadan okumadan milletin ağzına bakan, twitter fenomenlerinin peşinden koşan telegram gruplarında milletin gazına gelip olmayacak fiyatlardan alım yapan elemanlara bu piyasa gerçekten çok iyi dayanıyor.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
August 10, 2018, 01:30:29 PM

bu piyasa değil de bu piyasadakiler daha rezil bence. nerde aç gözlü beleşçi adam varsa bu piyasada. When moon, when lambo, when airdrop
distribution 'dan başka bir bok bilmeyen insanların doluştuğu ortamda piyasa iyi bile gidiyor sayılır  Hiç bir şey araştırmadan okumadan milletin ağzına bakan, twitter fenomenlerinin peşinden koşan telegram gruplarında milletin gazına gelip olmayacak fiyatlardan alım yapan elemanlara bu piyasa gerçekten çok iyi dayanıyor.

aynen katılıyorum piyasanın bu hale gelmesinde beleşçilerin payı büyük. ortalık çaba emek sarfetmeden bu piyasadan zengin olmaya çalışan parazitlerle doldu. bunlar temizlenmeden boğa sezonu zor gelir.
asnafisna
Newbie
*

View Profile WWW
August 10, 2018, 03:41:13 PM

bildiğin dolar kuru gibi kripto paralar. son iki ayda nasıl pump yaptılar doları, bitcoin veya diğer kriptoları da aynı mantıkla oynatıyorlar. bakmayın bu sene kriptoların çok üzerine gelindi. yeni hamleler ne diye bekliyoruz. olan yatırımcıya oluyor.
complexity7
Member
**

View Profile
August 10, 2018, 04:05:47 PM

10 aydır piyasa aklım ermiyor artık oyuncağa döndü çoğu güvende gitti insanlarda yükselecek ama zamanıda önemli paralar eridikten sonra bir anlam ifade etmeyecek

Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
August 10, 2018, 05:15:57 PM

hiçbirşey cehenneme kadar düşmez kuralı burada geçerli değil sanırım Cheesy: D bildiğin cehennemin dibini görüyoruz..
neowutang
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 11, 2018, 07:28:27 AM

hep böyleydi. teknik de bir yere kadar çalışıyor. tekniği işe yaramaz hale getiren temel analiz ki grafiklerden daha değerli. kötü, iyi haber ilk duyan o anda avantajlı ve piyasayı herkes bu kadar yakın takip edemez. o nedenle bir, iki adım geriden gelmek ve o andaki duruma göre yatırımı şekillendirmek, gerekirse yatırımın sonlandırılması.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
zdrovie
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 07:37:29 AM

nereye kadar böyle gidecek gerçekten insan oturup düşünüyor. Eylül ayına kadar eğer bi toparlanma olmazsa biraz askıya alabilrim kendimi. 3 ayda insan 20k erir mi ?

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
zunnun
Newbie
*

Activity: 167

View Profile
August 11, 2018, 10:17:18 AM

etf 30 eylülden nisana kadar ertenebilir deniyor ona göre hesabınızı yapın
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
August 11, 2018, 06:17:52 PM

piyasa hızlı satış ve alışa son derece elverişli. arada bir yükselen, düşenlerdeki oranlara bakıyorum. agresif yüzdeler bunlar. terste yakalanan için özellikle. işin kıl tarafı %50 prim yapmış, daha yükselir diyenler alışa yükleniyor. daha nereye kadar gidebilir ki.
acmrl
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 06:21:57 PM

Piyasa sanki gazla çalışıyor gibi, bişeylere birileri gaz verirse yürüyor gerçekten iyi projeymiş kötüymüş önemli değil. Bu piyasanın biraz değişmesi lazım muhtemelen 3-5 yıla olucaktır. sırf hava civa olan şeyler ortadan kalkmalı.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 11, 2018, 06:37:28 PM

Maalesef şu an herkes aynı durumda.Dip diyoruz,her gün -10 gidiyor.Dibin dibi yok bu piyasada.Sen satıyosun,ardından 2 gün sonra %100 yapıyo koinler.Malesef çok acımasız bir piyasa burası.Sabır ve sağlam psikoloji lazım..

▔▔▔▔▔
Xday123
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 06:41:37 PM

la daha birkaç gün önce bu konuya yorum yaptım dün geceden bu geceye resmen daha da dibi boyluyor ne yapacağız böyle nereye kadar anlamadım gitti
The Management
Full Member

View Profile
August 11, 2018, 08:45:38 PM

Al benden de o kadar hocam. Anasını sattığım coini 6000 stats dan 8000'e 2 haftada çıktı sonra 2 günde 5bine düştü. Bu nedir ya şaka gibi
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
August 11, 2018, 08:57:24 PM

Gördüğüm en haklı isyanlardan biri ama sürekli olumsuz kafayla iyice kendimizi bunaltmak yerine gerçekten işe yarar bir ürünü olan, sağlam projelerle piyasadaki yerimizi korursak ileride her şey bizim lehimize döner. Sadece sabır lazım.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729

View Profile
August 11, 2018, 10:32:33 PM

Aklımızın bir köşesinde geçen yılki gibi bir anda başlayacak ve devam edecek athler oldukça satmaya kıyamadık, düşe düşe piyasaya beddua edecek psikolojiye geldik sonunda.
papadoc
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 10:37:46 PM

piyasa hiç umut vermiyor cüzdandakiler her geçen gün daha da çok eriyor bakalım umarım sonbaharda bir atılım olur
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
August 11, 2018, 11:01:48 PM

senin psikoloji biraz bozulmuş sanki kardeşim. sen biraz uzak dur piyasadan kafanı dinlendir. baka hiç 2-3 ay. daha sonra kendini toplayımca kaldığın yerden devam edersin. aynen yukarda arkadaş söylemiş burası gerçekten de kurtlar sofrası kim kimi yiyebiliyorsa.
campeck
Sr. Member

View Profile
August 11, 2018, 11:16:28 PM

İşte durum böyle paramız gidince canımız yanınca ne yapalım başka isyan ediyoruz, piyasaya girişte kafamıza silah dayamadılar ama içine girene kadar acımasızlığın boyutunu da bilemezdik.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
August 13, 2018, 02:10:47 PM

her zaman piyasa kazandırmıyor maalesef. dumplarda takılan fena zarar ediyor. ben hala kararsızım. sec haberleri ile piyasaya gaz veriyorlar halen. onun olumlu neticelenmesi durumunda altların hali iyice harap olacak. inş yanılırım ama bitcoinin tüm kripto pazarındaki ağırlığı %51'i geçmiş.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
rumblesix
Member
**

View Profile
August 13, 2018, 02:21:23 PM

Herkes ETF ertelemesine bağlıyor bu düşüşleri. Lakin hiç düşündünüz mü ya ETF olarak kabul edilmezse? Bu sefer nasıl bir düşüş yaşayacak? Bir erteleme ile bu hale geliyorsa olumsuz bir kararda biter piyasalar.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
August 13, 2018, 03:19:38 PM

8600'ü gördükten sonra bir daha 6000'e düşmez gözü ile bakıyordum. çoğu kişiyi ters köşe yaptı. düşünsenize 8000'lerde hadi gidiyoruz artık deyip bitcoin alanın halini. dolar karşılığı eridi biraz. 10 bin doları görünce tekrar asıl o vakit ne yapacak. merak ediyorum.
HCRT
Full Member

View Profile
August 13, 2018, 09:00:58 PM

Sormayın her gün dip diyorum daha dibi görüyorum.Ben yoruldum artık bundan piyasa yorulmadı.Zararım bayağı çok oldu ve her gün artmaya devam ediyor

AvAreS
Member
**

Activity: 212

View Profile
August 13, 2018, 09:12:39 PM

Bu şerefsizler sıfıra yakın bir yerlere kadar satacaklar artık benimde umudum kalmadı.Twiterde,bu forumda ve telegramda kaç aydır uçacak kaçacak 50k olacak diye umut veren ve aman hodl yapmaktan vazgeçmeyin diye tavsiyede bulunan ne kadar şerefsiz varsa Allah belasını versin.
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 13, 2018, 10:12:45 PM

Dip bile demeyeceğiz durumu yaşıyoruz şu anda ancak sabretmekten başka çaremiz yok maalesef. Biraz piyasadan uzaklaşmak stres açısından iyi gelebilir.

ccocacola02
Newbie
*

View Profile WWW
August 13, 2018, 10:15:59 PM

bu piyasadan beklentinizi minimalize etmezseniz bu hayıflanmalarınızın sonu gelmez. burası çiftlik bank falan değil.
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
August 13, 2018, 10:16:50 PM

Bu piyasa bu yıl bitti arkadaşlar benim bu yıldan umudum hiç kalmadı 4 de 1 oranında eridim bu kadar da olmaz dalga geçiyorlar resmen bizimle

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
jingyang
Full Member

View Profile
August 14, 2018, 11:07:48 AM

Maalesef beklemekten başka çaremiz yok mesela ben an itibari ile %82 zarardayım, yapabileceğimiz tek şey bekleyip düzelmesini ummak ve başka şeylere yoğunlaşmak zira kafayı yemek an meselesi

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
August 14, 2018, 11:46:19 AM

haklısın su lanet olası piyasa moral felen bırakmıyor nezamn girsem moralimi bozuyor böle piyasanın ben ta
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
August 14, 2018, 11:53:37 AM

Kripto para piyasası burası. Her an her şey olabilir. Ani yükselişler de olabilir büyük düşüşler de olabilir. Tabi ki herkes kripto paraların değerleri düşünce isyan edecek artınca sevinecek.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
bitcoinMagduru
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
August 14, 2018, 12:00:25 PM

bittik biz bittik,
hodl dediler, dip dediler bu fırsat kaçmaz dediler, bu fiyatları bir daha görmez dediler.
500$ den etherium 90$ dan neo aldırdılar .
top 10 coin alan zarar etmez dediler…
yediler bitrdiler bizi
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
August 17, 2018, 09:43:48 PM

1300 dolardan Ethereum 170 dolardan Neo alanlar ne yapsın? Top 10 - 100 falan hikaye bu iş biraz şans biraz bilgi işi sezgilerine bilgisine güvenen ticarete dur demesin. Piyasayı kendi kuralları yönetir.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

snykutlug
Member
**

Merit: 17

View Profile
August 18, 2018, 12:51:36 AM

Bu piyasa kumar gibi kardeşim ne allahı karıştırıyorsun kendin sabretmek gibi bir yeteneğin yoksa girmiyiceksin bu işlere kimse 1 günde zengin olmuyor emek ve zaman gerekiyor buralardan veya başka bi yerlerden para kazanabilmek için
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 18, 2018, 03:21:58 AM

yani piyasaya en ölü zamanda girip, girerken de ellerini ovuşturan adamlar gelmiş piyasayı beğenmiyor. oldu o zaman sürekli değerlensin, herhes alsın, herkes deli gibi para kazansın. olur mu öyle bir şey?

pokerjet
Sr. Member

View Profile
August 20, 2018, 07:13:04 PM

Geçen sene gelen karlar ile seretonin salgılayan beynimiz bu sene dopamin eksikliği içinde bu piyasayı Allah bildiği gibi yapsın noktasına geldi. Sabır erdemlerin büyüğü, ilk bulunan yöntemlere dönün.
Turbolinea
Member
**

Merit: 57

View Profile
August 20, 2018, 07:28:20 PM

Yaşamını idame ettirmek için tek gelir kaynağını bu işe yönlendirdiğin takdirde baya bir hayal kırıklığına uğrayabiliyorsun. Doğrusunu söylemek gerekirse bu durum böyle yani
Turbolinea
Member
**

Merit: 57

View Profile
August 20, 2018, 07:29:56 PM

yani piyasaya en ölü zamanda girip, girerken de ellerini ovuşturan adamlar gelmiş piyasayı beğenmiyor. oldu o zaman sürekli değerlensin, herhes alsın, herkes deli gibi para kazansın. olur mu öyle bir şey?
Akıllı davrandığın takdir de sonuç farketmeksizin bu durumda da iyi gelir elde etmek tabi ki mümkün. İnsanlar para kazanmayı bilmiyorlar.
samuel3414
Full Member

View Profile
August 20, 2018, 08:22:15 PM

Bitcoinin en az 16 bin dolar olduğu zamanlardan piyasaya girenler için üzücü zamanlar şu an evet. Özellikle altcoinlerde olanlar için durum içler acısı. Ama tekrar yükseliş başladığı zaman herkesin yüzü gülecek sadece sabır.
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
August 20, 2018, 08:25:28 PM

Uzun zamandır depresif dönemi yaşıyoruz piyasada resmen altları un ufak yaptılar, ölü değerine kadar getirdiler, artık sağlam bir para girişi gerekiyor piyasa için altlar tekrar canlanabilmesi için bu şart aslında.

paca08
Member
**

Merit: 14

View Profile
August 20, 2018, 08:31:25 PM

Bu piyasa böyle bir şey. Yani piyasa işleyişini çözüp hamleler yapanlar kazanıyor. Birde sabırlı olanlar kazanıyor. Strateji belirleyip sabredenler zamanı gelince hedeflediği yerlere ulaşıyor. Stratejin yoksa sabrın yoksa bu piyasadan kötüsü olamaz.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 20, 2018, 08:40:56 PM

Sabırlı olanlar derken ne kadar sabırlı olanlar. Artık ortalık vazgeçmişlerle dolu. Atıyorum adam 10k ile girmiş elinde 1k kalmış oda gitse ne yazar karışmıyor Cheesy
beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
August 20, 2018, 09:09:59 PM

sabır valla oldukça önemli bir durum bu tip şeylerde, bana kalırsa iyi yerlere gelecek piyasa ama sabır etmek lazım gene de
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
August 20, 2018, 09:13:01 PM

gerçekten de rezil bir piyasa hocam dediğiniz gibi, ben de çok para kaybettim bu piyasada,
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
August 20, 2018, 10:16:38 PM

Bu piyasa böyle bir şey. Yani piyasa işleyişini çözüp hamleler yapanlar kazanıyor. Birde sabırlı olanlar kazanıyor. Strateji belirleyip sabredenler zamanı gelince hedeflediği yerlere ulaşıyor. Stratejin yoksa sabrın yoksa bu piyasadan kötüsü olamaz.
Kesinlikle hocam benimde savunduğum bir konu. Fırsatları değerlendirip iyi hamle yapanlar her zaman kazanır buna sabırda eklendi mi bence kaybetme olasılığı bayağı düşecektir.

tonidin
Full Member

Activity: 361

View Profile
August 20, 2018, 10:39:53 PM

Günlük yaşantımızda kullanılabilecek, Cihaz üretimi, Teknoloji vs bu projeler değerli olacak bence. Birde hemen hemen aynı projeler sürekli yapılıyor. ICO ların sayısı hat safhada para çok fazla bölünüyor. Yatırım yapılıyor ICO bittikten sonra ekiplerden ses seda yok. Ne oldu piyasaya girecek 3 m 5 m dolar en az 1 ICO da çöpe gitti. Piyasaya girmeyip giden paralar en az piyasa değeri kadar var binlerce ICO yapılıyor sınırlama yok bir düzen yok. Yanlış yatırımlar yapılıyor. Bilende bilmeyende yatırım yapıyor. İnceleme, araştırma yok kimsede kulaktan dolma bilgiler ile gidip hadi yatırım yapalım. Daha çok çöplük cüzdan olur böyle giderse.
Compact_Racer_729
Full Member

Merit: 106

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
August 20, 2018, 11:02:46 PM

Kesinlikle hocam benimde savunduğum bir konu. Fırsatları değerlendirip iyi hamle yapanlar her zaman kazanır buna sabırda eklendi mi bence kaybetme olasılığı bayağı düşecektir.

işleyişi öğrenmek kavramak da o kadar kolay değil hocam, iyi öğrenmek gerekiyor bence

deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
August 20, 2018, 11:13:36 PM

elimizdeki şeyleri iyice kullanmamız gereken bir dönemdeyiz kayıplar çok büyük olduğundan kafalar çok karışık panik satışı kayıp demektir.
polat90
Sr. Member

Merit: 280

View Profile WWW
August 21, 2018, 12:34:08 AM

Bu piyasanın doğasında da bu var işte ya öldürüyor yada güldürüyor amk.geçen sene mayıs aylarında 2500 dolardı btc sonrasında 20 binlere kadar yükselip şimdi ise olduğu seviyeye geldi aslına bakarsanız hala çok yüksek.dünyada böyle kar getiren bişey yok.eğer bahsedilen kazançları görmek istiyorsakta sabırlı olacağız
marrtineden
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 21, 2018, 12:40:31 AM

Bu piyasaya girerken hepimiz inişin de çıkışın da bol olduğunu bilerek girdik. Sürekli kazanmak sürekli artış beklemek mantıklı mı? Geçen sene bu zaman da ağlıyordu herkes sene sonunda göbekler atmaya başladılar. Biraz sabır lütfen.
Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268

View Profile
August 21, 2018, 08:55:48 AM

Malesef çok kötü bir zamanda bu piyasaya girdim 2017 aralıkta ve 2000 usd paramın tamamını kaybettim 10 kat düştü param ve kalanında Allah belasını versin deyip bir icoya yatırım yaptım o da scam cıktı. O yüzden bu piyasanın gerçekten Allah belasını versin
bitcoinMagduru
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
August 21, 2018, 09:46:40 AM

çölde kutup ayıları tarafından toplu bangbang e uğradık.
pastaci
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
August 21, 2018, 12:06:14 PM

Yatırım piyasasında şöyle bir kural var: bir emtia sonsuza kadar yükselmez ve sonsuza kadar da düşmez. Geçen yıl hep yükseldi bu yıl ise hep düşüyor. Geçen yıl ki yükselişin sonu geldiği gibi bu yıl ki düşüşünde sonu gelecek. Kaçarı yok bunun. Sabreden ve doğru coinde olan kazanır.

temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
August 21, 2018, 12:13:54 PM

Bu piyasaya yüksek fiyattan girenler için durum vahim maalesef ancak geçen seneye göre bakılırsa 2500 dolar olan bitcoin şuan 6500 dolarda. Yani hala yüksek bir fiyatta.
sniper23
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 21, 2018, 03:03:09 PM

Yorumlar iyi güldürdü, özellikle yeni üyelerin.

Kolay diye girip, sazan gibi atlamanın bedeli sanırım.
cerezcikansiz
Newbie
*

View Profile WWW
August 21, 2018, 03:35:35 PM

Ben hiç trade atmamama rağmen anlıyorum satılacak ve geri alınacak zamanı siz bu kadar içindesiniz de miktar arttırmayı öğrenemediniz mi hala? margin kısmına değinmiyorum bile.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
August 21, 2018, 03:38:36 PM

Uzun vade her türlü kazandıracak iyi de, aylardır bekliyoruz arttı artacak diyoruz üstüne birde düşüşle karşılaşıyoruz, sabır filan kalmadı yeminle. Heyecan filan kalmadı gerçekten. Her gün geriye doğru gittikçe acaba altlar balon mu diye soranlara katılmaya başladım. 1 senede saçlarım beyazlamış. Kolay değil 30.000 TL portföyüm 8 ayda 2500-3000 TL ye düştü. Eridikçe eridik sabun gibi. Allah kalanlara can sağlığı ve hepimize bol kazançlar versin inşallah.
Eron
Sr. Member

Activity: 735

View Profile
August 21, 2018, 04:09:06 PM

Bazen ben de Allah bildiği gibi yapsın dışında diyecek bir şey bulamıyorum. Herkes başladığı yere döndü, hatta herkes anaparasını bile kaybetti. Çoğunluğun durumu içler acısı. İşin gerçeği bu. Ve ne zaman bir şeylerin düzeleceğini bilmeden umutla bekliyoruz çünkü yapacak başka bir şey yok artık.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 21, 2018, 04:17:09 PM

Arkadaşlar illa ki boğa gelicek ama bu seferki boğa biraz farklı gelicek. Yani herkes bir sürü altcoin aldı, bunlara ben de dahilim. Ancak bunların bazıları boğa gelse bile iyi bir fiyata gelmeyecekler, düşünün elimde wrc var. 1000 $ yatırmışım, şimdi 20 $ seviyelerinde seyrediyor. Bu tokenın tekrar 1000 $ olması mümkün mü değil! Çakal ruslara elimizdeki parayı kaptırmış olduk.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 21, 2018, 04:36:59 PM

Valla bu piyasada ekmek aslanın midesinde al alabiliyorsan gerçekten bu piyasaya girmeden önce bi sağlık testi yada bi sağlık sigortası falan yaptırın öyle girin ne yaşadık be

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
August 21, 2018, 04:49:22 PM

Akilli yatirim yapan para kazanir fakat burada maalesef bul karayi al parayi tarzinda yatirimci oldugu icin bu tur sitemler normal geliyor. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
petrichor
Member
**

View Profile
August 21, 2018, 06:28:55 PM

Kurtlar sofrası tanımı cuk diye oturmuş. Piyasa için daha fazlasını söylemeye gerek yok. Çıkış zamanı iyi ama düşüş zamanı çok daha uzun sürdü. Bu da yatırımcıların sabırlarını zorluyor. İnsanların paraladı gözlerinin önünde eriyor ve bu tepkiler normal. Umarım bir an önce düzlüğe çıkarız.
Mavilcposeti
Full Member

View Profile
August 21, 2018, 09:21:43 PM

valla hocam öyle ya piyasaya hergün bela okuyorum.hergün açıyorum daha aşağı gitmiş.çok büyük zararım var ne olacak bilmiyorum
gribalenfeksiyon
Full Member

View Profile
August 21, 2018, 09:23:06 PM

maalesef piyasa hakkında düşünülen şeyleri gördükten sonra artık bir daha adam olmazmış gibime geliyor fakat olacak tabi ki.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
August 21, 2018, 09:41:53 PM

Bu isyan yüreğin ferinden, demirin tuncundan geliyor. Bu isyan tek ağızdan cıkıyor ama yüzlerce forum kullanıcısının ortak sesi oluyor bu isyan..
Bilgent
Member
**

View Profile
August 21, 2018, 10:28:19 PM

piyasa gerçekten saçma sapan bir durumda hocam haklısınız zevk yok takip isteği yok yatırım isteği hiç yok kafalar karışık ilerisi için bitirdiler bizi.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
August 21, 2018, 10:36:01 PM

piyasaya bakıp da içinizi karartmayın derim her yokuşun bir inişi vardır mutlaka bunu aklınıza getirin ve iyi olacağını düşünün kötümser olmayın.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
August 21, 2018, 11:09:14 PM

valla ara ara bu başlığa uğruyorum stres atmak için, gerçekten allah bildiği gibi yapsın bu piyasayı başka da diyecek pek bir şeyim yok
savurgan
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
August 21, 2018, 11:25:53 PM

aslında bu piyasayı söyle düşünebiliriz bir testırlarız sonuçlar her zaman çok iyi olmak zorunda değil çok yen sonuçta
LoveFooL
Member
**

View Profile
August 21, 2018, 11:42:42 PM

bende bu saatten sonra boğa gelirse her alt coinin bundan nasiplenemeyeceğini düşünenlerdenim. sütten ağzı yanan yoğurdu üflereyerek yer misali boğanın ilk döneminde muhakkak sağlam proje sahibi alt coinler ivmelenir.
Maria
Sr. Member

Activity: 832

View Profile
August 22, 2018, 12:00:03 AM

Bu piyasa bana sabretmeyi ve kayıplara karşı gamsızlaşmayı öğretti . 10-20 TL kaybetince üzülüyordum . Şimdi günde 1000-2000 TL düşmesi etkilemiyor bile . Smiley

Easx
Member
**

View Profile
August 22, 2018, 01:42:08 AM

Sabretmekten başka çaremiz yok malesef. Ayrıca altcoinlerin dahada düşmesi alım fırsatıdır. Böyle bakılmadığı sürece sinir harbini sürekli kaybedeceğiz. Güvendiğimiz altcoinlere yatırım yapıp daha fazla beklemekten ve gerilmekten başka çare yok malesef.

chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
August 22, 2018, 05:58:06 AM

ocak ayından beri istikrarlı düşüş yaşadı ilk defa bu ülkenin maliye bakanı haklı mı diye düşünüyorum adam o zaman bitcoin bir balondur sönecektir demişti şimdilik haklı çıktı umalım da yanıltsın hepimizi bizim btc

sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

View Profile
October 26, 2018, 01:02:12 PM

Yükselişi çok kaliteli oluyorsa elbetteki düşüşüde çok kaliteli oluyor.Her zaman kazandırmıyor kazandırdığına çok iyi paralar kazandırıyor,ancak kaybettirdiğinin de gözünün yaşına bakmıyor.Bir kaç sene sonra arkası görünen bir piyasa haline gelecek olabilir.Ancak şuanda mükemmel sarsıcı bir halde ilerliyor.Dikkatli yatırım yapın.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 27, 2018, 11:42:38 AM

Bu piyasanın bu kadar isyan ettirmesinin iki sebebi var. Birincisi o müthiş boğadan sonra girip sürekli düşüş yaşanılan o dönemde piyasa tecrübesi yaşanması. Diğeri ise o boğada bile piyasada olup çıkmayı bilememeleri.

Silica NeXus                 
hagiyatmaz
Member
**

View Profile
October 27, 2018, 12:33:49 PM

Borsa ortamları hep böyle oluyor zaten dostum. Düşüşler çok uzun süreli ve bezdirici, çıkışlar ise çok hızlı ve çok dik oluyorki, azınlık kazanabilsin ve çoğunluk kaybedebilsin. Çoğunlugun kaybettiği kazanc olabiliyor borsada zaten. Başka biri ödemiyor kazancları kaybedenler ödüyor
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
October 27, 2018, 01:38:34 PM

Çoğu insan direkt olarak boğa sezonunda, işlerin hep güllük gülistanlık gittiği günlerde piyasa ile tanıştı.

Bu da, insan psikolojisi üzerinde ayı sezonunun tahribatlarını artıran bir etken. Sonuçta bitcoin 3 ayda tepe seviyesini görmedi; yıllar alan bir süreçten bahsediyoruz. Durum da şu an tam olarak bu. Piyasa toparlanmaya çalışıyor ve doğru stratejiler doğrultusunda adım atıp beklemekten başka yapacak bir şey yok.
mahoni2100
Member
**

View Profile
October 27, 2018, 04:19:16 PM

BU tür düşüş yaşanan piyasalar geçmişte her yıl yaşanıyordu yüzde olarak aynı düşüşler olurdu ama bu yılki çok fazla yüksek fiyatları gördüğü için oa bağlı olarak miktar çok olduğu için öyle diyoruz.

Ecol
Full Member

View Profile
October 27, 2018, 08:39:47 PM

Buna ayı piyasası diyoruz işte genellikle yazdığın gibi işliyor olaylar daha çok düşüş az bir zaman artış ardından yatırımcılara buhran dolu günler en güzeli tabi. Ayı piyasasından çıkmadıkça bu durum bitmez.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 27, 2018, 08:54:02 PM

Bu piyasa ile ilgileniyorsanız eger sabretmesini bileceksiniz. Yeri gelecek diplere ineceksiniz, yeri gelecek yükseklere çıkacaksınız. Ama her şey doğru zamanda olduğu sürece...
campeck
Sr. Member

View Profile
October 27, 2018, 11:53:53 PM

Ekim ayını bitirirken aynen devam ediyor piyasa değişen bir şey olmadı. Piyasa için şu anada küçük yatırımcı hiç önemli değil diye düşünüyorum, dünya nüfusuna göre çok az bir yüzdeyiz henüz.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
October 28, 2018, 12:39:24 AM

Allah sabır versin ne diyeyim hocam ne yazık ki piyasayı yöneten kişiler istedikleri gibi yönlendirmeler yapabiliyorlar umarım en kısa zamanda beklenen yükseliş başlar ve zararda olan herkes kara geçer

dgbpool
Full Member

Activity: 300

View Profile
October 28, 2018, 12:59:03 AM

Bu piyasa böyle malesef. Parayı yatırdığın gibi bir kaç günde zengin olacağını düşündüğün için böyle sinirlenmişsin ancak kaybetme ihtimalide yüksek diye sana söylemeleri gerekiyordu.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
psikolog
Member
**

Activity: 210

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 28, 2018, 05:24:34 AM

Muhtemelen bildiği gibi yapıyor zaten  Grin Şaka bir yana harbiden ne kadar saçma salak bir dönem içindeyiz, yükseliyor gibi oluyor yükseldiğinden daha fazla düşüyor. Bıkkınlık geldi artık

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106

View Profile
October 28, 2018, 08:54:07 AM

Üst akıl ,balina,zengin,yatırımcı,her ne demek istersen. Bu insanlar ne isterse o olur kardeşim buna engel olamayız Smiley

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
October 28, 2018, 09:12:42 AM

Arkadas iyi para kaybetmis anlasilan.  Arkadas sen bitcoin veya altcoin alip onu unutup uzun sure hold yaptin mi?  Yapmadın tabiki yapsan boyle sacma sacma yorumlar yazmazdin.  Trade herkes yapamaz ama herkes hold yapabilir. Hold ise aldigin coine bagli olarak kazandirmasi neredeyse kesin.  Bu isyan niye anlamis degilim.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 28, 2018, 09:21:54 AM

Bu piyasayı Allah bildiği gibi yapsın diyorsun. Sanırım sen kripto para piyasasında yenisin ve Bitcoin zirve yaptığı zaman alanlardansın sanırım. O yüzden böyle bir konu açmanı doğal karşılıyorum. Piyasalara gelince şuan tam bir sessizlik var. Volatilite acayip düşmüş durumda. Böyle olunca herkes biliyordur ne olduğunu. Fiyat tekrar artacak önümüzdeki aylarda.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
October 28, 2018, 09:23:39 AM

Bu piyasanın artık canlanmasına az kaldı.Altcoinler BTC'nin düşüşünden pek fazla etkllenmiyor.Panik yapıp satarsanız almanız zor olur.Şurada 1-2 ay gibi bir
 zaman kaldı gözüküyor yükseliş için.Bu kadar uzun süre baskılamaları bile şaşırttı.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 28, 2018, 12:02:37 PM

para parayı çeker, adamlarda para var sende bende yok, adamların acelesı yok senın benım var, sen 2-3x derdındesın adam gıbı para kazanmak ıcın adamlara %10 yetıyor senın kazanacagının 100 katını kazanmak ıcın, bu durumda kedının fare ıle oynadıgından daha beter oynuyorlar pıyasa ıle, market adam gıbı buyumeden trılyon doları gecmeden market cap bu boyle gıder,
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 28, 2018, 12:12:47 PM

Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere tamamen sabır üzerine kurulu bir sektör aslında. Nankörlük çok fazla bu sektörde kripto paralar acımasızdır akıllı davranmazsan cezayı çok büyük keserler

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
zonefloor
Hero Member

Merit: 524

View Profile
October 28, 2018, 12:26:40 PM

piyasaya lanet okumaya gerek yok işinize gelmiyorsa yatırım yapmayı kesersiniz. hiç bir piyasa sürekli düşmez ve sürekli çıkmaz bu işler sabır işidir..
nascasto
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 28, 2018, 12:47:08 PM

Böyle foruma gelip ağlayanlara bayılıyorum ya. Twitterda falan fake fenomenlere güvenip falan kesin bişeyler almıştır bu arkadaş

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
October 28, 2018, 12:55:25 PM

Böyle foruma gelip ağlayanlara bayılıyorum ya. Twitterda falan fake fenomenlere güvenip falan kesin bişeyler almıştır bu arkadaş

Şu piyasa da birşey almak yürek ister hele hele yatırımını Twitter fenomenlerine bırakan arkadaşların bence Parasını telefon dolandırıcılarına kaptırmaları daha şerefli. Yatırımı yapacaksanız kendi paranızla yapın kaybedeceksiniz kendi paranızla kaybedin bence

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 28, 2018, 01:15:48 PM

Tebrikler çok güzel ifade etmişsiniz şu an durum aynen bu ne zamana kadar devam eder bilinmez ama şu an bu söylenenden başka bişey olmuyo birileri birilerine kitliyo.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316

View Profile
October 28, 2018, 05:03:08 PM

bu ETF uzadıkça millet piyasadan kaçmaya devam edecek gibi gözüküyor, bide scam icolar dolandırıcılar iyiden iyiye piyasayı zora sokuyorlar zaten, güzel haberler bile piyasayı yukarı taşımıyor, artık yavaştan da olsa boğa piyasasını görmek lazım.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
October 28, 2018, 05:56:43 PM

Sakinliğimizi korumak lazım aslında her türlü koşula ayak uydurmak her zaman bizleri için faydalı olacak.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
adempostaci
Member
**

View Profile WWW
October 28, 2018, 06:01:35 PM

Zaten sorun yüksekten alıp daha yükselir umuduyla beklemeleri sonucunda sürekli düşüş yaşanması fırsatı değerlendirememe insanı en fazla üzen. Ama artık insanlar bilinçlendi.

cemetin54
Member
**

View Profile
October 28, 2018, 07:57:17 PM

Yapsın yapsın moral mutluluk hiç bir şey kalmadı içerdeki paralar eriye eriye hiç bir şey kalmadı piyasa çok berbat hemen boğa gelmeli yoksa silicem ne var ne yok ayar oluyorum çok fena
complexity7
Member
**

View Profile
October 28, 2018, 10:01:03 PM

zor ve risk içen piyasa haklı bir isyan çünkü teknolojiden çıkmış durumda iş büyük yatırımcılıların küçük balıkları yer oldu resmen

mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
October 30, 2018, 07:32:52 PM

güldüm resmen. güzel konu.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 30, 2018, 10:48:02 PM

Günden güne dahada boka sarmaya başladı ne zaman bu insanların yüzü gülecek bilmiyorum ama batış yakındır kendi açımdan söylüyorum umarım düzeli.r

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
dolaposi (OP)
Newbie
*

View Profile
October 30, 2018, 11:11:27 PM

2 ay olmus nerdeyse baslık açalı lanet pıyasa hala 1 ileri 3-5-7 gerı yapıyor devam böle  Smiley
dolaposi (OP)
Newbie
*

View Profile
October 30, 2018, 11:13:20 PM

Bu piyasayı Allah bildiği gibi yapsın diyorsun. Sanırım sen kripto para piyasasında yenisin ve Bitcoin zirve yaptığı zaman alanlardansın sanırım. O yüzden böyle bir konu açmanı doğal karşılıyorum. Piyasalara gelince şuan tam bir sessizlik var. Volatilite acayip düşmüş durumda. Böyle olunca herkes biliyordur ne olduğunu. Fiyat tekrar artacak önümüzdeki aylarda.
bu piyasada yaklasık 2 sene oldu varolalı ama suankı durum gercekden dıgerlerıne benzemıyor piyasa baştan aşagı değişime ugruyor kanımca o çok guvendıgımız bazı koınler aynı 2014 dekı gıbı silinip gidecek
felixesteban
Member
**

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 30, 2018, 11:57:19 PM

Marketin durumu gerçekten de çok berbat, artık takip ekranını açmaya korkar olduk. Şu yatay seyirden bir türlü kurtulamadı bitcoin, 6 bin ile 7 bin arasında aylardan beri dolanıp duruyor. Ne zamana kadar sürecek bu kötü gidişat belli değil, umut ışığı hiç vermiyor maalesef.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
cleante
Jr. Member
*

View Profile
October 31, 2018, 07:32:55 AM

Düşüşler çok sert fakat çıkışlarda bir o kadar sert oluyor bu piyasada %70 nakit tutan kazanır stop maalesef işe pek yaramıyor stop patlatıp geri kaldırıyorlar hemen.
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 31, 2018, 11:45:09 AM

Dur hele yiğidim az soluklan. Öyle tepeden alıp sonra battım gittim deme. Yıl bitsin yaygınlığı artmaya devam etsin bu piyasanın sonra tekar konuşalım.

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 31, 2018, 07:41:35 PM

Kazanan kazandı alan aldı,yiyen yedi aç kalan aç kaldı bilmeyen zarar etti zengin olan dahada zengin oldu ,ettiğim zararlar yüzünden hayatım durma noktasına geldi.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
matador1903
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 09:37:29 PM

bu piyasa öyle bir piyasa ki saniyeler içinde paranı 10 kat da katlayabilirsin 10 kat da düşürebilirsin onun için çok dikkatli ve bilgi çerçevesinde bu piyasaya girip ona göre hareket etmekte fayda var
distorsiyon
Member
**

Merit: 15

View Profile
October 31, 2018, 09:50:23 PM

Birilerinin kazanması için diğerleri mutlaka kaybetmiş olması gereklidir.

Bu mantıkla bakıldığında, fazla para ile girilmeden uygun yerden çıkılmalıdır. Unutmamalıyız ki biz de kazandığımızda başkaları da gelecekte kaybedecektir. Borsa mantığının olayı da bu zaten
naz14
Member
**

DAO Maker

View Profile
November 01, 2018, 05:26:01 PM

Eh ama borsanın doğası bu dolaposi. Sen bıkıpta (para kaybederek hem de satmazsan) seni süründürecek. Çoğunluğu zararla sattıracak ki ona para gitsin. Yoksa borsalarda kazanç nasıl oluşuyor? havadan gelen bi para yok. Kar edenler zarar edenlerin parasını alıyor. Kimse bu havuza dışardan para eklemiyor. Beklentiler satılıyor. Vazgeçenlerinki alınıyor...

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 01, 2018, 06:26:52 PM

Hiç bir reel yatırımın güvencesi yokken, kriptoya sızlanmanın pek alemi yok. En büyük riskte bura da en büyük kazançta.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
November 01, 2018, 11:53:32 PM

Bu piyasa bize hiç olmadığı kadar para kazandırdı bize yeni iş kapısı açtı 2017 yılında işer mükemmel geçti şimdi 2018 yılında ters gelişmeler oldu diye kripto para piyasasını kötülemek doğru değil.
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
November 02, 2018, 02:22:23 AM

Piyasayı bildiği gibi yapan yatırımcılar sosyal medya topluluklar fonlar balinalar kripto para ticaret borsaları. Pazarın oyuncuları belli iken niye yukarıya atıf yapalım. Piyasa düzelecek arkadaşlar.
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 02, 2018, 07:43:50 AM

piyasanın düzeleceğine dair umutlarımı ben hala koruyorum bunda bir problem yaşamıyorum. yanlış zamanda girenlerin ve aç gözlülük yapıp doğru zamanda çıkmayanların ağlama duvarı gibi burası.

Silica NeXus                 
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
November 02, 2018, 08:25:47 AM

Malesef bu borsa böyle. Düşüşü de balinalar belirliyor yükselişi de onlar belirliyor. Malesef bizde balinalara yem oluyoruz
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 02, 2018, 08:59:02 AM

Piyasaya biz değil balinalar yön veriyor, büyük borsalarla anlaşıp tekelleşmelerinin önüne geçmek de çok zor ne yazık ki. Umarım gelecekte daha özgür ve katılımın fazla olduğu bir piyasa ortamı oluşur.

mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
November 02, 2018, 10:06:06 AM

Gördüğüm en haklı isyanlardan biri
WaDa
Sr. Member

View Profile
November 02, 2018, 10:50:51 AM

Bu piyasa malesef kolay para olduğunu sandığımız ama içine girince en zor para olduğunu gördüğümüz gerçeğiyle kurtlar sofrası tabirini hakeden bir piyasa buraya giriş var çıkış yok allah herkese sabır versin kader mahkumlarıyız biz Smiley
triclinics21
Member
**

View Profile
November 02, 2018, 10:52:40 AM

2017 senesınde piyasaya giren bizler şuanda olan şeyler karşısında çok şaşkınız, biz alıştık 500 dolardan ether alıp 1000 dolardan satmaya ama şimdi 1 cent'e aldığım coin 0.03 cent bile olabilir dibi yokmuş bu piyasanız
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
November 02, 2018, 11:34:56 AM

Maalesef bu piyasa böyle. Elinde paran çoksa sende bazen yönlendirebilirsin piyasayı. Ama az bir paraylada anca arada kaynar gidersin. Çok dikkatli olmak araştırmak gerekli. Gerçi ne kadar araştırsanda sonuçta son sözü balinalar söylüyor.

SagOmar
Jr. Member
*

Activity: 31

View Profile
November 02, 2018, 12:48:40 PM

piyasa biz kriptozedelere nasıl sabredilmesi gerektiğini öğretiyor. fomoya kapılma, sağlam projelere yatırım yap, trendi takip et. pump ve dump coinlerine hiç bulaşma. yada hepsini tecrübe et, kazığını ye ve acı çekerek öğren. en nihayetinde öğrenebilirsen iyi fakat aynı hatalarda ısrarla devam edersen. sağlığın için piyasayı terket. bu konuda da simdaq platform yeni başlayacak arkadaşlar için öğretici fırsatlar sunmakta. bakmakta fayda var

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
Dontcry.
Full Member

Merit: 104

View Profile
November 02, 2018, 01:01:25 PM

ne yazıkki böyle oltalama cok oluyor piyasada ama günlük zengin olmak isteyenler her zaman üzülecektir beyler4!
Antony97
Jr. Member
*

View Profile
December 29, 2018, 04:19:34 PM

Saçmalıktan değilde biraz daha düşününce aslında piyasanın özelliği gibi görünebiliyor.Çok az düşüşler her piyasada yaşanır ancak bu piyasanın özelliği erkenden uyandığınızda çok iyi yerlere gelecektir yatırım yaptığınız coin.Büyük ihtimalle siz kaybedenlerdensiniz ama yapıcak bişey yok bazen böyle düşüşler olacak bazende çok çok aşırı yükselecektir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 29, 2018, 04:25:19 PM

Şuanda düşüş rutin yerde seyretmeye devam ediyor. Sanki yolunu bulup yokuş aşağı hızını almış gidiyor. Bu saatte artık alım yapmak isteyen de yok haliyle satan da yok yükselecek diye milletin gözü kulağı tabelada. İnş artar da herkesin yüzü güler.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
acmrl
Full Member

View Profile
December 30, 2018, 11:19:10 AM

Malesef şuan hepimiz bu duygular içindeyiz, analiz yapıyoruz grafik çiziyoruz iyi gidiyor diyoruz sonra birden 500 dolar dump geliyor ve o bir aylık ufak artışların hepsini süpürüp götürüyor, nedir çektiğimiz anlamıyorum.
absurde
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
December 30, 2018, 11:59:43 AM

Kripto piyasasına 2018 yılında girenlerin ortak sıkıntısı sürekli kaybetmeleri, elinde uzun süre tutan veya tarade yapan herkes. Eğer piyasa düzelirse ancak bu zararlar kurtarılabilir.
cryptofastman
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 30, 2018, 12:37:46 PM

Buradaki yorumları okuyunca yalnız olmadığım düşündüm. Demek ki herkes aynı düşüncede. Millet bezmiş bıkmış arkadaş. 2 ileri 3 geri. Yok efendim 20 bine çıkacak. Yok efendim bin dolara inecek. Bıktım yemin ederim.

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
yenilmez86
Member
**

Activity: 1257
Merit: 43

View Profile
December 30, 2018, 02:14:54 PM

3-4 ay önce büyük bir çoğunluk BTC 3-4k görürse evi-arabayı satar alırım diyordu. Sonra BTC 3-4k'yı gördü ama bu kişiler 1-2k'yı görsüne getirdiler işi. Kısacası kimse sürekli düşen bir değere para bağlamak istemez. Ne zamanki kalıcı yükselişin başladığına ikna olurlar, işte o zaman treni kaçırmamak için 3e-5e bakmadan almaya başlar herkes. Ama o tren buralara gelir mi acaba bir daha?
triedra
Member
**

View Profile WWW
December 30, 2018, 02:43:10 PM

2018 bitcoin ve altcoin dumpundan nasıl korundum.

bountyden gelen tokenleri borsada okutmaya çalıştım. daha erken satsaydım dediğim zamanlar oldu. gelen para ile yeni altcoin yatırımı yapmadım. kısa süreli şu günlerde ripple işlemleri yapıyorum ama o da kalıcı olmayacak tabi sağlam bir dip yapmaz ise.

whitepaperlara aldanmayın. dump gördüğünde tek yapman gereken paraya geçmek. aralık ayında çoğu balina satmış biz neyi zorluyoruz ki.

sernofus
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
December 31, 2018, 08:49:40 AM

Ben 2020'ye kadar piyasanın düzeleceğinden eminim. Yahu bizim ülkenin ekonomik durumu bile ep kötüye gidememiş kripto piyasası mı gidecek  Grin

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [All]
  Print  

Jump to: