Bitcoin Forum
June 15, 2024, 03:52:27 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Elon Musk: Ethereum satın almak istiyorum  (Read 12555 times)
cryptocorc
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 10, 2018, 03:57:36 PM

Ben de satın almak istiyorum Elon MUSK kadar paraya sahip değilim sanırım Elon MUSK'ın aklında kripto para platformu yaratmak gibi karlı bir iş fikri var yoksa kripto kitabı ile resim niye versin veya sürekli kripto para birimleri hakkında açıklama yapsın.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
November 11, 2018, 01:00:34 PM

güzel cümle Ethereum satın almak istiyorum geçen yıl dünya çapında ünlü şarkıcıların tırnaklarına kripto para amblemlerini işleyip sosyal medyada resim paylaştığını gördüm. ünlü insanların yapacağı reklam pazara ilgiyi toplar.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
DervisKing
Member
**

Activity: 71

View Profile
November 12, 2018, 11:53:30 AM

Boklamışmı övmüşmü belli değil scam olsada kelimelerini kullanmasada daha büyük bir yankı uyandırırdı
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
November 12, 2018, 03:30:33 PM

Boklamışmı övmüşmü belli değil scam olsada kelimelerini kullanmasada daha büyük bir yankı uyandırırdı

Bi nevi dediğimi demiş Smiley

...
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
November 12, 2018, 06:07:09 PM

tabii ki adamın yatırımı olabilir, reklamını yapmak isteyebilir. neredeyse tüm dünyanın tanıdığı bir insan en nihayetinde ki teknoloiyle de çok içli dışlı.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
November 12, 2018, 11:06:05 PM

Elon yeni nesil iş insanı tayfasının temsilcisi yerleşik finans pazarına aykırı söylemleri sık sık dile getiri cilanın altını kazıyınca fırsatçı yalancı yüzü ortaya fırlar buyursun alsın bendeki etherleri vereyim kendisine

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
cannbola
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
November 12, 2018, 11:09:29 PM

Keşke şöyle yüklüce alsa sonra aldığını belgelese. Biraz tanıtımlarda falan boy gösterse. Oturduğu yerden şöyle güzel böyle iyi demekle olmuyor maalesef.

token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 15, 2018, 03:36:26 AM

vay adam Ether almadı galiba 180 dolara düşen Ether  yatırımcıyı ürküttü Musk bizi gaz getirdi hiç yapmayacağım düşünmediğim halde Ether aldım faturayı Elon Musk'a bizzat göndereceğim. kendisi borsa manipülasyonundan sabıkalı biri olarak tazmin edecektir.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
December 13, 2018, 11:47:55 AM

bundan bahsettiğinde yanlış hatırlamıyorsam ethereumun fiyatı 400-500 arası gidip geliyordu. şimdi 90 dolar seviyesinden alıyor mudur acaba?
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
January 10, 2019, 03:11:09 AM

bu da ortaya bir laf attı geri çekildi. artık ne kadar cenabet bir adamsa piyasa tepetaklak oldu hala kendisine gelemedi ethereum.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
tokenexpert
Jr. Member
*

Activity: 128
Merit: 1

View Profile
January 12, 2019, 01:42:12 AM

Adam ters kolpa yapmış beyler, durumu şimdi anlıyoruz Smiley
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 12, 2019, 06:53:44 AM

şu haber yapıldığında ether 500 dolar civarıydı diye hatırlıyorum. onun takipçilerini biraz yanlış yönlendirdi açıkçası 80 dolara kadar dump yapmıştı en son. parada duran için dumplar her zaman fırsat.

tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
January 12, 2019, 07:12:22 AM

bunun sonunda ne oldu acaba çok merak ediyorum. 500 dolardan aldı mı elon yoksa sadece ortaya bir laf mı attı.

nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 20, 2019, 11:05:17 AM

sen keşke ethereum almak istiyorum demeseydin eloncuğum. yüz yılın cenabeti gibi karabasan gibi çöktün üzerimize.

zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
January 20, 2019, 12:49:31 PM

nereden nereye eridi ethereumun fiyatı. aldıysa söyleyelim bu fiyatlardan da lasın ortalamayı düşürür en azından elon  Grin

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 20, 2019, 04:11:55 PM

Almazsan amk. Bu kendi kriptosunu çıkaracak söylim.

...
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
January 20, 2019, 04:35:35 PM

Elon Muskun böyle bir açıklama yapması çok enteresan aslında.Ethereuma yatırım yapmak yerine Elon Musk istese belkide Tesla Coin diye bir coin çıkarabilir  Cheesy

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
January 20, 2019, 04:40:17 PM

Geleceği en parlak olan altcoin Ethereum ve tabiki de Elon Musk'ın ethereum satın almak istemesini gayet doğal karşılıyorum. Şöyle de bakılabilir bu adam almak istiyorum diyorsa bunda etherde iş var fiyatı artacak
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 20, 2019, 06:00:06 PM

Elon Musk twitterde takip ettiğim kişilerden birisi. Kendisine kulübe hoşgeldin demiştim hatta Smiley Gayet iyi bir şey yapmış. Zaten teknolojiyi takip eden biri olarak Elon Musk'ında ETH istemesi normaldir. Belki girse daha çok şey ister Smiley
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 20, 2019, 07:04:11 PM

adamın tek bir tweeti bile milleti galeyana getirmeye yetmiş gerçi birkaç milyon dolarlık ethereum alsa ethereumun fiyatı biraz da olsa pumplanır ama alacak adam gidip borsadan almaz sanırım  vardır bunun da kalpazanları  Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: