Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:34:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: KALAN SAĞLAR BİZİMDİR  (Read 709 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
September 11, 2018, 06:54:38 PM

Aşağıda yazacaklarim samimiyet doğruluk içerir.

Piyasayı 2013 yılında takibe aldım
İlk Litecoin alımları koinimden yaptım o zamanlar 13 tane Litecoin tanesini 9 TL den aldım
İlk bitcoin alimimi 420 dolarken yaptım
2015 yılında elimde ne varsa sattım kaos hack yıllarıydı herkes olduk bittik mahvolduk diyordu
Benim içimde heyecan inanç vardı bu piyasa yükselecektir diyordum ama paraya sıkıştığım için aldığım coinleri sattım. Satmama rağmen hiç buralardan ayrılmadim bu foruma baktığımda geleceği şekillendiren insanları görüyordum normal insanlardan farkları bir şeyler yapmak istemeleridi bizi buraya toplayan şey farklı olmamizdi.
3 sene sonra cointurkte bitcoin fiyatı açık denizlere giriyor haberini okudum 2016 sonuydu param yoktu alamadım içim içimi yedi dedimki yükselecek biliyorum halving oluyordu.
Hani avngerste söz varya zamanla aynı anda kaybetmek umutsuzca haklı olduğunuzu hissetmek ve başarısız olmak ne demek anlayacaksınız . Evet ben o sözü bire bir yaşadım.alamadim göz göre gözümün önünde x100 yaptılar.
Sonra elime para geçtiğinde altcoinlere girdim boğa sezonunda 2017 de paramı X5 yaptım. Bozdurdum tüm ihtiyaçlarını gördüm. Öyle huzurla dolmustum mutluydum anlatılmaz basarabilmek inandığımız yatırımların gerçekleştiğini görmek muhteşem zevk veriyor.

Şimdi sizlere sesleniyorum Bitcointalk üyeleri.
Umutsuzluğa kapilmayin.
Sabredin.
Gidecek çok yolumuz var.
Gidenler pes edenler kaybedecek Bitcoin tarihe damgasını vuracak öyle böyle değil bırakın gitsinler
Evet daha da düşecek piyasa belki daha çok kaybedecek cogumuz
Ama 2020 de buraya not edin Bitcoin ve kripto paralar tarihe gececekler. Tarihi degistirecekler.

Buraya baktığımda gördüğüm internet 2.0nin erken yatırımcılarını görüyorum girişimcileri görüyorum kazanacağız sabredin hem de çok kazanacagiz!!
Bizi onlardan ayıran şey bugün burada olmamız buradayız çünkü inanıyoruz ve inanç insanı zafere taşır.
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715574889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715574889
Reply with quote  #2

1715574889
Report to moderator
1715574889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715574889
Reply with quote  #2

1715574889
Report to moderator
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 11, 2018, 07:06:57 PM

Bu konuda sana katılıyorum üstad ama şöyle bir şey var. Piyasaya girerken yatırım yapılan miktar çok önemli. Aceleniz olmadan doğru coinleri bularak yatırım yaparsanız uzun vadede çok kazanırsınız. Acil nakit ihtiyacı için tekrar TL'ye dönecekseniz bu parayı sokmayın her zaman daha aşağıya gidebilir bunu unutmayın.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 11, 2018, 07:13:43 PM

Piyasayı sürekli bugün olarak değerlendirmek Aslında doğru bir şey değildir genel olarak düşünmek daha mantıklı olur hem nasıl olduğunu görürüz

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
Mustafaarz
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
September 11, 2018, 07:43:20 PM

Katılıyorum sana bu düşüşten sonra yükselecektir ki uzun vadede bakarsak kesinlikle yükselecektir sayılı bu kadar popüler birşeyin uzun vadede değer kaybetmesi hiç mantıklı gelmiyor
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 11, 2018, 08:08:55 PM

Sağ kalan mı kaldı . Herkes yaralı yaralı olmayan ya piyasayı bırakmıştır ya da yeni öğrenip gelmiştir. Piyasa durumu net olmadığı için en iyisi TL ya da dolara geçip beklemek.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 11, 2018, 08:11:27 PM

Aynen kalan sağlar bizimdir.Bu büyük dalgalı fırtınalı zamanlarda gemisini yüzdüren ilerleyen zamanlarda çok iş yapar.Batıranda zaten geçmiş olsun.Sakin kalıp hedefleri iyi belirlemeliyiz.Yoksa zarar çok olur ve geri dönüşüde zor olur zarardan.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 11, 2018, 08:12:32 PM

Uzun vadede belki dediğin gibi olacaktır ama 2018 de boğa beklentisi içine girildiği için bu boğa asla gelmeyecek. En azından 1-2 yıl bu şekilde 3 çıkar 5 iner... Acelesi olmayanlar için sıkıntı yok ama varını yoğunu katanlar, borç ile kredi ile girenler varsa vay hallerine. Allah sabır versin.

Sabır ve umut diyoruz da bir yere kadar.

Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
September 11, 2018, 09:38:50 PM

vay ünlü yatırımcı halloween666  Grin Grin seni daha iddaalı görmek isterdik buralarda şu şu kadar olacak bu bu kadar olacak diye ama bu konuda dediklerinize içten içe katılıyorum
bitbouillion
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 250

View Profile
September 11, 2018, 10:24:13 PM

Dediklerinize katılıyorum . Sadece beklerken biraz saçlarımız beyazlayacak veya dökülecek . Zaten onlarıda zengin olunca hallederiz .

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 11, 2018, 10:30:26 PM

İlk defa şöyle olumlu bir başlık görüyorum helal olsun valla bu piyasada daha önce olanlar biliyolar ki piyasanın dahada iyi olucağını sadece zamanın gerektiğini biliyolar ama biz hemen para kazanalım hemen zengin olma hayalleri peşinde koşturuyoruz.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
September 11, 2018, 11:20:45 PM

Harfi harfine, hecesinden zerresine hepsine katılıyorum. Resmen içimi okuyup yazmışsınız hocam. Bu işte sabırlı olanlar kazanacaktır. Gelecek bizim Smiley

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 11, 2018, 11:22:14 PM

kalan sağlar bizimdir de sağ kalan varmı bi bakmak lazım detaylıca bana göre hiç yok Smiley nerdeyse sağ falan hepsi ölmüş coinciklerin sanki kışı bekleyen penguen gibiyim
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
September 11, 2018, 11:42:26 PM

Kripto projelerinin deneysel bazda çalışmalarına para yatırıyoruz, bitcoin'in küresel bazda ödeme aracı olmasını bekliyoruz, bu işlerin kolayca olacağını düşünen olduysa aramızda baştan kaybeder.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 11, 2018, 11:50:57 PM

çok gaz verici bir açıklama olmuş ama katıldığım yerler var daha önce görülen fiyatlar belli yaşanan olaylar belli ve onlara dayanarak tekrar yükseleceğini düşünüyoruz hepimiz.biz kripto yatırımcıları çabuk kazanç beklediğimiz için bu zamanlar çok zor geliyor.halbuki 1 yıl önceki fiyatlarla bile girenler halen çok iyi kardalar
tuanvie
Sr. Member

View Profile
September 12, 2018, 12:22:42 AM

Ne yazıkki çoğu kişi silkelendi yani birçok kişide sağ kalan bir şey yok ama yine de burada yazdıklarının bir kısmına katılıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
September 12, 2018, 01:19:32 AM

Muharebeye mi gidiyoruz bitcoin mi hodlluyoruz çözemedim, ulusa sesleniş gibi yazmışsın ama hoşuma gitti Grin Böyle berbat piyasada panik satışı yapmadan dayanabilmek için çelik gibi sinirlere sahip olmak lazım. 2020 filan öyle kesin tarihler belirtmeye lüzum yok, sonuçta ileride birgün her şeyin şu ankinden çok daha güzel ve başka olacağına inancımız var. Bu inanç senin dediğin gibi bizi zafere götürür mü bilmiyorum ama en azından sabredecek güç veriyor.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
September 12, 2018, 06:58:32 AM

Her piyasada bu iş böyledir. Tepeden girilse bile yeterince beklediğiniz zaman para kazanırsınız. Hele de buralardan eklemeler yapabiliyorsanız değmeyin keyfinize.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 12, 2018, 08:11:29 AM

Eninde sonunda yükselecek bunu bilen holderlar zaten bozuk moralleriyle oturuyorlar ama ne zaman olacak işte o karanlık. Ben bitcoin için artık tavan fiyatının 12-13k dolar olacağını düşünüyorum tabi etf onayları gelir veya yasal düzenlemeler olursa o ayrı. ama bu şartlarda altında btc bence öyle aman aman bir tavan yapmaz
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 12, 2018, 08:16:31 AM

Hay yaşa bee... ne güzel de yazmışsın ellerine sağlık hocam... 2013ten beridir buralarda olup da birşeyler başarabilmiş birilerini görmek güzel... Darısı 2020lerde tüm forum ahalisine inşallah...Bol kazançlar...
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 12, 2018, 08:42:49 AM

vay ünlü yatırımcı halloween666  Grin Grin seni daha iddaalı görmek isterdik buralarda şu şu kadar olacak bu bu kadar olacak diye ama bu konuda dediklerinize içten içe katılıyorum

Yorumları okudum, sadece biz ünlü yatırımcı halloween666 fark etmişiz.

Söylediklerine katılıyorum, yine biraz abartmış olsa da, eninde sonunda piyasa rayına girecektir.

Ünlü yatırımcı halloween666'in sanırım birden fazla hesabı var, yoksa üyelik tarihi 2017 gözüküyor. Dur tahmin edeyim, 2017 yılına kadar sadece girip okuyordu, kayıt olma ihtiyacı duymamıştı. Şöyle bir düşünün bakalım yıllarca takip edip, üye olmadığınız bir forum olur mu?

Neyse seviyoruz seni halloween666, iyi kötü forumun içindeki bir renksin.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 12, 2018, 08:58:48 AM

Şu zamanlarda böyle moral verici yazılara ihtiyaç çok. size canı gönülden katılıyorum. Bu piyasaya inancı olanlar eninde sonunda kazanacaklar. Ve üstelik daha emekleme dönemindeyiz. Bir sonraki level daha coşkulu olacak.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 12, 2018, 09:07:29 AM

Okuduğum en iyi motivasyon yazılarından birisiydi. Teşekkürler @halloweenn666. Bende 2013 yılından beri forumu takip ediyorum. Bu zaman zarfında 2017 Aralık ayında güzel kazançlar elde ettim. Fakat yanlış bir hamle ile zamansız bir anda Ethereum'a girdim ve şimdi acayip terste kaldım. Tabi ki paramın hepsiyle girmedim. Başka coinlere de yatırımım var ama en çok şuan Ethereum'dan zarar etmiş gözüküyorum ve satmıyorum. Mecburen uzun vadeli Holder durumuna geçmiş bulunmaktayım. Umarım dediğin gibi olur ve 2020 yılında piyasa yine artış gösterir.

redboxneo
Member
**

View Profile
September 12, 2018, 09:36:43 AM

bu kriptoları aşırı düşürmeseler, tarihi seviyelere de gelemezlerdi. bilerek bunu yapıyorlar. hatta bazı hükümetler ve gizli servislerde bu işin içinde. kriptoları arka planda rezerv para yapmak isteyen R&R ailesi (bitcoin için) özel bir gayret içinde ama bu işin sonu nereye varır bilemiyoruz.
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 12, 2018, 02:11:09 PM

Coinmarketcape girip geçmiş yılların grafiklerini incelerseniz. Bitcoin ne zaman öldü bitti denilse her zaman daha güçlü gelmiştir. Şuan piyasadaki umutsuzluk çok yersiz diye düşünüyorum. Sadece sabırlı olanlar kazanacaktır. Çok tanıdığım oldu büyük paralar kaybedip kaçıp gidenler. Yapay büyümelere aldanmayıp elinizdeki bitcoin miktarını arttırmaya çalışırsanız ve bitcoine güvenirseniz o da sizi yüz üstü bırakmayacaktır.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
September 12, 2018, 02:30:41 PM

Marsian filmini izlediyseniz orada bir fikirden hareket edilerek adam (matt damon) kurtarılıyor. Dünyaya dönen uzay gemisi yerçekiminden faydalanıyor ancak dünya etrafında dönerek yakıt-malzeme ikmalini yapıp bumerang gibi tekrar mars'a dönüyorlar...yani bazen avantaj olan bir durum bazen de dezanavtaj gibi görünse de kullanmasını bilene yine avantaj sağlayabilir. ha zaman konusunda sıkıntınız yoksa tabii! buradan hareketle mars'a giden piyasa, dünyaya dönüyor ayağı yapıp tekrar mars'a gidecek diye ümit ediyorum.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 12, 2018, 02:32:41 PM

Hocam inanın bugüne kadar bitcointalkta okuduğum en güzel en anlamlı ve en duygusal yazı.... Ellerinize yüreğinize sağlık. Meritim olsa bu yazıya merit verirdim gerçekten. Benimde içimde bir umut var, tüm olan kötü şeylere rağmen nedense o umut hiç bitmiyor.
madirfakir
Jr. Member
*

Activity: 33

View Profile
September 12, 2018, 04:06:02 PM

kalan sağ mı kaldı ki bizim olsun
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 03, 2018, 04:45:27 PM

Çok iştahla okudum. Oldukça azimliymişsiniz. Sizin gibi düşünen bir dostum vardı üniversite yıllarında "Bitcoin denen birşey çıkmış la gardaş alalım mı?" dedi(ankaralı arkadaşım). Bir hocaya danışıcam dedi işletme bölümünde olduğumuz için finans hocamıza danışmış adam tabiki de dalga geçmiş. Kim bilir o hoca arkadaşımı düşünüp bir sigara daha yakıyordur kesin. Smiley Anlatımın için teşekkürler. Hepimizin bir anısını hatırlattığına inanıyorum.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
October 03, 2018, 04:48:55 PM

Zaten şu anda piyasa yok durumunda. Zamanla her şey düzelecek ve yeşilleri göreceyiz. Bitcoinde tavan yapacak

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 03, 2018, 05:00:52 PM

piyasaya nakit sokamayanlar için sıkıntı  x5  leri coğu coin ezdi  btc bile x3  ezdi  beni mdüşüncem piyasa  meery crismiss  yaklaştıkca atak yapacak  aralık aynı en az 12 dolar kapatacağını düşünüyorum  dediğiniz gibi 2020 daha da iyi  yerlere geleceğini düşünüyorum

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile
October 03, 2018, 08:11:47 PM

Aşağıda yazacaklarim samimiyet doğruluk içerir.

Piyasayı 2013 yılında takibe aldım
İlk Litecoin alımları koinimden yaptım o zamanlar 13 tane Litecoin tanesini 9 TL den aldım
İlk bitcoin alimimi 420 dolarken yaptım
2015 yılında elimde ne varsa sattım kaos hack yıllarıydı herkes olduk bittik mahvolduk diyordu
Benim içimde heyecan inanç vardı bu piyasa yükselecektir diyordum ama paraya sıkıştığım için aldığım coinleri sattım. Satmama rağmen hiç buralardan ayrılmadim bu foruma baktığımda geleceği şekillendiren insanları görüyordum normal insanlardan farkları bir şeyler yapmak istemeleridi bizi buraya toplayan şey farklı olmamizdi.
3 sene sonra cointurkte bitcoin fiyatı açık denizlere giriyor haberini okudum 2016 sonuydu param yoktu alamadım içim içimi yedi dedimki yükselecek biliyorum halving oluyordu.
Hani avngerste söz varya zamanla aynı anda kaybetmek umutsuzca haklı olduğunuzu hissetmek ve başarısız olmak ne demek anlayacaksınız . Evet ben o sözü bire bir yaşadım.alamadim göz göre gözümün önünde x100 yaptılar.
Sonra elime para geçtiğinde altcoinlere girdim boğa sezonunda 2017 de paramı X5 yaptım. Bozdurdum tüm ihtiyaçlarını gördüm. Öyle huzurla dolmustum mutluydum anlatılmaz basarabilmek inandığımız yatırımların gerçekleştiğini görmek muhteşem zevk veriyor.

Şimdi sizlere sesleniyorum Bitcointalk üyeleri.
Umutsuzluğa kapilmayin.
Sabredin.
Gidecek çok yolumuz var.
Gidenler pes edenler kaybedecek Bitcoin tarihe damgasını vuracak öyle böyle değil bırakın gitsinler
Evet daha da düşecek piyasa belki daha çok kaybedecek cogumuz
Ama 2020 de buraya not edin Bitcoin ve kripto paralar tarihe gececekler. Tarihi degistirecekler.

Buraya baktığımda gördüğüm internet 2.0nin erken yatırımcılarını görüyorum girişimcileri görüyorum kazanacağız sabredin hem de çok kazanacagiz!!
Bizi onlardan ayıran şey bugün burada olmamız buradayız çünkü inanıyoruz ve inanç insanı zafere taşır.

teşekkürler. bende sizin gibi düşünüyorum. takke çorba meselesi gibi
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 03, 2018, 08:26:52 PM

Bu piyasada acele etmeyen sabreden kazanıyor. Geleceğe dönük yatırım yapacaksak eğer beklemek en mantıklısı. Düşüyor diye panige kapılanlar bir süre sonra işi bırakıyorlar
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 03, 2018, 08:32:04 PM

Düşüşler veya yükselişler olmazsa piyasanın değerini nasıl anlarız. Dolayısıyla piyasayı bilenler için bunlar normal süreçler elbet bir gün yükselecek değil mi?
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
October 03, 2018, 08:47:18 PM

Aslında geçmiş dönem grafiğine bakınca olay açık şekilde görünüyor, marketin belli periyodu var muhtemelen bu yıl ufak bir boğa yaşayabiliriz ama 2017 sonu gibi bir olay için oldukça beklememiz gerekecek.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
October 04, 2018, 12:18:21 AM

Hep aynı senaryolar oluyor zaten aga bıktırıp senı sattıracaklar dıbden alıp pompalayacaklar ındırdıkce ındırecekler bıraz aslında  sabretsek sorun yok ama para kaybedınce ınsanda kendını kaybedıyor halıyle.
Orhans
Member
**

View Profile WWW
October 04, 2018, 03:29:44 AM

Bende umutluyum ama artık umudumuzu kırıyorlar. Bu kadar insanı salladılar salladılar gazını kaçırdılar resmen. Her boğa gelecek diyenlerin ağzına kürekle vurmak istiyorum ama gelmesini de dört gözle bekliyorum. Yazı için teşekkürler ünlü yatırımcı hallowen kardeş  Grin
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
October 05, 2018, 02:30:21 AM

birileri gelecek parasını koyup gidecek ki biz de onların paralarını kazanabilelim. etik bir düşünce mi tabii ki hayır ama yapacak bir şey yok.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 05, 2018, 12:27:50 PM

Helal olsun sana be walla çok güzel motive oldum okurken paranı x5 e katlamanada gerçekten çok sevindim evet arkadaşlar mümkün olduğu kadar sepetinizi doldurun çünkü bir gün geriye baktığınızda çok ahh diyeceksiniz. YTD  Grin
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
October 05, 2018, 02:23:10 PM

Vazgeçtiğimiz an kaybederiz aslına bakarsınız. Umudumuz son saniyeye kadar sürmeye devam edecek.
Kısa vadede bu Kasım uzun vadede 2019 sonbahar ayları çok güzel tablolar görebiliriz diye düşünüyorum.

redboxneo
Member
**

View Profile
October 05, 2018, 02:59:30 PM

yaw aslında işini bilen için bu piyasada her zaman ekmek var. ama her yer kırmızı iken yatırım yapmak aşırı riskli ve kazançları da alıp götürüyor. bountye katıldın aldın tokenleri, çevirdin bitcoine, ethere hangisi kazançlı geliyorsa sana piyasada böyle yer almak daha kafa rahat olmayı sağlar.
temeler
Sr. Member

Activity: 588

View Profile
October 05, 2018, 03:48:42 PM

Bu piyasada önüne gelen fırsatları iyi değerlendirirsen kazanmaman gibi bir durum yok. Sorunda o fırsatları yakalamak. Birde aç  gözlü olmayacaksın. Smiley
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 05, 2018, 07:34:25 PM

sabır en büyük erdem 2009 yılında Btc alıp bekleyenler geleceği öngörenler yeni nesil zenginler arasına girdi kripto para ticareti sayesinde yeni dolar milyonerleri türedi. pazarın inişli çıkışlı olmasını normal karşılıyorum.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 06, 2018, 09:38:13 AM

Ucuz fiyattan alıp yükselince satmak, tok gözlü olmak, stratejiye sıkı sıkı bağlı kalmak kalana sağların para kazanma aracı işlevini kullanmamızı sağlar. Piyasa uçucu fırsatlar uçuculuktan doğar.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 06, 2018, 02:23:18 PM

yazık gerçekten insanlar binbir ümitle gelip ağlayarak gidiyorlar o yüzden bu yatırımın arkasındaki teknolojiyi göremiyorlar.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 06, 2018, 02:25:55 PM

Piyasa aslında çok fazla fırsat veriyor size. Coinmarketcape girip ath değerlerine bakarak bile yatırım yapabilirsiniz şuan ilk 50 100deki coinlere. Boğa sezonu illa ki gelecek ve onlar kazandıracak. Sadece sabırlı olmayı bilmek gerekir alın atın kenara telefonunuzda blockfolio varsa silin gitsin arada bir girip total market cape bakın ona göre bozup para kazanırsınız

zzevzek
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
October 06, 2018, 03:08:27 PM

kalan sağlardan kalanlar da bizimdir kimse kusura bakmasın. doğal seçilim kadar da yolu var bunun. sabredenler sabredemeyenlerden faydalanacak.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 07, 2018, 09:53:21 AM

2042 altcoin arasında sağ kalacak olanlar bize yeter hepsi bize para kazandırma potansiyelin barındırıyor. Tamamen olumsuz düşünenlere rağmen benim fikrime göre pazar olması gereken yerde, mutlaka daha iyisini bekliyoruz hep birlikte.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 07, 2018, 02:23:23 PM

Doğru zamanda doğru yerde olmak doğru işleri yapmak kazandırır. Burası artık erken girenin ya da sabredenin kazanacağı bi yer değil. Son 1 senedir sabredenler elindekinin %90 ınını kaybedenler oldu. 100 liran 10 lira olduysa 5x yapsan %50 zarardasın dolayısıyla iyi düşünün.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 09, 2018, 07:31:18 PM

Mutlaka kazanacağız ama insanın morali bozulmuyor değil bu olanlarda. İlk başta cahilliğime geldi boşta btc bırakmadan yatırım yaptım ve şuan cüzdanım %70 eridi
zzevzek
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:42:52 PM

Her piyasada olduğu gibi boğa dönemleri hariç hep uzun vadeli düşünün. Ekrana sürekli bakmayın kısa vadeli beklentilerle kendinizi şişirmeyin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 10, 2018, 04:55:11 PM

Ya kazanacağımı düşündüğüm için eninde sonunda fazla da takılmıyorum sadece bekliyorum asla hiçbir şeyi zararına satmadım asla da satmam sessiz sakin günün gelmesini bekliyorum
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
October 10, 2018, 06:19:55 PM

Er yada geç bir şekilde piyasa yukarıya doğru hareket edecektir mutlaka. İş boğanın ne zaman son bulacağını kestirebilmekte. Yoksa benim gibi acemiler yine terste kalıp uzun süre beklemek zorunda kalacağız.
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
October 10, 2018, 06:46:30 PM

sabır elbette önemlidir ilerisi için btc ve sağlam coinler daha çok katlanacaktır hepimiz bu beklenti içerisindeyim bazı yorumlarda olduğu gibi borç harç içinde olanlar çin sıkıntılı bir durum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
carlzec
Full Member

View Profile
October 10, 2018, 07:34:39 PM

Gündelik yaşamın bir gerçekliği varsa o da sürekli para kazanma ihtiyacıdır, kişiden kişiye ya da ihtiyaca göre değişir ama hayatımızı idame için mutlaka kazanmak zorundayız. Burada kendi işimizin yanında bir de kripto para sektörüyle ilgilenip para kazananlar da var tüm mesaisini buraya harcayanlar da var. Bütün yatırımı ya da geliri kriptolara bağlı olanlar büyük risk içindeler; bunu ek iş olarak görüp yapanlar biraz daha rahatlar.

Öncelikli hedefimiz kazanmaktan ziyade kaybetmemek. Feda edebileceğimiz miktarları buraya bağlamalıyız. Ben bu sektörün gelişeceğine ve büyüyeceğine inanıyorum ama bu süreçte kendimizi de yıpratmamak için adım atarken araştırmacı, istikrarlı ve sabırlı olunması gerektiğini düşünüyorum. Umarım kimse kaybetmez demek isterim ama piyasanın bir gerçekliği olarak bir kısım insanlar kaybederken birileri de kazanacak, kazanan grupta olmak için çalışmaya devam...
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 10, 2018, 07:51:29 PM

halloween666  kardeşim sen nasıl bir şizofrensin her gün başka konu açıyorsun

her gün başka hikaye anlatıyorsun
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
October 10, 2018, 10:38:19 PM

Kesinlikle size katılıyorum.Yapılan yatırımlarınızı şuan için değil uzun vadeli düşünürseniz sizin için daha keyif verici bir hal olabilir.Gelecek teknolojiyle birlikte kripto paralarıda geliştirecektir.Sadece yatırımlarınız dikkatli ve doğru zamanda yapıp bekleyin derim.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
October 10, 2018, 11:24:24 PM

Zaten piyasaya uzun soluklu bakmayanlar genelde kaybediyor. Peki ne yapmak lazım hep dedim yine söyleyeyim strateji belirleyin sabredin ve kazanın. Söylemesi kolay ama yapması da bir o kadar zor.
carlzec
Full Member

View Profile
October 11, 2018, 12:48:31 PM

Zaten piyasaya uzun soluklu bakmayanlar genelde kaybediyor. Peki ne yapmak lazım hep dedim yine söyleyeyim strateji belirleyin sabredin ve kazanın. Söylemesi kolay ama yapması da bir o kadar zor.

Aynen öyle burada bir kısım fikirlerimizi paylaşıyoruz ama bunları söylerken yaşadıklarımızı bir zihin süzgecinden geçirdiğimizde aslında ne kadar hatalı davranışlar sergilediğimiz ve bu hatalara tekrar düşmemek için uygulamaya çalıştığımız stratejiler de aklımıza geliyor.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
October 12, 2018, 01:53:03 PM

hangi işlemlerimiz tam 12'den vuruyor ki. karşımıza talihsiz olaylar hep çıkacak. işte 220 dolardan ether alan biri için bugün zarar günü. nereden bileceksin ki etherin böyle düşeceğini. valla umut edelim de bunu devam ettirmesin. sırf silkeleme operasyonu olsun.
titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
October 13, 2018, 12:31:01 PM

Silkeleme borsa dünyasının temel kuralı çıkacakmış gibi yaparak nakit parayı borsaya çekerler ve ilk fırsatta satış yaparak yeni giriş yapanların zarar etmesini sağlarlar zarar eden zararı çıkarmak için paraya takviye yapar tekrar kaybeder.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 18, 2018, 09:35:47 PM

Ethereum 1300 dolar olduğu sırada gaza gelerek alan ne yapabilir satmadıysa çıkacak diye beklediyse şimdi zararının büyüklüğü tehlikeli. Kalan sağlar kim bilmek sorun zarar etmeyen yok.

Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: