Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:24:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Krizi Fırsata Çevirmek  (Read 745 times)
Wabri
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 13, 2018, 03:56:23 PM

Şu anda krizi fırsata çevirebilecek insanlar piyasayı daha yeni öğrenmiş insanlar. Onlar da bu can sıkıcı ortamda bu krizi zor fırsata çevirir.

Katiliyorum hocam su an kisa vadede yapilacak pek bir sey yok. Uzun vade icin aslinda bir nebze yatirim yapilabilir ama herkesin belirli bir pozisyonu oldugu icin o pozisyonlarin bozulmasi zarar getirir.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
September 13, 2018, 04:52:28 PM

burada anlatılan bilgiler öğrenilse bile pratikteki psikiloji baya farklı olacak. dolar kuru örneği verilmiş ama şöyle devam edeyim. bir balina size dese ki tüm paranı şu altcoine şu tarihte, fiyatta al, şu fiyata gelince sat, tüm organizasyonu ben yapacağım falan filan. valla bir kurt düşer, erkenden bile çıkabilirsin.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 14, 2018, 11:54:28 AM

bitcoinle kaldıraçlı parite alım satım işlemleri anladığım kadarı ile. videonun tamamını izleyemedim. geçmişte forex tecrübelerim olduğundan dolayı kaldıraçlı işlemleri hiç bilmeyen eline kağıdı, kalemi alıp hayali bitcoin değeri ile alım-satım yaparak kendisini geliştirebilir. ama kaldıraç olmasından dolayı kazanç-kayıp riski de haliyle katmerli olacak.
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 14, 2018, 06:42:50 PM

eğer tarih tekerrür ederse kripto işine yeni başlayanlar şuanda şanslı durumdalar, aralık ocak gibi girenler ise tamamen talihsiz bir kitle olarak görüyorum o yüzden biraz şanslı hissediyorum kendimi bikaç ay bile geç girmiş olsaydım belki kazanmak yerine para kaybedecektim.krizi fırsata kenarda parası olanlar çeviriyor her zaman olduğu gibi
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
September 14, 2018, 07:12:57 PM

İyi bir strateji şart bu işlerde.Birde duygusal bakılmamalı.Kar gördüğünde alıp gideceksin.Riske atabileceğin bir miktar yatırımın olmalı her zaman.Diğerlerini sağlam gördüğün coinlere bağlamak değerlendiğinde çevirmek aralarında önemli.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 14, 2018, 07:30:18 PM

al-sat yapmaya cesareti olan kişiler bu piyasadada çok iyi kazanıyorlar biz bir hold saçmalığı tutturmuş gidiyoruz daha önce böyle kazandık çünkü ama devir deiğişmiş görünüyor.ethereumu bile 1800 den satıp 1000 liradan tekrar alan adam nerdeyse %100 kar etti ama biz bunları kaçırdık maalesef

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 14, 2018, 08:36:55 PM

kenarda para varsa eğer her türlü kriz fırsata çevrilebilir ama ben paraları daha önce kriz olarak gördüğümüz zamanlarda kullandığım için şu ankinin değerlendiremedim yoksa sadece ethereum bile çok güzel fırsatlar vermişti gerçekten.demek ki şarjörde mutlaka mermi bırakmak gerekiyor
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
September 14, 2018, 10:57:35 PM

krizi fırsata çevirmenin şu dönemlerde biraz zor olduğunu düşünüyorum. al sat ile mümkün ama piyasayı iyi araştırıp analiz etmeden al sat yapmakta doğu değil.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 05:34:17 AM

Bu piyasada krizi fırsata çevirmek çok zor açıkcası..Etherium yerin 7 kat altına girmiş.Eth bitecek diyorlar.İnsanın aklı karışıyor.Bu ortamda yatırım yapmak hataya sürükleyebilir insanı ama alsata cesareti olanlar her türlü kazanır
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 15, 2018, 05:36:25 AM

hocam cebinde 20k tl paran olsun çok değil yani bence . ayda sert düşüşler 2 defa oluyor bu sert düşüşlerden 3 4 tane alt koin al zaten çıkıyor yüzde 10 kar bırakıyor bu kadar kolay . şunu 2 defa yap 5k tl senin ayda o kadar net konuşuyorum
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 15, 2018, 08:51:54 AM

Emeğiniz için teşekkürler güzel video olmuş krizi fırsata çevirmek çok güzel bir şey bizzat yaşadığım ve bir çok kez şahit olduğum için bu hamle kesinlikle çok mantıklı oluyor çoğu zaman hep sakin kafa ile yatırım yapılıp hayatın her alanında krizi fırsata çevirmeye çalışılmalı
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
September 15, 2018, 04:53:25 PM

şu işlerden anlayan, uzman derecesine gelmiş, ömrünü al-sat işlemlerine vermiş birisine paranı emanet etsen yine risk var. riski düşürmek için oynaklığı az olan yatırım araçları tercih edilebilir örneğin altın veya uzun vadeli yükseliş istikameti belli döviz kuru dolar. bitcoinde ralli için önünde her şey açık ve nettir o zamana kadar parada kalınması. ytd.

okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 15, 2018, 05:17:18 PM

Çeviremiyoruz maalesef ki krizleri fırsata bak ethereum ne güzel düşmüştü 170 dolarlara almadık mal gibi şimdi kardaydık hep aynı pozisyonda oluyoruz hiç bir şey yapmıyoruz sadece izliyoruz piyasayı keşke yapabilsek
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
September 15, 2018, 08:58:48 PM

bu tarz borsalar bence çok riskli ve kaldrıaç vs kaybetme riski bana göre çok daha yüksek oynarken dikkatli olun derim.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 15, 2018, 09:15:16 PM

Krizlerde nasıl kazanılır.Yükselme olduğunda nasıl kazanılır.Tam bir strateji iyi hamle ve sabır işi borsa.Krizlerde dumplardan piyasa yeşillendiğinde pumplardan kazanmak lazım.Çok düşen bir coin bir iki gün sonra eski fiyatına gelir.O aradaki kar'ı alan alır.Pump da artık o boğaya kaldı.
creafik
Jr. Member
*

Activity: 114

View Profile
September 28, 2018, 10:51:10 PM

Millet kazanç peşinde ama bu şekilde de değil tabi. Saçma sapan olaylar bence inanmayı bırak başlık bile seni ele veriyor. İyisi mi ico peşinde koş bro.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
September 29, 2018, 11:48:39 AM

Piyasa yükselirken herkes kazanır. Hold ederek herkes kazanır tabi çıkmayı biliyorlarsa. Bizim kazancı arttırmamız şçin piyasa durgunken veya düşerken yaptığımız hamlelerle adet arttırmak veya bitcoin miktarını arttırmak. Uzun vadede herkes kazanacak zaten.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
September 29, 2018, 12:47:23 PM

1broker'ın nasıl millete tersten sapladığı ortada.. kolay paradan kaçın böyle iddaalı başlıklardan kaçın. kendiniz geliştirin, araştırın TA öğrenin kimsenin lafıylada iş yapmamayı öğrenin.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
September 29, 2018, 12:49:23 PM

Bence krizi fırsata cia ve fbi çevirdi. Ne idüğü belirsiz sitelere borsalara güvenip nasıl para yatırıyorsunuz. İşte bir günde gelip tüm paraların üstüne böyle çökerler.

Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 19, 2018, 03:47:11 AM

Şu an yeryüzünde olan zenginlerin %90'ının zenginliği kazanma şekli krizi fırsata çevirmeyi başarmış olmaları. Ama kendi tecrübe bilgi ve akıllarıyla.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: