Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:16:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥  (Read 26747 times)
SagOmar
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
October 26, 2018, 06:48:54 AM

bu platform ve projenin yeşillendiği günleri ne zaman göreceğiz bakalım. şimdilik herşey yolunda ilerliyor gibi görünüyor lakin biraz fazlca sabretmek gerekli sanırım. hadi hayırlısı

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
1714702585
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714702585
Reply with quote  #2

1714702585
Report to moderator
1714702585
Hero Member
*

Ignore
1714702585
Reply with quote  #2

1714702585
Report to moderator
1714702585
Hero Member
*

Ignore
1714702585
Reply with quote  #2

1714702585
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 26, 2018, 11:21:41 AM

12 level oldum platformda, var mı daha üst level atın da görelim yaw Cheesy baya eğlenceli haa şu exp kasma olayı keşke daha çok görev olsa Cheesy oyun gıbı. dur ekıbe soleyım bunu da,

bırde fıyat ucsa dadından yenmeyecek
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
October 26, 2018, 12:13:07 PM

Bende lvl falan atlama olmuyor sanırım haftalık post başına atılan mesajlara göre değişiyor herhalde diğer türlü sitede falan lvl yükselticek bir şey yok çünkü.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 26, 2018, 07:46:19 PM

Bende lvl falan atlama olmuyor sanırım haftalık post başına atılan mesajlara göre değişiyor herhalde diğer türlü sitede falan lvl yükselticek bir şey yok çünkü.

ney Cheesy

platformu açıp baktın mı, denedın mı hıc, platformda yaptıgın gorevlere gore exp verıyor gunde 3 gprev cıkıyor, derslerı tamamladıkca exp verıyor bunlara gore platformda level atlıyorsun ilerıde ıse yarayacak dıye dusunuyorum yuksek level, postla fılan alakası yok levelın onu nerden cıkardın anlamadım acıkcası,
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
October 27, 2018, 11:45:04 AM

evet günlük görev başına exp puanı alıp level atlıyorsun. postla bir alakası yok. ben derslere başladım. şimdilik fena gitmiyor. simdaq.com dan girip başlasan iyi olur. geç kalmış sayılmazsın. güzel tasarlanmış bir simülasyonları var.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
October 29, 2018, 09:27:20 AM

Şuan ki borsa daki fiyatına göre bir member haftalık 3 tl.kazaniyor şaka mı yapiyorsunuz dalga mi geçiyorsunuz anlamadım:(
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
October 29, 2018, 12:49:05 PM

Şuan ki borsa daki fiyatına göre bir member haftalık 3 tl.kazaniyor şaka mı yapiyorsunuz dalga mi geçiyorsunuz anlamadım:(

Ulen borsa da bile olmayan 5 para edip etmeyecegi belli olmayan scam imzalara girerken düşünmezsiniz bunlari. Komik adamsiniz valla.
Spreadsheet ten kontrol ediyorum valla hero member olduğundan gerci en xok kazanan aztec ama adam haftada 50 mesaj atio ortalama aq nasil beceriyorsa. Ben daha ulaşamadım o rakamlara vakit yok. Ama aztec bole giderse 10k token alacak oda 3 bin tl edio nerdeyse.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:52:06 PM

Ulen borsa da bile olmayan 5 para edip etmeyecegi belli olmayan scam imzalara girerken düşünmezsiniz bunlari. Komik adamsiniz valla.
Spreadsheet ten kontrol ediyorum valla hero member olduğundan gerci en xok kazanan aztec ama adam haftada 50 mesaj atio ortalama aq nasil beceriyorsa. Ben daha ulaşamadım o rakamlara vakit yok. Ama aztec bole giderse 10k token alacak oda 3 bin tl edio nerdeyse.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U_ZDxlatfrpM2Rdob4iJ8yMdbB1lROhbeM05TU-WvZU/edit#gid=452994788

abartma yaw, 50 mesaj 1 kere atmısım, 10k token de alabılırmıyım bılemıyorum , ben bu ımzaya gırerken uzun vadelı yatırım portfoyu olusturmak ıcın gırdım, senın de dedıgın gıbı ne oldugu belırsız borssaya gırıp gıremeyecegı bellı olmayan , girdiğinde ne kadara cıkacagı bellı olmayan tokene gırecegıme, tokenler gelır gelmez hemen satabılecegım ne kadar ettıgı bellı olan ımzaya gırmek bence daha mantıklı, aza kanaat etmeyen cogu hıc bulamaz, dıyecem ama total supply oranlarsak sımdaq hıc de az vermıyor Cheesy
erdemdio
Member
**

View Profile
October 29, 2018, 12:54:51 PM

Alirsin alirsin ortalama 40 mesajin var iste daha ne biz 15 mesaj atmak icin uğraşıyoruz bir hafta boyunca. Zaman yok gerci ondan zorlaniyoruz. Yoksa yakalayacam seni. Biraz ugrasalim bakalim bizde.

Dedigin gibi 25 milyon supply var total ve 25m supply li tokende imza da bu rakamlari vermeleri oldukca iyi.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:56:40 PM

Alirsin alirsin ortalama 40 mesajin var iste daha ne biz 15 mesaj atmak icin uğraşıyoruz bir hafta boyunca. Zaman yok gerci ondan zorlaniyoruz. Yoksa yakalayacam seni. Biraz ugrasalim bakalim bizde.

Dedigin gibi 25 milyon supply var total ve 25m supply li tokende imza da bu rakamlari vermeleri oldukca iyi.

para kazanmak kolay değil, zaman yok bahane değil, otur 24 saat forumun başında dur dıyen yok, genelde bakıyorum ınsanlara telegramda boş boş vakıt gecırıp geyık yapıyorlar, sımdaq ımza kampanyası aslında telegramda gecırdıgın zamanı gel forumda gecır sana token verelım dıyor, ben forumda gecırıyorum zaman sız telegramda, Wink
erdemdio
Member
**

View Profile
October 29, 2018, 01:08:18 PM

para kazanmak kolay değil, zaman yok bahane değil, otur 24 saat forumun başında dur dıyen yok, genelde bakıyorum ınsanlara telegramda boş boş vakıt gecırıp geyık yapıyorlar, sımdaq ımza kampanyası aslında telegramda gecırdıgın zamanı gel forumda gecır sana token verelım dıyor, ben forumda gecırıyorum zaman sız telegramda, Wink

Laf sokmasaydin iyiydi ama haklisin diyecek bisi yok.

Ugrasiyoruz işte. Zamam bulabildikce yaziyorum forumda da.

Bu arada haber filan var mi telegrama bakmadim 😂 wtry airdrop yapacakti digilira oldu mu o
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 29, 2018, 08:03:10 PM

Laf sokmasaydin iyiydi ama haklisin diyecek bisi yok.

Ugrasiyoruz işte. Zamam bulabildikce yaziyorum forumda da.

Bu arada haber filan var mi telegrama bakmadim 😂 wtry airdrop yapacakti digilira oldu mu o

laf sokma demeyelım ona Smiley öyle bır nıyetım yok, ama bir gerçekte var yani, bak yukarıda ki arkadaş, borsaya çıkıp cıkmayacagı ödüllerin dagıtılıp dagıtılmayacagı hatta projenın olup olmayacagı ımza kampanyasına girer ama halı hazırda borsada işlemde olan ve ıco fıyatının 10 kat altında olan tokenın yaptıgı üstelik bol ödüllü kampanyayı fırsat olarak görmez Smiley kumarbaz mılletız ne de olsa ya herro ya merro
memhak1105
Jr. Member
*

i love cryptocurrency

View Profile
October 29, 2018, 09:14:33 PM

simdaq çalışan bir simülasyon yapmış. reklamını yapar yapmaz karşılığını bulur bulmaz farklı bir olay ama ortada bir ürün olduğu ve bunu istedikleri gibi şekillendirebilecekleri kesin. ortada niyet var. sonuçta ortada hiç bir ürünü olmayan dünya kadar token ve ico var insaflı olmak lazım. olay haftada 3 tl kazanmak değil. aynı zaman da toplulukta büyüor.

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 29, 2018, 09:30:42 PM

simdaq çalışan bir simülasyon yapmış. reklamını yapar yapmaz karşılığını bulur bulmaz farklı bir olay ama ortada bir ürün olduğu ve bunu istedikleri gibi şekillendirebilecekleri kesin. ortada niyet var. sonuçta ortada hiç bir ürünü olmayan dünya kadar token ve ico var insaflı olmak lazım. olay haftada 3 tl kazanmak değil. aynı zaman da toplulukta büyüor.

valla halı hazırda 3 tl bıle etmeyen coın ımzası tasıyacagıma 3 tl eden coın ımzası tasırım daha ıyı Cheesy en azından bır referans noktası var, kör dövüşü yapmanın alemı yok kumar oynamanında pek alemı yok, benım fıkrım bu
memhak1105
Jr. Member
*

i love cryptocurrency

View Profile
October 29, 2018, 09:36:46 PM

bence de güzel fikir. telegramda muhabbet gördüm şimdi. binance ceo su simdaq ı mı övmüş. içeriğine bakamadım. umarım öyledir. madem öyle simdaq ı binance eklesinlerde görelim Smiley

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 29, 2018, 09:40:20 PM
Last edit: October 29, 2018, 09:51:58 PM by AztecGoldHero

bence de güzel fikir. telegramda muhabbet gördüm şimdi. binance ceo su simdaq ı mı övmüş. içeriğine bakamadım. umarım öyledir. madem öyle simdaq ı binance eklesinlerde görelim Smiley

ala ala bakmadım ona bi bakayım, ızleyelım bı 13 dk lık bısı mı. sanmam ama nerden duymus kı sımdaq ı Cheesy

valla bu sefer ben bısı yapmadım. bınance eklenırse fena olur orası ayrı Cheesy abbaaaaaw

edit: ızledım ben duymadım öle bişey:D
memhak1105
Jr. Member
*

i love cryptocurrency

View Profile
October 30, 2018, 12:16:14 AM

alala bende izleyeceğim ozaman. merak ettim bu arkadaş nerde ne duydu acaba. tidex de bot var sanırım fiyat onun yüksek olabilir. binance eklenirse uçarız cidden. hadi inşallah.

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 30, 2018, 09:27:59 PM

alala bende izleyeceğim ozaman. merak ettim bu arkadaş nerde ne duydu acaba. tidex de bot var sanırım fiyat onun yüksek olabilir. binance eklenirse uçarız cidden. hadi inşallah.

yok yaw sımdaq gruptakı yabancı eleman şaka yapmış Cheesy ama vıdeoyu da bınance ceosuna özel mesajla atmış şuna bi bak dıye, ya bakarsa diyo Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy çok güldüm yaw Cheesy nasrettın hoca mı bılıyor acaba elın yabancısı Cheesy yalnız dün tıdex te baya bır hacımle acayıp fıyatlarda ıslem gormus. botlar yapıyor ama neyse Cheesy
erdemdio
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 04:09:56 PM

Yeni bir ozellik mi geldi aztec ingilizce konuda yazmissin avatar filan ama yapamadim ben bi turlu ben de mi sorun var platformda mi anlamadim var mi bilgin senin. Telegramdan cevap vermiyon gene.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 31, 2018, 04:14:31 PM

Yeni bir ozellik mi geldi aztec ingilizce konuda yazmissin avatar filan ama yapamadim ben bi turlu ben de mi sorun var platformda mi anlamadim var mi bilgin senin. Telegramdan cevap vermiyon gene.

telegramda ozel mesajlar gerıde kalıyor bazen görmüyorum sorry,

yaw o avatar muhabbetı cuma gelecekmıs, erken oldu haber bıraz Cheesy neyse ınsıder haber olsun, hatta ılerleteyım, haftaya referans programı gelıyor, öyle dedı tatya, holderlara da aırdrop yapın dedım bakalım yaparlar buyuk ıhtımal,
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: