Bitcoin Forum
May 30, 2024, 09:29:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: bu piyasayı allah bildiği gibi yapsın  (Read 1228 times)
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
August 08, 2018, 11:31:51 PM

Kaybetmek böyle bela okutur işte insana ama ne faydası var. Üzülmeyeceğiniz bir tutarda tasarrufunuzla bu piyasada olun ve oyunda kalmaya çalışın güzel günler gene olacak, içtenlikle inanıyorum buna.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
August 08, 2018, 11:47:33 PM

220'ye düştük marketcap'ta, 200'ün altına değdirecekler mi çok merak ediyorum, orası psikolojik sınır gibi geliyor bana aylardır...malı dağıtarak alım emirlerine biraz yüklenseler piyasa tak tak düşer ama tersini yapsalar bu defa da kat kat artar, hele bir de şu tether'i kullansalar...yani pek kımıldama imkanı yok yine bekleyeceğiz agaların keyfini...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
eymareddd
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
August 09, 2018, 01:38:06 AM

Stop kullanacaksınız uzun vadeli yatırımcı değilseniz bu kadar basit. Öyle ah vah etmeye gerek yok.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:47:35 AM

twitterda yetkili tweet atıyor. Piyasada hacim erimesi ne ararsan var. Balinaların ciddi zarar içinde olduğunu zannetmem. Adamlar short kontrata yüklenir yine kazanır, olan coin, altcoin alıp da bekleyenlere oluyor işte.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
August 09, 2018, 08:26:45 AM

ben hayatımda böle rezil piyasa görmedim bu nasıl düşüşdür adamlar ellerindekileri resmen kitliyorlar bize başlarım piyasasına 30 gunde cıkıyor 2 günde düşüyor böle saçma iş mi olur fiyatı baskıladıkça baskılıyorlar para babaları kazanıcak diğe bir oyana bir buyana savruluyoruz

bu piyasaya güvenmiyorsanız, bilginiz yoksa, kendinizi geliştirmiyorsanız, haber okumuyorsanız uzak durun. böyle dönemlerde yapılması gereken şey kendinizi geliştirmeniz ve sabretmenizdir. çünkü birileri birilerinin sabırsızlığından halen çok güzel paralar kazanmaya devam ediyor..
01yumurta01
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
August 09, 2018, 09:23:13 AM

Ayı piyasasında oldugumuz icin o dediğiniz normal bizim sadece biraz daha sabretmemiz gerekiyor satmadığımız sürece zarar etmiş sayılmayız piyasa tekrardan çıkacaktır merak etme.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 09, 2018, 09:27:15 AM

yapılacak bişey var mı ? herkes istediği manipüleyi istediği şekilde istediği yayın organından belirtir. İster inanıp alın/satın ister bekleyin. Ama böyle hareketler geçmiş hareketlerine bakarsak btc'nin ve diğer altcoinlerin hep böyledir. Sinirleriyle oynar adamın. Bırak rahat ol yokmuş gibi hodl pozisyonunda kalabiliyorsan kal. Kalamıyorsan da saçlarına veda et.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 09, 2018, 09:32:40 AM

dostum sakin kalabilmeyi öğrenmeliyiz artık böyle sinir bozucu hareketler her zaman oluyor ne yazıkki. Umarım en kısa sürede zararınızı karşılarsınız. Yorumlarda onlarca arkadaş hemfikir bu konuda ama sabır..

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
onlyyou34
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

elysian.finance

View Profile
August 09, 2018, 10:23:09 AM

Adeta hislere tercüman olmuşsunuz ama elimizden de bir şey gelmiyor. Ayı piyasası hepimizin tahminlerinden uzun sürdü ama belki de yarın bir şeyler değişecek o yüzden ayakta kalmalıyız.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
August 09, 2018, 11:45:38 AM

Şu an için herkes böyle düşünüyor herkes sövüyor piyasaya ama artış başlayınca kimse böyle demeyecek o yüzden biraz zaman lazım iyi günler için.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
August 09, 2018, 11:58:03 AM

Başlıktaki sitemi çok samimi buluyorum, hakaten piyasa ciğerimizi soldu yordu bizi. Aylardır boğa gelecek de gelecek derken ayının üzerimizden kalkmadığını gördük.

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 09, 2018, 12:30:49 PM

Bence de başlık güzel olmuş. Benimde moralim alt üst oldu ama yapacak birşey yok. Sabırla bekleyeceğiz boğa piyasasını elden birşey gelmiyor. Umarım çok bekletmez

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
August 09, 2018, 12:36:40 PM

30 eylül'e ertelenmiş etf görende 1 sene sonraya falan ertelendi zanneder.Şurada bir ay gibi bir zaman var.Yeniden btc atağa geçecektir.Toparlayacaktır.Bir hafta dalgalanması normal.Her dalgalanmada isyan edersek forum bu başlıklarla dolar.Bu iş sabır işi.Yapacak bir şey yok.Kripto piyasası beklemeyenlerin canlarını yakmaya devam edecek.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
August 09, 2018, 12:53:31 PM

Bu düşüşün etf ile alakalı olduğunu sanmıyorum. @tayfundeniz arkadaşın da dediği gibi sanki 1 sene sonraya ertelendi. Epi topu 1.5 ay sonrasına ertelendi. Haa bana kalırsa eylül sonunda da ya ertelenecek ya da kabul edilmeyecek zaten. Çok olumlu birşey beklemeyin. Boğa falanda pek beklemeyin derim.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:26:38 PM

amerikanın halt yemesi. Fiyata en çok müdahale eden hackerlar olduğunu bilirdim. Amerika hackerlardan daha beter. Ne zaman burnunu yukarı çevirse bitcoin hemen sırtına biniliyor. Şu kadarını yazayım. Böyle azimli köstek olmaya devam ederler ise 20 binin çok uzağına bitcoin gidemez. gitse de fena indirirler.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:51:04 PM

Bu piyasanın balını zaten ayı oğlu ayılar yiyor. Nedenmi? Zamanında bitcoini 0.10 centden alarak bügüne kadar ellerinde tuttukları için!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
August 09, 2018, 10:53:59 PM

Kripto para piyasasında ani yükselişler ve ani düşüşler her daim yaşanıyor ve yaşanacaktır. Burda olay sabretmek ve beklemek. Sabredenler kazanıyor. 
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
August 09, 2018, 11:13:46 PM

Bu piyasanın volatilitesi yüksek, kazandırırken çok kazandırır kaybettirirken çok kaybettirir.
alfredobitcoin11
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 2

View Profile
August 10, 2018, 12:50:43 AM

Hocam şuan piyasada uzun süredir bulunan insan bile ne yapacağını bilmiyor tüm parasıyla ya bitcoinde yada büyük coinlerde bekliyor hal böyleyken parayı shortçular kazanıyor bize ekmek yok uzun bir süre ama illaki bizimde kazanacağımız günler gelicek sabırlı olun ve elinizdekileri satmayın yada kendinize bir limitsell belirleyin eğer nakit paranız var ise buy orderler koyabilirsiniz hangi coinden zararda iseniz
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
August 10, 2018, 09:51:07 AM

yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi kazandırırken sağlam kazandırıyor kaybedincede sağlam kaybettiriyor gerçekten.benim protföy 50 bin dolardan fazla erimiş durumda satmaya elim varmıyor ve bekliyorum beklemeyede devam edeceğim arada fak ufak ihtiyaç olunca satıyorum sadece.tek tesellimiz kardan zarar olması ona rağmen çok koyuyor tabi
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: