Bitcoin Forum
April 30, 2024, 02:54:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Platformunun Veliahtı  (Read 1759 times)
Coinscup
Member
**

Activity: 291
Merit: 11

View Profile WWW
October 02, 2018, 08:01:37 PM

Ethereum için iyi bir güncelleme gelirse hiç kimse onu tahtından edemeyecektir. Fakat böyle devam ederse bu çokta zor olmayacak. Ağ üzerinde çalışan projeler arttıkça transfer ve işlem problemleri oluşuyor. Cryptokitties çılgınlığı zamanını hatırlayın.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714488856
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714488856
Reply with quote  #2

1714488856
Report to moderator
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
October 02, 2018, 08:15:04 PM

Veliat falan yok boşuna veliat beklemeyin ethereum için ethereumu silebilecek coin yok daha piyasadan daha iyi özellikli coinler daha hızlı coinler olabilir ama ethereum piyasanın ilk smart coini yeri belli kimse alt edemez
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
October 02, 2018, 08:23:22 PM

Hocam harika bilgiler gerçekten herkesin parça parça bilgisine sahip olduğu özellikleri bir araya derleyip harika bir şekilde anlatmışsınız. Ben kesinlikle neo platformunun işlem ücreti olmadan ve çok hızlı transfer yapma özelliği nedeniyle bu platformu 1 numara görüyorum. Oldukça faydalı işe yarayacak bilgiler olmuş tebrik ederim
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 02, 2018, 08:26:44 PM

Veliaht kavramı ne kadar dogru bilmiyorum ama kripto para adı üzerinde teknolojiyi takip etmeli. Su andaki haliyle eth'nin teknolojinin biraz gerisinde kaldigi dogru, bende eth'he en büyük rakip olarak eos'u görüyorum. Eth ise kendini yenilerse piyasaya tutunmaya devam edecektir çükkü hala bir hikayesi var.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
October 02, 2018, 08:31:18 PM

Öyle kolay olarak ikinciliği devretmez bence. Ethereum güçlü bir ağa ve yatırımcı kitlesine sahip bir coin. Belki zamanla düşer 3 veya 4 lere gerileyebilir ama bunun olması bir kaç yıldan önce olmaz. En az bir sene diyorum. İleride ETH den daha avantajlı bir coin çıkar ve gözde olur bilemem tabi ama şuan bunu yapabilecek coin yok piyasada.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 02, 2018, 08:33:58 PM

çok güzel bir yazı olmuş öncelikle bunu belirtmek istedim. ancak en büyük rakibi olacak olan waves eklenmemiş. bence onuda ekleyin. yinede yazı için teşekkürler.
bmgs
Member
**

Activity: 518
Merit: 15

View Profile
October 02, 2018, 09:08:12 PM

Ethereuma alternatif olabilecek tek platform NEO bence. Yoğun bir şekilde kullanılan başka platform yok bunlar dışında. Ayrıca Stellar da beğendiğim coinler arasında. Her portföyde bir miktar bulunması gerekir bence.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 02, 2018, 09:36:32 PM

Şu kısa vadede saydıklarınızın hiç biri ethereumu tahtından edemez kesinlikle. eğer biri edecekse de bu neo olacaktır. Eos gümbür gümbür geliyor da üzerinde sağlam icolar çıkmaya başladığı zaman ben çok güven vereceğini düşünmüyorum. neo tamamen güven veriyor

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 03, 2018, 11:31:51 AM

ico çıkmaya başlaması da ne kadar etki eder tartışmalı..dandik stratis de ico da düzenlendi mesela ama fiyatı çöp olmaya devam etti.

akıllı sözleşme onda da var üstelik.  pos olayı da var ama fiyat sürünüyor..sadece btc değerlenirse fiyatı çıkıyor..bunların haricinde bi numarasını göremedik.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 05, 2018, 04:26:58 PM

Yazılmamış ama en büyük veliaht bana göre waves yavaş yavaş kendini geliştiriyor waves durmadan yenilikler çıkarıyor ama fiyata etki etmiyor yeniden kendine gelince icolar yapılınca artacaktır
brkttlv (OP)
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 05, 2018, 06:58:39 PM

Ethereum için iyi bir güncelleme gelirse hiç kimse onu tahtından edemeyecektir. Fakat böyle devam ederse bu çokta zor olmayacak. Ağ üzerinde çalışan projeler arttıkça transfer ve işlem problemleri oluşuyor. Cryptokitties çılgınlığı zamanını hatırlayın.

Aynen öyle, benimde aslında anlatmak istediğim rakipleri gelişirken, teknolojiyi takip ederken Ethereum gerekli güncellemeleri yapmıyor. Şu anda piyasa yavaş ama yarın hareketlendiği zaman transfer sıkıntıları sızlanmalara yol açacak ve Ethereum prestij kaybedecek.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 05, 2018, 07:00:52 PM

Ether platformunu marketcap değerine aynı büyük sosyal destek topluluğuna sahip olacak başka platform henüz yok. Ether halen ico piyasası içinde başat liderliğe sahip erc20 token altyapısı sayesinde.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 05, 2018, 08:15:25 PM

neo güzel bir proje güzel bir coin ekibide iyi çalışıyor ilerde ne olur bilinmez çin'in ethereum'u olarak girdi piyasaya beklentisi olan çok..
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 05, 2018, 08:29:26 PM

Olaya veliaht olarak bakılmaması gerektiğini düşünüyorum. Her projenin kendine has özellikleri vardır. Ethereum da bunlardan biri. Neo, komodo, stellar,eos gibi platformların da kendine ait özellikleri var. Buna göre hareket edilmeli. Ethereum artık amiral gemi görevi görüyor sektörde. Kolay kolay yerini kaybetmesi de şimdilik görünmüyor ama ileride neler olur bilemeyiz tabii ki.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
October 05, 2018, 10:10:23 PM

Veliathın öldüğü kesinleşmiş benim gözümde zaten ethereumun veliahtı yoktu avusturya gibi bir ülke devlet bonolarını ethereum ile satıyor bunu hangi coin başarabilir ve hangi coin ethereumu öldürebilir? hiç biri bu listedikilerin
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 05, 2018, 10:47:59 PM

Ethereum yerini kolay kolay herhangi bir platforma bırakmaz ama arkada da cidden sağlam platformlar var. Stellar, Cardano, Neo ve daha birçok platform. Ama bunların coinleri market değeri olarak Etheri yakalayamaz gibi.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
October 05, 2018, 11:15:54 PM

Veliaht olması için aynı dalda aynı projeler olması gerekiyor. Bunların hepsi farklı projeler o yüzden veliaht değilde rakip desek daha doğru olur bence. Ama tabi hepsi ilerlesin hepsi geleceğe taşınsın hiç biri yok olmasın. Gerisi umrumda değil açıkçası.
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 07, 2018, 09:50:56 AM

Esas olan Blockchain teknolojisin bilinirliğinin kullanılırlığının artması bizim adımıza. Yoksa Herhangi bir kripto paranın veliahdının hangi diğer kripto para olduğu olacağı bilgisi tartışılabilir ama bağlayıcı değil.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 07, 2018, 10:01:12 AM

Eğer ethereumun bir veliahtı olacaksa ( şu an için kesinlikle öyle bir seçenek yok) Neo olacaktır. Sonuçta ico piyasasının en büyük sorunu scam icolardır  bunun biraz da olsa önüne geçiyor.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 07, 2018, 01:59:57 PM

Stellar bi veliahttan öte alıp yürüyecek bi proje zaten. Eos ise eth yerini alabilir gibi görünüyo durum itibariyle. Bana sorarsanız neo daha kullanışlı.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: