Bitcoin Forum
June 07, 2024, 03:24:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Boga Doneminin Parlayan Yildizi Olacagini Dusundugunuz Coinler  (Read 556 times)
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
September 14, 2018, 10:30:02 PM

Ethereum eski seviyelerine gelir boğada en az. Wanchain çok duyuyorum bu aralar eden çıkmadı ve quarkchain bunlar çok iyi işler yapabilirler gibi geldiler bunlardan umutluyum boğa gelirse gelmezse aynı takılmaya devam
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
September 14, 2018, 11:25:34 PM

Kesinlikle Neo ve ethereumun damga vuracağını düşünüyorum. birkaç altcoinden de beklentilerim var. inşallah herkesin beklentisini karşılar bu boğa sezonu.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 12:18:02 AM

DAaha cook değerlenmemiş tokenler baya artabılır zaten şuan piyasadakı butun coınler neredeyse ocakda ki fiyatının 5 de 1 bazıları 10 da bırı altında onlar bıle boğada eskı sevıyesıne gelırse eder sana 10x
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
September 15, 2018, 07:14:58 AM

olur da boga gorursek basta eth olmak uzere neo tezos waves tarafinda da hem btc fiyati hem dolayli yoldan usd fiyati olarak yukselecegini umuyorum.
su dusus dalgalarinda bile waves zaman zaman kipirtilar gosterdi. smart contract larin waves e etkisini fazlaca gorecegiz.
tezosda da muhtemel mainnet gecisi sonrasi borsa cesitliligi artar diye dusunuyorum
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 15, 2018, 07:34:59 AM

Benim elimdeki coinleri düşünecek olursam en büyük beklentilerim NEO ve Cedex'ten var. Beni şaşırtacak sürpriz coinler bir çıkış yapar ve mutlu ederlerse harika olur tabi  Smiley

J.Moriarty (OP)
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
September 15, 2018, 09:17:29 AM

olur da boga gorursek basta eth olmak uzere neo tezos waves tarafinda da hem btc fiyati hem dolayli yoldan usd fiyati olarak yukselecegini umuyorum.
su dusus dalgalarinda bile waves zaman zaman kipirtilar gosterdi. smart contract larin waves e etkisini fazlaca gorecegiz.
tezosda da muhtemel mainnet gecisi sonrasi borsa cesitliligi artar diye dusunuyorum

Waves bende aldim hocam, bizim milletin milli coini gibi birsey oldu zaten. Zamaninda whatsapp gruplarinda falan delicesine shilleniyordu  Grin
Normalde uzak dururdum ama bu fiyatta gorunce dayanamadim aldim biraz bizim meshur strat, waves ikilisinden. 10-15 dolarlari gormesi durumunda guzel para birakir ki beklenen donem geldiginde muhtemelen kolaylikla gorur o degerleri.

Fakat tam karar veremedigim soyle bir durum var. Zamaninda guzel parlama yapmis, shit coin olmayan, arkasinda ciddi projeler olan coinlerden almak mi, yoksa ayi doneminde ortaya cikip, henuz beklenen patlamayi yapamamis coinlerden almak mi.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 15, 2018, 11:00:45 AM

Wanchain'in boğanın yıldızı olmasa da eski seviyelerine geleceğini düşünüyorum.

Boğanın yıldızını aramaktansa daha güvenli ve bilinirliği yüksek kripto paralara yatırım yapmak bana daha makul geliyor. Bu nedenle ICON ve Wanchain konusunda oldukça umutluyum. Fakat ciddi anlamda listenin ilk 20'sine geriden gelip sonradan dahil olacak kripto paralar da olacaktır. Bunları tespit edebilen arkadaşları güzel günler bekliyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2604
Merit: 1490

View Profile
September 15, 2018, 11:14:04 AM

Elbette Ether, Neo, Vet fanatikliğimi sürdürüyorum ve büyük yükselişler görebileceğimize inanıyorum Cheesy
Docademic de mutlu edebilir. Cedex sessiz bekleyişini sürdürüyor, ya uçup gider ya da dibi görür.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 15, 2018, 12:03:08 PM

Benim düşüncem NEO'nun büyük bir atılım yapacağıdır. Elimdeki tüm sermayemin hepsi NEO'da olsa yine üzülmem beklerim açıkcası.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 02:48:06 PM

Bence NEO, Ethereum, EOS, Tezos boğanın parlayan yıldızları arasında yer alacak coinler arasında. Bakalım durum ne gösterecek.
okanciftci74
Member
**

View Profile
September 15, 2018, 05:18:36 PM

Çoğu parlayacak bazıları 5-10x verecek bazıları 100-200x verecek bunları bulmak sıkıntılı işte her coin en az 5x yapabilir tabi salak saçma coinlerden bahsetmiyorum normal güzel coinlerden bizim bulmamız gereken 100-200x yapacak coinler.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 15, 2018, 06:18:57 PM

Öyle bir düşyüki piyası olası bir yükselmede her coin / token 3e 5e bakmaksızın artacaktır. Lakin beklenen yükseliş gelirmi orası için benim hiçbir ümidim yok. Sanki piyasa bu seviyelere sabitlendi gibi geliyor.
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
September 15, 2018, 06:28:21 PM

Takip ettiğim coinler: hydro, xsn, ccl, own.
 Bu coinlerin boğa sezonunda x10, x20 yapabileceğini düşünüyorum.
Hydro ve own dan kaybettiğimde üzülmeyecek kadar alım yapıyorum. xsn ise alım yapmak istediğim ama hydrodan alım yaptığımdan dolayı şimdilik alım yapamadığım bir coin. Ama bu dört coine güveniyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1141

View Profile
September 15, 2018, 09:45:37 PM

GoChain
Wancoin herkes bekliyor, inşallah yanıltmaz
Augur'dan beklentim var
Holo (fiyatta kırılmalar yaşanabilir)

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
iccel
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
September 16, 2018, 11:19:46 AM

Eth almayı düşünüyorum.Fiyatların yeterince geriledigini düşünmekle beraber '' dibin dibi yoktur'' u unutmadan temkinli yatırım yapılabilecegine inanmaktayım.

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 16, 2018, 11:29:05 AM

Artık inanın btc dışındaki hiç bir coin veya token bana güven vermiyor, gerçek holder btc saklar diye karar vermiş durumdayım eskiden 200 eth attım ledgere 1k doları beklerım diyordum ama son çöküşlerden sonra 220 de çıktım ve çok zarar ettim.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 16, 2018, 12:13:03 PM

Ben artık tüm iyi niyetlerimi değiştiyorum.Öyle parlayan yıldız falan hikaye.Balinacıkların ve borsaların isteeyceği coinler uçacaktr.Buda tahmin edilebilir birşey değil.ortada bi şarap var.Kimisi şarabı içiyor kimisi şişenin üstüne oturuyor.kimisi isteyerek kimisi zorla.
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
September 16, 2018, 01:54:16 PM

Ben bu aralar düştükçe KWATT token toplamaya calisiyorum. Fiyati cok düştü ve toplam token sayisi 150 milyon, dolasimdaki  token sayisi da 30milyon civari. Somut bir proje ve is yapabilecegine inaniyorum.  Mumkun oldukça cok toplamaya çalışacağım. Umarim değerlenir. Bol şans herkese
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
September 16, 2018, 09:17:59 PM

Tahmin etmesi zor ama açıkçası Ubex'in ve Shivom'un patlayacağını düşünüyorum. En azından ümit ediyorum. İnşallah patlarlarda yüzümüz güler ya. Ama patlayacak çok coin olacaktır sanırım. Zira bountylerden birşey kazanamaz insanlar.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 17, 2018, 02:50:25 PM
Last edit: September 17, 2018, 03:06:32 PM by lossnet

EOS, NEO, ZRX, XRP, Zcash ilk yeşillenecekler arasında bence. Tezos da eğer boğa döneminde iyi bir borsaya girmiş olursa sağlam kazandırır. BNB ise ayrı bir cumhuriyet kurmuş. Piyasayı pek sallamıyor, kendi halinde BTC'ye ters hareketler yapıyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: