Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:50:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: PundiX-NPXS 2019 yılına damga vuracak tokenlerden biri olacak  (Read 1798 times)
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 01, 2018, 09:58:51 PM
Last edit: November 29, 2018, 09:48:49 PM by elcezireex

Başta çok dikkat çekmemişlerdi hatta icoları bile o kadar iyi değildi ama sonradan biri bayağı hypeladı coini ve binanceye kadar girdi coin güzel proje ama tutar mı onu zaman gösterir şuan erc-20 olan diğer coinlerden farkı yok gözümde.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 01, 2018, 10:18:14 PM

pundixi yükseldiğinde satacaktık ya gerçekten cok iyi bir yatırım oldu ve iyi kazandırdı ama ilerleyen zamanda ne olur bekleyip göreceğiz umarım yükselir.
kartepe
Full Member

Activity: 490

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 01, 2018, 10:56:42 PM

Airdrop mantığı değişmiş galiba. Artık elinde tuttuğun gün sayısı kadar %7.2 veriyorlar. Ekip son hafta alıp snapshot alınınca satilmanin önüne geçmiş bence

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
November 02, 2018, 12:36:04 PM

Süreç olarak icosundan bu yana benim araştırma yaptığım projelerden birtansei kendisi uzun vadede varlığını sürdürebilecek potansiyeli görüyorum açıkçası.

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 02, 2018, 01:27:11 PM

Bitrex'e girdi pek fiyata etki etmedi.7,3 airdrop bitmesine 2 ay var.Airdrop bitmeden bu baskıyı kaldıracak gibi gözükmüyorlar.Sabreden kazanır.Bu kadar beklendlğine değsin

████████████         AVXChange         ████████████
jhontwis
Full Member

Activity: 756

View Profile
November 02, 2018, 02:07:21 PM

Ufak ufak yatırım yapmaya çalışıyorum. Sermayeyi arttırdıkça pundix almak mantıkı geliyor en az 1 milyon alıp kenara atma hedefim var ileride 100 satoshiyi geçecek gibi.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 02, 2018, 02:24:11 PM

24 den aldım ve sabırla bekliyorum. Airdroptan gelenleri de tutmaya devam bu ay gelmedi daha bekliyorum 4 gözle

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
November 02, 2018, 02:50:44 PM

24 den aldım ve sabırla bekliyorum. Airdroptan gelenleri de tutmaya devam bu ay gelmedi daha bekliyorum 4 gözle

Airdropları her ayın 15 i gibi dağıtıyorlar. Biraz daha bekleyeceksiniz bu durumda:) Ya da bana (Binance)her zaman ayın 15'inde geldi. Teasüfte olabilir bilemiyorum.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 02, 2018, 03:05:48 PM

Airdropları her ayın 15 i gibi dağıtıyorlar. Biraz daha bekleyeceksiniz bu durumda:) Ya da bana (Binance)her zaman ayın 15'inde geldi. Teasüfte olabilir bilemiyorum.

Hala sürüyor mu bunların airdropları bitmedimi fiyattada hiç düşme olmuyor güzel takım çalışması bu başka coinler olsa kesin çakılırdı fiyat olarak airdroplardan sonra cidden başarılı bir coin pundix
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 08, 2018, 08:45:37 AM

PundiX Güney Kore borsası Upbit'de.Upbit duyurular kısmında PundiX ile beraber Zilliqa(ZIL), Moss Coin(MOC) 9 Kasım'da (yarın) listeleyeceğini duyurdu.Bittrex 43 milyon upbit ise 211 milyon dolar hacmi işlem görüyor piyasada cmc verilerine göre.Bittrex'in 5 katı hacim büyüklüğünde bir borsanın PundiX fiyatına etkisini görebiliriz.Büyük borsalara açılması olumlu gelişmeler PundiX için.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
November 08, 2018, 10:29:15 AM

olası bir tez pundi güzel pr yaptı fakat binance'de botlar ve balinalar fena duvar çekmiş durumda gerçi istedikleri zaman açarlar.. bakalım neler olacak göreceğiz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 08, 2018, 10:53:42 AM

Evet balinalarının botları yüksek duvar koyuyor.1 milyarlık duvarı bir anda 1 sat aşağı çektiklerini gördüm.Tahminim en büyük duvarı koyan Binance.Tamam dediklerinde duvarları kaldırıp yükseliş başlayacaktır.7,3 airdrop'un bitmesine 2 ay var.Tahminim 2 ay ufak ufak yükseltmeleri.İpin ucunu birden bırakmayacaklar.Büyük borsalara girmelerini de bekliyorlar.Bu kadar yüksek miktarda topladıklarını fomo ile satmak için.Okex cüzdanına yüklü girişler devam ediyor.Upbit'den sonra sıra OkeX'e gelecek gibi gözüküyor.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 08, 2018, 11:10:56 AM

Balinalar eğer sağlam pundix topluyorsa büyük borsalara girince orada yüksekten satacak demektir. Daha önce binanceye girmeden önce meşhur bir cüzdan vardı. Binance ye girince yukarıdan bastılar

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
November 08, 2018, 11:42:55 AM

böyle yüksek yüzdeli aylık düzenli pay dağıtan koin ve tokenlerden özellikle uzak durmanızı öneerim.
en parlak zamanlarında forumda millet çılgın atıyorkende benzer uyarıyı yapmıştım ki kısa süre sonra fena çakılmıştı.
beyto06
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 10, 2018, 02:16:45 PM

hocam pundi-x bittrex deki hesaplar için de airdrop veriyor mu ? bu konuda bilginiz var mı ?
beyto06
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 10, 2018, 02:22:53 PM

Bittrex borsasındaki hesabımızda bulunan pundi-x ler için airdrop alabilir miyim ? Bittrex airdrop u destekliyor mu ? Bu konularda biraz yabancıyım kusura bakmayın. Bilginiz var ise benide bilgilendirirseniz sevinirim.

Burdan çıkacak sonuca göre ufakta olsa alıp hesabımda uzun vade ( 1-2 yıl ) bekletmeyi düşünüyorum. Sizce doğru bir tercih olur mu ?

Yardımcı olan herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
November 10, 2018, 10:48:50 PM

Bittrex'i net olarak bilmiyorum, ama binance'in dağıtım yaptığını biliyorum.

Yerinizde olsam binance kullanırım zaten her yönden daha ileride bittrex'e göre.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 10, 2018, 11:01:54 PM

Vurur ya vurmaması için bir neden yok pos makinalarını dğıtıyor her yere adamlar bunlar iş yapmayacakta kimler iş yapacaklar tabki 2019da piyasa daha iyi olacaktır yükselir şuanki fiyatını 4e bile çok rahat katlar.
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
November 10, 2018, 11:06:58 PM

Npxs çok kişiye kazandırmış olabilir ancak zirveden alanları tam anlamıyla patlattı böyle bir grafik yok Binanceden sonra roket gibi çakıldı. 25 satoshilerdede frenledi belkide alım için uygun zamanlar
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
November 11, 2018, 09:48:53 AM

PundiX ile bir çok kişi zengin oldu, bir çok kişinin de elinde kaldı bu token. Binance'de listelendikten sonra her geçen gün biraz daha düştü. Elinde tutanlara sabırlar dilerim.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: