Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:58:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥💥SİMDAQ Bitcoin Talk İmza Kampanyası🔥💥  (Read 26747 times)
teknodunya
Member
**

Activity: 180
Merit: 11

View Profile
October 21, 2018, 11:00:45 AM

Aztec tanıtım yazısı çok güzel olmuş. Tebrik ederim  Smiley  https://bitcointalk.org/index.php?topic=5054460.new#new
Ekip ödüllü yarışmaları ne zaman düzenleyecek bilgin varmı? Ödüllü yarışmalar başlasa da platforma müşteriler gelse  Grin
1714669086
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714669086
Reply with quote  #2

1714669086
Report to moderator
1714669086
Hero Member
*

Ignore
1714669086
Reply with quote  #2

1714669086
Report to moderator
1714669086
Hero Member
*

Ignore
1714669086
Reply with quote  #2

1714669086
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714669086
Hero Member
*

Ignore
1714669086
Reply with quote  #2

1714669086
Report to moderator
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 21, 2018, 11:04:30 AM

Ekip bol ödül dağıtıp adından söz ettirmeli trading yarışmaları ile, benzer yarışmaları zamanında Genesis Vision yapmıştı. Ekip reklam ve hype için para harcamazsa olmaz bu işler. Ödül komik rakamlar değilde en azında 10k smq vermeli yoksa imza kampanyasındaki gibi çok düşük rakamlara kimse uğraşmak istemez. Olaylara adrenalin ve heyecan getirmeleri gerekiyor.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 22, 2018, 08:16:24 PM

Ekip bol ödül dağıtıp adından söz ettirmeli trading yarışmaları ile, benzer yarışmaları zamanında Genesis Vision yapmıştı. Ekip reklam ve hype için para harcamazsa olmaz bu işler. Ödül komik rakamlar değilde en azında 10k smq vermeli yoksa imza kampanyasındaki gibi çok düşük rakamlara kimse uğraşmak istemez. Olaylara adrenalin ve heyecan getirmeleri gerekiyor.

valla onun için öneri yaptık, 5 yada 10 btc ödüllü ve ilk 20 ye adam gibi ayrıca katılan herkese de pay düşeccek gibi olan bir trading yarısması yapın dedım, daha sonra aynı yarısmayı waves ıle sonra smq ıle vs, kuralarını fılan yazdık gonderdık, baya beğendıler bakalım ne zaman yapacaklar, bull beklıyorlar onlarda her proje gıbı
mymerlia
Member
**

View Profile
October 22, 2018, 08:32:47 PM

valla onun için öneri yaptık, 5 yada 10 btc ödüllü ve ilk 20 ye adam gibi ayrıca katılan herkese de pay düşeccek gibi olan bir trading yarısması yapın dedım, daha sonra aynı yarısmayı waves ıle sonra smq ıle vs, kuralarını fılan yazdık gonderdık, baya beğendıler bakalım ne zaman yapacaklar, bull beklıyorlar onlarda her proje gıbı

En azından çalışan sistemleri var, scam değil diyerek toplamaya devam ediyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. 1-2 yıl zamanı var gibi.

Waves tokenları genelde kapalı kutu gibi.

Sıfır spekülasyonla hareket ediyorlar.

Ama kripto dünyası spek olmadan cansız bir varlık gibidir.

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 22, 2018, 09:28:15 PM

En azından çalışan sistemleri var, scam değil diyerek toplamaya devam ediyorum. Bakalım zaman neler gösterecek. 1-2 yıl zamanı var gibi.

Waves tokenları genelde kapalı kutu gibi.

Sıfır spekülasyonla hareket ediyorlar.

Ama kripto dünyası spek olmadan cansız bir varlık gibidir.

çin yada rusya dışı bir proje olsa şimdiye kadar gvt ile kıyaslanıp yarışmaya başlamışlardır ama bu ruslara öğretemedik hype yapmayı spekulasyon yapmaya, ama şu yarışmaları yaparlarsa istemeselerde hype olur Cheesy bu hafta fılan aırdrop yapılacak sanırım waves ve wct holderlara çok az bişi, yapın dıye bastırıyorum en azından, tanıtım için
AylinYilmaz
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
October 23, 2018, 12:20:37 AM

simdaq cok eski bir projemi yoksa ben nasdaqlami karistiriyorum ama hayir ya ben simdaqi cok önceden duydum haksizmiyim?
mymerlia
Member
**

View Profile
October 23, 2018, 05:22:26 AM

simdaq cok eski bir projemi yoksa ben nasdaqlami karistiriyorum ama hayir ya ben simdaqi cok önceden duydum haksizmiyim?

2018 Ocak ayında çıkan bir proje. Henüz 1 yılını tamamlamadı. Aktif çalışan ürünleri var.

https://simdaq.com/#/

erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
October 23, 2018, 01:52:11 PM

Azteeec telegramdan cvp vermiyorsun forumda post mu lasiyorsun telegrama bak . Ingilizce konuda yazdigin waves airdrop olayi ne. Kac smq ye kac waves gelecek ne olacak ayrinti versene biraz. Ne zaman olacak.
SagOmar
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
October 23, 2018, 02:37:42 PM

kripto camiası için ciddi iş yapacak bir platform. sadece farkındalık yaratılması lazım ve kullanırlılığının artırılması gerekli. bence bu imza kampanyası buna imkan sağlayacaktır.

"Learn how to trade profitable! www.simdaq.com"
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 23, 2018, 05:32:14 PM

hocam bu simdaq gerçekten güzel bir site güzel bir simülasyon oluşturmuş ama nedense bu supply a rağmen hala çok komik değerleri olan bir token.473 bin dolar marketcap değeri var 473 bin doları olan tüm simdaqları temizleyebilir piyasadan bence yazık proje çok güzel PR yapamadılar sadece artı erc20 tokeni olsa en az 0.1 dolardı şuan smq
mymerlia
Member
**

View Profile
October 23, 2018, 06:11:36 PM

Projeye güvenip, fiyatların düşük olduğunu düşünenler stoklasın. Projenin sadece simulasyon kısmı aktif, ileride farklı yönlerde doğru evrim geçirdiğinde ciddi fiyatlanmalar görebiliriz.

memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
October 23, 2018, 08:37:39 PM

yani bence de ekip iyi iş çıkarmış. güzel bir çalışmanın ürünü olduğu belli. bu kadar çalışmaya bile sahip olmayan ne tokenlar aldı başını gitti. simdaq da hala fiyat ve hacim bekleniyor. sanırım ekibin reklam yönü çalışması ile alakalı bir durum var.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 24, 2018, 09:59:37 AM

https://twitter.com/simdaq_official/status/1055025189845643266

ımza kampanyası 4 uncu hafta ödülleri hesaplanmış, lınkten bakabılırsınız, hazır lınke gırmısken retwwet de yaparsasnız ıyı olur Smiley yalnız anlamadıgım bırsey var bazıları gırmıs ımza kampanyasına ama post atmıyor nıye gırdıler nıye kullanmıyorlar forumu ılgınc:D
mymerlia
Member
**

View Profile
October 24, 2018, 02:30:12 PM

ımza kampanyası 4 uncu hafta ödülleri hesaplanmış, lınkten bakabılırsınız, hazır lınke gırmısken retwwet de yaparsasnız ıyı olur Smiley yalnız anlamadıgım bırsey var bazıları gırmıs ımza kampanyasına ama post atmıyor nıye gırdıler nıye kullanmıyorlar forumu ılgınc:D

37 register var ama ortalama 10-12 kişi aktif post atmış görünüyor. Gerçekten çok ilginç.

erdemdio
Member
**

View Profile
October 24, 2018, 10:02:51 PM

37 register var ama ortalama 10-12 kişi aktif post atmış görünüyor. Gerçekten çok ilginç.

Bende anlamadim bisey valla.

Ekip guzel calisiyor waves ekibide guzel calisiyor ama bu waves ve tokenlerinde bir uyusukluk var bir turlu hype yapamiyor yada yapmiyorlar. Bizde bekliyoruz oyle.
mymerlia
Member
**

View Profile
October 24, 2018, 10:13:59 PM

Ekip guzel calisiyor waves ekibide guzel calisiyor ama bu waves ve tokenlerinde bir uyusukluk var bir turlu hype yapamiyor yada yapmiyorlar. Bizde bekliyoruz oyle.

Hocam waves ve tokenları 2019 yılından önce fiyatlanmayacak sanırım. Bu rakamlar waves ve simdaq için toplama noktaları olarak yorumluyorum. Projeye güvenen yatırım yapabiliyorsa 100k simdaq alıp beklesin. Projede her şey yolunda gittiği taktirde ciddi fiyatlanmalar olacaktır. Zaman çöp projelerin elenme zamanı. Boğa sezonuna girdiğimizde sıcak para sağlam koin/tokenlara kayacak. Geçmiş yılardaki gibi çöp alsan altın değerinde olamayacak.

AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 24, 2018, 11:43:37 PM

Hocam waves ve tokenları 2019 yılından önce fiyatlanmayacak sanırım. Bu rakamlar waves ve simdaq için toplama noktaları olarak yorumluyorum. Projeye güvenen yatırım yapabiliyorsa 100k simdaq alıp beklesin. Projede her şey yolunda gittiği taktirde ciddi fiyatlanmalar olacaktır. Zaman çöp projelerin elenme zamanı. Boğa sezonuna girdiğimizde sıcak para sağlam koin/tokenlara kayacak. Geçmiş yılardaki gibi çöp alsan altın değerinde olamayacak.

beklentımız o yönde , katılıyorum sana 2019 iş yapan projelerin yılı olacak, daha önce hep çöpler değerlendi ama insanlar az da olsa akıllandı, hala çöpler degerlenıyor ama değişecektir bu, pilotların uçuş sürelerini kayıt altına alan arn dıye bir proje var mesela, ne alaka ne gerek var o coının ne işi var binance de sacmalıgın danıskası ama değerlenıyor işte, değişecek bunlar
erdemdio
Member
**

View Profile
October 25, 2018, 10:09:32 AM

Youtube reklamları baslamis galiba aztec var mi bilgin bi reklam gördüm youtube da try for free filan diyo. Gaza mi basti ekip.

Birde fiyatlandigini görsek dadindan yenmeyecek valla. Ya artis kaar edek yada düşsün daha cok alalim
AztecGoldHero (OP)
Hero Member

View Profile WWW
October 25, 2018, 12:49:49 PM

Youtube reklamları baslamis galiba aztec var mi bilgin bi reklam gördüm youtube da try for free filan diyo. Gaza mi basti ekip.

Birde fiyatlandigini görsek dadindan yenmeyecek valla. Ya artis kaar edek yada düşsün daha cok alalim

evet

https://www.youtube.com/watch?v=2CfXyUqBQWI

telegramdan da attım yenı bır vıdeo paylaştılar, sanırım bu youtube vıdeo aralarında gozukecek olan vıdeo oluyor, güzel kısa net yine, gayet başarılı,

dedıgın gıbı bırde fıyatlansa tam olcak ama oda olurlıquıd servıs te geldı waves platforma
memhak1105
Jr. Member
*

Activity: 84

i love cryptocurrency

View Profile
October 25, 2018, 01:43:46 PM

youtube olur, google olur, coinmarketcup olur neresi olursa olsun reklam verseler iyi olur. sonuçta ekip çalışıyor. çalıştığının kanıtı da var. yaptıkları işde tamamen bu borsa sektörü ile de ilgili. insanların simdaq olayını görmesi gerek. al sat yapmanın meraklısı çok çünkü.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: