Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:03:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Vitalik; Ethereum ve Bitcoin Blockchain'leri Berbat dedi.  (Read 797 times)
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 06, 2018, 06:00:21 PM

Charlee lee de litecoin için satış verdiği zaman dedim adam kendi çıkardığı coine güvenmiyorsa ne beklenir burada da ethereum kurucusu ethereumun blockchainlerinin berbat olduğunu söylemesi artık eth de bitti gözüyle bakmama sebep oldu
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714806231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714806231
Reply with quote  #2

1714806231
Report to moderator
okanzambrotta
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
September 06, 2018, 06:05:00 PM

Hahhaha Allah razı olsun kardeş gel bir de sen vur Grin Bana yine sinirsel bir gülme gelmeye başladı bu ara, 1000 küsurlerden satmadığım eth’ler ile bekliyorum. Kafama mı tüküreyim, inadıma mı tüküreyim ne yapayım artık bilemedim Smiley

Bende 1400 seviyelerinde satmadım düştükçe daha fazla ne olabilir dedim daha kötüsü olmaya başladı cenabetmiyim neyim bu nasıl bir bedeviliktir dicem ama sadece ben etkilenmediğim için diyemiyorum
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
September 06, 2018, 06:38:51 PM

Sanırım pos'un ne kadar gerekli olduğunu vurgulamaya çalışıyor bu şekilde konuşarak. Bitcoin ve ethereum blockchainleri berbat ise diğerleri çöp o zaman. Piyasayı ayakta tutan 2 tane coin var zaten, bunlarda çöküşe girince piyasa allak bullak oluyor. Dün öğlen saatlerinde market cap 240milyardı şu an 201milyar.

Katılıyorum, bence de pos'a geçişin önemini vurgulamaya çalışıyor. Ancak bu açıklamasının başlıktaki şekilde düz mantık algılanacağının ve kendi coin'ine fiyat olacak zarar vereceğinin farkında olmadığını düşünmüyorum. Smiley
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
September 06, 2018, 06:42:14 PM

Yarın öbür gün çıkıp etherium v2.0 POS geçiş yapıp fiyatını katlayabilirler; bu adamlar piyasayı ters insan psikolojisi ile yönetiyorlar.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 06, 2018, 06:56:37 PM

Vitalik'in amacı ne? bu hafta ne kadar içinde biriktirdiği varsa dışa vurmaya başladı. hani daha makul, ılıman açıklamalar yerine şahin açıklamalar. o zaman sormak lazım. madem ethereum blockchaini berbat neden ethereum oluşturma gereği hissettin. hiç yapmasaydın.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 06, 2018, 07:14:08 PM

Adam POW dan POS a geçilmesi gerektiğini söyledi.Nerenizle okudunuz,nerenizle dinlediniz,nerenizle çeviri yaptınız? Ahaber gibi haber paylaşıyorsunuz vallahi.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 06, 2018, 09:30:36 PM

Adam POW dan POS a geçilmesi gerektiğini söyledi.Nerenizle okudunuz,nerenizle dinlediniz,nerenizle çeviri yaptınız? Ahaber gibi haber paylaşıyorsunuz vallahi.

Ahaber benzetmesi yerinde olmuş, bu kadar göz göre göre konu çarpıtılır.

Arkadaşlar paniğe gerek yok, Ethereum hala taş gibi, stabil. Fiyatı 100 $' da düşse, bu gerçeği değiştirmeyecek. Yarın Pos geçtiğinde tekrar zaten 1k $ fiyatlarına gelecektir.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 06, 2018, 10:23:15 PM

Farklı yönden yaklaşmak gerekirse kendilerini oldu tamam olarak görmüyorlar sorunları eksikleri ve yapılması gerekenleri biliyorlar eğer bunları gidermek için adım da atıyorlarsa bu farkındalık bir avantajdır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 11:39:51 PM

Böyle adamlar kazanırlar kendi projesini kötüleyebiliyor nelerin eksik olduğunu görebiliyor ve bunlar üstünde çalışabiliyor bu adamlar keşke herkes vitalik başkanım gibi realist olsada açık açık söyleseler şunları
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
September 06, 2018, 11:50:41 PM

Yüzeysel okuyan ve düşünen bir piyasa hemen kelimeleri seçerek tepki veriyor, vitalik bir geliştirici olarak kripto piyasası hakkında devamlı övgü dolu sözler söyleseydi tuhaf bulurdum, bunu yapan biri değil zaten.
gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 07, 2018, 12:44:54 AM

İnsan kendi malını kötüler mi ya hiç esnaflık yok bu vitalikte  Grin Uamrım bu berbat olma durumunun nedenlerini ve çözümlerini biliyordur ve çözüm için harekete geçmiştir.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
September 08, 2018, 07:45:59 PM

E berbar da bunun için ne yapacaksınız? veya bir şeyler yapıyor musunuz? bu kadar berbat bir altyapıyı neden kurdunuz tarzı soruları kimse sormuyor mu bunlara

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
September 08, 2018, 07:54:57 PM

Timing hatası yapmış posa yakın olunca söylenecek sözü şimdi söylersen illaki düşer. Alttan alım yapmaya niyeti varsa bilemem.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
September 08, 2018, 08:09:18 PM

Ethereum 2.0 çıkacaktı. Ne oldu bilen var mı? Bunun için söylemişte olabilir.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 08, 2018, 08:13:35 PM

Eğer bir tokenin kendi Sahibi tokenini yada coinini kötülüyorsa orada insanların aklında soru işaretleri kalır haklı olarak. İnşallah vitalik ters köşe yapmaz herkesin bir miktar ethereum tuttuğunu düşünüyorum bana göre yastık altına atılmış çeyrek gibi ethereum
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
September 08, 2018, 08:14:24 PM

Biri çıkar blockchain kötü der biri çıkar  elindeki coinlerinin hepsini satar. Bu coin sahipleri piyasayı düşüşünde coinlerinin fiyatını daha da düşürmeye mi çalışıyorlar. Berbatsa kapa çeneni otur yerine geliştirmeye çalış.

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 08, 2018, 08:20:00 PM

Olayın tamamına bakarsak adam objektif biçimde aksayan yönlerini dile getirdiği bir açıklamada bulunmuş. Bu sözleri de etheri gömmek için söylememiş ama fiyatı baz baldığımızda çok hoş sonuçlar doğurmadı işte Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124

View Profile
September 08, 2018, 08:31:18 PM

Bu adam bindiği dalı niye kesiyor ilginç.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
September 08, 2018, 08:37:04 PM

Buralara kadar gelmiş bir adam bindiği dalı kesmez bence. Yaptığı şey durum değerlendirmesi. Gerekli adımları da attığından zerre şüphe etmiyorum.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 08, 2018, 08:41:13 PM

Bu vitaliğin acil yalan söylemeyi öğrenmesi gerek. Adam doğrucu davut. Ağzından çıkan direk etherin fiyatına yansıyor ama o futursuzca eğriyi doğruyu söylüyor. Az Tron (TRX) Justin(ZİYA) gibi olsa ether BTCyi geçecek haberi yok Cheesy
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: