Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:50:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥  (Read 26747 times)
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 13, 2018, 09:10:03 PM

bu adamlar bounty bittiği zaman bizden kyc ister mi? sonuçta ödüller platforma yatacak ve biz onu borsaya ya da kendi cüzdanımıza çekmek istediğimiz zaman kyc şartını ileri sürebilirler. bilgisi olan var mı?

merkezsız borsaya gondereceksın waves dex e yanı. merkezsız borsa da kyc olmaz, yok öle bır dunya yanı. rahat ol o yuzden, jınbı kyc ıstemıs sanırım tokenlerı vermemek ıcın Cheesy sımadaq ımzaya pok atanlara duyurulur bılmem kac aylık  ımza boşa gıttı jınbı de mılletın Cheesy
waves borsasında bozdurmayı sormadım hocam. simdaq kendi sitesi üzerindeki hesaplarımıza ödülleri dağıtacak. biz de son kullanıcı olarak simdaq üzerindeki tokenleri sağa sola göndermek istersek platform bizden kyc ister mi? sizin yazdığınızdan waves dex ile simdaq platformunun iç içe olduğunu anlıyorum.

haa anladım. sımdaq platformda ileride kyc istenebılır cunku normal borsalarla da iş yapmayı planlıyorlar, emın degılım tabıkı tam bılemıyorum ama ıstenebılır ılerıde,  sonrakı mevzu onlar, hele bı yarışmaları fılan yapsınlar hele kı dedıgım sekılde yaparlarsa cok guzel olacak.
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714704615
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714704615
Reply with quote  #2

1714704615
Report to moderator
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

i love cryptocurrency

View Profile
November 13, 2018, 09:11:36 PM

bu kyc ye de uyuz olmaya başladım heryerde okuyorum artık. adamlar zorluk çıkarmak için kyc istediler evet bende gördüm. gitti güzelim emekler. hocam simdaq ve waves içiçe derken cahilce cevap vermiş gibi olmayayım ama waves paltformdan çıkmış bir token için aynı 3p ile başlayan aynı taban platformu kullanan token için göndermek sorun olmasa gerek. ha ben başka yere göndermek istiyorum diyorsan zaten şimdilik sadece tidex e gönderirsin.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
November 13, 2018, 09:14:51 PM

bu kyc ye de uyuz olmaya başladım heryerde okuyorum artık. adamlar zorluk çıkarmak için kyc istediler evet bende gördüm. gitti güzelim emekler. hocam simdaq ve waves içiçe derken cahilce cevap vermiş gibi olmayayım ama waves paltformdan çıkmış bir token için aynı 3p ile başlayan aynı taban platformu kullanan token için göndermek sorun olmasa gerek. ha ben başka yere göndermek istiyorum diyorsan zaten şimdilik sadece tidex e gönderirsin.

simdaq da paypal fılanda oldugu ıcın kyc gelebılır, kyc den cok korkmayın , zaten bılgılerınızı her yerde verıyorsunuz Cheesy facebook verıyon twıtter verıon bulmak ısteyen gene bulur o bılgılerı
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 14, 2018, 08:08:32 PM

Simdaqın gideri olduktan sonra kyc vermekten kimsenin çekineceğini sanmıyorum. Borsalara, ipsiz sapsız bountylere kyc yapan adam buraya yapmaktanda çekinmez büyük ihtimalle

Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

i love cryptocurrency

View Profile
November 14, 2018, 08:19:40 PM

vermek gerekirse elbet verilecek. adamlar bugüne kadar roadmap ine sadık bir şekilde ilerliyorlar. pek haber vermiyorlar ama birşeyler yapıyorlar hissi yok değil. simdaq ana konusuna yazılan her mesaj için anında 2 smq gönderiyorlar. bunlar bile bounty kesin vereceklerini gösteriyor aslında. neyse piyasa ne çöktü ya.

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
November 15, 2018, 07:53:48 PM

vermek gerekirse elbet verilecek. adamlar bugüne kadar roadmap ine sadık bir şekilde ilerliyorlar. pek haber vermiyorlar ama birşeyler yapıyorlar hissi yok değil. simdaq ana konusuna yazılan her mesaj için anında 2 smq gönderiyorlar. bunlar bile bounty kesin vereceklerini gösteriyor aslında. neyse piyasa ne çöktü ya.

bounty verememe gıbı bır durum söz konusu degıl rahat olun o konuda.

hatta sıze haber vereyım. 1 ay sonra bu ımza kampanyası bıtıyor. ancak ocak ayında tekrar bır kampanya baslayacak, bu sefer daha kapsamlı bır kampanya olaccak. Wink
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 17, 2018, 10:57:47 AM

Lan ne battik beee. Hersey yamuldu. Bereket waves dex yamulmuyor en azindan waves bazli zarar etmiyoruz. Bu ne arkadas böle nereye kadar gidicek bu piyasa
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
November 17, 2018, 04:34:31 PM

Stakeler bayadır sayılmıyor gibi duruyor yoksa en sonki sayımdan sonra bittimi anlamadım.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 18, 2018, 01:54:57 PM

Stakeler bayadır sayılmıyor gibi duruyor yoksa en sonki sayımdan sonra bittimi anlamadım.

Bounty bitmedi 21 Aralıkta bitecek. Stakeler arada haftalık sayılıyor arada 2-3 haftada bir sayılıyor. O konuda sıkıntı yok. Sayım yapılınca telegramdan ve sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar takip edebilirsiniz

mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 19, 2018, 12:01:54 PM

Hesaplamalar yapılmış.

https://twitter.com/simdaq_official/status/1064467292342370306

Dammitt
Hero Member

View Profile
November 20, 2018, 09:01:00 AM

Bounty bitmedi 21 Aralıkta bitecek. Stakeler arada haftalık sayılıyor arada 2-3 haftada bir sayılıyor. O konuda sıkıntı yok. Sayım yapılınca telegramdan ve sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar takip edebilirsiniz

Tamam biraz geç oluyor ama stakeler sayılıyor sonuçta bir sıkıntı yok. Bir anda hesaplayıp atıyor gibi sanırım bu kadar kötü Piyasada ne yapacaklar merak ediyorum.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
November 23, 2018, 12:24:58 AM

Kampanyaya yeni katılım yaptım fakat onay kısmına baktığımda sanırım onay verilmemiş. Acaba hafta bitince mi onaylar yenileniyor? Bilgi verebilecek var mı acaba?

erdemdio
Member
**

Activity: 191

View Profile
November 23, 2018, 01:45:26 PM

Kampanyaya yeni katılım yaptım fakat onay kısmına baktığımda sanırım onay verilmemiş. Acaba hafta bitince mi onaylar yenileniyor? Bilgi verebilecek var mı acaba?

Sartlari sagliyorsan verilir dert etme. Aztec var arkasinda. Sen imzayı giy postlari at. Sayilir 2 3 hafta da bir sayıyor cok onemli degil o. Sayilmama gibi bir durum yok.
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:14:19 PM

dert etme onu. kurallara uy sayılır onlar. sonucta katıldıgın tarıh bellı spread sheet te, ıngılızce konuya yorum atarsan da ekstra smq gelıyor waves cuzdanınıza , eger forum profıl sayfanızda locatıon bölümüne waves adresınızı yazarsanız 2 smq gönderılıyor her yoruma,
Dammitt
Hero Member

View Profile
November 24, 2018, 05:03:18 PM

En son stakeleri sayarken bakıyor o zaman onay verip hemde stake de veriyor anladığım kadarıyla öyle. Bence aztecin dediği gibi dert etme bence.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
November 24, 2018, 05:27:41 PM

hocam gerçekten içten olarak simdaq imzasına girmeyi istedim ama çok çok az oluyor ya getirisi hani başka imzaları denemek daha mantıklı geliyor bana
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
November 25, 2018, 12:23:21 AM

hocam gerçekten içten olarak simdaq imzasına girmeyi istedim ama çok çok az oluyor ya getirisi hani başka imzaları denemek daha mantıklı geliyor bana

valla sımdaq satan yok dex te.  3 bın waves ıle 1 smq =250 waves fıyata gelıo Cheesy bırı almak ısterse, fıyat beklentınızı tekrar gözden gecırın, hele bır yarısmaları fılan yapsınlar bakalım ne olacak
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 25, 2018, 10:51:12 AM

valla sımdaq satan yok dex te.  3 bın waves ıle 1 smq =250 waves fıyata gelıo Cheesy bırı almak ısterse, fıyat beklentınızı tekrar gözden gecırın, hele bır yarısmaları fılan yapsınlar bakalım ne olacak

Projeye yatırım yapanlar için adet arttırma fırsatı olarak değerlendirilebilinir. Az miktarlarla alım yapın yoksa fiyat anında uçuyor.

Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
November 25, 2018, 12:16:18 PM

dert etme onu. kurallara uy sayılır onlar. sonucta katıldıgın tarıh bellı spread sheet te, ıngılızce konuya yorum atarsan da ekstra smq gelıyor waves cuzdanınıza , eger forum profıl sayfanızda locatıon bölümüne waves adresınızı yazarsanız 2 smq gönderılıyor her yoruma,
Oraya yorum atamam hocam ingilizce ister muhtemelen ben gördüğün gibi Türkçeyi zor konuşuyorum. Diğer konularla idare edicez yardımınız için sağolun. Pazardan pazara mı sayılıyo peki?

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
November 25, 2018, 03:27:14 PM

Oraya yorum atamam hocam ingilizce ister muhtemelen ben gördüğün gibi Türkçeyi zor konuşuyorum. Diğer konularla idare edicez yardımınız için sağolun. Pazardan pazara mı sayılıyo peki?

gününü bılemeycem sımdı spread sheet de var tarıhlerı, 2-3 haftada bır sayıyor buyuk ıhtımal kampanya bıtımınde sayacak son stakelerı cunku 1 hafta kaldı kampanya bıtımıne, ocakta yenı kampanya olacak ama,

edıt: 21 aralıkta bıtıyormus 1 ay var daha
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: