Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:47:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: KALAN SAĞLAR BİZİMDİR  (Read 709 times)
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 05, 2018, 03:48:42 PM

Bu piyasada önüne gelen fırsatları iyi değerlendirirsen kazanmaman gibi bir durum yok. Sorunda o fırsatları yakalamak. Birde aç  gözlü olmayacaksın. Smiley
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 05, 2018, 07:34:25 PM

sabır en büyük erdem 2009 yılında Btc alıp bekleyenler geleceği öngörenler yeni nesil zenginler arasına girdi kripto para ticareti sayesinde yeni dolar milyonerleri türedi. pazarın inişli çıkışlı olmasını normal karşılıyorum.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 06, 2018, 09:38:13 AM

Ucuz fiyattan alıp yükselince satmak, tok gözlü olmak, stratejiye sıkı sıkı bağlı kalmak kalana sağların para kazanma aracı işlevini kullanmamızı sağlar. Piyasa uçucu fırsatlar uçuculuktan doğar.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 06, 2018, 02:23:18 PM

yazık gerçekten insanlar binbir ümitle gelip ağlayarak gidiyorlar o yüzden bu yatırımın arkasındaki teknolojiyi göremiyorlar.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 06, 2018, 02:25:55 PM

Piyasa aslında çok fazla fırsat veriyor size. Coinmarketcape girip ath değerlerine bakarak bile yatırım yapabilirsiniz şuan ilk 50 100deki coinlere. Boğa sezonu illa ki gelecek ve onlar kazandıracak. Sadece sabırlı olmayı bilmek gerekir alın atın kenara telefonunuzda blockfolio varsa silin gitsin arada bir girip total market cape bakın ona göre bozup para kazanırsınız

zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 06, 2018, 03:08:27 PM

kalan sağlardan kalanlar da bizimdir kimse kusura bakmasın. doğal seçilim kadar da yolu var bunun. sabredenler sabredemeyenlerden faydalanacak.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
October 07, 2018, 09:53:21 AM

2042 altcoin arasında sağ kalacak olanlar bize yeter hepsi bize para kazandırma potansiyelin barındırıyor. Tamamen olumsuz düşünenlere rağmen benim fikrime göre pazar olması gereken yerde, mutlaka daha iyisini bekliyoruz hep birlikte.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
October 07, 2018, 02:23:23 PM

Doğru zamanda doğru yerde olmak doğru işleri yapmak kazandırır. Burası artık erken girenin ya da sabredenin kazanacağı bi yer değil. Son 1 senedir sabredenler elindekinin %90 ınını kaybedenler oldu. 100 liran 10 lira olduysa 5x yapsan %50 zarardasın dolayısıyla iyi düşünün.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 09, 2018, 07:31:18 PM

Mutlaka kazanacağız ama insanın morali bozulmuyor değil bu olanlarda. İlk başta cahilliğime geldi boşta btc bırakmadan yatırım yaptım ve şuan cüzdanım %70 eridi
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 10, 2018, 04:42:52 PM

Her piyasada olduğu gibi boğa dönemleri hariç hep uzun vadeli düşünün. Ekrana sürekli bakmayın kısa vadeli beklentilerle kendinizi şişirmeyin.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 10, 2018, 04:55:11 PM

Ya kazanacağımı düşündüğüm için eninde sonunda fazla da takılmıyorum sadece bekliyorum asla hiçbir şeyi zararına satmadım asla da satmam sessiz sakin günün gelmesini bekliyorum
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
October 10, 2018, 06:19:55 PM

Er yada geç bir şekilde piyasa yukarıya doğru hareket edecektir mutlaka. İş boğanın ne zaman son bulacağını kestirebilmekte. Yoksa benim gibi acemiler yine terste kalıp uzun süre beklemek zorunda kalacağız.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 10, 2018, 06:46:30 PM

sabır elbette önemlidir ilerisi için btc ve sağlam coinler daha çok katlanacaktır hepimiz bu beklenti içerisindeyim bazı yorumlarda olduğu gibi borç harç içinde olanlar çin sıkıntılı bir durum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 10, 2018, 07:34:39 PM

Gündelik yaşamın bir gerçekliği varsa o da sürekli para kazanma ihtiyacıdır, kişiden kişiye ya da ihtiyaca göre değişir ama hayatımızı idame için mutlaka kazanmak zorundayız. Burada kendi işimizin yanında bir de kripto para sektörüyle ilgilenip para kazananlar da var tüm mesaisini buraya harcayanlar da var. Bütün yatırımı ya da geliri kriptolara bağlı olanlar büyük risk içindeler; bunu ek iş olarak görüp yapanlar biraz daha rahatlar.

Öncelikli hedefimiz kazanmaktan ziyade kaybetmemek. Feda edebileceğimiz miktarları buraya bağlamalıyız. Ben bu sektörün gelişeceğine ve büyüyeceğine inanıyorum ama bu süreçte kendimizi de yıpratmamak için adım atarken araştırmacı, istikrarlı ve sabırlı olunması gerektiğini düşünüyorum. Umarım kimse kaybetmez demek isterim ama piyasanın bir gerçekliği olarak bir kısım insanlar kaybederken birileri de kazanacak, kazanan grupta olmak için çalışmaya devam...
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 10, 2018, 07:51:29 PM

halloween666  kardeşim sen nasıl bir şizofrensin her gün başka konu açıyorsun

her gün başka hikaye anlatıyorsun
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
October 10, 2018, 10:38:19 PM

Kesinlikle size katılıyorum.Yapılan yatırımlarınızı şuan için değil uzun vadeli düşünürseniz sizin için daha keyif verici bir hal olabilir.Gelecek teknolojiyle birlikte kripto paralarıda geliştirecektir.Sadece yatırımlarınız dikkatli ve doğru zamanda yapıp bekleyin derim.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
October 10, 2018, 11:24:24 PM

Zaten piyasaya uzun soluklu bakmayanlar genelde kaybediyor. Peki ne yapmak lazım hep dedim yine söyleyeyim strateji belirleyin sabredin ve kazanın. Söylemesi kolay ama yapması da bir o kadar zor.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 12:48:31 PM

Zaten piyasaya uzun soluklu bakmayanlar genelde kaybediyor. Peki ne yapmak lazım hep dedim yine söyleyeyim strateji belirleyin sabredin ve kazanın. Söylemesi kolay ama yapması da bir o kadar zor.

Aynen öyle burada bir kısım fikirlerimizi paylaşıyoruz ama bunları söylerken yaşadıklarımızı bir zihin süzgecinden geçirdiğimizde aslında ne kadar hatalı davranışlar sergilediğimiz ve bu hatalara tekrar düşmemek için uygulamaya çalıştığımız stratejiler de aklımıza geliyor.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
October 12, 2018, 01:53:03 PM

hangi işlemlerimiz tam 12'den vuruyor ki. karşımıza talihsiz olaylar hep çıkacak. işte 220 dolardan ether alan biri için bugün zarar günü. nereden bileceksin ki etherin böyle düşeceğini. valla umut edelim de bunu devam ettirmesin. sırf silkeleme operasyonu olsun.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 13, 2018, 12:31:01 PM

Silkeleme borsa dünyasının temel kuralı çıkacakmış gibi yaparak nakit parayı borsaya çekerler ve ilk fırsatta satış yaparak yeni giriş yapanların zarar etmesini sağlarlar zarar eden zararı çıkarmak için paraya takviye yapar tekrar kaybeder.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██