Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:20:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: kasim rallisi  (Read 1757 times)
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 02, 2018, 03:56:07 PM

Bitcoinin 10. yılı şerefine yapsınlar bir şeyler, kutlama  adına yükseliş olsun hacimli olsun Grin Ralli başladı başlayacak derken bugüne geldik yıldıramadılar halen umut doluyuz.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 02, 2018, 05:20:53 PM

kaynaksız üfürmeleri ciddiye alamıyorum ben. ha bahsedilenler yok mu derseniz de herkesin dilinde olan balinalara farklı bir sıfat yerleştirmiş arkadaş hepsi o.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
October 02, 2018, 07:34:19 PM

Sene başında beri ralli boğa koşusu aya çıkacak v.b açıklamalar oldu ,artık  bu tür açıklamalara karşı tepki bile vermekten yorulduğunu görüyoruz herkesin ümidi büyük oranda azalmış .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 02, 2018, 08:26:18 PM

Bitcoin blok ödülü yarılanmasına kadar buralardan çok yukarı çıkamayacak büyük ihtimalle. Yarılanmaya yakın zaten hareketler başlar ve ondan sonra aya mı çıkar magmaya mı ineriz bilemiyorum.
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
October 03, 2018, 06:07:48 AM

Bence bu yıl sonuna kadar çok fazla bir beklenti içine girmemek lazım. Daha piyasalar çok bir hareketli durlup sakinleşmesi gerekir ki esas ondan sonra göreceğiz neler olacağını buda yılbaşından önce değil.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
October 03, 2018, 04:30:38 PM

Kripto piyasası için bütün ümitlerimi 2019 ortasına kadar bekletme kararı aldım, bu  tarihten önce kripto piyasası boğa koşusuna başlarsa benim için gerçekten harika br sürpriz olur.

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
October 03, 2018, 04:54:28 PM

Benim planım temelde 2019 sonu-2020 yılına göre sağlam koinlerden seçtiğime inanarak bir şeyler yaptım, daha erken bir ralli ile tatlı bir sürpriz olur umuyorum genede.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 03, 2018, 08:30:42 PM

Millete ekimde de belli ki ellerindeki kinleri çıkarsınlar istemiyorlar ,şimdi olacak olan sıra ile bütün koinlerde stop loscuları patlatacaklar diplerden kinleri toplayıp ,yükselişe geçirecekler .

miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
October 04, 2018, 09:45:05 AM

Iyi guzel hosta piyasaya yeni yatirimci gelmezse o is cok zor
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 04, 2018, 01:47:53 PM

Ben kasım rallisini kesin gözüyle bakıyorum. Açıkçası başka bir şey de aklıma getirmek istemiyorum. Teknik olarak her şey olgunlaşmış durumda. Umutsuzluk artmış, rsi geriye dönmeyi bekliyor, daha ne olsun...

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
October 04, 2018, 03:48:21 PM

Ne ralli nede boğa koşusu, bu piyasanın yükselişe geçmesi için ses etf kabulü şart gibi gözüküyor ,aylardır etf kararları diye ,diye piyasayı düşürdüler ve Dib,n diplerini gösterdiler ,kasım ayında da pek bişe olmazsa bu sene artık yükseliş hayal olur.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
October 06, 2018, 01:46:11 PM

herkesin dilinde bu ralli olayı var ben mi bir şey kaçırdım yoksa herkes ümit mi ediyor bel mi bağlıyor anlamlandıramadım ben bunu.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
October 06, 2018, 02:04:57 PM

Ben de kasımda ralli bekliyorum.Hatta büyük bir beklentiye girip alt coinlere girmeye başladım.Al-sat yapıp miktarı artırıyorum şimdilik.Grafik çizmeyi falan çok anlamam ama çizenlerinkine bakıyorum,hepsi kasımı gösteriyor.Demekki kasımda bişeyler olacak

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
October 06, 2018, 03:11:31 PM

okumadım bakmam yeterli oldu allah bu ülkedeki insanlara akıl versin başka bir şey demiyorum... kasım için usdt alayım belki lazım olur.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
October 06, 2018, 05:44:23 PM

Aslında yılı bu şekilde yatay kapatmak kripto pazarının ruhuna aykırı, kasım ayında bitcoinde ve altcoinlerde bir küçük ralli yaşanabilir. Bu ihtimal olasılık olarak düşüş ihtimalinden daha geçersiz değil benim nazarımda.
Allonee
Member
**

Activity: 392

View Profile
October 06, 2018, 05:47:28 PM

Kasım rallisini proje sahipleri de bekliyor projelerini hep ona göre uzatıyorlar. Bu kadar insanın beklediği şey şu an bir düşününce olmaz gibi geliyor.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
October 08, 2018, 02:48:34 PM

üfüren balinalar onların haricinde alış çılgınlığı başlar ise bu rüzgarı arkalarına almak isteyecektir. ama ortada böyle rüzgar yoksa, varmış gibi davranmak hatalı. sec konusu fos çıkarsa bence dump yakındır. 22 gün var açıklamaya ve hiç işlem yapmaya gerek yok. parada durmalı bence, şu konular netleşsin.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
naz14
Member
**

Activity: 420

DAO Maker

View Profile
October 08, 2018, 09:08:54 PM
Merited by teramit (2)

Beyler Bitcoin fiyatının bende Kasım ayında artacağını düşünüyorum. Yalnız beklediğimiz gibi yüksek fiyat artışı olmayabilir. Kaç kat artabilir ki? Zaten 19000 Dolarlardan bu seviyelere kadar düştük. Yani bence büyük artışlara daha zaman var. Kasım ayında %70 oranında artarsa yine şükredin bence. Yada maximum 2 kat'lık bir artış olabilir.
Herkes artışa oynamaya başladı mı? Arkadaşlar hiç durmayın satın. Nasıl olsa alttan alma fırsatınız olacak hem de çokça.... kalabalığın yönünü takip etmek borsada hemen her zaman tehlikelidir. terste kaldığınızda spekülasyon bu kadar kuvvetli olmaz..
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 09, 2018, 08:11:57 AM

Herkesin beklentisi Kasım ayında hareketin başlaması ama bunu büyük Balinalar da biliyor çok konuşulmaya başlandı.Acaba sağ gösterip sol vurma olayı olabilirmi? Düşünsenize biz Bitcoin uçacak diye beklerken adamlar aşağı bastırmasın.Herkesin konuştuğu her işten hep zarar gelmiştir bu piyasada ama yapacak yok maalesef bekleyip ona göre hamle yapıcaz
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 09, 2018, 08:40:20 AM

Şahsen bundan sonra düşüş olacağını sanmıyorum güzel günler bizi bekliyor uçmaya hazır olun diye bağırmak istiyorum inşallah dediğimiz, beklediğimiz, istediğimiz gibi ve gönlümüzce olur, artık yeter ya çok sıkıldım bunaldım resmen bu ne abi ya hep kırmızı hep kırmzıı biraz yeşillenelim

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: