Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:21:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin Kurucusu: Litecoin Satın Almayacağım  (Read 539 times)
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 1

View Profile WWW
August 28, 2018, 06:18:13 PM

Litecoin - Dolar grafiğinin en tepe noktasında ( all time high) sattı elindeki bütün litecoinleri. Muhtemelen sonraki en düşük noktada da önemli bir kısmını 1/7 - 1/8 fiyatına geri aldı. Muhtemelen alım yapmaz tabi bu noktalardan.
1715102503
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715102503
Reply with quote  #2

1715102503
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 28, 2018, 07:03:06 PM

Bazıları satıştan elde ettiği kâr nedeniyle eleştirse de bence adamın yaptığı şey çok doğruydu. Bir kişinin hem yönetici hemde çok fazla coin sahibi olması merkeziyetsiz yapıyı sıkıntıya sokardı ve bu durum ortadan kalktı bence.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
August 28, 2018, 07:04:41 PM

Litecoin Sanırım bu açıklamadan sonra eski günlerini arar olacak charlee lee bile Bunu söylüyorsa ben bir yatırımcı olarak bundan uzak durmayı tercih ederim tabi sizin kendi kararınız farklı olabilir saygı duyuyorum
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 28, 2018, 07:07:01 PM

Litecoin Sanırım bu açıklamadan sonra eski günlerini arar olacak charlee lee bile Bunu söylüyorsa ben bir yatırımcı olarak bundan uzak durmayı tercih ederim tabi sizin kendi kararınız farklı olabilir saygı duyuyorum

Adamın burada söylediği LTC'nin riskli olduğu değil. Manipüle edildiğini düşündüğü için elindeki LTC'leri sattı. Yoksa yaratıcısı olduğu kripto paranın yükseleceğini, güvendiğini her yerde söylüyor.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
August 28, 2018, 07:09:35 PM

Söylediği gibi bir çıkar çatışması sebebiyle sattıysa, ortaklarıyla alakalı bir problem olduğunu gösteriyor, doğal olarak onlar için reklam yapmaması da gayet normal.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
August 28, 2018, 08:25:35 PM

aslında bir yönden iyi birşey bu çünkü tüm coinler tek elde toplanmaz lakin nedense bunu neden insan açıklama gereği duyar diye düşünüyorum
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 28, 2018, 08:32:49 PM

adam tepe fiattan elindekileri okuttu milyarder olmuştur zaten neden alsın bu fiyatlardan tekrar bizim anamızı aglattı litecoin
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
August 28, 2018, 09:56:15 PM

Elindeki litcoinleri satınca büyük bir düşüş yaşamıştı ltc. Bu haberden sonra da bir düşüş yaşayabilir mi diye düşünüyorum. Önce malına sahibi, sahip çıkmalı.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
August 29, 2018, 09:41:58 AM

Buna benzer bir muhabbeti aylar öncesinden hatırlıyorum sanki, o zaman da adamın hepsini satması olay olmuştu galiba. Litecoin diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim Smiley

Aynen. Spekülasyon oluyor diye sattım demişti. Buna mahal vermemek için. Yalanlarını sikiyim hepsinin Smiley kaldırdılar paraları o ara şimdi insanları düşünen pozlarındalar Smiley

...
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
August 29, 2018, 03:17:49 PM

Ne garip bir adamdir bu Charlie.  Bir zamanda litecoin bile almayin demisti. Simdi de litecoin almayacagim diyor. Bir kisi kendi coini hakkinda neden boyle konussun ki.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
grandepl
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
August 29, 2018, 04:51:47 PM

insanların kendi kurdukları kripto paralar bile yatırım için riskli görülebiliyor. yani biz neye güvenip de yatırım yapacağız bilemiyorum.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
August 29, 2018, 06:35:30 PM

Buna benzer bir muhabbeti aylar öncesinden hatırlıyorum sanki, o zaman da adamın hepsini satması olay olmuştu galiba. Litecoin diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim Smiley
Doğrudur hocam 2017 yılında elindeki tüm LTC'leri sattığını söylemişti. Şimdide böyle bir açıklama yapmış ne derdi varsa artık.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
August 29, 2018, 06:53:12 PM

Zirveden sattığı için almıyordur.Yada daha da diplere gideceğini bildiği için almıyordur.Kendi parasına değer verip geri alım yapmıyorsa eğer,insanlar niye litecoin alsın ki..Bana göre litecoin bir balondu ve söndü.Bakalım bundan sonra ne olacak...

▔▔▔▔▔
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
August 29, 2018, 08:11:49 PM

Belkide fiyati daha düşük bir coin üretti elindeki paranın hepsini de ona yatırmıştır. İlerde yeni coinim bu diyerek çıkabilir

adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
August 29, 2018, 08:38:06 PM

Açıkcası adamın dediği bana pek inandırıcı gelmedi. Kendi tokeni yüksekken sattı elindekileri çıkardı. Şimdi bekliyor mu yani daha düşer diye mi bekiyor ondan dolayı mı almıyor kafam karıştı Grin
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
August 29, 2018, 08:40:09 PM

Neden satın almayacağını da söyleseydi bari yeni token mi çıkartıyor da parayı ona yatırıyor. Yada ilerisi için daha değerlenecek bir coine yatırım yapmayı düşünüyor elindekine güvenmiyor mu?
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
August 29, 2018, 08:57:46 PM

İyi halt yiyecekmiş litecoin fiyatının buralara gelmesinde bu adamın aldığı bu kararlarda etkili diye düşünüyorum. Sahibinin elinde tutmadığı bir coine milleti çekmeye çalışması normal karşılanır mı.

dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
August 30, 2018, 12:08:25 PM

Çıkar çatışması yüzünden satmismis .Tamam anladık kriptonun ltc nin geleceğinden bahsediyorsun ama kendi yatirimcina destek olmuyorsun bence bı mantıksızlık var bu işte
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
August 30, 2018, 12:47:41 PM

Bunu dedikten snra bir çok yatırımcı zaten paradan çıkıyor.Bu adam sürekli böyle şeyler söyleyerek ne yapmak istemekte anlamıyorum.Bir arada tüm ltcleri sattım falan demişti snaırım dump olmuştu.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 30, 2018, 12:54:22 PM

Litecoin çok eski bir coin bitcoin ile beraber büyüdüler çocukluk arkadaşı bunlar kurucusunun alıp almayacağı bence çok ta önemli değil yapacağını yapmış zaten böyle bir açıklama yapması da ayrıca şaşırtıcı

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: