Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:03:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: o kadar çok ico görüyorum ki ? Neden bu kadar çok var?  (Read 590 times)
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 20, 2018, 10:01:25 AM

Şu an dolanan tüm icolar için olmasa bile çoğu ico bir süre sonra kapatıp gidecek. Sebebi belli piyasa çok kötü ve yanlış bir zamanda giriş yaptılar. Yatırımcılar bile çekimser bu konuda. Muhtemelen sadece çok sağlam proje üretip yoluna projesi ile devam edebilecekler kalacaktır.
AxuProject
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
August 20, 2018, 10:11:16 AM

çoğu çöp çıksada sonuçta kripto para gelişen bir teknoloji haliyle scam çıksada bir şekilde bu tarz çalışmalar olacaktır.

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
August 20, 2018, 10:16:23 AM

Çünkü kolay yoldan para kazanmak için daha easy bir yol gözükmüyor. İnsanlar fırsatcılık yapıp bu durumu kovalıyor. Başka bir mannası olduğunu düşünmüyoruö
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 20, 2018, 10:43:35 AM

şu ara mümkünse hiç birini alıp elinizde tutmayın. atonomi, oneledger gibi çok yüksek beklentiye sahip ico lar bile malesef çakıldı. vc lere private sell lerde %1000 e yakın bonuslar verildiği söylenmekte. bu bonuslar verilincede hal böyle oluyor;
https://tokenstats.io

fakat yinede gelecek icolardan ankr ve nex in güzel işler yapabileceğini düşünmekteyim ikisinede wl aldım ve katılım haklarımı sonuna kadar kullanacağım. bu sene başka ico düşünmüyorum.
grandepl
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
August 20, 2018, 02:46:37 PM

geçen gene burada gördüm haberi, Rusya'da ico projesi başlatmanın ne kadar ucuz olduğuna dair. bununla alakalı olduğunu düşünüyorum. ico projeleri girişimciler için hem ucuz bir start-up hem de karlı.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
August 20, 2018, 03:16:52 PM

O kadar saçma bir durum ki, insanlar bedavadan para kazanmak için bu yolu tercih ediyor. Özellikle rus projelerinden uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü 1-2 yazılımcı bir araya gelip ICO yapıyor sonra da güzel bir para toplayıp ortadan kayboluyorlar. Tahminen gelecekte denetleme firmaları, bu ICOları incelemeye başlayacak, yatırımcı da denetçi olmayan ICO'ya para yatırmayacak.
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
August 20, 2018, 03:27:31 PM

daha önce bu konuyla ilgili bir şey okumuştum. neo tabanlı projelerin ciddi olduğu, yatırımlar ve hedefleri olduğu söyleniyordu. bodoslama atlamamak lazım her coine tabii.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
August 20, 2018, 04:52:11 PM

Walla görüyoruz ama çoğu maalesef scam falan çıkabiliyor kaliteli icolar azaldı eskiden yatırım yap x10 al diyorlardı çok güzel para görünüyordu sadece bekliyordun Smiley

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 20, 2018, 06:22:21 PM

Şu devirde para kazanmanın en kolay yollarından biri oldu çünkü, az biraz bilgiyle bir token oluştur, bir internet sitesi, sosyal medya hesapları derken al sana ico. Bir de bounty yapıp reklamı tamamladın mı gelsin BTCler ETHler.
bergenozyavuz
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
August 20, 2018, 06:28:14 PM

Blockchain teknolojisini uygulayacak yüzlerce belki binlerce alan olduğu için bu kadar çok ico var. E bir de onlardan iyi yaparız diyenler de var. Tabi tokatçıları da unutmamak lazım. Sonuç da bu oluyor.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
August 20, 2018, 07:29:09 PM

Kolay yoldan para kazanmak için insanların yaptığı yeni bir uyanıklık çeşidi olduğunu düşünüyorum bu durumun başka bir mana çıkarmak yanlış olur
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
August 21, 2018, 11:16:25 AM

Ardı arkası kesilmiyor çünkü uygulanacak yeni alan bulamasa bile uygulanmış bir alanda daha iyisini yapma iddiasıyla piyasaya giriyorlar. a101 bim var diye piyasaya girmese miydi mesela. Bu iş de bunun gibi işte.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 21, 2018, 11:27:11 AM

Ağzı olan konuşuyor misali ico yapabilen bu işe giriyor  Grin Önemli olan yatırımcılarında çok iyi konuşanları anlayıp ona göre yatırımını yapması..
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
August 21, 2018, 11:29:28 AM

iconun hiç birisine yatırım yapmak için doğru zaman değil. aslında aylardır bu doğru zaman gelmedi. o yüzden ico takibi ben yapmıyorum.

Neden bu kadar çok ico var?
Alayı ether tokeni olup oluşturması kolay, masrafı az. yani 2000 dolara belki daha azı bile olabilir site her şey dahil bence yapılabilir. Önemli olan ico inceleme sitelerinden yüksek puan alınması. Yatırımcı çekecek hamleler falan. İşte tokeni satıyor, 10 icodan 2-3'ünde iyi para vursa tamam. ico, geliştiricileri zenginleştirme sanatına dönüştü bu sene.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 21, 2018, 11:31:21 AM

İco projesi başlatmak kadar kolay birşey yok ki, hatta rusların bu konuda paket olarak satışları da mevcutmuş. Her önüne gelen, piyasayı tokatlamak isteyen ico yapıyor. Bu tür sahtekarlar yüzünden Olan sağlam projelere oluyor.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
August 21, 2018, 12:17:49 PM

arkadaşlar son zamanlarda çok fazla ico görüyorum ve her günde bir çok ico borsaya giriyor. Ama ne olacak bunun sonu bu kadar çok proje gerçekten yaşayabilecek mi ? bunlara yatırım yapan insanlar ne yapacak ? Hangisini alıp hangisini elimizde tutacağımızı takip etmekte dahi zorlanıyoruz. DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.
Ethereum tabanlı token yapmanın kolay ve ucuz olduğu için ico sayısı arttıkça artıyor. Aynı kişilerin sahip olduğu bir sürü ico var. Piyasadaki icoların çok büyük bir bölümü çöp malesef. Yatırımınızı yapmadan önce iyi araştırma yapmakta fayda var.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
August 21, 2018, 04:25:52 PM

birkaç borsa hacmine bakayıp dedim bugün. altcoin birisinde 200 küsür diğerinde daha fazla. yani hacimli borsada yerini bulsa bile balinalar yüzlerine bile bakmıyor. sonra ico hotbit de hitbtc de kucoin de ama fiyat düşüyor durumu oluyor. docademic pumpladılar şu anda fiyat baya düştü.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 21, 2018, 04:30:09 PM

Nerde eski icolar be abi ethereum icosuna girdiğini düşünsene yada başka eski coinlerden bir tanesine girdiğini felaket para kazanılırdı mesela neo 2000x falan yaptı ico fiyatına göre

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
August 21, 2018, 04:58:33 PM

Çok basit . Önüne gelen ico çıkartmaya çalışıyor. Scam olan çok fazla. Hal böyle olunca, artık eski ilgi kalmadı icolara. Bu sebeple bountyler in bile çoğu kazandırmaz oldu
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 21, 2018, 06:53:23 PM

Piyasa yeniyken herkes pastadan pay almaya çalışıyor. Bunu da bir whitepaper yazdırıp, bir de internet sitesi ile gayet ucuza yapıyorlar. Sonra da bir ethereum contractı. İco hazır. O kadar boş proje var ki, insanların güveninin azalması boşa değil. Herkes akıllı olup araştırarak yatırım yapsa sorun olmayacak ama 5x-10x vaatlerine kolayca kanıyorlar.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: