Bitcoin Forum
April 30, 2024, 04:57:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Platformunun Veliahtı  (Read 1759 times)
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
December 14, 2018, 05:34:02 PM

Ethereum yerini kaybedecek bir proje değil bence ancak ona benzer pek çok sağlam proje daha iyi yer edinebilir piyasada ve böylece piyasa araçlarıda artacaktır tek el erc 20 hakimiyeti kırılabilir.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714496238
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714496238
Reply with quote  #2

1714496238
Report to moderator
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
December 14, 2018, 07:53:55 PM

Eskiden olsa derdim ki ethereumun tahtını sallayacak token daha yapılmadı diye ama son durumlardan sonra artık inancımı yitirdim. Acilen ekip bişeyler yapmazsa EOS ve Stellar benc en kuvvetli adaylar.Özellikle nereye baksam altından stellar çıkıyor ethereum için büyük tehlike
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
December 14, 2018, 08:09:46 PM

ethereuma kolay kolay bişey olmaz , en cok post muhabbeti olur ve sonunda olan yine minerlara olur.  herkes gpuları satıp kurtulmanın derdinde bu aralar Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 14, 2018, 10:24:29 PM

Tezos da veliahtlık iddasında olan bir proje ancak şuana kadar ayı sezonunun etkisi ile bir hareketini göremedik. Uygulamalar ve borsalar belirleyici olacak.
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
December 14, 2018, 10:33:34 PM

Ethereum'a vitalik'in gereği kadar sahip çıkmadığını düşünüyorum. Bitcoinin düşüşü ile bir atak yapıp tahtını sallayabilirdi ama gerekeni yapmadı ethereuma olan inancımı kaybetmeye başladım
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
December 15, 2018, 01:11:01 PM

Vitalik napsın tek başına marketi mi oynatıcak adam, btc düşüşünden her coin gibi nasibini alıyor ethereum da, ripple da 10 kat düştü niye kimse ripple öyle böyle demiyor da ethereuma daha çok dikkat ediliyor anlamış değilim.
Kayzer258
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 15, 2018, 06:23:13 PM

neonun kısa vadede etherumu tahtından etmesine pek de imkan olanak yok açıkçası. zorlarsa xrp zorlar ethereumu sadece.

XRP iyi gidiyor ama smart contract sistemi degil bildigim kadarıyla.
NEO/EOS/KOMODO/STRAT gibi sistemlerin gelecekte yükselmesi daha mümkün ama ETH her zaman ilk 5 de kalacak gibi duruyor.
2019 parlayan yıildızlarından birisi LTC olacak bence. Halving icin 6 ay kaldı

LTC halving 2019 ağustosta hocam
Kayzer258
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 15, 2018, 06:30:05 PM

Bütün mesajları okudum ancak XEM adının geçmemesi şaşkınlık yarattı.Bence xem i unutmayın Smiley
Benim adaylarım : Waves,Man,Nem, Neo,Holo
Tezos sansasyonlardan öteye geçemedi.Fork olmayan platform iddiası ötesinde bir sey göremedik henüz.
Cardano,XLM merkeziyet durumu söz konusu.Neo da da merkeziyet konusunda eleştiriler var..
ETH BTC nin yerini alamadı alamayacak.Yeni btc yi aramak şuan mantıksız ama yeni eth aranabilir.Sonuçta BTC tek işlevi değer taşıması iken ETH den akıllı sözleşmeler yani aktif kullanım beklentisi aktif.ETH bu alanda bir devrim idi.Denendi istenen arzulanan bir beklenti olduğu piyasa tarafından kabul edildi.Ve şimdi daha iyisi aranıyor..
Hangisi olur sorunun cevabını vermek imkansız ama sanırım waves bu konuda büyük topluluk desteği ve eski-tanınan bir coin olması  ile bir adım önde.Son zamanlardaki fiyat durumları da insanın aklını karıştırmıyor değil..
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
December 15, 2018, 07:12:09 PM

Eğer gerçekten bir veliahtı olsaydı bu kötü durumda bir atak yapardı böyle bir fırsat bulmuşken ama görülüğü üzere hepsi ethereumla aynı şekilde hareket ediyor.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
December 15, 2018, 09:20:24 PM

Ben Wanchain'den çok umutluyum, 2019 da en çok kazandıracak coinlerden biri olarak görüyorum. 2-3 yıl sonra ethereum'u geçebilecek potansiyel bile görüyorum.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
December 15, 2018, 10:22:27 PM

Matrix Platformunu görüyorum bu hususta. Bu platformaların tamamı aşağı yukarı aynı işlevsellikte olurken .matrix buna ek olarak platformdaki işlemleri yapay zeka ile denetliyor. Bu da olası tehlikeli veya normalin dışında işlemleri ayırt ederek onaylanmasına engel oluyor. Boylelikle daha güvenli bir platform haline geliyor. Bu platforma Blockchain 3.0 deniyor.

blockchain 1.0 çıktıtıda 3.0'ı kusur kaldı. Smiley
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
December 16, 2018, 01:23:40 PM

Başlık sahibi olarak EOS'uda incelemişim ama o zaman bu kadar içine girmemiştim EOS'un son zamanlarda biraz girdim ve sonuç: Ben hayatımda bu kadar leş bir platform görmedim. Çok saçma bir sistemleri var. İşlemleri için CPU ve RAM kullanılıyor fakat bu CPU denen şey ağda ki işlemlerden dolayı (özellikle yoğun kumar oyunları) devamlı şişik. İşlem yapmak için cüzdanınızdan EOS stake ederek CPU alacaksınız fakat burda da bir bug var EOS stake etmek için yine CPU istiyor ve sistem tam kitleniyor. Şimdi müritleri kızacak ama ömrü uzun olmaz bu EOS'un.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
December 16, 2018, 04:03:47 PM

Güzel bir konu güzel bir paylaşım olmuş elinize emeğinize sağlık ben burada daha çok ilk verdiğiniz neo Platformunu takip ediyorum ve diğerlerine göre daha güçlü buluyorum
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 16, 2018, 09:54:01 PM

Tezos fena gitti çöküşte son dönemdeki en populer eth veliahtlarından bir tanesiydi kendileri. Dipten toplamak içinde aslında epey güzel bir fırsat sunuyor.
Renovatioo
Member
**

Activity: 159
Merit: 10

View Profile
December 22, 2018, 11:50:45 AM

TOMOyu göz ardı etmeyin kısa vadede çok iyi işler yapacak bi inceleyin
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
December 22, 2018, 11:53:46 AM

oglum TOMO nedir ya gidin su scam coinlerinizle birlikte kaybolun.
eth ya NEO, Cardano yada BNB kendi blockchain'i ile yerine gecebilir, gerisi gelip gider.
iki smart code yazan when lambo diyor aq piyasanin boku cikti.
waves bile o kadar büyükken geldigi yer belli
gerisi anca mezara gider yada bir trade lik ömrü var
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 22, 2018, 01:25:28 PM

Ben neodan umudumu kestim. Eskiden çok kaliteli tokenler çıkıyordu neo tabanlı artık onlarında gazı geçti diyebiliriz.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
December 22, 2018, 02:56:13 PM

Platform coinlerinin geleceği konusunda pek iyimser değilim. Ethereum her ne kadar çok iyi bir proje olsada markette ki kirliliğin nedeni aynı zamanda. Ben, gizli diye önü kesilmez ise Monero ve her ne kadar sevmesemde Ripple ın ileride bizi şaşırtacak kadar artacağını düşünüyorum. Ethereumun ise eski görkemli günlerine dönemeyeceğini düşünüyorum.

yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
December 22, 2018, 05:22:12 PM

Stellar, Ripple'nin yakın gelecekte Ethereum'u piyasadan sileceğini düşünüyorum. Merkezi oluşumlar yavaş-yavaş ipleri eline almaya başlayacak gibi duruyor. BTC'yi belirli bir fiyat aralığında dizginleyip Ethereum'u piyasadan silmek.. Bence bütün mesele bu..
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 23, 2018, 09:19:13 AM

Stellar, Ripple'nin yakın gelecekte Ethereum'u piyasadan sileceğini düşünüyorum. Merkezi oluşumlar yavaş-yavaş ipleri eline almaya başlayacak gibi duruyor. BTC'yi belirli bir fiyat aralığında dizginleyip Ethereum'u piyasadan silmek.. Bence bütün mesele bu..
Ethereumla ne alıp veremediğiniz var anlamış değilim, kimsenin birbirini bu piyasadan silmek gibi amacı da yok ripple ile ethın ne alakası var saçma sapan yorumlar. Siz böyle boş konuştukça eth fiyatı yapıştırıyor 130 dolar gördü bugün, boş yapın siz anca.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 »  All
  Print  

Jump to: