Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:20:52 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Albayrak: Atmamız gereken adımları biliyoruz  (Read 1600 times)
semimall
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
September 07, 2018, 10:06:25 AM

keşke inanabilseydim bu sözlere hayat biraz daha kolay olurdu. kimsenin bir algı oluşturmaya çalıştığı falan yok zaten buna ihtiyaç da yok. sık kullandığınız şeylerde anlamanız zor ancak senede birkaç kez satın aldığınız şeylerin fiyatını daha net hatırlarsınız. farkı anlamak için onlara bakın.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
September 07, 2018, 11:20:21 AM

Bakan Albayrak dün yayınlanan son haberlere göre kamuda tasarruffa gitmeye başlanmasının talimatını vermiş  ,kamu kuruluşlarından ve belediyelerden kiralık araç listeleri istenmiş ,yerli makam aracına ve araç sayısının azalattılması talimatı verilmiş ,bakalım bakan bey diğer konulardada adım atacakmı.
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
September 07, 2018, 06:23:10 PM

"BANKALARIMIZ GÜÇLÜ ŞEKİLDE YOLA DEVAM EDİYOR" bankalarımız o kadar güçlü bir şekilde yola devam ediyor ki arada bir sistem arızalanıyor ve tak dolar yarı fiyatına halkımıza satışa sunuluyor Smiley
YusufOlmez
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
September 07, 2018, 06:56:32 PM

Güzel kardeşim adımları biliyoruz diyoruz da milletin anası ağladı be, psikolojik hedef 5 lira idi. 1 dolar 5 tl olunca ne yapacağız diye deli gibi düşünürken  1 gecede 6.5 oldu. Hangi önlemden bahsediyoruz ? Şimdiki psikolojik hedef ise 7 tl ama yakında 10 a dayanacak bu
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 07, 2018, 07:31:34 PM

Batan şirketler nasıl ayağa kaldırılır, iflas vermiş şirket nasıl ülkenin devi haline gelir?
Nedense aklıma bu sorular geldi Cheesy atılması gereken her adımı biliyonuz da neden her konuşmanızdan sonra dolar daha da yükseliyor? Umarım bu dönemi bir an önce atlatırız da ülke kendine gelir. Gidişimiz gidiş değil (:

chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile WWW
September 07, 2018, 08:04:59 PM

Atılacak adımları herkes biliyor söylüyor yazıyor ama buda tabiki bir anda olacak işler değil biraz dikkatli biraz kararlı ve kendi üretimimize ağırlık verebilirsek inşallah daha güzel günler bizleri bekliyor olacaktır diye düşünüyorum. Önce devlet sonra millet top yekün tasarruflu bir tutuma geçmemiz şart.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
September 07, 2018, 09:24:43 PM

Bu açıklamalara karnımız tok çünkü atılması gereken temel adımları 10 yaşındaki çocuk bile biliyor günümüz dünyasında. Önemli olan neyi bilip bilmedikleri değil, düzgün bir şekilde çözüm üretebilecek gerçek işler yapmaları. Umarım yapabilirler Smiley
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 05:30:28 PM

evet atmamız gereken adımları biliyoruz ama para olmadığı için meb kitap basamıyor iddiaları dolanıyor, valiler araçlarını ultra lükse çeviriyor. maşşallah, amin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
September 09, 2018, 07:07:28 PM

evet atmamız gereken adımları biliyoruz ama para olmadığı için meb kitap basamıyor iddiaları dolanıyor, valiler araçlarını ultra lükse çeviriyor. maşşallah, amin.

MEB'in parasızlıktan kitap basamayacağını düşünmüyorum. O kitapların kimsenin kendi keyfine göre basılmadığı aşikar. O basımlardan parayı kazanacak olan kişi yine kendilerinden biri olacaktır. Kitap basımından da çok güzel cep doldurulur.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
September 09, 2018, 08:16:12 PM

atmamız gereken adımları biliyoruz iyi güzel de neden atmıyoruz? ekmek en az iki lira olmalı diyor fırıncılar, bim a 101 bile zam üstüne zamn yaptı. e hadi artık atın adımlarınızı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 10, 2018, 02:39:52 AM

Evet sayın bakanım biliyor olmanız ülke ekonomisini çok rahatlattı. bu arkadaşlar göremiyor mu somut adımlara ihtiyacımız olduğunu?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
eymareddd
Newbie
*

View Profile WWW
September 12, 2018, 08:56:18 AM

evet bugün bir adım daha geldi. varlık fonu başkanı tayyip yardımcısı da damat bey oldu. harik bir adım. mükemmel bir plan gerçekten de.
1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 12, 2018, 10:26:06 AM

Nasıl ne şekilde adım atılacaksa bir an önce atılmalı ülke ekonomik olarak her geçen gün işler oldukça sıkıntılı ve işin içinden çıkılmaz bir hale geliyor ,hükümet daha net adımlar atmalı .
clementoniiiiii
Newbie
*

View Profile WWW
September 12, 2018, 12:15:19 PM

bu adamın adını gördükçe sinir kat sayım artıyor ve içimden geçenleri buraya yazamıyorum. yazsam hapisten çıkamam biliyorum. döner elbet bu devran.
nefsim
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 6

View Profile
September 12, 2018, 12:23:37 PM

Ne yalan söyleyeyim Damat beyi istemiyor ve baya eleştiriyordum. Göreve geldiğinden beri krizi yönetmesinde %60 başarılı buluyorum. Faiz artırmadan da doların ateşini bir nebzede olsa söndürmeyi başardı. Damattan bu kadarını bile beklemiyordum. Umarım güzel şeyler yapar. Özellikle de vergide adaleti sağlamalı..

Bu konuda aynen bende böyle düşünüyorum. Faiz artıracak diye bekleyenlerin sayısı çok fazla adamlar faiz artırıma gitmeden doları dengeliyor. Zaten şu aralar doların düşmesinide kimse mantıklı bulmuyor. Herkes ters köşe.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
September 12, 2018, 10:11:55 PM

Bu ülkede gerçek sorunlar hariç her şeyi mesele haline getirip kendi ayağımıza dolayan, saçma sapan zihniyetli kişiler tarafından yönetiliyoruz. Acısını zulmünü komple çekiyoruz. Boş işlerle uğraşıp insanların her türlü duygusunu sömürecekleri yerde biraz ekonomiye kafa yorsalardı senelerdir. Balon gibi şişirdikleri inşaat sektörü de patladı patlayacak.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
September 12, 2018, 11:57:29 PM

Vay arkadaş. Biliyorsan bize de söyle de moralimiz düzelsin. Bildiklerini bir de biz görelim. Gizli kapaklı sözler ile ekonomi mi yönetilir. Sen yol haritasını çıkar, bilip bilmediğini bizler de görelim.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
September 13, 2018, 12:59:00 AM

Kredi alıyorlar, vade belli değil faiz belli değil, her gün birisi çıkıp ekonomi düzelecek diyor ortada para yok.

KADININ BİRİ ÇIRIL ÇIPLAK TAKSİYE BİNER "SÜR" DER
TAKSİCİNİN GÖZÜ SÜREKLİ KADININ ÜSTÜNDEDİR,
KADIN TAKSİCİYE "NE BAKIYORSUN SÜREKLİ HİÇ ÇIPLAK KADIN GÖRMEDİN Mİ" DER
TAKSİCİ "HAYIR BEN SİZE BAKMIYORUM, PARAYI NEREDEN ÇIKARACAKSINIZ ONA BAKIYORUM" DER.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 13, 2018, 07:59:32 AM

Adımları atmaya hızlıca başlamalarını temenni ediyoruz. Ve günü kurtarmaya yönelik değil de kapsamlı ve uzun soluklu adımlar atılır umarım.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:32:33 PM

Ülke ekonomisini düzeltecek adımları en az sokaktaki halkta biliyor ,iktidar olmak ile muktedir olmak arasındaki ince çizgiyi anlayabilirlerse o zaman başarı gelir ,Sen adımalrı bilsende o adımları atmadığın sürece bir işe yaramıyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: