Bitcoin Forum
May 25, 2024, 03:37:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ALTIN VURUŞ ( Son Başlık Hoşçakalın )  (Read 1888 times)
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
August 29, 2018, 09:19:11 AM

Ne kadar gereksiz bir başlık olmuş bu piyasadaki çapın eğitimin nedir ki böyle konuşabiliyorsun. 75k dan btc aldıysan bişey diyemem size asla boğa gelmeyecek Smiley
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 29, 2018, 09:36:33 AM

Umarım, gerçekten de son başlık olur bu başlık Smiley
Altın Vuruş nerede, göremiyorum. Bir tek göremeyen de ben değilim anlaşıldığı üzere.
Neyse sayende, başlığın albenisine kapılıp meraktan girdik okuduk  Cool
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
August 29, 2018, 10:36:38 AM

Bir deli kuyuya taş atıyor, kendini akıllı zanneden delilerde başka başka taşlar atıyor.

Herkes müneccim ya...
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
August 29, 2018, 04:40:28 PM

Yav bir kere de ağzından iyi bir şey çıksın, nedir bu olumsuzluk nedir bu en vahim senaryoları yazıp paylaşma isteği Smiley Buraları bırakıp gitmene ne gerek vardı, sen yine gel yaz ama milleti delirtme  Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
August 29, 2018, 04:54:29 PM

Post sahibinin dedikleri tutar mı bilemem fakat gerçekten manasız değer sahibi bir çok altcoin piyasadan silinmediği sürece kripto borsalar rayına oturmayacak bu kesin. Fikir yok, ürün yok, ekip yok ama reklamla iş götüren sürüyle proje var piyasada.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
August 29, 2018, 07:30:42 PM

2018 son ceyreginde beki biraz toparlanma soz konusu olabilir ancak asil boga beklentisi 2019 un ikinci ceyreginde beklenmekte. Bu surece kadar Bitcoin de kalabilmek mumkun ise mantikli olacaktir. Ben sahsen Ethereum'un yakin surec icerisinde su anki degerinin en az iki katina cikacagini inaniyorum. 
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 29, 2018, 07:32:53 PM

katılıyorum boğa falan uun süre olmayacak sacma sapan koinler cıkıyor milyonlarca dolar para topluyorlar ve batıyorlar güven sıfır
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 30, 2018, 10:33:24 AM

Konuyu açan arkadaş galiba iyi para kaybetti ve bu psikoloji ile böyle bir başlık açtı btc nin 150 doları gördüğü zamanları bilmiyor galiba
Düşüş sürebilir ama çıkışta herkes kazanaca
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
August 30, 2018, 11:16:00 AM

Herkes fikrini belirtmekte özgür ama keşke bu tahminlerde bir dayanaklandırma da olsa. Kripto paralar için ben açık bir gelecek ön görüyorum zor da olsa.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
August 30, 2018, 11:19:14 AM

Herkes fikrini belirtmekte özgür ama keşke bu tahminlerde bir dayanaklandırma da olsa. Kripto paralar için ben açık bir gelecek ön görüyorum zor da olsa.

Evet bir dayanak olsa güzel olur du ama mevcut durumda ki dayanakları herkes aşağı yukarı görüyor.

Sende aynı şeyi yapmışsın acık bir gelecek görüyorum demişsin ama bir dayanak göstermemişsin Smiley

Güzel günler gelecek mi , gelmeyecek mi , gelecekse ne zaman gelecek bunların her biri bir öngörüdür. Tahmindir veya temennidir. Her ikisi içinde dayan gösterilebilir hemde sağlam dayanaklar ama bu ikisinin de olacağı anlamına gelmez
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 30, 2018, 11:44:49 AM

Kimsenin dediği tahminlere göre yatırım yapmayın ve lütfen kimse kimseyede boş boş tahminlerini tavsiye etmesin bu piyasada gelecek hakkında bir şey bilen kimse olamaz
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 09:11:43 PM

Twitter fenemoni kripto para uzmanı grafik yapan analiz yapan diyerek arkasından gidenlerin yüzde doksan beşi parayı balinalara kaptırdı dersini aldı. Yatırımcıyı pazara küstüren balinalar altın vuruşu yapsın.
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
August 30, 2018, 09:29:51 PM

Umarım bir daha yolunuz düşmez bu foruma. Böyle saçma sapan konu açıp hiç bilgisi olmayan birini kuşkuya düşürmekte neyin nesi. Bu piyasada emin konuşanlardan uzak duracaksın arkadaş.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
August 30, 2018, 09:43:36 PM

arkadaşlar Allah rızası için şu bebenin başlığını yeşillendirmeyin. Bi arkadaşımızında da dediği gibi 75kj dan btc almış olacak ki bu arkadaşa uzun süre boğa gelmez. bu da bu karın ağrısıyla böyle başlıklar açar
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
August 30, 2018, 09:45:25 PM

Düşmekten korsak uçağa binmezdik. Üzülmeyeceğiniz değerlerde yatırım yapın diye baştan beri söylüyorlar. Benim kaybedecek bir şeyim yok varsa kaderimizde kazanırız .

01yumurta01
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
August 30, 2018, 10:32:57 PM

Şuan ne olur bilinmez ama bu piyasada hep beklenmeyen şeyler oluyor emin değilim şuan ne olur biter ama bu kadar zarardayken satmakta tabi çok saçma geliyor bana yapacak bir sey yok suanlık holdlamaya devam edeceğiz.
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
August 30, 2018, 11:55:31 PM

Altın vuruş bir son olmasını anlatıyor, devrimsel nitelikte bir teknoloji blockchain sözkonusu ve doğal olarak kripto paralar kullanılacak, altın vuruş ne alaka yeni başladık.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 31, 2018, 12:14:51 PM

Delikli demir çıkacak mertlik bozulacak,dünya ve ay kara bulutlarla ortulecek her taraf karanlık olacak .Hocam nostradamus kehanetleri gibi olmuş keşke sebep kaynak gostersen de insanlar da yararlansa Smiley
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
August 31, 2018, 12:22:37 PM

Arkadaşın yazısında tek hoşuma giden şey son başlık cümlesi inşallah sözünü tutar ve bir daha başlık açmaz. Yahu bu kadar eminsin bu kadar her şeyi biliyorsun sonucu nasıl rezalete bağlıyorsun biraz aklı başında hareket edin. Tamam piyasa yerlerde dipleri gördük kabul ama eninde sonunda güzel günler illa ki gelecek çünkü geleceğin teknolojisi bu. Gelmezse zaten yapacak bir şey yok o yüzden çok kasmamak lazım.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
August 31, 2018, 04:55:44 PM

kesin bilgi olmayan pazarda kesin kanaat için acele eden terste kalır çok yükselecek diyene veya çok düşecek diyene aldırış etmeyin. altın vuruş nihayetsizlik anlamında kripto pazarını anlatmaz.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: