Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:38:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: McAfee: Matematik Bitcoin’de 1 Milyon Dolara İşaret Ediyor  (Read 577 times)
kriptomadness (OP)
Member
**

Activity: 360
Merit: 18

View Profile
September 13, 2018, 09:23:27 AM

Kripto para piyasasının en çok konuşulan isimlerinden birisi olan siber güvenlik uzmanı ve kripto para meraklısı John McAfee AMBCrypto ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. McAfee görüşme boyunca kripto para dünyasının nasıl işlediğine dair görüşlerini anlattı ve Bitcoin madenciliğinin kripto para ekonomisi içerisindeki yerine dikkat çekti.

Kripto para madenciliği hakkında konuşan McAfee kendi tecrübelerine dair bu yorumu paylaştı;

“MGT ile birlikte çalışırken dünyanın en büyük Bitcoin madencilik operasyonlarından birisini yönetiyorduk. Bitcoin’in fiyatı ne olursa olsun madencilik yapıyorsanız para kaybetmezsiniz. Diyelim ki fiyat 2.000 dolara düştü, herkes işin içinden çıkar, zorluk derecesi sıfıra düşer ve siz de günde sizi zengin edecek kadar koin çıkarmaya devam edersiniz.”

2020 Yılında 1 Milyon Dolar İddiamın Arkasındayım
Kripto para madenciliğinde sıcaklık, hash gücü, madencilik zorluğu ve elektrik tüketimi gibi detayların önemine dikkat çeken McAfee Bitcoin üretiminin önümüzdeki dönemde iyice zorlaşacağına değindi;

“SON ÜRETİLEN BİTCOİN’E NEDEN BAKMIYORUZ? BİR KOİNİ ÇIKARMAYA ÇALIŞAN BİNLERCE İNSAN VAR. BU KRİPTO PARANIN DEĞERİ NE OLACAK? BELKİ DE MİLYARLAR. MATEMATİK YALAN SÖYLEMEZ. SİZ İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN, AMA MATEMATİĞİ DİNLEMEK ZORUNDASINIZ. 2020 YILINDA BİTCOİN’İN DEĞERİ MİLYON DOLAR OLMALI. 2020 ARALIK İÇİN TAHMİNİM BU VE HALA BU TAHMİNİMİN ARKASINDAYIM. TRANSFER İŞLEMLERİ İÇİN BİR NUMARALI KRİPTO PARA BİTCOİN. İSTATİSTİKLERİ BİR DE SİZ DÜŞÜNÜN.”

https://kriptokoin.com/mcafee-matematik-bitcoinde-1-milyon-dolara-isaret-ediyor/

Senior / Full
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 13, 2018, 09:30:06 AM

Al işte bir tane daha. Bir önceki postum düşecek diyen biriyle alakalı. Bu amca zaten atıp tutmayı çok seviyo. Geçenlerde bir cüzdan hacklenemez eğer yapan olursa 100K $ hediye edicem dedi. Cüzdan hacklendi. Bu ne derse tersi olur eminim.
europesss
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 13, 2018, 09:38:28 AM

Adam sovmen zaten nasıl bir matematik işlemi yapmışda bu sonuç bulmuş.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
September 13, 2018, 11:54:30 AM

Bu adam, Bitcoin 1 milyon dolar olmazsa cinsel organımı kesip yerim dedi, ben şimdi bu sözünü nasıl tutacak onu merak ediyorum. Çünkü yaşı itibariyle cinsel organ mafiş, 2020 de daha da fena hale geleceğini hesaplarsak (Kendi diyor ya matematik yalan söylemez, bence de doğru) o organdan hayır gelmeyeceğine göre bunu nasıl parlatırım diye düşünürken, bunu da bitcoine bağlama fikri aklına geldi. Bence bu adamın şovları yüzünden pek çok insan batıp gidecek.. Olan bizim akıl ve diğer organlarımızın sağlığına olacak. Herkese sağlık dolu günler dilerim.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 13, 2018, 12:28:33 PM

Kim bu adam be şunun konuşmalarının reklam yapılması bile gülünç olmaya başladı. 2020 yılına sanki 10 sene falan varmış gibi altı üstü 2 yıl var 1 milyon dolar olacakta ne diye buralarda sürünüyor, bu işlere yeni giren en bilgisiz adam bile bırak uçmayı 10k doları geçeceğimize olan inancını kaybetmiş. Başka amacı falan mı var acaba belki de fiyata etki etmese edecek bunu biliyor satabildiği en yüksek yerden satacak elindekileri ya da cidden mal.  Cheesy
aba1959
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 13, 2018, 12:55:16 PM

matematiğin bir sürü dalı var.analatik,geomotri,cebir vs.bu bizlerin hiç bilmediği bir matematik dalı.uçurtmatik  Grin Grin Grin

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
1071eko
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 13, 2018, 03:14:21 PM

McAfee başladığı gene bitcoin ile ilgili görüşlerini açıklamaya ,2020 yılına şurda bir şey kalmadı ,eğer 2020 yılına çıkarsak her beraber göreceğiz bitcoinin kaç dolar olduğunu ve sözünde durup durmayacağını.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 13, 2018, 08:49:06 PM

McAfee'de belli bir zeka kırıntısı olmasa bu noktalara gelemezdi. Ben bu adamın sezilerine güvenmek istiyorum çünkü işime geliyor inşallah görürüz 1 milyon dolar eşittir 1 Bitcoin'i  Smiley

neyney
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
September 13, 2018, 10:00:24 PM

Yine çıktı piyasaya bol keseden desteksiz atan adam. Artık insanlar bunun ne mal olduğunu anladı hala utanmadan çıkıp boş boş konuşuyor.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
September 13, 2018, 11:55:54 PM

Matematik 1 Milyon Dolara işaret edebilir de reel dünya verilerinin etkisini nasıl hesaplayacağız. Sadece matematikle olsaydı şu an mülti milyonerdik.
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
September 14, 2018, 12:40:38 AM

Adamımız hala sözünün arkasında, çoktandır kendisiyle alakalı haberleri görmüyorduk. Gündemden ne zaman düşse birşeyler yapıp tekrar hatırlatıyor kendisini. Bu arada iddiası umarım gerçekleşir, çok ütopik bir iddia orası doğru ama yüzde yüz olmayacak diyemeyiz de.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
September 14, 2018, 03:18:08 AM

Çok iddialı sözler inanasım geliyor Grin 2020 yılında 1 milyon dolar diyor sürekli. Yakın bir zaman dilimi ve 1 bitcoinim var şükür tutuyorum hadi bakalım görecez.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:34:01 AM

1 milyon dolar sonucuna nasıl ulaştığını anlatmamış. matematik yalan söylemez, fiyat düşse bile madencilik devam eder, bir şekilde kazanmaya devam ederler falan filan. grafiksel olarak şu yöntemi kullandım, katlamalı şöyle hesaplar yaptım da 1 milyon dolar sonucuna ulaştım konusunun cevabı yok.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
DenizinBuzGibiSogukSulari
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
September 14, 2018, 07:27:52 AM

2020 yılında bitcoin 1 milyon dolar olsun bide gel ben seni sik mcafee, ama olmazsa denizin buz gibi soğuk sularından gelen yarramı sokarım
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 14, 2018, 07:38:00 AM

bu adamı konuşmaktan gına geldi. açıkçası adama güvenimizde kalmadı. kendi cinsel oragını düşünüyor sanırım yok 1 milyon dolar çok büyük rakam.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
September 14, 2018, 09:06:15 AM

O değil de geçen sene boğadan önce bu adamın yine bitcoin ile ilgili çıkışları vardı. Yine aynı söylemleri gündeme getirmeye başladı. Birşeyler olabilir yine hiç belli olmaz.
DatKing
Member
**

Activity: 1022

View Profile
September 14, 2018, 01:48:14 PM

Bitcoin'in 2020 yılında 1 milyon dolara ulaşması imkansıza yakın bir ihtimal. Böyle bir şeyin gerçekleşmesi için kripto para piyasasının inanılmazın ötesinde bir büyüme gerçekleştirmesi gerekir ve 1 sene gibi bir zaman diliminde bu seviyede bir büyüme çok zor.

bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
September 14, 2018, 03:49:22 PM

Bu kadar ilginç bir adam daha varmadır acaba ,adamı kapıdan kovsan bacadan giriyor ,kripto piyasası yatırımcılarına verdiği zararlar yetmemiş gibi hala açıklamalar peşinde koşuyor , ben şahsen büyük çoğunluğun bu şahsa itibar etmediğini düşünüyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 14, 2018, 03:56:32 PM

Bu kadar iddalı sözleri olan bu adamın vardır bir bildiği demekten kendimi alamıyorum sonuçta 2018'in son çeyreği kaldı yani 2020 ye 1 yıl birde çeyreklik kaldı bekleyelim görelim 1 milyon dolar olmasın bunun 10 da biri  olsa da güzel olur .
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:40:50 PM

Macafee matematik 1 milyon doları işaret ediyor derken matematik ile arasının nasıl olduğu zaten açıklamalaındna gayet net bir şeklide belli oluyor ,boşa zaman harcatıyor .
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: