Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:32:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: 🚀🚀 Yeni Pump Grubu Tek Seferde 200% 🚀🚀  (Read 665 times)
baronofficiall2 (OP)
Member
**

Activity: 140
Merit: 18

View Profile
September 22, 2018, 11:14:39 PM

Gerekten önemli bir konu. Ne yazık ki bir çok kişi bu gruplara kanıp elinde avucunda ne varsa kaybedip tamamen kripto paralardan soğuyor. Bu kişilerin bir çoğu da şunun farkında değil. Birileri kazanacaksa birileri de kaybetmek zorunda. Havuz ortada. Pump durumlarında %300-500 demek havuzunda büyümesi anlamına gelmiyor. Eğer bu piyasadan para kazanmak istiyorsak her yerde olduğu gibi belli bir emek göstermemiz gerekiyor.

Kesinlikle katılıyorum hocam herkes oturduğum yerden para aksın istiyor ama böyle bir şey hiç bir sektör de mümkün değil biraz araştırmayı öğrensek okumayı bilinçlenmeyi öğrensek çok daha başka olacak her şey ama ne mümkün böyle bir şey en basiti bu başlıkta bile yorumlara bakın %50si sadece başlığı okuyup yorum yapmış nasıl ilerleme bekleyebilirsiniz ki
1714534347
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714534347
Reply with quote  #2

1714534347
Report to moderator
1714534347
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714534347
Reply with quote  #2

1714534347
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
September 22, 2018, 11:37:51 PM

Bazı pump gruplarına katılıp ibretlik kayıplar yaşayan insanlar var. Yani bunlar bile uzak durmak için geçerli sebep. Küçük veya büyük meblağ farketmez, her kaybın önemi var. Böyle riskli şeyler yerine mantık çerçevesinde yatırımlar yapmak daha iyi olur.
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
September 23, 2018, 12:31:14 AM

Ben mcaffe zamanı 200$ ı 700$ yapmıştım 😃 elımde program vardı ama

❇️ E N İ G M A ❇️
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 23, 2018, 12:32:28 AM

Bunlar önceden cok du artık cogu herkes akıllanmış gıbı duruyor ama piyasaya yenı gırenler bunun farkında olmadığı ıcın bunlara ınanıyor sonra agzının payını alıyorlar.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
September 23, 2018, 10:02:28 AM
Merited by baronofficiall2 (1)

O kadar değerli bir noktaya değinmişsiniz ki, hak vermemek elde değil. Hatta şimdilerde bu pump gruplarına yenileri eklendi. Eylem Cülcüloğlu bile canlı trade yapıyorum ayağına neler götürüyor canlı canlı.. İnsanımız pump gruplarında bişeyler edineceklerini sanıyorlar ama edinebilecekleri tek şey dert üstüne dert. Ellerindeki paraları da kaybedecekler yavaş yavaş ama malesef haberleri yok. Pump grupları pişmanlıktır. Çok güzel bir söz var bu konuda; "Bedava peynir, sadece fare tuzağında olurmuş.." Herkese iyi kazançlar dilerim.
elfatiha
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 2

View Profile WWW
September 23, 2018, 10:44:13 AM

Araştırmadan arkadaş eş dost tavsiyesi ile coin alırsak daha çok zarar ederiz. Kandırılırız... çiftlik bank gibi. Kolay para kazanma diye başlayan haberlere sakın girmeyin inanmayın gerçekten kolay para kazanmak için ciddi araştırın ölçün tartın ve öyle risk alın... başıma geldi diye diyorum sonra üzülmeyelim. Syg.

Help donate children

https://donationforchildren.ecwid.com/
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
September 23, 2018, 01:08:29 PM

O kadar değerli bir noktaya değinmişsiniz ki, hak vermemek elde değil. Hatta şimdilerde bu pump gruplarına yenileri eklendi. Eylem Cülcüloğlu bile canlı trade yapıyorum ayağına neler götürüyor canlı canlı.. İnsanımız pump gruplarında bişeyler edineceklerini sanıyorlar ama edinebilecekleri tek şey dert üstüne dert. Ellerindeki paraları da kaybedecekler yavaş yavaş ama malesef haberleri yok. Pump grupları pişmanlıktır. Çok güzel bir söz var bu konuda; "Bedava peynir, sadece fare tuzağında olurmuş.." Herkese iyi kazançlar dilerim.

o da pump çu oldu Cheesy bu piyasaya yatırım yapacaksanız kendi bilginiz ve karar çerçeveniz de yatırım yapmanızı öneririm sadece bu piyasa da değil yatırım kelimesi içine giren her konu da kendi bilginiz ve kararınız dahilin de sizi üzmeyecek miktar da yatırım yapılmalı
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 23, 2018, 01:23:11 PM

Bu tarz pump grupları, piyasaya yeni giren herkesin kafasında "ulan yoksa?" gibi bir soru işareti oluşturmuştur.

Deneme cesareti gösterenler ise grubun kurucularından olmadıkları için 1-2 denemede kazansa bile, bir an bile terste kaldığında bütün birikimini kaybetme riskiyle karşı karşıya gelebilir. Çözümü çok basit. Uzak durmayı bileceksin.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 23, 2018, 02:55:24 PM

totalde 1 btc ile manipüle edebilecekleri coinleri seçiyorlar anlık %50 pumpla alsalar ne olur ki %20 25 zarara satıyorlar.bence çok mantıksız insanların buna girmesi. geçenlerde yapan biri ifşa oldu zaten 90lı yıllarda dolandırıcılıktan içerde yatmış

LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
September 23, 2018, 04:07:45 PM

Vermesi gereken mesajı gayet iyi şekilde veren bir içerik olmuş. Bu piyasada uzak durulması gereken başlıca şeylerden biri pumpa girmek. İstisnasız herkesi pişman ediyor.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
September 23, 2018, 06:29:47 PM

Ah şu pump kelimesi! Piyasaya ilk girdiyim zamanlarda bende öyle hatalara düşdüm. Bir miktar kaptirdirdimda!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 23, 2018, 06:38:30 PM

Ulan 3-5 saat pump oldu diye dün, bu denyolar yine ortaya çıkmaya başladı. Pump grubuymuş %110 kazanacaklarmış falannmış filanmış. Sizi bi pompalarlar neye uğradığınızı şaşırırsınız akıllı olun.

Birader okuma özürlüsün heralde, keşke yazmayı da bilmesen sırf activity kasmak için yorum yapmayı bırak da ne yazıldığını okumaya çalış şuan bu yorumunu okuyan sana denyo diyordur sanırım ayıp gerçekten.

Senlik bişey yok her tarafta var bu tipler benim lafımın gideceği yer belli ne kadar paralı ggrup pump grubu varsa sahibinin annesine selamlar.  Grin ha para kaybeden varsa geçmiş olsun bedava peynir fare kapanında loser kardeşler.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 23, 2018, 07:18:46 PM

başlığa bakınca dedim herhalde yine bir slack yada telegram reklamı ama içerik bir o kadar özgün ve kaliteli tebrikler yazınıza katılıyorum
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 23, 2018, 07:58:15 PM

Ben de birkaç pump grubuna girmiştim.Ancak adamlar sen almaan önce alıyor,son 5 dakikada alınan coinin isminden haberin oluyor.Sen onu alıncaya kadar zaten %50 oluyor. %200'ü 10 saniyede girip dump yiyor.Yani her türlü olan size oluyor.Sakın bulaşmayın derim.

▔▔▔▔▔
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
September 24, 2018, 09:30:31 AM

bir kitabı kapağıyla değerlendirmemek lazım sözüne çok inanırım ama buna rağmen başlığı görür görmez küfrü bastım.
tabi yanıldığımı anladım içeriği okuyunca.güzel bir yazı olmuş elinize sağlık hem içerik hemde, yüzümde yarattığınız tebessüm için.
baronofficiall2 (OP)
Member
**

View Profile
September 24, 2018, 12:22:14 PM

Küfür etmeseymişsiniz iyiymiş ama neyse sağlık olsun Cheesy yorumunuz için ve diğer yapıcı yorumlar için hepinize teşekkür ederim, sadece başlığı okuyup alta saçma sapan yorumlar yazan tayfa sizi allah bildiği gibi yapsın Cheesy iyi forumlar bol kazançlar.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 24, 2018, 12:55:59 PM

Zamanında bu grupları kullanılmış bir arkadaşım var hatta 1-2 kere kazandırıyorlar sonra sana kayıyorlar kendileri altdan aldıktan sonra sinyal veriyordu. Bu şekilde bir kaç kere kazandıktan sonra sanırım tek seferde butun kazandıgını fazlasıyla geri verdi
TanTarkan
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
September 24, 2018, 01:51:21 PM

nükte yapılmış güzel bir konu. sürekli sinyal var şurdan al burdan sat diyenlerdensiniz sandım ama değilmişsiniz.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
September 24, 2018, 02:08:12 PM

Bu pumb gruplardan kazanan insanlar ne diye forumla veya bu işe girmek isteyenle uğraşsın ki. Demek ki yeterince kazanmıyorlar veya işin içinde bir pislik var ki karşılığında para istiyorlar. Yoksa bu işte iyi para kazanan gerçekten bu işe girmek isteyenle uğraşıp kafasını yormaz

bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
September 24, 2018, 02:59:33 PM

Şahsen bir kaç kere şu coıne pump gelecek haberini duydum ve gerçekten de sağlam pump yedi ancak girmedim  girmemde.
Online iken ani hareketlenme olursa hacim artarsa dalıyorum tabi neye göre yükseliyor bilmiyorum bazen haber oluyor bazen grup girmiş oluyor haberini sonradan alıyoruz bazen de borsaya yeni giriş yapıyor o zamanlar girerim diğer türlü yüzde 300 kazanacaksın deseler girmem,  alemin doğrusu benim galiba  😃
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: