Bitcoin Forum
May 03, 2024, 10:23:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: kasim rallisi  (Read 1747 times)
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
April 01, 2019, 05:14:41 PM

bir önceki kasım rallisinin benzeri 2019 yılında yaşanması gayet de olası. halvinge az kalmış, düşüş bitmiş durumdayken her şey müsait olur.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714775006
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714775006
Reply with quote  #2

1714775006
Report to moderator
1714775006
Hero Member
*

Ignore
1714775006
Reply with quote  #2

1714775006
Report to moderator
1714775006
Hero Member
*

Ignore
1714775006
Reply with quote  #2

1714775006
Report to moderator
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 08, 2019, 06:19:33 PM

başlığın açıldığı tarihte ralli olmadı ama başlıktan 1 yıl önce o oldu. ve büyük paralar kazandı insanlar. umarım yeniden aynı yükselişi görürüz.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2019, 01:59:24 PM

bir şeylere fazla anlam yüklüyoruz gibime geliyor. bir kere olduysa yine aynı şekilde bir daha olacağının garantisi yok ki.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
May 16, 2019, 07:06:44 PM

geçen yıl beklenen olmamıştı ama bu yıl olma potansiyeli gerçekten de çok fazla ama kesin konuşmamak gerekiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 16, 2019, 07:59:48 PM

Geçen sene büyük bir beklenti vardı. Piyasalar da beklentinin tersine hareket etmişti. Bu sene de beklenti var; umarım yine ters yapmaz. Şu son birkaç haftadır olan BTC ve ETH yükselişini sanırım kimse beklemiyordu. Birdenbire karşımızda bulduk... Bence bu sefer kasım ayına doğru gözümüzü kapatıp bekleyelim Cheesy
Beklemek demişken, şu bilindik sözü de buraya iliştireyim:
"Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklemeyi unuttuğunda gerçekleşir. Bu, evrenin 'sen bakarken soyunamıyorum' deme şeklidir."
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
May 17, 2019, 11:10:26 AM

bu tarz veriler için hangi döngüde olduğumuz çok önemli. ayının en diri olduğu dönemde ralli vs pek bir işe yaramıyor.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 17, 2019, 04:25:10 PM

o kasım rallisi herkesin kafasında lkaldı umarım tekrar aynısı gelir elimiz biraz para görür yoksa halimiz perişan herşey boşta bakalım ne olacak.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 19, 2019, 09:46:42 AM

kasım rallisinin daha büyük ve daha etkili olanı bul yıl gelecek gibi görünüyor şu yaşadığımız yükselişin bir boğa mı yoksa mini bir boğa mı olduğunun cevabı 10 bin dolar bandında yatıyor bakalım cevap ne olacak
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
June 05, 2019, 07:05:53 AM

bitcoin son 3-4 aydır tam tahmin ettiğim gibi gidiyor. eğer tahminlerim tutarlı olmaya devam ederse o ralliyi bu kasımda görebiliriz.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
teramit
Legendary
*

Activity: 1869
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
October 13, 2021, 07:44:46 PM

sanırım beklenen ralli .öte girmiş durumda  Cheesy

An itibariyle ralli malli sosyal medyada konuşuluyor kahve muhabbeti olmuş durumda , bir önceki ralli şekildeki gibi gireceği yere girmiş isteyen şimdiki söylentiyle esnetip deneyebilir  Kiss
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1254

View Profile
October 14, 2021, 07:59:06 PM

Başlık 2018 yılında açılmış. 2018 yılında ralli bekleyenler, 2019 yılında ralli bekleyenler mi dersin her şey yazılmış, söylenmiş. Ekimin ortasındayız güzel bir sene geçirdik gibi btc her an yeni bir tüm zamanların en yükseği denemesi yapabilir. Sanırsam bu büyük ralli 2021 Kasım ayına denk gelecek eğer gelirse başlık tutmuş sayılır sonuçta yıl vermemiş ay vermiş konuyu açan arkadaş  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
October 14, 2021, 10:29:43 PM

Farkında mısınız bilmiyorum ama ben piyasayı hiç bu kadar olumlu görmemiştim. Herkes mega ralliye ikna olmuş ve kasım aralık gibi herkes lamboları çekip emekli olma planı yapıyor.

Bende mega boğaya kesin gözü ile bakıyorum. BTC ATH yapar ve ardından altcoin rallisi. 10x'ler tekrar çekilir ve oyun biter.

Fakat herkesin olumlu olması beni kuşkulandıran tek şey şuan için.
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198

View Profile
October 15, 2021, 06:49:20 AM

Mega ralli içindeyiz ama altcoinler yükselmiyor BTC 27 binden 60 bine geldi biraz daha yükselirse 70 bin satacağım sene sonu 100 bin hedefi doğrultusunda ilerliyor piyasa  ama 100 bini beklemem ben
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1250

View Profile
October 15, 2021, 08:17:00 AM

Farkında mısınız bilmiyorum ama ben piyasayı hiç bu kadar olumlu görmemiştim. Herkes mega ralliye ikna olmuş ve kasım aralık gibi herkes lamboları çekip emekli olma planı yapıyor.

Bende mega boğaya kesin gözü ile bakıyorum. BTC ATH yapar ve ardından altcoin rallisi. 10x'ler tekrar çekilir ve oyun biter.

Asıl büyük sıkıntı orada ya hocam zaten.Herkesin büyük ralliyi bekleyip emekli olma planları.

Peki bu ralli olacaksa eğer herkesi memnun edip keyfine keyif kattırır mı? Bilemiyorum ama herkes bitcoinin bu sefer 100k'yı göreceğini düşünüyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
illetyus
Sr. Member

View Profile
October 15, 2021, 11:29:30 AM

Asıl büyük sıkıntı orada ya hocam zaten.Herkesin büyük ralliyi bekleyip emekli olma planları.

Peki bu ralli olacaksa eğer herkesi memnun edip keyfine keyif kattırır mı? Bilemiyorum ama herkes bitcoinin bu sefer 100k'yı göreceğini düşünüyor.

Umarım sakatlık çıkmaz. Mega ralli sonrası zaten kazanacağım parayı altın-gümüş-ev-arsa olarak hemen dönüştürmem gerekiyor. Mega ralli olursa sonrasında kriptodan voleyi vuran adamlar iç piyasaya girdiğidne tek başına enflasyon nedeni olacaklar bence. Smiley

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 26, 2021, 08:06:51 AM

Kasım Aralık Ocak

Bitcoin ve Altcoinler için genelde olumlu geçiyor 2017-2018 de bu durumu yaşadık tecrübeliler bilir.

Ocak 2018 den sonra da çöküş olmuştu ve %99'a kadar değer kaybeden kripto paralar oldu.

Olası bir cöküşte 100.000 liranız %99 değer kaybederek 1.000 lira olabilir. Ben hatırlıyorum o günleri Ath seviyesinden %90 %95 hatta %99 aşağıda olan çok proje vardı. Her birinin yüzüne bakan yoktu bizde düşünüyorduk o sıralarda hangisini alsak diye zaman ne hızlı geçiyor.

Hiperenflasyon olacakmış falan filan Twitter CEO'su diyormus. Bende nakit var buyursun olsun hiperenflasyon Smiley o kadar kolaydı.

Boşa sallayanlara bakarak değilde biraz teknik analiz bilerek önümüzdeki olası duzeltmede harika paralar kazanılabilir...

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
October 27, 2021, 05:05:25 PM

Her firlayisin bir inişi vardır. Bugün ani bir çakilis oldu. Panik satışlar gerçekleşti halbuki ortada kötü bir haber yoktu. Dikkatli olmaz lazım.

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
October 28, 2021, 05:19:55 AM

Daha adam akıllı mega ralli yaşadığımızı düşünmüyorum çoğu altcoinde. Yani önümüzdeki Kasım ve Aralık ayları çok kilit aylar olacak. Şahsen çekinip kendimi tutuyorum fakat bazı altcoinlere yüklü girecek riske gerçekten değecek aylara geldik. Her düzeltme bir fırsata dönüşebilir bu aylarda. Bitcoin de de kar alma yerlerinde değiliz. Zaten dikkat ettiyseniz bitcoin satışa iyi direniyor. Bu bile altcoin rallisinin yakıtının tükenmediğini gösteriyor.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 28, 2021, 08:16:56 AM

Aslında mega ralli yaşandı ve bitti bundan sonrasına çöküş öncesi son yükleme rallisi diyebiliriz. Aynı 2017 yılına benzer süreçler yaşandı.

Ocak - Mayıs 2017 arası mega dalga
Ekim - Şubat 2018 arası son dalga

Neyse tadı kaçırmanın anlamı yok. Şu son ralliyi bekliyor herkes bende bekleyenler tarafındayım çünkü güzel karlarla satmaları için piyasayı bir iki kademe daha yükseltmek zorundalar.

Yani çin emlak krizi odur budur şudur ne kadar hikaye yazılırsa yazılsın görüntüyü hepimiz görüyoruz piyasa sürekli yukarı gidiyor. Çünkü gitmezse zarar edecekler.

Bitcoin yıl sonlarını sever altcoinlerde öyle. Özellikle 2022 Ocak ayı 2018 ocağa benzerler sasırmam artık. Her ne olursa olsun kazanan sabır edenler olacak.

YTD.
illetyus
Sr. Member

View Profile
October 28, 2021, 02:23:17 PM

5 aydır yataya bağlamış altcoin grafikleri var. 5 aylık yatay seyrin aşağıya kırıldığını hiç görmedim kriptoda. 5x kaldıraçla longlamalık fırsat var gibi. en az 2x çekmeden aşağı kırılmalarını imkansız bana göre.

Aşırı dik yeşil çubuklar arka arkaya geldiği zamansa çıkış vaktidir. En sert mumlar genelde finalde geliyor.

Evdeki hesabım şu şekilde:
-Kasım-Aralık rallisinde altcoinlerde parayı katla.
-Aşıırı şişmiş matematiksel olarak mcap doygunluğa ulaşmış olduğunu düşündüğüm coinlere bir miktar short dene.
-Kazandığın parayı reel dünyaya çek ve hemen altın-gümüş ve gayrimenkule göm.
-Birazda biste gir. zira bist'te pistte kimse kalmadı hepsi kriptoda. Yerlerine geri döndüklerinde bir rallide orada olabilir.

Muhtemelen bu plan fail olacak ama bakalım.  Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: