Bitcoin Forum
July 10, 2024, 09:50:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM DİRİLİŞ  (Read 1359 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
September 28, 2018, 11:31:54 PM

Eth güzel bir çıkış yapacak gibi.Piyasanın halabelirsiz seyredişi gözlerin BTC'nin gidişatına kilitlendiği bu demlerde eth güzel alım fırsatı veriyor.Her an patlamaya hazır bir bomba gibi duruyor.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 29, 2018, 01:13:32 AM

Bu son düşüş birçok kişinin canını sıktığı için ethereumdan bir an önce güzel bir yükseliş bekleniyor haliyle. Ama ne zaman dirilir, ne zaman güzelce fiyatlanır şimdilik belli değil.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
September 29, 2018, 05:27:29 AM

Etheriumun tüm alt coinlerin geleceğini belirleyeceğinden kimsenin şüphesi yok.Az bi yükselişi umut vaadediyor. Umarım yükseliş devamlı olur. Diğer alt coinler buna ayak uydurursa boğa piyasası başlar. Ancak bu madencilik işine Ethereum ekibinin bi çare bulması lazım
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 29, 2018, 09:51:58 AM

Vitalik Buterin Ethereum'u kötüleyip fiyatın düşmesini sağladı. Bence bu adam bunu alttan daha fazla Ethereum alabilmek için yaptı. Herşey bir plan program dahilinde ilerliyor. Milletimiz gözünü açsın ve artık geleceğin kripto paralarda olduğunu görsün. Önümüzdeki boğa sezonunda Ethereum rahat bir şekilde 1000 Doları görecektir. O da olmadı 800 Doları görecektir. Mutlaka artacaktır şimdi ki fiyatına nazaran. Tam da yatırım yapılabilir seviyeler de şuan Ethereum.

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
September 29, 2018, 10:16:34 AM

Vitalik Buterin Ethereum'u kötüleyip fiyatın düşmesini sağladı. Bence bu adam bunu alttan daha fazla Ethereum alabilmek için yaptı. Herşey bir plan program dahilinde ilerliyor. Milletimiz gözünü açsın ve artık geleceğin kripto paralarda olduğunu görsün. Önümüzdeki boğa sezonunda Ethereum rahat bir şekilde 1000 Doları görecektir. O da olmadı 800 Doları görecektir. Mutlaka artacaktır şimdi ki fiyatına nazaran. Tam da yatırım yapılabilir seviyeler de şuan Ethereum.

Vitalik neden böyle bir şey yapsın onun ki kötüleme değil di sadece ethereum dahil tüm coinleri kötüledi eğer ethereumu da kötülemese yanlış anlaşılacağı için akıllıca yaptığı bir açıklama olduğunu düşünüyorum

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
September 29, 2018, 04:22:40 PM

ethereumu el birliğiyle düşürdüler resmen ! şuanda ethereum yavas yavas gidiyor millet şuanda girmek için yer kolluyor ama gidecektir muhtemelen ytd. şu seviyeler aşşaları gördüğü için korkutuyor maalsef

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
September 29, 2018, 05:46:16 PM

ethereum'un daha dirildiği falan yok. her şey bitcoin'e bakıyor bitcoin'de karasız halen bitcoin düşerse ether daha yerinde dibine çok düşer..
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 06, 2018, 05:14:39 PM

ethereum bence kalktığı yerden şahlanacaktır. yere düşmesi düşünü etkilemeyecektir o yüzden beklemek gerekir gerçekten güzel haberler geliyor .

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
October 06, 2018, 05:48:59 PM

bu grafikten çok daha ileri düzeyde logaritmik açıdan bakmak gerek olaya. fibonacci takibi ve direnç çizgisinin kırılması bunlar olumlu gelişmeler olarak gözükebilir. fakat logaritmik dolar-tl kuruna bakmıştım. o zamanlar fiyat 4 lirayı yeni geçiyordu. üst çizgiye çarptı o da fiyat 7,00. nokta çalıştırdılar valla.

ether, bitcoin içinde bunlar söz konusu.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
October 06, 2018, 06:26:37 PM

Bitcoin gibi aynen ethereumda takıldı kaldı, piyasa o kadar sıkıcı ki her gün nerdeyse birbirinin aynısı. Yakın zamanda diriliş beklentim yok açıkçası, doğru zaman geldiğinde alırız kardan payımızı nasılsa.
karma580
Member
**

Activity: 238

View Profile
October 08, 2018, 08:01:30 PM

ethere gelecek güzel güncellemeler olduğunu duymuştum bu sebeple fiyata olumlu yansıyacağını düşünüyorum ancak piyasalar toparlanmadan bunlarında ne kadar geçerli olabileceği muallak bi de şu ico olaylarının çöpe dönmesini engelleyebilecek daha iyi şeyler geliştirirlerse tmm
zhongzy
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 10, 2018, 11:31:36 PM

Ether rakipleri tarafından köşeye sıkıştırılacak, 2017 yılında olan yüzde yüzlük fiyat artışı icolara olumlu yansıdı artık icolar para toplama dönemini geride bıraktı. Ethereum dirilirse iyi olur ama fiyat uzun süre aynı kalacak gibi.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 11, 2018, 01:09:19 AM

Ethereum da diğer altcoinler de henüz dirilemez. Yeni çıkan coinler dışında öyle pek de yükselen coinler yok ileri geri yapıp duruyorlar. Her şey bitcoine ve yeni para girişine bağlı.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 11, 2018, 03:47:33 AM

Şu an itibariyle 200 dolar ethereum.Bu fiyatttan alsak,boğa gelse en az 1000 dolara satılır diye düşünüyorum ben. Bu fiyatların altında ethereum yakalamak çok zor.Tabiki bitcoin de yükselmeli.

▔▔▔▔▔
max1616
Member
**

Activity: 434

View Profile
October 11, 2018, 05:26:40 AM

Ethereum çoğunluk gibi beni de yanıltmaya devam ediyor..Bir türlü toparlanamadı..Ayrıca şu direnç ve destek noktalarını nereden bulup yaratıyorsunuz bir türlü anlamadım Smiley
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 11, 2018, 05:36:00 AM

Çok aceleci konuşmuşsunuz ne olacağı hiç belli olmaz, Grafikte her zaman çalışmaz. Çünkü bu piyasayı etkileyen çok daha farklı etkenler var. O grafiği birden ters çevirirler ne olduğunu şaşırırsın. Tepe olan yer bir anda dip , dip olan yer bir anda tepe olabilir.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
October 12, 2018, 09:27:20 PM

Katlıyorum fikrime kripto para ticaretini bu yüzden seviyorum 2 aylık zararı bir haftada çıkarmak mümkün olabilen piyasa her daim iddialı olur ve benim gibi trade sevenlerin ilgisini daimi kılar.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:07:13 AM

Vay be 1500 dolara kadar çıkan ethereumun  haline bak.Bu piyasa adamı çıldırtır.1500 dolardan 1 eth almak için canı çıkan adam şimdi alsa kaç kat fazla ethereuma sahipti.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 13, 2018, 11:46:43 AM

Son zamanlarda doların hareketliliği bu durumu oldukça etkileyecektir.Bitcoin de düşüş görülüyor ki bu coin piyasasında düşüşe geçmek demektir.(Benim değerlendirmelerime göre)Ethereum un önümüzde aylarda değer kaybedeceği görüşündeyim.Yükselişe ne zaman geçer derseniz 2019 başı belki olabilir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
creafik
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
November 05, 2018, 05:25:20 PM

Herkes dirildi dirilecek diyor. Birileri ellemeden dirilmez. İCOlar boş boş dolanıyor talep oplamaya çalışıyorlar. Oldukça kötü günlerdeyiz.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: